18 найкращих альтернатив Tor для анонімного перегляду


Існує незліченна кількість причин, чому люди використовують Tor або планують перейти на альтернативу Tor. Крім того, вони просто хочуть анонімності в Інтернеті, а інші планують отримати доступ до найглибшої частини Інтернету.

Перш ніж стрибати на вагоні, ви повинні це знати. Тор або будь-які інші альтернативи Tor не забезпечують шифрування в кінці. Він просто спрямовує вашу IP-адресу через тисячі ретрансляцій, що ускладнює визначення вашого реального місцезнаходження.

Тор є чудовим у маршрутизації вашої інтернет-діяльності через різні шари цибулі. Але все-таки це небезпечно.

Для анонімного перегляду, Я б запропонував надійний сервіс VPN тому що він виконує обіцянки зберігати діяльність, приховану від Інтернет-провайдерів, хакерів та органів нагляду.

Навіщо потрібні альтернативи Тор?

Колись Tor вважався найкращим браузером на ринку, щоб забезпечити анонімність своїх користувачів. Завдяки репресії ФБР він скористався своїм авторитетом і завдяки цьому інтернет-споживачі почали шукати на ринку альтернативи.

Використання tor у такому сценарії може розглядатися як прямування головою в лігво. Ось чому важливо розглянути інші альтернативи, оскільки ніхто не хоче, щоб провайдери переслідували ваш інтернет-трафік.

Так, насправді є величезна кількість варіантів на вибір. Однак, не всі альтернативи Tor надають безпеку та конфіденційність, яку ви заслуговуєте. Ось чому ви повинні бути обережними під час вибору.

Важливо: Ви не можете виконувати такі дії, як (трансляція в HD) та (завантаження / завантаження, обмін файлами P2P) з Tor.

Чому варто розглядати VPN як альтернативу Tor?

Існують альтернативи Tor для анонімного перегляду. Серед них – Віртуальна приватна мережа (VPN). Він пропонує найкращу альтернативу тор досить легко завдяки можливостям, які він пропонує.

Це дозволить зберегти вашу Інтернет-діяльність прихованою, а також забезпечить безпеку від кіберзагроз. Це те, чого Тор та інших альтернатив Тор не можуть досягти.

За допомогою VPN ваш інтернет-трафік, який надсилається, шифрується. VPN забезпечує збереження ваших даних та маскує вашу IP-адресу. Він може імітувати зміну вашого географічного розташування, подібно до альтернативи tor.

VPN реалізує повне шифрування. Незважаючи на те, що все-таки існує ризик того, що особа буде використана хакером, але вам не потрібно хвилюватися. Завдяки шифруванню всі дані про трафік виглядають як безглуздість і стають марними.

18 найкращих альтернатив Tor для анонімного перегляду

Ці альтернативи надають доступ до глибокої веб-сторінки з цілковитою анонімністю. Для звичайної людини може бути важко знайти найкращу альтернативу.

Тому ось список альтернатив тор, які можуть конкурувати з богом-батьком. Цей список був сформований після ретельного дослідження, проведеного з метою пошуку найкращих альтернатив, які можуть забезпечити доступ до контенту із всеохоплюючою конфіденційністю.

1. Віртуальна приватна мережа (VPN)

Віртуальна приватна мережа (VPN) – це найсучасніша альтернатива, яка дає змогу користувачам бути анонімними. Такі функції, як “Kill-Switch” та “повноцінне шифрування”, роблять його найбільш переконливим варіантом як альтернативу tor.

Він забезпечує повну безпеку для анонімного перегляду. Використання VPN для доступу до глибокої веб-сторінки неможливо. Вам все одно знадобиться браузер, який дозволяє отримувати доступ до глибокої веб-сторінки.

Важливо знати плюси і мінуси використання VPN з тор. Найпопулярнішими постачальниками VPN, якими ви можете скористатися, є ExpressVPN та NordVPN.

Переваги використання VPN

 • VPN шифрує всі пакети даних.
 • Він приховує вашу справжню IP-адресу, що просочується до провайдера або хакерів.
 • Він підтримує швидкість Інтернету під час завантаження чи трансляції.
 • VPN змінює ваше реальне місцезнаходження, щоб уникнути відстеження через Інтернет-провайдер або спостереження.
 • Доступ до цензурованого вмісту, веб-сайтів та каналів у різних країнах.

Завантажити зараз:

2. Відключити

Роз’єднання, розширення конфіденційності, є однією з найкращих альтернатив тор, яка може бути використана для виявлення веб-сайтів, які зберігають вашу інформацію, і відмовитися від них. Деякі приклади – Facebook, Google та Twitter. Відключення доступне для Windows, Android та iOS з різними ціновими та членськими пакетами.

