Bieži uzdotie jautājumi par VPN |

Kas ir VPN?

VPN (virtuālais privātais tīkls) ir tehnoloģija, kas slēpj jūsu IP adresi un šifrē visus ienākošos un izejošos datus, kamēr jūs izmantojat internetu. Tādā veidā jūs iegūstat anonimitāti un paliksit drošībā, jo neviens nevar redzēt, ko jūs darāt, kamēr sērfojat internetā.


Jūsu skatījumā, būdams viens no daudzajiem CactusVPN klientiem, VPN ir tehnoloģija, kas ļauj izveidot savienojumu ar mūsu serveriem Eiropā, Amerikā, Āzijā vai Austrālijā un iegūt iespēju izmantot attālināta tīkla resursus tā, it kā jūs tur atrastos. Vienkārši instalējiet programmatūru CactusVPN, ievadiet savu lietotājvārdu un paroli un noklikšķiniet uz savienojuma pogas!

Kā darbojas VPN??

Tiklīdz jūs izveidojat savienojumu ar mūsu VPN serveri, jūsu datoram tiek piešķirta jauna IP adrese un jauni DNS risinātāji. Tad visa jūsu interneta trafiks tiek šifrēts un tunelēts mūsu VPN serverim. Nokļuvis tur, tas tiek atšifrēts un atļauts ceļot uz paredzēto galamērķi. Vietējais ISP starp jums un mūsu VPN serveri redzēs tikai vienu šifrētu datu straumi. Jūsu ISP vairs nevar pārraudzīt, reģistrēt vai kontrolēt jūsu interneta izmantošanu, un jūs varat apiet savus ISP ierobežojumus.

Kā tiek uzturēts mans privātums??

Kad jūs izveidojat savienojumu ar CactusVPN, mēs izveidojam “Tuneli”. Visi dati šajā tunelī ir šifrēti, lai tikai jūs zināt nosūtītā satura saturu. Dati tiek šifrēti līdz 128 bitiem. Šis ir lielisks drošības līmenis, kas uztur arī labu veiktspējas līmeni, pat vecākiem datoriem vai mazāka enerģijas patēriņa ierīcēm, piemēram, tālruņiem un Netbooks.

Kādu VPN protokolu vajadzētu izmantot??

Visiem VPN protokoliem ir gandrīz viena un tā pati funkcija: tie šifrē visu jūsu trafiku un slēpj jūs aiz mūsu serveriem. Tomēr atkarībā no jūsu mērķiem daži protokoli ir labāki nekā citi. Šeit atradīsit īsu VPN protokolu galveno īpašību salīdzinājumu:

PPTP L2TP / IPSec IKEv2 / IPSec IPSec SSTP OpenVPN TCP OpenVPN UDP SoftEther Stiepļu sargs
VPN protokolsSavienojuma ātrumsŠifrēšanas līmenisSavienojuma stabilitāteMultivides straumēšanaTorrent lejupielādeSavietojams arPieejams CactusVPN Client
Ļoti ātriNabadzīgsĻoti stabilsLabiNabadzīgsLielākā daļa operētājsistēmu un ierīčuOperētājsistēmā Windows
VidējaVidējaStabilsLabiVidējaLielākā daļa operētājsistēmu un ierīčuOperētājsistēmā Windows
Ļoti ātriLabiĻoti stabilsLabiLabiLielākā daļa operētājsistēmu un ierīčuOperētājsistēmā Windows, macOS un iOS
VidējaLabiStabilsLabiLabiLielākā daļa operētājsistēmu un ierīču
ĀtriLabiĻoti stabilsVidējaLabiWindows, Ubuntu, Android un maršrutētājiOperētājsistēmā Windows
VidējaĻoti labiStabilsVidējaLabiLielākā daļa operētājsistēmu un ierīčuOperētājsistēmās Windows un Android
ĀtriĻoti labiVidējaLabiLabiLielākā daļa operētājsistēmu un ierīčuOperētājsistēmās Windows un Android
Ļoti ātriĻoti labiĻoti stabilsLabiLabiLielākā daļa operētājsistēmu un ierīču
ĀtriLabiVēl nav stabilsVidējaVidējaLinux, macOS, iOS un Android

Ņemiet vērā arī to, ka ne visi protokoli darbojas visiem lietotājiem. To var ietekmēt jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs un citi faktori. Ja protokols neatbilst jūsu vajadzībām, jums vajadzētu izmēģināt citus protokolus.

Cik ierīču var izveidot savienojumu ar jūsu VPN serveriem?

CactusVPN konti nav saistīti ar noteiktu ierīci, tāpēc jūs to varat izmantot vairākās ierīcēs (mājas datorā, klēpjdatorā, biroja datorā, planšetdatorā, tālrunī utt.), Taču pastāv ierobežojums to vienlaikus izmantot ne vairāk kā 5 ierīcēs. tajā pašā laikā. Pieņemsim, ka jums ir “VPN + viedais DNS” pakalpojums. Šajā gadījumā jūs varat savienot darbvirsmu ar Amsterdamas serveri, lai lejupielādētu straumēm, planšetdatoru – uz Londona serveri, lai skatītos Lielbritānijas multivides saturu, un tālruni – uz ASV serveri, lai klausītos vietējo radio.

Vai jūs piedāvājat īpašu IP adresi??

Nē. Jūs saņemsit statisku koplietotu IP adresi. Tādā veidā visa jūsu trafiks tiek sajaukts ar visu citu mūsu VPN lietotāju trafiku, tāpēc nav iespējas uzzināt, kāda ir jūsu trafika intensitāte.

Vai jūsu bezmaksas VPN izmēģinājumam ir kādi ierobežojumi??

