Betternet VPN pārskats (2020)

BetterNet logotipa kvadrātsBezmaksas VPN reti piedāvā patiesu vērtību (salīdzinājumā ar maksas pakalpojumiem).


Faktiski tie parasti nav patiesībā bez maksas. Viņi jūs pārpludina ar reklāmām, pārdod jūsu datus jebkuram solītājam un parasti ir mazāk droši nekā apmaksāti VPN..

Betternet sevi raksturo kā “bezmaksas” VPN, un, kaut arī viņi apgalvo, ka atšķiras no citām bezmaksas iespējām, tuvāk apskatot, atklājas, ka patiesībā tas tā nav. Viņi ir salīdzinoši jauns spēlētājs tirgū, kas tikko parādījās uz skatuves 2015. gadā. Tomēr, tā kā viņu pakalpojums ir bezmaksas, viņiem ir diezgan liels skaits lietotāju.

Daudzi no šiem lietotājiem izmanto Android ierīces, taču uzņēmums atbalsta arī ierīces, kurās darbojas Mac, Windows un iOS. Betternet ir arī paplašinājumi Firefox un Chrome lietotājiem. Nav jāreģistrējas, tāpēc uzņēmums pat neapkopo jūsu personas datus.

Neskatoties uz to, ir saprotams, ka Betternet kaut kā jāgūst peļņa. Tās nav altruistiska organizācija, kas pastāv vienīgi cilvēces uzlabošanai. Izmantojot videoklipus un saistītās lietotnes, Betternet nopelna viņu naudu.

Piesakoties Betternet, uzņēmums gūst peļņu katru reizi, kad noklikšķināt uz “Skatīties video un izveidot savienojumu” vai “Instalēt lietotni”. Acīmredzot šī peļņa nebija gluži pietiekama, lai turpinātu lietas virzību.

Līdz 2017. gada beigām Betternet bija laidis klajā savas populārākās mobilās lietotnes Premium versiju. Premium plānā ir iekļauta piekļuve īpaši serveri, klients atbalstu uz 24/7 pamata un vairāk IP izvēles. Šī pakete dod jums iespēju izveidot savienojumu ar 11 serveriem 10 valstīs.

Ja 11 serveri 10 valstīs jums neizklausās īpaši iespaidīgi, tas ir tāpēc, ka tā nav. Lielākā daļa augstas kvalitātes VPN lepojas ar tūkstošiem serveru tīkliem, kas darbojas vairāk nekā 100 valstīs.

Ņemsim, piemēram, NordVPN vairāk nekā 5000 serveru apmēram 100 dažādās valstīs. Gandrīz neatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē, jūs varat atrast serveri, kas atrodas tuvu jūsu ģeogrāfiskajai atrašanās vietai. Tas gandrīz vienmēr garantē ātrāku datu pārsūtīšanas ātrumu un labāku vispārējo veiktspēju.

Citas ne tik iespaidīgas ziņas ir tās Betternet darbojas vairāk kā starpniekserveris nekā īsts VPN. Starpniekserveri var būt pieņemama alternatīva VPN, ja veicat noteiktas zema riska darbības, kurām nav obligāti nepieciešama šifrēšana. Kad jūs izmantojat starpniekserveri, tas tikai liek jums izskatīties tā, ka jūsu ģeogrāfiskā atrašanās vieta nav tāda, kāda tā ir patiesībā.

betternet Benetis

Ja vēlaties skatīties reģionā bloķētu saturu vietnē YouTube, starpniekserveris ir kārtībā. Tomēr, ja vēlaties darīt tikai jebko citu, daudz labāk ir tāds VPN, kas šifrē visu jūsu tīmekļa trafiku un nodrošina, ka tas šķiet tāds, it kā jūs pārlūkotu kaut kur citur. Tas daudz labāk aizsargā jūsu sensitīvos datus, atstājot jūs mazāk jutīgus pret ziņkārīgo acīm un hakeriem.