Щойно ви встановите та ввімкнете Відключення у своєму веб-переглядачі, ви побачите кількість запитів відстеження, заблокованих на кожному веб-сайті, який ви відвідуєте. Заблоковані трекери позначені зеленим кольором. Розблоковані трекери, що надходять з веб-сайтів, відображаються кольором сірим.

Ця функція полегшує перегляд та розуміння кількості запитів, заблокованих під час кожного відвідування веб-сайту. Для розширення веб-переглядача гідно бути у списку альтернатив tor.

Відключення може не заблокувати весь запит відстеження. Наприклад, YouTube і Flickr, які не працюватимуть або показують зламану сторінку, якщо запити відстеження заблоковані. Ці веб-сайти розблоковані за замовчуванням, і їх не рекомендується перехоплювати.

Завантажити зараз:

3. Браузер конфіденційності Epic

По-третє, у списку альтернатив тор є Епік. Це приватний веб-переглядач, який простий і зручний у користуванні; це змінює швидкість вашої мережі та забезпечує повну конфіденційність. Epic блокує витік вашої IP-адреси певним WebRTC.

Він має зашифрований проксі-сервер, який приховує ваші дані від Інтернет-провайдера (ISP). Цей зашифрований проксі також захищає вас у загальнодоступній мережі. Epic відображає засоби відстеження даних, які відстежують вас, і дозволяє блокувати їх.

Жодне інше розширення не пропонує блокування сценаріїв і функцій відбитків пальців (наприклад, дані полотна зображення), крім Epic. Він має вбудований захист від скриптів відстеження, відстеження файлів cookie та інших сторонніх віджетів, рекламних мереж та агентів відстеження.

Завантажити зараз:

4. Firefox Focus

Firefox Focus – останнє доповнення до списку найкращих альтернатив тор, розроблених Mozilla Foundation та Corporation. Він доступний на таких платформах, як iOS та Android, хоча Android використовує Blink Engine замість Gecko Engine.

Хоча естетика та графіка Firefox Focus загалом радують. Крім того, він захищає дані від сторонніх очей органів нагляду та кібер-злочинців. За замовчуванням також включена програмна телеметрія, яка допомагає Mozilla відстежувати периметри використання; на жаль, він відключений у Firefox Klar.

Він запровадив функцію припинення відстеження реклами та блокування соціальних трекерів. Увімкнення цієї опції надасть вам безкомпромісний доступ до Інтернету без уповільнення швидкості та сеансу, записаного трекерами. Android має деякі ексклюзивні функції, які містять перелік кількості заблокованих оголошень на веб-сайті, який ви переглядали.

Завантажити зараз:

5. Хоробрий браузер

Хоробрий браузер – менший гравець і порівняно новіший для альтернатив Tor, це браузер із відкритим кодом, заснований на Chromium, розроблений Бренданом Ейчем, співзасновником проекту Mozilla. Він може похвалитися як орієнтований на конфіденційність браузер, який блокує всі дії щодо відстеження веб-сайтів, приховуючи вашу особу в Інтернеті.

Не в Windows? Не потрібно боятися. Ця альтернатива сумісна між платформами і доступна як стабільна версія для Android, Linux, iO тощо. Також вона блокує всі нав’язливі запити відстеження реклами з веб-сайтів.

Поряд з цим, існує система винагороди під назвою “Хоробрий платіж”, яка винагороджує видавців, щоб компенсувати блокування реклами. Крім того, вони співпрацюють з DuckDuckGo, широко відомою пошуковою системою, орієнтованою на конфіденційність, яка покращує ваш анонімний досвід в Інтернеті.

Завантажити зараз:

6. браузер Яндекс

Яндекс – ще один браузер, який служить ще однією з альтернатив тор у цьому списку. Він автоматично сканує в Інтернеті наявність шкідливих програм та надає захист від різних видів зловмисного програмного забезпечення, не враховуючи веб-сайт, який ви відвідуєте.

Він також може блокувати шахрайські веб-сайти, він захищає ваші паролі, реквізити кредитної картки та робить ваші онлайн-платежі більш безпечними. Веб-переглядач Yandex забороняє стороннім сторонам відстежувати ваше місцезнаходження та поведінку під час перегляду.

Особливістю, яка робить його найкращою альтернативою Тор, є анонімність; він приховує вашу справжню IP-адресу та використовує технологію DNSCrypt, яка шифрує трафік системи доменних імен. Однак цю опцію потрібно ввімкнути в налаштуваннях браузера.

