Більшість безпечних веб-браузерів 2020 – приватні браузери


Ключові висновки: Нещодавно я робив різні дослідження щодо безпечного браузера та конфіденційності Інтернету. Через нього я зрозумів, що остаточна відповідь на безпечний перегляд – через a NordVPN.

Хоча такі гіганти, як Google і Mozilla, навіть запровадили захищені веб-браузери, вони не такі безпечні, як вони заявляють.

Крім того, Tor, який був проектом ЦРУ і, як відомо, є найбільш захищеним браузером, вимагає використання з ним VPN.

Вступ до безпечних браузерів

У цю цифрову епоху вам потрібно захистити свою онлайн-діяльність. Будь-яка програма в категорії найбільш захищеного браузера гарантує, що ваш захист в Інтернеті є їх пріоритетом. Зберігати свою інформацію прихованою від сторонніх людей – це ще одна робота. Таким чином, приватний браузер допоможе вам всюди в Інтернеті.

Вже визначено метод транзакції даних через Інтернет через веб-браузери. На жаль, деякі браузери негативно впливають на конфіденційність користувачів Інтернету. Результати, які перешкоджають відстеженню скриптів для крадіжки облікових даних користувачів.

Також урядова програма масового спостереження та зберігання даних має право вести облік користувачів в інтересах національної оборони.

Ці аспекти дратують користувачів, оскільки вони завдають шкоди свободі Інтернету, відстежуючи їх перегляд. Для вирішення цих проблем були представлені найкращі захищені браузери.

Більшість безпечних браузерів у 2020 році

Ці браузери мають право керувати конфіденційністю даних від незаконного доступу, шкідливих загроз та використання даних.

Тим не менш, приховування діяльності перегляду не є найкращим для більшості захищених веб-переглядачів, оскільки вони якимось чином передають дані до провайдерів. Приватні веб-переглядачі компетентні у наданні швидкого перегляду на таких платформах, як Android та iPhone.

Тоді як звичайні веб-переглядачі забезпечують високий захист даних у Windows та Mac за допомогою розширення конфіденційності.

1. Firefox Focus

Firefox Focus – це ще одне доповнення до списку найкращих анонімних браузерів Mozilla. Він розроблений виключно для захисту даних клієнта. Початковий запуск розглядав користувачів iOS.

Однак останнє оновлення має стосуватися Android. Це найбезпечніший веб-переглядач, який зосереджується на приховуванні даних із красивим дизайном, який радує ваші очі.

Firefox-фокус

Це блокує відстеження реклами, отже, це означає, що веб-сайти не записують історію веб-перегляду користувачів, а швидкість Інтернету не порушена.

Безпечний браузер для Android має спеціальну функцію, яка допомагає Firefox зосередитись на закріпленні позиції у списках блокаторів оголошень.

Firefox Focus блокує рекламодавців від моніторингу роботи користувачів. Крім того, це полегшує діяльність, коли активований режим захищеного браузера. Закінчивши сеанс перегляду, ви можете натиснути піктограму “Стерти”, і всі ваші інтернет-дії будуть видалені.

2. Браузер Tor

Це захищений браузер, який був розроблений після масового посилення конфіденційності користувачів Інтернету. Браузер Tor був предметом обговорення через його технологічний прогрес та усвідомлення. Люди, які користуються Інтернетом регулярно, встановили браузер Tor для безпечного перегляду.

Програмне забезпечення Tor базується на розподілених мережах ретрансляцій, які захищають інтернет-зв’язок від відстеження Інтернет-провайдерами та службами спостереження. Браузер Tor створює спеціальний зашифрований тунель для надсилання та прийому даних. Це уникає зору зору від моніторингу підключення до Інтернету.

Веб-сторінки, які ви відвідуєте, приховуються разом із наявним місцеположенням. Також він дозволяє користувачам отримувати доступ до сайтів з обмеженими можливостями на своїх пристроях.

Браузер Tor покращує вашу конфіденційність в Інтернеті та захищає від програми спостереження, яку здійснює АНБ. Він таємно передає ваш інтернет-трафік з різних місць і приховує джерело зв’язку.

Браузер Tor можна використовувати без встановлення будь-якого програмного забезпечення в Windows, Mac та Linux. Він оснащений заздалегідь налаштованими функціями безпеки для захисту вашої анонімності та може працювати з флешки.

Як працює Тор

Тор також називають “Цибульний маршрутизаторТому, що це працює над концепцією маршрутизації цибулі. Структура цибулі має багатошаровість; схожий на ріпчасту цибулю. Ці шари зашифровують дані кілька разів, після чого вони надсилаються через віртуальні схеми.

