ProtonVPN Android VPN lietotne

ProtonVPN ir uz drošību un privātumu vērsta VPN lietojumprogramma Android. Ja jums ir Android ierīce un jūs meklējat uzticamu un bezmaksas VPN klientu, tad ProtonVPN Android VPN lietotne ir viena no labākajām iespējām.
Atruna, ProtonVPN lietojumprogrammu atbalsta operētājsistēma Android OS 5.0 un jaunāka versija.


Ar vienu pieskārienu jūs varat izveidot savienojumu ar simtiem VPN serveru visā pasaulē, apskatīt bloķētās vietnes un saturu, vienlaikus paslēpjot arī savu IP adresi. Šajā rokasgrāmatā parādīts, kā lietot VPN operētājsistēmā Android ar ProtonVPN mobilo lietotni. Tas arī sniedz pārskatu par dažādām funkcijām, kas ir iekļautas ProtonVPN Android lietotnē.

Ņemiet vērā, ka ProtonVPN atbalsta arī parasto OpenVPN protokolu, tāpēc varat izmantot ProtonVPN operētājsistēmā Android ar jebkuru OpenVPN klientu. Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu, kā iestatīt OpenVPN operētājsistēmā Android. Tomēr ProtonVPN lietotne ir labākā Android VPN opcija, jo tā atbalsta ātrāku un uzticamāku IKEv2 protokolu (un ir viens no vienīgajiem šodien pieejamajiem Android IKEv2 klientiem).

1) Lai sāktu darbu ar Android lietotni ProtonVPN, varat to lejupielādēt tieši no Google Play veikala.

Google Play VPN Android

Lietotņu lapa Play veikalā izskatīsies aptuveni šādi:

2) Kad instalēšana ir pabeigta, atveriet lietotni.

3) tiks atvērta galvenā lietotnes izvēlne. Ja jums jau ir konts, ievadiet savus ProtonVPN konta akreditācijas datus. Ja jums vēl nav konta, pieskarieties “Izveidot jaunu kontu“.

4) Kad esat pieteicies lietotnē, tiks atvērts galvenais serveru saraksta logs. Ir vairāki veidi, kā izveidot savienojumu ar VPN serveriem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažādi ProtonVPN plāni nodrošinās jums piekļuvi dažādiem serveriem. Ja jums ir maksas Basic vai Plus plāns, jums būs pieeja vairāk serveriem un ātrākiem serveriem. Katra plāna servera pieejamību varat pārbaudīt šeit.

5) Pirmā metode, kā izveidot savienojumu ar serveri, ir, izmantojot pogu Quick Connect. Lai tai piekļūtu, ekrāna apakšējā labajā stūrī pieskarieties apļveida ProtonVPN logotipam (blakus “Nav savienots (neaizsargāts)”). Ātrais savienojums izmanto sarežģītu algoritmu, kas ņem vērā dažādus servera parametrus, tāpēc jūs izveidosit savienojumu ar Ātrāko VPN serveri, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu un mūsu servera noslodzi. Varat arī izvēlēties izveidot savienojumu ar izlases serveri.

6) Otrā savienojuma metode ir valstu saraksta izmantošana. Cilnē Valstis ir uzskaitītas visas pieejamās valstis, kurām varat izveidot savienojumu. Varat atvērt jebkuru valsti un manuāli atlasīt serveri, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, vai arī izmantot ātrākā servera ātrā savienojuma metodi, kas jūs savienos ar ātrāko serveri, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu un servera noslodzi..

7) Trešā savienojuma iespēja ir kartes izmantošana, kurai var piekļūt, pieskaroties cilnei Kartes skats. Noklikšķiniet uz valsts, lai automātiski izveidotu savienojumu ar visātrāko serveri šajā valstī. Saspiežot, jūs varat tuvināt un tālināt.

8) Iespējojot funkciju Secure Core, serveri, kas tiek parādīti cilnēs Valstis un Kartes skats, mainīsies uz Secure Core serveriem. Funkcija Secure Core ir pieejama Plus un Visionary lietotājiem. Plašāku informāciju par Secure Core varat atrast šeit.

9) Savienojuma profilu var izveidot arī cilnē Profili. Profilam var atlasīt dažas iespējas – vienmēr izveidojot savienojumu ar ātrāko (izmanto ātrās savienošanas algoritmu) / izlases serveri noteiktā valstī vai vienmēr izveidojot savienojumu ar kādu no izvēlētajiem atsevišķajiem serveriem. Iestatot profilu uz Noklusējuma, Ātrā savienojuma poga nākotnē vienmēr izveidos savienojumu ar šo profilu, un, ja iestatīsit lietotni automātiskai palaišanai ierīces sāknēšanas laikā, tā automātiski izveidos savienojumu ar noklusējuma profilu..

10) Varat arī iestatīt profilu arī Secure Core serveriem. Izmantojot Secure Core, jūs varat manuāli konfigurēt gan iebraukšanas, gan izejas valsti.

11) Visiem jūsu savienojuma profiliem var viegli piekļūt, pieskaroties ProtonVPN logotipam labajā apakšējā stūrī un turot uz brīdi.

13) Mēģinot izveidot pirmo savienojumu, savienojuma pieprasījuma ekrānā pieskarieties Labi.

14) Lai atvienotos no servera, velciet uz augšu, lai atvērtu savienojuma profilu, un pieskarieties Disconnect.

15) Un tas arī viss! Pilnīgu lietojumprogrammas izvēlni var atvērt, ekrāna augšējā kreisajā stūrī pieskaroties burgeru izvēlnei.

Ja rodas kādas problēmas, nevilcinieties sazināties ar mūsu atbalsta komandu šeit: https://protonvpn.com/support-form

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map