Завантажити зараз:

7. Браузер Psiphon

Псіфон – сьомий претендент у списку альтернатив тор. Він простий у використанні, має багатоекранний екран і перемикання сервера. Для забезпечення захисту в Інтернеті використовується кілька процедур. Psiphon залежить від VPN та SSH, щоб забезпечити своїм клієнтам доступ до Інтернету навіть у регіонах з обмеженим доступом.

Psiphon захистить вас від вашого Інтернет-провайдера. Це навіть приховує вас від державних органів, які просто сидять, щоб ви допустили помилку. Psiphon навіть маскує вашу IP-адресу.

Це альтернатива безкоштовного тор. Він також доступний для Android та iOS і забезпечує преміальні функції безпеки.

Завантажити зараз:

8. PeerBlock

Peerblock – це похвальна відповідь, щоб квадратні шпигуни наслідували вас. Це одна з альтернатив тор, щоб запобігти будь-кому відстежувати вас. Це заохочує вас контролювати кількість людей, з якими ви спілкуєтесь в Інтернеті.

Але в той же час, ви повинні бути обережними, оскільки Peerblock не в змозі перешкодити всім трекерам слідувати за вами. Незважаючи на те, що він не може заблокувати всі трекери, він все ще є однією з найбільш використовуваних альтернатив тор в Інтернеті. Найкраще, що Peerblock доступний безкоштовно.

Завантажити зараз:

9. Онікс

Whonix надасть вам безпеку, яку ви шукаєте, а також продовжує працювати в Linux. Рівень безпеки, який він забезпечує, робить його однією з найкращих альтернатив. Він охоплюватиме вашу IP-адресу, коли ви перебуваєте в Інтернеті, і він буде працювати всередині VM.

Він використовує нову систему під назвою “Whonix-Workstation”, яка продовжує працювати в приватних рамках. Whonix виділяє два інтерфейси віртуальної системи. Один з них – це інтерфейс з Інтернетом через NAT, який контактує з системою Tor. Решта системного інтерфейсу поєднується з віртуальною локальною мережею.

Завантажити зараз:

10. Глобус

Globus – ще одна з тих альтернатив тор, які, як відомо, використовують VPN-сервери для приховування вашої інтернет-діяльності. Ваш трафік приховується, що призводить до відмови третьої сторони відслідковувати вашу діяльність.

Браузер Globus також забезпечує захист від зловмисного програмного забезпечення за допомогою браузера Tor. Хакер часто використовує зловмисне програмне забезпечення, щоб потрапити у вашу систему. Також він захищає вас від усіх зловмисних програм. Використовуючи програмне забезпечення Tor, воно також допомагає розблокувати веб-сайти.

Він забезпечує преміум-анонімність та безпеку в Інтернеті. Користувач повинен вибрати місце розташування сервера VPN. Це програмне забезпечення також сумісне з багатьма операційними системами.

Завантажити зараз:

11. Хвости

Це операційна система, яка вважається однією з найкращих альтернатив тор. Хвости можна запустити на будь-якому пристрої за допомогою USB-накопичувача або DVD-диска. Він складається з вбудованих попередньо налаштованих додатків, які дозволяють використовувати веб-браузер, редактори зображення, клієнт чату, офісний набір та звук.

За допомогою цієї альтернативи користувачі можуть анонімно користуватися Інтернетом, а також можуть обійти цензуру. Це абсолютно закінчує будь-який слід на використаному вами комп’ютері. За допомогою криптографічних інструментів можна зашифрувати ваші файли, електронні листи та навіть миттєві повідомлення.

Завантажити зараз:

12. Токс

Tox – одна з перших альтернатив Tor для тих, хто хоче високої безпеки для своїх розмов з друзями. Це протокол обміну миттєвими повідомленнями та відеодзвінки одноранговими, який застосовує шифрування від кінця до кінця.

Tox не є загальною заміною Tor, але він може давати інформуючи адміністрації. Це дає приватні та закодовані чати, відеоконференції та дзвінки, які певною мірою легко зрозуміти. Основна мета цієї альтернативи – забезпечити безпеку зв’язку, яка легко доступна.

Завантажити зараз:

13. Freenet

Freenet поділяється на протиріччя з наглядом, як I2P. Він стоїть на 13-му місці в списку альтернатив тор. Freenet використовує ті самі інструменти P2P для присвоєння запасів інформації для передачі та зберігання даних, однак ізолює розташування принципів користувальницького інтерфейсу та структури системи.

Це провідна альтернатива Tor, використовуйте однорангову платформу для стійкої до цензури комунікації та публікації. Ця альтернатива використовує технологію P2P для надсилання та зберігання інформації, має окремі протоколи взаємодії з користувачем та мережеву структуру.

