Ako odblokovať webové stránky v prehliadači Chrome? – [Výučba 2020]


Internetové obmedzenia sú bežné takmer v každej krajine na tejto planéte, či sa vám to páči alebo nie. Niektoré subjekty sa snažia blokovať webové stránky. Prehliadač Google Chrome je zďaleka najpoužívanejší webový prehliadač, preto vám ukážeme, ako odblokovať webové stránky. v prehliadači Chrome.

Vysvetlíme vám tie najlepšie a najjednoduchšie metódy, ale tiež vás prevedieme celým procesom, aby nedošlo k zámene..

Existuje veľa dôvodov, prečo sú niektoré webové stránky blokované, medzi ktoré patria:

 • Vládna cenzúra
 • Geografické obmedzenia na vylúčenie niektorých regiónov (geografické blokovanie)
 • Školy a pracoviská blokujú prístup z dôvodu verejnej bezpečnosti alebo znižujú využitie šírky pásma
 • Školy / práca sa snažia obmedziť neproduktívny čas (sociálne médiá, YouTube atď.)
 • Táto webová stránka je v prehliadači Google Chrome na obmedzenom zozname
 • Táto webová stránka je na vašom antivírusovom / antimalwarovom softvéri na obmedzenom zozname
 • Váš hostiteľský súbor blokuje prístup

Grafika na odblokovanie webových stránok v prehliadači Chrome

Najlepšie odporúčanie pre jednoduchú opravu

Toto je dôležité:

Najjednoduchším a najúčinnejším spôsobom riešenia problému a odblokovania všetkých webových stránok je použitie VPN (Virtual Private Network), ako je NordVPN..

Táto aplikácia VPN môže bežať na všetkých vašich zariadeniach súčasne, takže vy Na odblokovanie všetkého potrebujeme iba jednu sieť VPN a je to jedna z mála sietí VPN, ktorá ich má vlastné rozšírenie pre chróm. Sieť VPN odomkne plný potenciál internetu, nech ste kdekoľvek na svete, jediným kliknutím myši.

Funguje to rovnako ako v prípade hackerských filmov, kde je vaše pripojenie na internet smerované prostredníctvom viacerých serverov po celom svete. Získate novú adresu IP, aby vás nikto nemohol sledovať, vaše používanie internetu je teda úplne bezpečné vojenské šifrovanie, NordVPN má servery vo viac ako 60 rôznych krajinách veľmi ľahké používať, mať 30-dňová záruka vrátenia peňazí a oni sú jedným z najlacnejšie VPN na trhu.

>> Kliknutím sem získate 70% zľavu na NordVPN <<

Prečo sú webové stránky blokované v niektorých krajinách?

V niektorých krajinách sú webové stránky blokované na základe cenzúry. Túto cenzúru vykonáva vláda s cieľom zabrániť používateľom internetu v prístupe na webové stránky (vrátane e-mailov a sociálnych médií) z dôvodu ich vlastnej politickej výhody. Základný účel cenzúry zahŕňa politické dôvody, pre ktoré blokujú spravodajské weby šírenie propagandy proti nim. Medzi ďalšie účely patrí blokovanie šírenia torrentov a pirátstva, ktoré je v mnohých krajinách zakázané, vrátane trestov vrátane vysokých pokút a uväznenia.

Blokovanie webových stránok vykonáva poskytovateľ internetových služieb (poskytovateľ internetových služieb, napríklad Verizon a Comcast), ktorý nariadi vláda. Tieto obmedzenia sú v rozpore s hlavným účelom internetu, ktorým je byť bezplatnou a otvorenou platformou na prístup k informáciám. Tieto obmedzenia sa nemajú obviňovať iba z Číny, Ruska a Severnej Kórey, kde je úroveň cenzúry jedna z najväčších. Väčšina ostatných krajín uplatňovala tieto taktiky tak či onak, pravdepodobne ste o nich však nikdy nepočuli.

Prebieha kontrola vašej adresy IP…

IP adresa

!

umiestnenia

!

browser

!