Mūsu bezmaksas VPN izmēģinājums ir tieši tāds pats kā mūsu lielākais "VPN + viedais DNS" apkalpošana. Jums būs pieeja VISI VPN serveriem, izmantojot visus protokolus: SSTP, L2TP / IPSec, OpenVPN, SoftEther un PPTP. Jums arī būs pieeja viedajam DNS un mūsu starpniekserverim. Mēs nekādā veidā neierobežojam jūsu joslas platumu vai izmantoto trafiku. Izmantojot bezmaksas izmēģinājuma VPN piedāvājumu, jums ir pieeja mūsu augsti profesionāla atbalsta komandai. Mēs nerādām reklāmas vai jebkādu citu nevēlamu informāciju. TIKAI atšķirība starp bezmaksas VPN izmēģinājumu un Premium VPN pakalpojumiem ir tā, ka tā ir aktīva 24 stundas no konta reģistrēšanās brīža, jo tā paredzēta tikai izmēģinājuma mērķiem..

Vai CactusVPN piedāvā portu pāradresāciju?

Nē, mēs nepiedāvājam ostas pāradresāciju.

Kādus šifrēšanas veidus jūs izmantojat?

SSL šifriem mūsu VPN serveri ir iestatīti uz AES-256-CBC, HMAC autentifikācijai izmantojot 256 bitu ziņojumu jaucējzīmi “SHA256” un 2048 bitu RSA rokasspiedienu un eliptisko līkņu diffija – Helmaņa (ECHDE) atslēgas līguma protokolu..

Šifrēšanas algoritma nosaukums, kas izvēlēts OpenVPN, SSTP un SoftEther protokoliem, ir ECDHE-RSA-AES256-GCM-SHA384. Citiem vārdiem sakot, maksimālā šifrēšana, ko varat iegūt caur mūsu VPN serveriem, ir šāda: AES-256-CBC, HMAC autentifikācijai izmantojot 384 bitu ziņojumu jaucējkrānu “SHA384” un 2048 bitu RSA rokasspiedienu.

 • L2TP / IPsec mēs esam izveidojuši divus profilus: AES128-SHA1 un AES256-SHA1. Atkarībā no jūsu OS versijas jūs automātiski iegūsit AES128 vai AES256 šifrēšanu.
 • SSTP un SofetEther atslēgu apmaiņai mēs izmantojam eliptisku līknes diffija – Helmaņa (ECHDE) atslēgas līguma protokolu, AES 128 GCM šifru un 2048 RSA rokasspiedienu (ECDHE-RSA-AES128-GCM-SHA256)..
 • IKEv2 ir iestatīts ar 256 bitu NIST eliptisko līkni atslēgu apmaiņai, 128 bitu AES, HMAC autentifikācijai izmantojot 256 bitu ziņojumu hash ‘SHA256’, ar 2048 bitu RSA rokasspiedienu.
 • OpenVPN protokols ir konfigurēts ar minimālo AES 128 CBC, izmantojot HMAC autentifikācijai ar 160 bitu ziņojumu jaucējzīmi ‘SHA1’ ar 2048 bitu RSA rokasspiedienu.

  Visi atbalstītie algoritmi OpenVPN ir šādi:

  Šifrētāji: [NULL-CIPHER] NULL AES-128-CBC AES-192-CBC AES-256-CBC BF-CBC CAST-CBC CAST5-CBC DES-CBC DES-EDE-CBC DES-EDE3-CBC DESX-CBC RC2- 40-CBC RC2-64-CBC RC2-CBC CAMELLIA-128-CBC CAMELLIA-192-CBC CAMELLIA-256-CBC

  Auth: SHA SHA1 SHA256 SHA384 SHA512 MD5 MD4 RMD160

 • Par PPTP VPN protokolu mēs izmantojam 128 bitu MPPE.

Starp citu! Pretēji izplatītajiem uzskatiem, AES-128 šifrēšana nebūt nav vājāka par AES-256. AES-128 ir ļoti spēcīgs, un to nevar uzlauzt, veicot pilna mēroga meklēšanu uz taustiņa. Lai gan jums var būt tiesības domāt, ka garākas atslēgas piedāvā lielākas drošības priekšrocības, patiesība ir tāda, ka algoritms nevar būt "mazāk salauzts" nekā "nav salauzts". Tātad, atslēgas lieluma pacelšana līdz 256 bitiem nav papildu drošība.

Pastāv arī praktisks trūkums, jo AES-256 salīdzinājumā ar AES-128 izmantos līdz pat 40% lielāku centrālo procesoru. Tas ir ļoti svarīgs aspekts serverim ar ļoti ātru tīkla savienojumu vai serverim ar vājāku centrālo procesoru.

Vai jūs piedāvājat dzīvojamo IP?

Nē, mēs nepiedāvājam dzīvojamo IP adreses.

Vai jums ir DNS noplūdes aizsardzība?

Jā, mūsu Windows un macOS lietotnēm ir iebūvēta DNS aizsardzības funkcija pret noplūdi. Android lietotnei mēs izmantojam OpenVPN protokolu, kas pēc noklusējuma izmanto publisko Google DNS, lai jūs būtu aizsargāts pret DNS noplūdēm. Ja VPN savienojumus iestatāt manuāli, varat arī pats iestatīt savienojumus, lai izmantotu publisko Google DNS (8.8.8.8 un 8.8.4.4)..

Kā atinstalēt CactusVPN savienojumus?

Ja esat izveidojis savienojumu manuāli, dodieties uz tīkla iestatījumiem un izdzēsiet CactusVPN savienojumu.

Ja esat instalējis mūsu lietotni CactusVPN, atinstalējiet to.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map