ביקורת VPN של Betternet (2020)

ריבוע הלוגו של BetterNetVPNs בחינם מציעים לעתים רחוקות ערך אמיתי (בהשוואה לשירותים בתשלום).


למעשה, הם בדרך כלל לא באמת חופשיים … הם מוציאים אותך בפרסומות, מוכרים את הנתונים שלך לכל מציע ומטרתם להיות פחות בטוחים מאשר VPN בתשלום..

בטרטנט מתארת ​​את עצמה כ- VPN “בחינם”, ולמרות שהם טוענים שהם שונים מאופציות אחרות בחינם, מבט מקרוב מגלה כי זה לא יכול להיות המקרה. הם שחקנים חדשים יחסית בשוק, לאחר שזה עתה הגיעו למקום בשנת 2015. עם זאת, מכיוון שהשירות שלהם הוא בחינם, יש להם מספר גדול למדי של משתמשים.

רבים מהמשתמשים הללו מפעילים מכשירי אנדרואיד, אך החברה תומכת גם במכשירים שמפעילים Mac, Windows ו- iOS. Betternet כולל תוספים למשתמשי Firefox ו- Chrome. אין צורך להירשם, כך שהחברה אפילו לא אוספת את הנתונים האישיים שלך.

עם זאת, אין זה מן הנמנע שבטנרט חייבת להפוך איכשהו לרווח. הם אינם ארגון אלטרואיסטי שקיים אך ורק לשיפור המין האנושי. באמצעות סרטי וידאו ואפליקציות מסונפות מרוויחה בטרטנט את כספם.

כשאתה נכנס לחברת Betternet, החברה מרוויחה רווח בכל פעם שאתה לוחץ על “צפה בסרטון ויחבר” או “התקן אפליקציה.” ככל הנראה, הרווחים האלה לא הספיקו בכדי להמשיך ולהתנהל.

בסוף 2017 השיקה בטרטנט גרסת פרימיום של אפליקציית הסלולר הפופולרית ביותר שלה. כלול בתוכנית הפרימיום הוא הגישה ל- שרתים ייעודיים, צרכן תמיכה על בסיס 24/7 ועוד אפשרויות IP. חבילה זו מאפשרת לך להתחבר ל -11 שרתים בעשר מדינות.

אם 11 שרתים בעשר מדינות לא נשמעים לכם מרשימים במיוחד, הסיבה לכך היא לא. מרבית VPNs האיכותיים ביותר מתהדרים ברשתות של אלפי שרתים המשתרעים על יותר ממאה מדינות.

קח לדוגמה את NordVPN מעל 5,000 שרתים בכמאה מדינות שונות. כמעט ללא קשר למיקומך בעולם, אתה יכול למצוא שרת שקרוב למיקום הגאוגרפי שלך. זה כמעט תמיד מבטיח שיעורי העברת נתונים מהירים יותר וביצועים כוללים טובים יותר.

החדשות האחרות הפחות מרשימות הן Betternet פועלת יותר כמו שרת פרוקסי מאשר VPN אמיתי. שרתי פרוקסי יכולים להיות אלטרנטיבה מקובלת ל- VPN כשאתה פעיל בפעילויות מסוימות בסיכון נמוך שאינן בהכרח דורשות הצפנה. כשאתה משתמש בשרת פרוקסי, זה רק גורם לך להראות כאילו המיקום הגאוגרפי שלך הוא אחר ממה שהוא באמת.

betternet beneftis

אם אתה רוצה לצפות בתוכן חסום אזורים ב- YouTube, שרת פרוקסי בסדר. עם זאת, אם אתה רוצה לעשות כמעט כל דבר אחר, עדיף שיהיה VPN שמצפין את כל תעבורת האינטרנט שלך בנוסף לכך שהוא יראה כאילו אתה גולש ממקום אחר. זה מגן על הנתונים הרגישים שלך הרבה יותר טוב, ומותיר אותך פחות פגיע לעיניים סקרניות והאקרים.

