5 найкращих менеджерів паролів 2018 року


Практично щодня користувачі стикаються з неймовірною кількістю паролів для входу на різні платформи. Щоб запам’ятати пароль, більшість людей використовують подібні паролі або легкі фрази, які вони можуть запам’ятати. Обидва ці кроки не є корисними для безпеки свого облікового запису.

Для підвищення безпеки облікових даних важливо використовувати найкращі менеджери паролів, які захищають інформацію. Він генерує безпечний пароль для одного, і це зменшує шанси на злом. Менеджери паролів діють як функція цифрового воротаря у вашому браузері та заповнюють дані про вхід на кожен веб-сайт, який ви відвідуєте.

Те, що вам потрібно зробити з найкращим менеджером паролів, – це просто захистити головний пароль для менеджера, а останній повинен зробити сам менеджер паролів. Давайте спочатку розповімо, чому так важливий менеджер паролів.

Навіщо використовувати диспетчер паролів?

Є шанси зламатись, якщо ви не використовуєте надійний та унікальний пароль для своїх облікових записів. Пароль повинен складатися з верхньої та нижньої літер, символів та цифр, які роблять його повністю захищеним. Тим, хто не дотримується подібних рекомендацій, кіберзлочинцям це запрошення зламати свої акаунти.

Згідно з дослідженням, 55% користувачів використовують аналогічний пароль для своїх соціальних та банківських рахунків. У випадку, якщо будь-який обліковий запис буде зламано, він відкриє інформацію про інші акаунти.

Однак якщо ви використовуєте різні паролі для кожного облікового запису, все ж є ймовірність, що вони можуть бути не настільки сильними, як вони повинні бути. Інша справа, що користувачі не змінюють свій пароль вчасно. З цих причин використання найкращого менеджера паролів з’являється і захищає ваші дані від хакерів та переслідувачів даних.

Що варто врахувати менеджеру паролів?

Вибираючи менеджер паролів, шукайте різні функції безпеки, зокрема шифрування, автоматичного заповнення та двофакторної автентифікації.

Шифрування облікових даних для входу, установка на різних пристроях для одного облікового запису, і він може зберігати ряд паролів. Надійний менеджер паролів щоразу створює новий і надійний пароль, він також оновлює програмне забезпечення вчасно.

Функція автоматичного заповнення зберігає номер вашої кредитної картки та іншу інформацію, яку ви часто використовуєте, допомагає швидко та легко заповнювати онлайн-форми.

Кращі менеджери паролів

LastPass

Хакерам не вдалося розшифрувати жоден пароль, і навіть співробітники LastPass не можуть розшифрувати дані. І все ж, були шанси, що підказки головного пароля можуть виявитись. Хоча жодна з даних не була вкрадена, LastPass надсилає сповіщення всім користувачам для оновлення свого головного пароля.

lastpass

LastPass заповнює форми та реквізити кредитної картки, генерує надійний пароль та забезпечує сильну синхронізацію даних. Він зберігає імена користувачів та паролі разом з іншими даними, які ви налаштували на запам’ятовування. Це найкращий менеджер паролів, оскільки він постійно перевіряє ваш прогрес на конфіденційність в Інтернеті та повідомляє про сфери, де потрібно вдосконалюватись.

Багатофакторна автентифікація: Щоб переконатися, що ваш обліковий запис LastPass захищено, використовуйте 2FA. Існує два способи зробити це, перший спосіб надсилає вам код, за допомогою якого ви можете увійти до свого облікового запису LastPass. Другий метод завантажує додаток, який генерує шестизначний код, ви можете змінювати через кожні 30 секунд, щоб цифри ніколи не були подібними. Обидва ці способи ускладнюють хакерам доступ до вашого облікового запису LastPass.

Генератор паролів: Ще одна особливість LastPass – це генераторний інструмент, який створює найскладніші довгі паролі, які неможливо зламати. Більше того, ви можете вибрати довжину та типи символів, щоб зробити це виразним. Потім збережіть новий пароль у вашому сховищі, не залишаючи поточну I сторінку журналу, на якій ви перебуваєте.

IE Anywhere: Розширення LastPass встановлюється під час входу до сховища LastPass з будь-якого веб-переглядача. Це може призвести до проблем, якщо вам заборонено встановлювати розширення на якомусь комп’ютері без дозволу. Таким чином, LastPass пропонує своїм користувачам преміум класу завантажити IE Anywhere і зберегти його на палець.

При використанні він надає повний доступ до функцій програми, не покладаючись на розширення браузера. Це найкращий менеджер паролів, який дозволяє використовувати його у веб-переглядачах, на які не існує розширення. Звичайно, використання публічного комп’ютера – це погана ідея, але ви здивуєтеся, дізнавшись, що IE Anywhere не залишає слідів у файловій системі чи реєстрі.

Дашлан

Dashlane зарекомендував себе як найкращий менеджер паролів за низкою функцій. Він простий у використанні, має можливості обміну паролем. Крім того, він може змінити всю або вибрану кількість паролів одним натисканням кнопки, звіт про надійність пароля та встановить надзвичайний контакт у вашому обліковому записі.

