Kā iestatīt PPTP VPN DD-WRT maršrutētājos

Šajā apmācībā mēs jums parādīsim, kā iestatīt PPTP VPN DD-WRT maršrutētājos, bet vispirms apskatīsim, kādas ir mūsu prasības un ieteikumi.


Prasības

Lai iestatītu PPTP VPN, jums būs nepieciešams:

 1. CactusVPN konts. Ja jums tāda nav, varat izmēģināt mūsu pakalpojumus bez maksas.
 2. Jūsu VPN lietotājvārds, parole un VPN servera adrese. Tos varat atrast savā kontā mūsu vietnē, dodoties uz sadaļu Iestatījumi.

Ieteikumi

 • PPTP nav labākais tiešsaistes drošības un privātuma risinājums. Mēs iesakām izmantot OpenVPN.

Ja joprojām vēlaties iestatīt PPTP VPN manuāli, izpildiet soli pa solim sekojošus norādījumus:

PPTP VPN iestatīšanas instrukcijas

Lai iestatītu PPTP VPN uz DD-WRT maršrutētājiem, ir jāapgaismo maršrutētājs ar DD-WRT programmaparatūru un jāiestata maršrutētāja vietējā IP adrese kā 192.168.1.1. Lūdzu, arī pārbaudiet, vai no DD-WRT maršrutētāja varat izveidot savienojumu ar internetu, izmantojot Wi-Fi. Mēs arī iesakām pārbaudīt VPN datorā / Mac, lai pārliecinātos, ka tīkla konfigurācija un ISP ļauj veikt PPTP VPN savienojumus.

Pievienojiet savam maršrutētājam. Tādēļ jums savā pārlūkprogrammā ir jāievieto šāda adrese: http://192.168.1.1 (ja tas nedarbojas, lūdzu, skatiet maršrutētāja rokasgrāmatu, lai uzzinātu, kas ir noklusējuma vārtejas adrese). Jums arī jāiestata tīkla savienojums, lai automātiski iegūtu IP adresi, ja pieslēdzaties maršrutētājam, izmantojot Ethernet.

Ir divi dažādi PPTP VPN iestatīšanas veidi DD-WRT maršrutētājā. Lūdzu, izvēlieties, vai vēlaties iestatīt PPTP, izmantojot skriptu vai neizmantojot skriptu.

 • Nav skripta
 • Izmantojot skriptu
 1. Atveriet cilni “Iestatīšana” un pēc tam atlasiet “Pamata iestatīšana” (1). Nolaižamajā izvēlnē “Savienojuma tips” atlasiet PPTP (2)..

  Lapā “Gateway (PPTP server)” (3) ierakstiet CactusVPN servera IP adresi, kurai vēlaties izveidot savienojumu. Visus pieejamos serverus savā kontā varat atrast mūsu vietnē, dodoties uz sadaļu Iestatījumi.

  Laukos “Lietotājvārds” (4) un “Paroles” (5) ievadiet savu VPN lietotājvārdu un paroli. Tos varat atrast savā kontā mūsu vietnē, dodoties uz sadaļu Iestatījumi. Pārliecinieties, ka izmantojat savu VPN lietotājvārdu un paroli, NAV vietņu konta akreditācijas datus (Kāda ir atšķirība?).

  Atlasiet “Jā” (6) blakus “Lietot DHCP”.

  Iestatiet “MPPE šifrēšana” (7) un “Packet Reordering” (8) uz “Enabled”. Dažās DD-WRT versijās ir arī “PPTP šifrēšana”, iestatiet to arī “Enabled”.

  Iestatiet “Divējāda piekļuves režīms” (9) un “Saņemt IPTV” (10) uz “Nē”.

  Zonā “Izvēles iestatījumi” mainiet MTU uz “Manuāls” (11) un laukā ierakstiet vērtību 1460 (12) un iestatiet “STP” kā “Disabled” (13)..

  Sadaļā “Tīkla iestatīšana” ievadiet DD-WRT piekļuves punkta IP adresi (14). Svarīgi, ja šis ir otrais maršrutētājs, tad jums ir jāiestata cita vietējā IP adrese nekā jūsu galvenajam maršrutētājam.

  Blakus “DHCP tips” atlasiet “DHCP serveris” (15)..

  “Iespējot” DHCP serveri (16).