בהיותו מבוסס בקנדה, Betternet הוא שחקן מקומי בשוק ה- VPN. בעוד שחלק עשויים לראות בכך יתרון, אחרים יתרשמו פחות. קנדה היא חברה ברשת המרגלים Five Eyes יחד עם ארה”ב, בריטניה, אוסטרליה וניו זילנד.

עם הנטייה שלהם לשיתוף נתונים, אם אחת הסוכנויות הממשלתיות תשים יד על הנתונים האישיים שלך, אתה יכול להיות בטוח שלכל השאר יהיה בקרוב גם זה. זה לא המצב הטוב ביותר עבור מישהו שמנסה לשמור על פרופיל נמוך.

Betternet עשויה להיות בחירה מקובלת אם המחיר הוא הדאגה שלך מעל לכל דבר אחר. רק שימו לב שלא תהיה לכם גישה לכל התכונות או אפילו לכל השרתים אלא אם כן תשלמו עבור חברות פרמיום. אתה הולך לראות הרבה מודעות עם שירות זה, אז אם זה כיבוי עבורך, אז לחפש את אחד ה- VPN הטובים ביותר לקנדה עשוי להיות רעיון טוב.

אבטחה והצפנה

מיטב ה- VPN מתרברב באופן גלוי בפרוטוקולי האבטחה וההצפנה שלהם, אך לא מבית רשת. הם באמת גורמים לך לחפש כדי להבין על אילו פרוטוקולי VPN משתמשים, ואיזה סוג הצפנה משתמשים יכולים לסמוך עליהם.

כניסה בבלוג לשנת 2015 מספקת הארה מסוימת.

הצפנת אבטחת בלוג בטרט

בעוד OpenVPN נחשב לרחב כסטנדרט בתעשייה בכל מה שקשור לפרוטוקולי VPN, הספרות של בטרנט אינה מבהירה במדויק את השימוש בהן. פוסט הבלוג מזכיר בנוסף קידוד AES 256 סיביות. שוב, זה נחשב לסטנדרט בתעשייה, אך Betternet לא מצליחה להזכיר מתי ואיך מיושמים הצפנה זו בשירותיהם.

נראה כי בטרנט גם הופכת פרוטוקולי IPSec VPN לזמינים עם הצפנת 128 סיביות. עם זאת, הצעת שני פרוטוקולי VPN מוגבלת למדי בהשוואה לחברות אחרות. מכיוון ש- OpenVPN נחשב לטוב ביותר בעסק, סביר להניח שלא נדרש שום דבר אחר לרוב המשתמשים.

מעט מוזכר בכל הנוגע לאבטחה באתר בטרנט. זה משמש כעדות נוספת לכך ששירות זה מתפקד יותר כפרוקסי מאשר כ- VPN אמיתי. קח בחשבון שיש אין תמיכה בנתב וכי סביר להניח שלא יהיה ברור מתי אתה משתמש ב- OpenVPN ומתי אתה משתמש ב- IPSec.

יתכן וראוי לציין כי בטרטנט הציגה די בולטות במחקר אקדמי שיצא בשנת 2017. חלק מהמחקר כלל לבדוק האם VPNs מספקים את רמת האבטחה שהם פורסמו כמי שהם עושים.

המחקר גם הציע כי אלה VPNs אולי מזריקים תוכנות פרסום או תוכנות זדוניות למכשירי משתמש. דירוגים ששימשו במחקר שהוצב בטרטנט בין 10 הגרועים לפעילויות אלה.

אף כי לא בהכרח הוכחה חיובית לכך ששימוש בבטרנט ישאיר את המכשירים שלך עמוסים בתוכנות פרסום ותוכנות זדוניות, המחקר בהחלט מרמז. בנוסף, רבים מעשרת ה- VPNs החשודים ביותר ברשימה כבר אינם בשירות. קשה לומר בשלב זה אם בטרנט תיהנה מעתיד בהיר יותר.