Rozlíšenie obrazovky

!

Odblokujte stránky v prehliadači Chrome s programom NordVPNZískajte novú adresu IP, viditeľné miesto so 70% zľavou!

Vaša adresa IP a umiestnenie sú viditeľné!

Ako vidíte vyššie, pre vášho poskytovateľa internetových služieb, vládu alebo dokonca webovú stránku je veľmi ľahké sledovať vašu IP adresu a umiestnenie. Zjednodušuje to blokovanie obsahu. Použitím VPN to ľahko obídete.

Uvádza sa, že západné krajiny ako Spojené kráľovstvo, Nemecko, USA, Kanada a Austrália (a takmer všetky ostatné západné krajiny) blokujú webové stránky. V Spojenom kráľovstve bolo zablokovaných vyše 600 000 webových stránok, pričom mnohé z nich dokonca nesúviseli s pirátstvom. Aj v Nemecku môže vláda značne pokutovať mediálnu spoločnosť, ak sa jej obsah neodstráni okamžite.

Existuje mnoho krajín, ktoré bránili svojim občanom v prístupe k obľúbeným webovým stránkam, a preto používatelia internetu v týchto krajinách lietajú v radare pomocou špecializovaných sietí VPN (Páči sa mi to NordVPN) na jednoduché odblokovanie webových stránok v prehliadači Google Chrome.

Teraz sa ponoríme do najlepších nástrojov známych ako „Unblockers“, ktoré je možné používať s prehliadačom Chrome.

Použite VPN (Virtual Private Network)

VPN je softvér na ochranu súkromia, ktorý vytvára bezpečný a šifrovaný tunel medzi zariadením (a chrómom) a internetom. Sieť VPN vám umožňuje anonymne surfovať po internete, šifrovať vašu komunikáciu, odblokovať webové stránky, vyhnúť sa cenzúre a chrániť vaše údaje pred sledovaním.

Poznámka:

Použitie VPN vám umožňuje odblokovať webové stránky s ľahkosťou, ktoré boli predtým neprístupné maskovanie vašej skutočnej IP adresa s inou a „spoofing“Svoju polohu. Keď poskytovateľ internetových služieb alebo webová stránka skontrolujú vašu IP adresu, aby ste zistili, či ste odkiaľkoľvek, kto má povolený prístup na túto stránku, zdá sa, že ste z tohto miesta.

Najlepšie VPN na odblokovanie webových stránok v prehliadači Chrome

hodnosťposkytovateliaCena $zľava
1NordVPN3,49 – p / mZľava 70%
2ExpressVPN8,33 – p / m35% zľava
3CyberGhost VPN5,99 – p / mZľava 53%

NordVPN

NordVPN

Spoločnosť NordVPN udržiava vašu online aktivitu v súkromí a je chránená pred monitorovaním. Používa dvojité šifrovanie údajov (pevné zabezpečenie) rýchle servery a spínač automatického zabíjania. NordVPN má 1079+ serverov v 61 krajinách so 6 súčasnými pripojeniami. Ponúka 24/7 zákaznícku podporu, nevedie záznamy, má Rozšírenie Chrome a má 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Spoločnosť NordVPN sa zaväzuje poskytovať používateľom internetovú slobodu s maximálnou bezpečnosťou. Vytvára spojenie, ktoré šifruje všetky dátové pakety vymieňané medzi počítačom a internetom. NordVPN skryje vašu skutočnú IP adresu a používa pokročilé techniky na odblokovanie blokovaných webových stránok v prehliadači Google Chrome.

6 krokov na odblokovanie webových stránok pomocou systému NordVPN.

 1. Ísť do Stránka NordVPN.
 2. Stiahnite a nainštalujte kompatibilné Klient VPN (App).
 3. Aktivujte účet VPN.
 4. Vyberte umiestnenie servera zo zoznamu Server.
 5. Kliknite na tlačidlo Pripojiť.
 6. Otvorte prehliadač Google Chrome a vyskúšajte režim „inkognito“, aby ste dosiahli ešte lepšie súkromie.

ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN je skvelá VPN, ktorá poskytuje prvotriedne zabezpečenie s veľmi vysokou rýchlosťou. Má 145+ serverov vo viac ako 94 krajinách spolu s podporou 5-hviezdičkových zákazníkov. ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo znamená, že nespokojní používatelia môžu požiadať o vrátenie peňazí. Používa silné šifrovanie a neuchováva záznamy o vašej prevádzke.

ExpressVPN verí, že každý by mal mať prístup k všetkým webovým stránkam bez ohľadu na to, v ktorej časti sveta ste. Je to spoľahlivé pre odblokovanie webových stránok v prehliadači Chrome, pretože má bezpečnostné vrstvenie s 256-bitovým šifrovaním OpenVPN.

ExpressVPN je o niečo drahšia ako väčšina ostatných sietí VPN na trhu, ale ponúkajú skvelú úroveň služieb.

>> Kliknutím sem prejdete na oficiálnu stránku <<

Prehliadač Tor

Ďalším veľmi užitočným a spoľahlivým riešením na odblokovanie stránok je Tor. Tor umožňuje anonymné prehliadanie a tiež zabraňuje sledovaniu vašich návykov prehliadania. Je to sieť serverov podobná VPN, kde posiela vašu komunikáciu cez 3 servery, aby dosiahla váš cieľ. Dátové pakety sú vrstvené (ako cibuľa), takže každý server, cez ktorý prechádzajú informácie, ich nedokáže prečítať, vie iba to, kam musí ísť ďalej.

prehliadač

Výstraha:

Veľkou nevýhodou použitia prehliadača Tor je extrémne nízka rýchlosť prehliadania, nebudete s ním môcť streamovať žiadne video ani hudbu..

Tiež ich používa veľa kybernetických zločincov a podvodníkov, takže v niektorých prípadoch môže byť Tor v skutočnosti blokovaný aj webmi, ktoré by vás nemuseli nevyhnutne blokovať.

Najbezpečnejšie webové prehliadače schválené pre anonymitu

Odblokujte web zmenou HTTP na HTTPS

Http Vs Https

HTTP je hlavný komunikačný protokol, ktorý umožňuje komunikáciu medzi klientmi a servermi. Prenáša informácie v čitateľnom texte, čo predstavuje veľké bezpečnostné riziko. HTTPS je však šifrovaný komunikačný kanál a bezpečný spôsob prenosu údajov medzi zariadeniami.

niektorí webové stránky v prehliadači Google Chrome je možné odblokovať zmenou protokolu HTTP na HTTPS. Takéto webové stránky majú napríklad neoverený certifikát SSL, tí, ktorí hostujú svoju doménu v prostredí VPS alebo vyhradeného servera. Nasledujú kroky, ktoré treba dodržiavať:

 • Otvorte prehliadač a kliknite do adresného riadku (nie do vyhľadávacieho panela)
 • Namiesto napísania ‘http://www.example.com‘ napíšte ‘https://www.example.com‘
 • Ak vyššie uvedené podmienky platia, objaví sa bezpečnostná správa. Kliknite na „Pokračovať“ a prejdite na blokované webové stránky.

HTTPS všade

Doplnok HTTPS Everywhere je spoločným podnikom spoločností Tor a EFF. Toto rozšírenie prehliadača prirodzene upravuje ponuky a vedie vás k zabezpečeniu miestnych nastavení pomocou protokolu HTTPS. V prípade, že vás váš program spojí s nezabezpečenými webmi, server HTTPS Everywhere bude chrániť vaše informácie v bezpečí pred únikom informácií ich presmerovaním na šifrovanú HTTPS..

V okamihu, keď je rozšírenie aktivované, vytvorí spojenie s SSL a nájde najbezpečnejšie vykreslenie navštívených stránok. HTTPS Everywhere je najlepším rozšírením pre bezpečné surfovanie na webe.