Atrodoties Kanādā, Betternet ir vietējais spēlētājs VPN tirgū. Lai gan daži to var uzskatīt par plusu, citi būs mazāk iespaidoti. Kanāda ir spiegu tīkla Five Eyes dalībniece kopā ar ASV, Lielbritāniju, Austrāliju un Jaunzēlandi.

Paturot prātā dalīties ar datiem, ja kāda no valdības aģentūrām iegūs jūsu personas datus, varat būt drošs, ka arī pārējiem tas drīz būs pieejams. Tas nav vislabākais stāvoklis kādam, kurš cenšas uzturēt zemu profilu.

Betternet var būt pieņemama izvēle, ja cena galvenokārt rūpējas par jums. Tikai ņemiet vērā, ka jums nebūs piekļuves visām funkcijām vai pat visiem serveriem, ja vien jūs nemaksāsit par dalības maksu. Jūs redzēsit daudz reklāmu ar šo pakalpojumu, tādēļ, ja tas jums ir izslēgts, laba ideja varētu būt viena no labākajiem Kanādas VPN meklēšana.

Drošība un šifrēšana

Labākie VPN atklāti lielās par saviem drošības un šifrēšanas protokoliem, bet ne par Betternet. Viņi patiešām liek jums meklēt, lai noskaidrotu, kādi VPN protokoli tiek izmantoti, ja tādi ir, un uz kādiem šifrēšanas lietotājiem var paļauties.

2015. gada emuāra ieraksts sniedz zināmu apgaismību.

Betternet bloga drošības šifrēšana

Lai gan OpenVPN tiek plaši uzskatīts par nozares standartu, runājot par VPN protokoliem, Betternet literatūra precīzi nepaskaidro, kad tas tiek izmantots. Emuāra ierakstā papildus pieminēta AES 256 bitu šifrēšana. Atkal tas tiek uzskatīts par nozares standartu, bet Betternet nepiemin, kad un kā šī šifrēšana tiek piemērota viņu pakalpojumos.

Šķiet, ka Betternet padara IPSec VPN protokolus pieejamus ar 128 bitu šifrēšanu. Tomēr tikai divu VPN protokolu piedāvāšana ir diezgan ierobežota, salīdzinot ar citiem uzņēmumiem. Tā kā OpenVPN tiek uzskatīts par labāko biznesā, diezgan iespējams, ka lielākajai daļai lietotāju nekas cits nav vajadzīgs.

Betternet vietnē maz pieminēts attiecībā uz drošību. Tas kalpo kā papildu pierādījums tam, ka šis pakalpojums vairāk darbojas kā starpniekserveris, nevis kā patiess VPN. Paturiet prātā, ka ir nav maršrutētāja atbalsta un, visticamāk, nebūs skaidrs, kad izmantojat OpenVPN un kad izmantojat IPSec.

Var būt arī vērts atzīmēt, ka Betternet diezgan pamanāmi izpaudās akadēmiskajā pētījumā, kas tika izlaists 2017. gadā. Pētījuma daļā tika apskatīts, vai VPN nodrošina drošības līmeni, kāds viņiem tiek reklamēts..

Pētījums arī ieteica šos Iespējams, ka VPN lietotāju ierīcēs ievada reklāmprogrammatūru vai ļaunprātīgu programmatūru. Ievietotajā pētījumā izmantotie klasifikācijas Betternet starp 10 sliktākajiem šīm darbībām.

Lai gan tas ne vienmēr ir pozitīvs pierādījums tam, ka, izmantojot Betternet, jūsu ierīcēs tiks ielādēta reklāmprogrammatūra un ļaunprātīga programmatūra, pētījums noteikti ir ierosinošs. Turklāt daudzi no pārējiem 10 sarakstā visvairāk aizdomīgajiem VPN vairs netiek izmantoti. Šobrīd ir grūti pateikt, vai Betternet baudīs gaišāku nākotni.