מיקומי השרת של Betternet

Betternet יש רשת שרתים מוגבלת ביותר. השרתים ממוקמים בקנדה, ארה”ב, בריטניה, יפן, צרפת, אוסטרליה, גרמניה, סינגפור, הונג קונג והולנד. אם אתה הולך לגישה חופשית, אתה אל תבחרו לאיזה שרת תחובר.

מיקומי שרת betternet

החברות בפרמיה נותנת לך אפשרויות נוספות, אך הרשת עדיין מוגבלת מאוד. עם מתחרים המציעים ממש אלפי שרתים בלמעלה ממאה מדינות ברחבי העולם, Betternet פשוט לא יכולה להתמודד. בנוסף, השירות בתשלום של Betternet הוא יקר יותר מכמה מה- VPN הטובים ביותר שקיימים כיום.

שימוש ב- BitTorrent או P2P עם VPN של Betternet

אסור להחמיר על טורנטים ו- P2P בטטרנט שרתים. עם זאת, תוצאות בדיקת המהירות שלהם כל כך איטיות עד כי ייקח ימים להוריד קובץ בכל גודל. למרות שמותר להוריד סיקורים, בטרנט גם מזהירה באתר האינטרנט שלהם כי הם יעשו ככל יכולתם להיענות לכל צווי או בקשה רשמית אחרת..

שיעורי העברת הנתונים האיטיים להפליא משמעותם גם שזרימה דרך Netflix או כל שירות דומה כמעט בלתי אפשרי. אם הזרימה חשובה לך בכלל, חיוני שתעבור עם אחד ה- VPN המובילים שמקל על הסטרימינג כמו Surfshark., שיש שרתים ייעודיים לביטול חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי כדי להפוך את חווית הזרימה והגלישה שלך ליותר חלקה.

תוצאות בדיקת המהירות של VPN VPN

Betternet בדרך כלל איטי, אין באמת דרך אחרת להגיד את זה. תוצאות בדיקות המהירות מראות מהירות הורדה של 3.18 מגהביט לשנייה ומהירות העלאה של 12.41.

תוצאות בדיקת מהירות betternet

התוצאות האלה מעט מדכאות. בהתחשב ברמות האבטחה וההצפנה הלא ידועות שאתה מתמודד איתן, קל לראות שאתה פשוט לא משיג הרבה כשאתה משתמש בבתרנט. זה אפילו אם תחליט להקפיד על התוכנית בתשלום, שנראית במחיר מופקע בהתחשב בחוסר התכונות והביצועים הגרועים בדרך כלל.

מדיניות הרישום של VPN של Betternet

דבר שבטנרט צודק הוא זה מדיניות ללא יומני קפדנית. מכיוון שאין צורך שמשתמשים חינמיים אפילו צריכים להירשם לשירות, אין זה סביר כי היו להם נתונים מועטים לשתף או שעלולים להיות פגיעים להאקרים..

מדיניות הפרטיות של betternet

נחמד לראות שברגע שאתה סוגר את הפעלת הגלישה שלך, כל ההיסטוריה שלו נמחקת. זה פשוט וברור. פלוס נוסף הוא שכל מידע שנאסף לזמן קצר זה אינו משותף או מועבר לצדדים שלישיים או שלוחות כל גורם.

החלק הטוב ביותר במדיניות רישום האפס שלהם הוא שאם Betternet אי פעם תקבל הודעה על הסרת DMCA, הם לא יוכלו לשתף מידע על משתמשים. ה- DMCA מיועד לחוק זכויות היוצרים של המילניום הדיגיטלי.

DMCA מגן על טקסט, תמונות, קטעי וידאו ותכנים אחרים בתחום המקוון. כאשר הבעלים של החומר המוגן בזכויות יוצרים מאמין שזכויותיו הופרו, הוא יכול להגיש הודעה על הסרת המפר לכאורה. הודעות על הסרה אלה עשויות להיות מוגשות גם על ספקי רשת ו- VPN שאולי שימשו לגישה לאתר המופר..