Freenet пропонує два види безпеки, Darknet та OpenNet. OpenNet дозволяє користувачеві випадково з’єднуватися з іншими користувачами, а DarkNet дозволяє користувачам з’єднуватися виключно з тими користувачами, з якими вони змінювали відкриті ключі в минулому.

У цього браузера відсутній центральний сервер, що ускладнює злому їх системи. Відсутність центрального сервера надає йому приріст у балах, що, можливо, може зробити його однією з найкращих альтернатив тор. Перш ніж сортувати та зберігати дані, вони шифруються так, що хакерам стає неможливо використовувати.

Завантажити зараз:

14. I2P

L2P також називається Невидимим Інтернет-проектом. Це повна анонімна мережа, в якій програми можна використовувати для анонімного та безпечного надсилання повідомлень. Це мережа всередині мережі, яка забезпечує захист від відстеження сторонніх осіб, таких як Інтернет-провайдери.

Він використовує кінцеве шифрування, що забезпечує зв’язок захищеним у цій мережі. Повідомлення, надіслані за допомогою цієї мережі, охоплені чотирма шарами шифрування. Не тільки це, навіть кінцеві точки є криптографічними ідентифікаторами

Основна мета I2P – запобігти атакам від монтажу. Найпоширеніші користувачі I2P – це журналісти, пригноблені люди, свистовики, активісти, а також пересічні люди, які турбуються про їх конфіденційність.

Завантажити зараз:

15. Ліхтар

Ліхтар – це продуктовий додаток для робочої зони, що забезпечує швидкий, надійний та безпечний доступ до заблокованих сайтів та додатків. Це ще одне доповнення в категорії найкращих альтернатив Tor.

Ліхтар є новим, оскільки він використовує найшвидші вдосконалені для Geo сервери для підвищення швидкості серфінгу. Це дає можливість негайно передавати вміст HD.

Ліхтар надає вам постійний доступ до відкритої веб-сторінки, використовуючи цілий ряд систем для керування стороною та брандмауерами. До різних методологій можна отримати прямий доступ, якщо певні шлюзи закриті.

Група дизайнерів у Ліхтарі завжди налагоджує та ремонтує процедури, спираючись на умови блокування. Клієнтський вклад для Lantern простий: нові випуски зникають із пропозиціями та викликають занепокоєння.

16. Freepto

Freepto – найкращий вибір на ринку альтернатив, спеціально для користувачів Linux. Це дає хакерам нехитрий підхід для того, щоб легко передаватись просто як Tor. Це не що-небудь складне у використанні та найшвидший підхід для збереження кодованої інформації.

Freepto – це відмінна альтернатива Tor, яка приховує вашу особистість під час перегляду в Інтернеті. Це ускладнює відстеження для трекерів. Він забезпечує шифрування та програмне забезпечення, здатне забезпечити високу безпеку.

Freepto – найкращий браузер для активістів, які хочуть пропустити уряд. Він портативний і може працювати безпосередньо з USB-накопичувача. Він автоматично шифрує дані, що зберігаються на USB-диску.

17. Підграф ОС

ОС Subgraph розроблена для боротьби з атаками зловмисних програм та вразливими мережами. Ця альтернатива Tor має сильне пом’якшення атаки, що забезпечує захист додатків та основної операційної системи.

Він включає захищену ядром безпеку, яка захищає від атак. Підгрупа ОС також має брандмауер програми, який виявляє та сповіщає користувача про будь-які несподівані вихідні з’єднання програмами.

ОС підграфів було закодовано за допомогою мови кодування go-lang. Він має вбудовану інтеграцію Tor, яка дозволяє чутливим програмам спілкуватися через мережу Tor.

Завантажити зараз:

18. Ipredia OS

Браузер Ipredia OS є найкращою альтернативою Tor для користувачів Linux, оскільки більшість браузерів не дозволяють вам отримати доступ до глибокої веб-сторінки. Це стабільна і потужна операційна система, яка шифрує та анонімізує весь ваш мережевий трафік.

Це анонімізована мережа, яка використовує шар, який забезпечує безпеку для програм, що чутливі до ідентичності під час спілкування.

IprediaOS пропонує маршрутизатор I2P, анонімний клієнт IRC, анонімний клієнт електронної пошти, анонімний клієнт BitTorrent, а також ви можете знайти анонімні (i2p-сайти).

Завантажити зараз:

Висновок

До свого злому Тор був найпопулярнішим інструментом для анонімних пошуків. Найкращими альтернативами Тор були потреби, які дозволяли анонімно переглядати Інтернет. Ці альтернативи не тільки блокують відстеження, здійснене Інтернет-провайдером та сторонніми сторонами, але й забезпечують захист від зловмисного програмного забезпечення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map