Betternet’s Server Locations

Betternet ir ārkārtīgi ierobežots serveru tīkls. Serveri atrodas Kanādā, ASV, Lielbritānijā, Japānā, Francijā, Austrālijā, Vācijā, Singapūrā, Honkongā un Nīderlandē. Ja jūs dodaties uz brīvu piekļuvi, jūs nesaņem izvēlēties pie kura servera jums tiks izveidots savienojums.

Betternet servera atrašanās vietas

Dalība prēmijās dod jums vairāk izvēles iespēju, taču tīkls joprojām ir ļoti ierobežots. Tā kā konkurenti burtiski piedāvā tūkstošiem serveru vairāk nekā 100 pasaules valstīs, Betternet vienkārši nevar konkurēt. Turklāt Betternet maksas pakalpojums ir dārgākas nekā dažas no labākajām šodien pieejamajām VPN.

Izmantojot BitTorrent vai P2P ar Betternet VPN

Torrents un P2P nav stingri aizliegts Betternet’s serveriem. Tomēr viņu ātruma testa rezultāti ir tik nepatīkami lēni, ka jebkura lieluma faila lejupielāde prasīs vairākas dienas. Lai gan straumju lejupielāde ir atļauta, Betternet savā vietnē arī brīdina, ka viņi darīs visu iespējamo, lai izpildītu visas ordera vai citas oficiālas prasības.

Neticami lēnais datu pārsūtīšanas ātrums nozīmē arī to, ka straumēšana, izmantojot Netflix vai jebkuru līdzīgu pakalpojumu, ir praktiski neiespējama. Ja straumēšana jums vispār ir svarīga, tad ir svarīgi, lai dotos kopā ar vienu no labākajiem VPN, kas atvieglo straumēšanu, piemēram, Surfshark, kurai ir īpaši serveri ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšanai lai straumēšanas un pārlūkošanas iespējas būtu ērtākas.

Betternet VPN ātruma testa rezultāti

Betternet parasti notiek lēni, tiešām nav citas iespējas to pateikt. Ātruma testa rezultāti parāda lejupielādes ātrumu 3,18 Mbps un augšupielādes ātrumu 12,41.

Betternet ātruma testa rezultāts

Šie rezultāti ir nedaudz nomācoši. Ņemot vērā nezināmos drošības un šifrēšanas līmeņus, ar kuriem jūs arī saskaraties, ir viegli pamanīt, ka, izmantojot Betternet, jūs vienkārši nesaņemat daudz. Tas ir pat tad, ja jūs nolemjat sākt apmaksātu plānu, kas, šķiet, ir pārāk dārgs, ņemot vērā funkciju trūkumu un parasti slikto veiktspēju.

Betternet VPN reģistrēšanas politika

Viena lieta, kurai Betternet ir taisnība, ir tā stingra politika bez žurnāliem. Tā kā bezmaksas lietotājiem nav nepieciešams pat reģistrēties pakalpojumā, ir saprotams, ka viņiem varētu būt maz datu, ar kuriem dalīties, vai arī tie var būt neaizsargāti pret hakeriem..

Betternet privātuma politika

Ir patīkami redzēt, ka, tiklīdz aizverat pārlūkošanas sesiju, tiek izdzēsta visa tās vēsture. Tas ir vienkārši un saprotami. Vēl viens plus ir tas, ka visa informācija, kas tiek apkopota uz tik īsu laiku, netiek dalīta vai pārsūtīta trešajām personām vai saistītajiem uzņēmumiem.

Viņu nulles žurnāla politikas labākā daļa ir tāda, ka, ja Betternet kādreiz saņems DMCA noņemšanas paziņojumu, viņi nevarēs dalīties ar informāciju par lietotāju. DMCA apzīmē Digitālās tūkstošgades autortiesību likumu.

DMCA aizsargā tekstu, fotoattēlus, video un citu saturu tiešsaistes vidē. Ja ar autortiesībām aizsargātā materiāla īpašnieks uzskata, ka viņu tiesības ir pārkāptas, viņš var nodot paziņojumu iespējamajam pārkāpējam. Šie noņemšanas paziņojumi var tikt piegādāti arī ISP un VPN, kas, iespējams, izmantoti, lai piekļūtu pārkāptajai vietnei.