אם ה- VPN רושם נתונים על משתמשים ופעילויותיהם, עליהם להיענות לבקשה למידע על הפרת DMCA. ל- VPN שאינם מנהלים רשומות יש מעט נתונים למסור. מהבחינה הזו, בטרטנט עושה בדיוק את מה שהם צריכים לעשות.

אפשרויות תמחור ל- VPN של Betternet

כמובן שהאופציה הפופולרית ביותר של בטרט אינה עולה דבר. עם מהירויות העלאה והורדה איטיות להפליא ורק קומץ שרתים זמינים, סביר להניח שזו לא תהיה אפשרות אטרקטיבית עבור אנשים רבים, במיוחד כאשר שוקלים את טקטיקות האבטחה המפוקפקות של החברה..

תמחור betternet

התוכנית המשולמת בפרמיה אינה טובה בהרבה. אתה יכול לשלם על בסיס חודש לחודש, אך העלות היא $ 11.99 מדאיג לחודש. זה הרבה יותר מהמחיר שגובים שירותי VPN אמיתיים בהרבה.

אם תבחר לשלם עבור שנה מראש, המחיר הופך להיות אטרקטיבי בהרבה. במחיר של 2.99 דולר לחודש, עלות השירות מצטמצמת קרוב יותר לערכו האמיתי, אם כי אפילו מחיר זה עשוי להיות מנופח.

האם VPN של Betternet מומלץ?

דבר שבטנטנט לטובתה הוא שזה פשוט מאוד לשימוש. לא נדרשת דרגת תחכום או ניסיון בכדי להבין את הפונקציות הבסיסיות של השירות. כמובן שזה עוזר לזה הפונקציות של בטרטנט הן באמת בסיסיות.

אין כאן פעמונים ושריקות, וסקירת האתר שלהם ממחישה מעט מדי מידע לגבי אבטחה והצפנה. פשוט לא ניתן לדעת מתי משתמשים ב- OpenVPN במקום IPSec. כתוצאה מכך, אין דרך אמיתית לדעת אם אתה מקבל הצפנה של 256 סיביות או קידוד 128 סיביות.

אולי זה משום שביתנט בכלל אינה VPN אמיתי. הוא מציע רק את ההגנה הבסיסית ביותר. בנוסף, כפי שמודגם מהמחקר האקדמי לשנת 2017, ישנן כמה שאלות הקשורות לשימוש של החברה בתוכנות פרסום ותוכנות זדוניות.

גם אם הם לא מדביקים את המכשירים שלך בדברים שאתה מעדיף שלא יהיה לך, החוויה עם הגרסה החינמית של השירות עמוסה בפרסומות כבר. זו סיסמא מייגעת, ולא ברור איך אתה באמת מרוויח מזה.

אם אתה מודאג באמת מהפרטיות והביטחון שלך כאשר אתה מקוון, רצוי ללכת עם VPN מוביל שיש לו ביקורות טובות ומהירות מרשימה להעברת נתונים. NordVPN ו- Surfshark שניהם הם בדיוק סוג כזה של שירות.

המשקלים הכבדים האלה תמיד מאפשרים לך לדעת היכן אתה עומד. אתה יודע באיזה פרוטוקול VPN אתה משתמש, ואתה יודע בדיוק באיזו רמת הצפנה עוברת תנועת האינטרנט שלך. זה נותן לך סוג של שקט נפשי פשוט לא תגיע עם שירות כמו בטרנט.

השתמש בבטרנט אם אתה נמצא בצביטה בבית הקפה המקומי ואתה פשוט צריך לעשות משהו לא תמים כמו להסתכל בסרטון יוטיוב. השירות בדרך כלל הוא לא מומלץ לכל דבר אחר שעשוי לחשוף יותר על הרגלים מקוונים שלך או שעלול לסכן את הנתונים הכספיים או האישיים שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map