V prehliadači Chrome odblokujte webové stránky zo zoznamu zakázaných stránok

Keď niekedy nemôžete otvoriť web, nie je to preto, že je blokovaný vo vašej oblasti, ale bol umiestnený na obmedzený zoznam potenciálne nebezpečných stránok. Riešením je odblokovanie webových stránok v prehliadači Google Chrome zo zoznamu obmedzených stránok.

Ako odblokovať stránky s obmedzeným prístupom v prehliadači Google Chrome:

 1. Otvorte prehliadač Google Chrome a kliknutím na tlačidlo ponuky skontrolujte, či sa v pravom hornom rohu nenachádzajú tri riadky.
 2. Kliknite na položku „nastavenia“
 3. Posuňte zobrazenie nadol a vyhľadajte položku Zobraziť rozšírené nastavenia.
 4. V sekcii siete kliknite na možnosť „Zmeniť nastavenia servera proxy“
 5. Kliknite na kartu „Zabezpečenie“ a potom na ikonu „Zakázané weby“
 6. Teraz kliknite na možnosť „Webové stránky“, aby ste otvorili okna s obmedzenými webmi
 7. Nakoniec kliknite na blokované webové stránky zo zoznamu a vyberte tlačidlo „Odstrániť“; tým sa odblokuje konkrétna webová stránka
 8. Zatvorte okno s obmedzenými webmi jednoduchým výberom možnosti „Zatvoriť“ nižšie a kliknutím na „Ok“ zatvorte okno vlastností internetu.

Rozšírenia Google Chrome

Ďalším spôsobom, ako vyriešiť problém otázky „ako pristupovať k blokovaným webom v prehliadači Chrome“, je použitie rozšírenia Chrome. Existujú rôzne rozšírenia, ktoré sú kompatibilné s odblokovaním webových stránok v prehliadači Chrome, ale jediné, ktoré spoľahlivo fungujú, sú rozšírenia VPN.

V Internetovom obchode Chrome je k dispozícii veľa rozšírení VPN spoločnosti Google chrome, ale rovnako ako som už vysvetlil v predchádzajúcej časti, služba NordVPN je pre to najlepšia. NordVPN má niektoré z najlepších funkcií, je super rýchly, veľmi ľahko použiteľný a je tiež jednou z najlacnejších.

Všetko, čo musíte urobiť, je:

 1. Prejdite sem do NordVPN a zaregistrujte sa na službu
 2. Prejdite sem do internetového obchodu Google Chrome a kliknite na položku „Pridať do prehliadača Chrome“
  Kliknite na ikonu
 3. Kliknite na položku „Pridať rozšírenie“
  Pridajte rozšírenie NordVPN Chrome Extension
 4. V prehliadači Chrome kliknite na ikonu rozšírenia prehliadača Chrome „NordVPN“ a potom zadajte svoje používateľské meno a heslo
  Ikona rozšírenia NordVPN Chrome
 5. Kliknite na položku Vyhľadať konkrétnu krajinu.
  Vyhľadajte konkrétnu krajinu NordVPN Chrome Extension
 6. Vyhľadajte umiestnenie servera, ktoré potrebujete na odomknutie webovej stránky.
  Rozšírenie NordVPN Chrome
 7. Teraz ste pripojení. Choďte a pripojte sa k predtým blokovanej webovej stránke.
  Pripojené k serveru NordVPN Chrome Extension

Proxy Chrome

Proxy VPN prepínač

Proxy servery fungujú ako hlúpy prostredník pre váš internetový prenos. Nešifrujú vašu komunikáciu medzi počítačom a servermi proxy, môžu zmeniť informácie, ktoré odosielate, a tiež zmeniť informácie, ktoré sa vám vrátia bez vášho vedomia, môžu tiež prečítať všetko, čo robíte na serveri proxy. To môže viesť k problémom s bezpečnosťou a ochranou súkromia počas prehliadania blokovaného obsahu a je veľmi riskantné, ak pracujete s citlivými informáciami. Preto je možné vyvodiť záver, že servery proxy nie sú dobré pre vážne úlohy, pretože môžu byť ohrozené.