дашлан

Цифровий гаманець: Це дозволяє зберігати онлайн-платежі в Інтернет-гаманці Dashlane. Завдяки автоматичному заповненню форми онлайн-закупівля стає легкою та швидкою. Більше того, це звільняє вас від турбот щодо збереження видів платежів на сайтах у випадку, якщо веб-сайт зламається.

Безпека: Безпека – перший пріоритет Dashlane. Він використовує шифрування AES-256, яке є найсильнішим шифруванням у світі досі. Зашифровані ваші дані можуть зберігатися локально на нашому пристрої або синхронізуватися з усіма вашими пристроями.

Для більшого захисту можна включити двофакторну аутентифікацію. Доступ до збережених паролів вимагає використання головного пароля, який ніде не зберігається.

Зміна пароля: Dashlane тепер пропонує функцію зміни паролів, яка встановлює їх на відстані від конкурентів. Ця нещодавня функція дозволяє оновлювати паролі разом, що економить ваш час, роблячи більш безпечними паролі.

RoboForm

RoboForm – це веб-менеджер паролів, який пропонує своїм користувачам увійти з будь-якого пристрою, що підтримує Інтернет, а потім отримати доступ до їх паролів. Це з давніх часів вважається лідером у галузі. RoboForm – це просте у користуванні програмне забезпечення, яке дозволяє входити, зберігати паролі та отримувати збережені паролі.

робоформа

Функції автоматичного збереження: Він може автоматично зберігати особисту інформацію, таку як адреси, імена, день народження разом із паролями.

Параметр багатофакторної аутентифікації: Ця функція на RoboForm дає можливість користувачам переконатися, що лише зареєстровані пристрої можуть отримати доступ до облікового запису. Вона включає три типи факторів апаратного або програмного маркера, пароль або питання безпеки та сканування відбитків пальців або сітківки. Щоб увімкнути цю функцію, для входу в обліковий запис RoboForm знадобиться принаймні два фактори.

Безпека: Немає сумнівів, що веб-функція RoboForm є досить зручною, але вона може спростити хакерам та іншим стороннім людям без особливих зусиль використання керуючого паролем. Для користувачів RoboForm хмарне та інтернет-зберігання – це лише варіант, і вони можуть зробити вибір для зберігання інформації лише на ПК для підвищення безпеки.

KeePass

Це платформа з відкритим кодом і абсолютно безкоштовна. Запропоноване шифрування в кінці, яке використовує потужний шифр AES-256 з хеш-аутентифікацією Sha-256. KeePass зберігає ваші паролі на вашому ноутбуці, мобільному пристрої або на робочому столі.

тримати

KeePass – це сильний і настроюваний менеджер паролів, який може працювати на різних сучасних настільних і мобільних платформах. І все-таки це досить технічний характер, завдяки якому нетехнічні користувачі можуть залякати його. Для додавання інтеграції в браузер доступні плагіни.

Генератор паролів: KeePass автоматично заповнюється кожен раз при введенні нового пароля з генератором паролів. Це також дозволяє налаштувати безліч параметрів для налаштування генератора паролів.

Генератор паролів також дозволяє генерувати паролі на вимогу. Функція генератора паролів KeePass розбиває четверту категорію пунктуації і дозволяє включати символи простору, а також символи високого рівня ANSI, такі як ü і Ñ.

Авто-тип та пароль програми: KeePass не автоматично записує облікові дані, коли ви входите на безпечні сайти, але це робить це напівавтоматично. Напівавтоматично він заповнює облікові дані для вас за допомогою функції під назвою Auto-Type. Для заповнення збережених облікових даних ця функція буквально імітує введення тексту на клавіатурі.

Синхронізація бази даних: Як ми згадували вище, KeePass керує своєю базою даних в локальному сховищі, а не в хмарі. Коли дані зберігаються локально, це мінімізує можливість порушення даних.

1Password

Список 5 найкращих менеджерів паролів закінчується 1Password. Він здатний створити для вас більш жорсткий пароль. Він може зберігати приватну інформацію, крім паролів. У цьому менеджері паролів також увімкнено двоетапну перевірку.

30-денна гарантія повернення грошей | Доступно для Windows, Android, Mac та iOS |

1загальне слово

Безпечний обмін паролем: Це найкращий менеджер паролів для вас, якщо ви ділитесь своїми паролями з членами сім’ї, друзями та колегами. Безпечний обмін паролями викликає велике занепокоєння. Забезпечення всіх ваших паролів лише для копіювання вставлення ваших даних для входу в електронний лист чи чат не має сенсу. 1Password дозволить вам безпечно ділитися своїми паролями з іншими користувачами 1Password.

Вартова башта: 1Password має цю дивовижну функцію під назвою “Вартова башта”, яка перевіряє ваші дані про відомі вразливості та повідомляє вас про необхідність зміни пароля. Якщо він виявить будь-який веб-сайт вразливим, він негайно повідомить вас про те, щоб ви могли оновити пароль.

Висновок

Для безпеки в Інтернеті та конфіденційності паролі – це найважливіше, що потрібно захистити відразу і менеджерам паролів. Вибір найкращого менеджера паролів важливий, оскільки менеджер паролів захистить усі ваші важливі дані. Кожен менеджер паролів дає різний досвід один у одного.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me