ProtonVPN pieteikšanās problēmu risinājumi

Ja rodas problēmas ar pieteikšanos ProtonVPN, šeit ir daži bieži sastopami cēloņi un risinājumi.

Ir daudzi veidi, kā pieteikties ProtonVPN. Lai piekļūtu konta informācijai, lai skatītu pašreizējo plānu, maksājumu informāciju, konta informāciju un lejupielādētu OpenVPN konfigurācijas failus, jums jāapmeklē ProtonVPN informācijas panelis. (https://account.protonvpn.com) un pierakstieties, izmantojot savu Proton lietotājvārdu un paroli (ja esat ProtonMail lietotājs, tas ir tāds pats kā jūsu ProtonMail pieteikšanās).


Ja rodas problēmas pieteikties ProtonVPN konta informācijas panelī, risinājumus varat atrast nākamajā šī raksta sadaļā.

Ja piesakāties mūsu Windows VPN lietojumprogrammā, jums jāizmanto arī savs Protona lietotājvārds un parole.

Ja rodas grūtības pieteikties Windows VPN lietojumprogrammā, lūdzu, apmeklējiet šo lapu.

Ja jūs veidojat savienojumu ar ProtonVPN, izmantojot trešās puses OpenVPN lietojumprogrammu, jums jāizmanto savs OpenVPN lietotājvārds un parole, kas atrodami ProtonVPN konta informācijas panelī cilnē Konts..

Ja rodas grūtības pieteikties, izmantojot OpenVPN lietojumprogrammu, lūdzu, apmeklējiet šo lapu.

Izplatītas ProtonVPN informācijas paneļa pieteikšanās problēmas

Lai pieteiktos ProtonVPN informācijas panelī, lai lejupielādētu konfigurācijas, pārvaldītu abonementu vai mainītu konta informāciju, dodieties uz:

konts.protonvpn.com

un piesakieties ar Proton lietotājvārdu un paroli, kuru izvēlējāties, reģistrējoties ProtonVPN. Esošie ProtonMail lietotāji var izmantot savu ProtonMail lietotājvārdu un paroli, lai tieši pieteiktos, jo ProtonVPN informācijas panelim un ProtonMail ir vienādi akreditācijas dati. Ja rodas problēmas ar pieteikšanos, mēģiniet veikt šādus pasākumus:

Atspējot privāto režīmu (Safari)

Safari – pārliecinieties, vai jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta režīmā “Privāts”. Dažās ierīcēs tas ir noklusējuma režīms. ProtonVPN nedarbojas ar Safari privāto režīmu, jo noteiktas pārlūka tehnoloģijas, kuras mēs pieprasām, Safari ir atspējojis privātajā režīmā.

Izmēģiniet citu pārlūku

Ja rodas problēmas ar pašreizējo tīmekļa pārlūku, pārliecinieties, vai tas ir atjaunināts uz jaunāko versiju. Ja tā ir jaunākā versija, lūdzu, mēģiniet pieteikties citā pārlūkprogrammā, lai redzētu, vai tā novērš pieteikšanās problēmu. Ja tas atrisina pieteikšanās problēmu jums, lūdzu, paziņojiet mums, ziņojot par kļūdu, lai mēs varētu padarīt ProtonVPN saderīgu ar jūsu sākotnējo pārlūku.

Notīriet pārlūkprogrammas kešatmiņu un restartējiet pārlūku

Dažreiz problēmas rada bojāta pārlūka kešatmiņa. Lai to labotu, mēģiniet notīrīt pārlūkprogrammas kešatmiņu un pēc tam restartējiet pārlūku. Kešatmiņas iztīrīšanas instrukcijas var atrast šeit.

Atspējot pārlūka paplašinājumus

Ja jums joprojām rodas problēmas ar pieteikšanos, lūdzu, mēģiniet pieteikties, izmantojot sava pārlūka režīmu “Privāts” vai “Incognito” (izņemot Safari) vai deaktivizēt visus paplašinājumus. Ja šī darbība ļauj pieteikties, lūdzu, mēģiniet deaktivizēt katru paplašinājumu pa vienam un pēc tam pārbaudiet pieteikšanos, lai identificētu, kurš paplašinājums rada problēmu. Šeit varat mums ziņot par problemātiskiem paplašinājumiem.

Pārliecinieties, vai ir iespējoti Javascript, Sesijas krātuve un Sīkfaili

Lai savā pārlūkprogrammā piekļūtu ProtonVPN informācijas panelim, ProtonMail nedarbosies, ja nebūs iespējoti Javascript, Sesijas krātuve un Sīkfaili. Dažreiz spraudņi var atspējot dažas no šīm funkcijām. Uzziniet tagad, lai tos iespējotu šeit.

Atiestatiet savu paroli

Ja ar jūsu kontu ir saistīta atkopšanas e-pasta adrese, varat arī mēģināt atiestatīt paroli. Atkopšanas e-pasta adrese ir e-pasta adrese, kuru norādījāt, reģistrējoties ProtonVPN.

Šīs instrukcijas tiek piemērotas, ja ProtonMail kontu izmantojāt, lai iegūtu ProtonVPN:

ProtonVPN kontu var atiestatīt ar paroli, atiestatot ProtonMail pieteikšanās paroli, jo abiem kontiem ir kopīgi akreditācijas dati. Ja ir iespējams arī atiestatīt pastkastes paroli, ja ProtonMail joprojām izmantojat divu paroļu režīmu. Ņemiet vērā: ja atiestatīsit savu pieteikuminformāciju vai pastkastes paroli, visi iepriekšējie ProtonMail iesūtnē esošie ziņojumi būs nelasāmi..

Divu faktoru autentifikācijas (2FA) izdošana

Esošajiem ProtonMail lietotājiem ir iespēja nodrošināt savu kontu ar 2FA. Ja jums ir iespējota divu faktoru autentifikācija (2FA), tā var būt problēma arī ar jūsu 2FA kodu ģenerējošo ierīci. Mēģiniet pieteikties, izmantojot vienu no ārkārtas atkopšanas kodiem, ko mēs sniedzām, iestatot 2FA. Turklāt, ja tālruņa pulkstenis ir izslēgts vairāk nekā par 2 minūtēm, 2FA var nedarboties pareizi, tāpēc vēlaties pārliecināties, vai tālrunī laiks ir iestatīts pareizi (vai automātiski sinhronizēt laiku ar tīklu).

Sazinieties ar mums vai ziņojiet par kļūdu

Ja neviena no iepriekšminētajām metodēm jums nedarbojas, lūdzu, sazinieties ar mums, lai mēs varētu izskatīt šo problēmu tālāk. Ar mums var sazināties arī pa e-pastu [email protected] Mēs arī esam ieinteresēti dzirdēt no jums, ja kāda no iepriekšminētajām metodēm novērš jūsu pieteikšanās problēmu, lai mēs varētu atrast galveno cēloni un novērst problēmu.

Saistītie raksti

Kā lejupielādēt ProtonVPN?

Vai ProtonVPN glabā lietotāja datus?

Kā pārbaudīt atjauninājumus??

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me