Na druhej strane, VPN šifruje všetok prenos, čím zvyšuje vašu online bezpečnosť. Váš ISP, hackeri alebo vaša vláda nebudú môcť preniknúť alebo zachytiť vaše údaje. VPN, ako napríklad NordVPN, odblokujú webové stránky pomocou pokročilých funkcií geo-spoofingu, vďaka čomu budú anonymné a chránené.

Takto môžete nastaviť prehliadač Google Chrome Proxy:

 • Otvorte ponuku Google Chrome.
 • Kliknite na tlačidlo Nastavenia posuňte zobrazenie nadol a kliknite na položku Spresniť.
 • V časti Sieť vyberte položku Otvoriť nastavenia servera proxy.
 • Vyberte kartu Pripojenia a potom kliknite na tlačidlo  Možnosť nastavenia LAN.
 • Zrušte začiarknutie políčka Automaticky zistiť nastavenia v nastaveniach LAN, choďte do sekcie Proxy server a kliknite na voľbu Použiť proxy server pre svoju LAN.
 • Musíte dostať adresu IP proxy servera a číslo portu prostredníctvom samostatného e-mailu.
 • Teraz do poľa Adresa napíšte IP adresu proxy servera a potom v časti port zadajte číslo portu.
 • Nakoniec kliknutím na tlačidlo OK zatvorte kartu Nastavenia siete LAN a potom znova kliknite na tlačidlo OK, aby sa uložilo nastavenie servera proxy.

Toto je dôležité:

Keď skončíte, nezabudnite ju vypnúť, pretože nechcete používať server proxy, ak ho nemusíte používať.

záver

K zablokovanej webovej stránke je možné pristupovať niekoľkými spôsobmi, niektorými ľahšími ako iné. Dôvody týchto obmedzení môžu byť mnohé, vrátane rozptýlenia zamestnancov, študentov z práce a krajín blokujúcich určitý obsah od občanov. Stačí si vybrať správne riešenie, ktoré vyhovuje vašim potrebám. VPN je najlepšie a najjednoduchšie riešenie, ale nemusí sa vám vždy hodiť, najmä ak si to nemôžete dovoliť. Dúfajme, že naše ďalšie bezplatné riešenia získajú tých z vás, ktorí majú menšie šťastie, podobný výsledok.

Ak sa vám táto príručka páčila, páčte ju a zdieľajte ju, aby ju ostatní mohli nájsť. Ak máte akékoľvek otázky, zanechajte komentár a my sa vám ozveme.

FAQ

Používa spoločnosť CroxyProxy na odblokovanie stránok?

Toto je odpoveď áno a nie. Ak chcete iba odblokovať web, ktorý neobsahuje žiadne citlivé informácie, nemáte na ňom žiadne osobné údaje, nekupujete nič, nechcete streamovať ani sťahovať, potom je v poriadku používať.

Ak pre vás niektorá z týchto odpovedí bola áno, potom nechcete používať CroxyProxy, použite VPN ako NordVPN, aby ste boli chránení a vaše informácie zostali súkromné..

Ako odblokovať YouTube v prehliadači Chrome?

Ak chcete odblokovať službu YouTube na prehliadači Chrome, budete chcieť použiť sieť VPN. Stačí získať sieť VPN (odporúčame NordVPN), pripojiť sa k serveru, ktorý je vám najbližší alebo v inej krajine, ak je blokovaný vo vašej krajine, a potom spustiť službu YouTube a užiť si ju.

Ako odblokovať stránky blokované správcom

Pre tento problém určite potrebujete použiť VPN. Ak iba používate službu Proxy na odblokovanie webových stránok, môžete sa dostať k dočasnému použitiu blokovanej webovej stránky, ale správca bude vedieť, kto ste, a uvidí, že ste obchádzali obmedzenia, potom odídu a zablokujú vám prístup a budú pod zvýšenou kontrolou.

Ako odblokovať stránky v škole

Toto je to isté ako vyššie uvedená odpoveď, ak chcete odblokovať webové stránky v škole, určite sieť VPN, takže vás školský správca nebude sledovať a nebude blokovaný všetkým.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map