Ja VPN reģistrē datus par lietotājiem un viņu darbībām, viņiem ir jāizpilda informācijas pieprasījums par DMCA pārkāpumiem. VPN, kas neveic uzskaiti, ir maz datu. Šajā sakarā, Betternet dara tieši to, kas viņiem būtu jādara.

Betternet VPN cenu noteikšanas iespējas

Protams, Betternet vispopulārākais variants neko nemaksā. Ar neticami lēnu augšupielādes un lejupielādes ātrumu un pieejamu tikai nedaudzu serveru, visticamāk, tā nebūs pievilcīga iespēja daudziem cilvēkiem, it īpaši ņemot vērā uzņēmuma apšaubāmo drošības taktiku..

Betternet cenu noteikšana

Apmaksāts prēmijas plāns nav daudz labāks. Maksāt var katru mēnesi, taču izmaksas ir satraucoši 11,99 USD mēnesī. Tas ir daudz vairāk nekā cena, ko iekasē daudz labāki, patiesi VPN pakalpojumi.

Ja izvēlaties maksāt par gadu iepriekš, cena kļūst daudz pievilcīgāka. Ar 2,99 USD mēnesī pakalpojuma izmaksas tiek samazinātas tuvāk patiesajai vērtībai, lai arī pat šī cena var būt paaugstināta.

Ir ieteicams Betternet VPN?

Viena no lietām, kuras Betternet atbalsta, ir tas, ka tās lietošana ir ārkārtīgi vienkārša. Lai saprastu pakalpojuma pamatfunkcijas, nav nepieciešama sarežģītība vai pieredze. Protams, tas palīdz Betternet funkcijas ir patiešām pamata.

Šeit nav neviena zvana un svilpes, un ir redzams viņu vietnes pārskats pārāk maz informācijas par drošību un šifrēšanu. Tikai nav iespējams pateikt, kad IPSec vietā tiek izmantots OpenVPN. Līdz ar to nav īsta veida, kā uzzināt, vai saņemat 256 bitu vai 128 bitu šifrēšanu..

Varbūt tas ir tāpēc, ka Betternet nepavisam nav īsts VPN. Tas piedāvā tikai visvienkāršāko aizsardzību. Turklāt, kā liecina 2017. gada akadēmiskais pētījums, ir daži jautājumi, kas saistīti ar reklāmas un ļaunprātīgas programmatūras izmantošanu uzņēmumā.

Pat ja viņi neinficē jūsu ierīces ar lietām, kuras jums drīzāk nebūtu, pieredze ar bezmaksas pakalpojuma versija ir ielādēta ar sludinājumiem jau. Tas ir nogurdinošs iztrūkums, un nav skaidrs, kā jūs no tā gūstat labumu.

Ja tiešsaistē esat patiesi norūpējies par savu privātumu un drošību, ieteicams doties ar galveno VPN, kam ir labas atsauksmes un iespaidīgs ātrums datu pārsūtīšanai. Gan NordVPN, gan Surfshark ir tieši šāda veida pakalpojumi.

Šie smagsvari vienmēr ļauj jums zināt, kur jūs stāvat. Jūs zināt, kuru VPN protokolu izmantojat, un precīzi zināt, kādā šifrēšanas līmenī notiek jūsu tīmekļa trafiks. Tas jums dod tāda veida mieru jūs vienkārši nesaņemsit tādu pakalpojumu kā Betternet.

Izmantojiet Betternet, ja atrodaties šķipsnā vietējā kafejnīcā un jums vienkārši jādara kaut kas nekaitīgs, piemēram, jāskatās YouTube videoklips. Pakalpojums parasti ir nav ieteicams visam citam, kas varētu atklāt vairāk par jūsu tiešsaistes paradumiem vai potenciāli apdraudēt jūsu finanšu vai personiskos datus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me