  Pārliecinieties, vai visi pārējie iestatījumi izskatās mūsu ekrānuzņēmumā.

  Noklikšķiniet uz “Lietot iestatījumus” (17).

  Kā iestatīt PPTP VPN DD-WRT maršrutētājos: 1. darbība

 2. Tagad dodieties uz cilni “Drošība” (17) un atlasiet “Firewall” (18). Šeit iestatiet “SPI Firewall” uz “Disable” (19)..Kā iestatīt PPTP VPN DD-WRT maršrutētājos: 2. darbība
 3. Dodieties uz “VPN Passthrough” (20) un blakus “PPTP Passthrough” atlasiet “Enabled” (21). Noklikšķiniet uz “Lietot iestatījumus” (22).Kā iestatīt PPTP VPN DD-WRT maršrutētājos: 3. darbība
 4. Atveriet cilni “Administrēšana” (23). Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz pogas “Restartēt maršrutētāju” (24). Tādējādi tiks atsāknēts maršrutētājs.Kā iestatīt PPTP VPN DD-WRT maršrutētājos: 4. darbība
 1. Dodieties uz “Iestatīšana” -> “Pamata iestatīšana” (1).Kā iestatīt PPTP VPN DD-WRT maršrutētājos: 1. darbība
 2. Ritiniet uz leju līdz “Tīkla adreses servera iestatījumi (DHCP)” (2) un iespējojiet DHCP (3)..
  Mainiet Statiskā DNS 1 (4) uz: 8.8.8.8
  Mainiet Statiskā DNS 2 (5) uz: 8.8.4.4
  Atspējot “Lietot DNSMasq DNS” (6).

  Kā iestatīt PPTP VPN DD-WRT maršrutētājos: 2. darbība

 3. Dodieties uz cilni “Drošība” (7) -> “Firewall” (8) iestatīja “Disable” uz “SPI Firewall” (9).Kā iestatīt PPTP VPN DD-WRT maršrutētājos: 3. darbība
 4. Tagad dodieties uz cilni “VPN Passthrough” (10) un “PPTP Passthrough” (11) atlasiet “Enable”, pēc tam noklikšķiniet uz “Lietot iestatījumus” (12)..Kā iestatīt PPTP VPN DD-WRT maršrutētājos: 4. darbība
 5. Dodieties uz savu kontu, noklikšķiniet uz savas paketes, pēc tam noklikšķiniet uz saites “PPTP iestatīšanas skripts DD-WRT maršrutētājā” un nokopējiet visu tekstu no jaunās lapas, kas tiks atvērta.
 6. Atgriezieties DD-WRT un dodieties uz sadaļu “Administrācija” (13) -> “Komandas” (14) un ielīmējiet kodu no starpliktuves (15).PPTP VPN iestatīšana DD-WRT maršrutētājos: 5. darbība
 7. Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz “Saglabāt startēšanu”..
 8. Doties uz “Administrācija” -> Cilne “Pārvaldība” lapas apakšdaļā atradīsit pogu “Atsāknēt maršrutētāju” un noklikšķiniet uz tās.
 9. Pēc maršrutētāja atsāknēšanas dodieties uz “Administration” (13) -> “Komandas” (14).
  Tips: / tmp / cactusvpn / vpn start IP.ADD.RE.SS pēc tam noklikšķiniet uz “Palaist komandas”.
  Aizvietot “IP ADRESE”Ar tā servera IP, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Visus pieejamos serverus varat atrast sava konta komplektācijā.

  PPTP VPN iestatīšana DD-WRT maršrutētājos: 6. darbība

 10. Dodieties uz vietni cactusvpn.com un pārbaudiet, vai nav mainīta jūsu IP adrese.

Pēc atsāknēšanas ir iestatīts PPTP VPN DD-WRT maršrutētājā. Jūs varat pārbaudīt savienojumu, dodoties uz cilni “Statuss”, un tur izvēlēties “WAN”. Pieteikšanās statusam jābūt “Connected”. Ja tas saka “Disconnected”, noklikšķiniet uz pogas “Connect” un pagaidiet apmēram 1 minūti. Pēc tam savienojums ir jāizveido. Lai pārbaudītu, vai esat izveidojis savienojumu ar VPN serveri, dodieties uz vietni www.whatismyip.com un pārbaudiet, vai nav mainīts jūsu IP.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me