Сторона приймача розшифровує дані до того, як вони будуть передані на наступний рівень. Самий внутрішній шар зашифрованих даних дешифрується останнім шаром до того, як вихідні дані досягнуть пункту призначення.

як працює тор

У такому процесі дешифрування шарів робиться настільки ефективно, що IP-адреса та місцезнаходження не розкриваються та не зберігаються. Це обмежує шпигунські очі дивитися на веб-сайти, на які ви взаємодієте. Крім того, це робить їх не в змозі спостерігати за вашими інтернет-діями.

Tor браузер

Що робить це різним?

Тор досить популярний у тих країнах, де свобода вираження поглядів через Інтернет обмежена. Наприклад, у Китаї громадяни не мають доступу до веб-сторінок через закони про цензуру, у такій ситуації браузер Tor приходить на роботу.

Найкращі альтернативи Tor виявлені для безпечного перегляду

Цей захищений веб-браузер також використовується Едвардом Сноуденом, відомим як “Whistleblower”, який розкриває інформацію про програму PRISM NSA в засобах масової інформації через Tor. Багато середньостатистичних громадян та науковців використовують Тор для того, щоб зберегти свободу та конфіденційність у цю епоху масового нагляду.

3. Браузер конфіденційності Epic

Веб-браузер Epic розроблений за допомогою технології хрому, спрямованої на те, щоб зробити ваш веб-перегляд приватним. Особливістю, яка робить його захищеним браузером, є “режим приватного перегляду”.

Це означає, що після закриття Epic, видалення всіх даних перегляду відбувається під час користування Інтернетом і зберігає дуже невеликий обсяг історії даних..

Браузер використовує “зашифрований проксі”, який приховує вашу IP-адресу та шифрує дані перегляду. Запити DNS направляються через зашифрований проксі. Це забезпечує захист історії перегляду від постачальника послуг Інтернету (ISP) та інших снуперів даних.

епічний браузер

Epic – це найбезпечніший веб-переглядач, який захищає вас від відстеження сценаріїв, файлів cookie, сторонніх віджетів та рекламних мереж. Він також дозволяє отримувати доступ до заблокованого вмісту з інших країн.

За допомогою цього веб-переглядача ваші пошукові запити залишаються приватними, і він відключає пошукові системи, щоб зберегти вашу IP-адресу. Він надає пріоритет SSL-з’єднанням та захищає вас у загальнодоступній мережі.

4. Переглядач заліза SRWare

SRWare Iron – ще один найкращий захищений веб-переглядач, який імітує Google Chrome за винятком функцій конфіденційності. Він також стверджує, що є “реальною альтернативою” Chrome. Цей веб-переглядач пропонує налаштовані інструменти для розробників, налаштування конфіденційності та розширення.

Цей захищений браузер усуває функціональність та відстеження використання, що порушує конфіденційність, на відміну від Chrome. Він також має вбудовану функцію, здатну блокувати небажану рекламу. Він створює унікальний ідентифікатор користувача та подає записи в Google для створення пропозицій.

SRWare – це швидкий веб-переглядач, з витонченим дизайном та інноваційними функціями. Найкраще для людей, які шукають хорошого веб-браузера, орієнтованого на розробників Chrome. SRWare захищає ваші дані, використовуючи різні методи захисту.

5. Браузер Comodo Dragon

Веб-переглядач Comodo Dragon побудований за технологією Chromium і пропонує подібні функції, такі як Chrome з найвищою безпекою, це означає, що всі інтернет-дії захищені. У Comodo dragon є інтернет-зберігач конфіденційності з усіма необхідними параметрами.

comodo-браузер

Налаштовані додатки та додатки роблять інтерфейс браузера більш зручним для початківців. Він забезпечує вам неперевершену швидкість із зашифрованим тунелем для безпечної передачі трафіку. Браузер Comodo Dragon захищає вас і закінчує аварії або заморожені вікна. Це заважає печиво та іншим шпигунським очам не стежити за вами.

У браузері Comodo Dragon є технологія перевірки доменів, яка ідентифікує та відокремлює найвищі SSL сертифікати від нижчих. Цей веб-переглядач забороняє відстежувати завантаження браузера з метою захисту конфіденційності.

6. Оглядач скаутів «Авіра»

Спекуляція, що стоїть на розвіднику, що це німецька антивірусна фірма. Avira Scout – зібрати цілий ряд плагінів захисту третьої сили у захищеному браузері на основі хрому з деякими додатковими функціями.

Avira скаут пропонує безпечний веб-перегляд, який блокує фішинг-сайти, безпечний пошук Avira, захищений Wi-Fi, який реалізує HTTPS під час серфінгу по сайтах із незахищеним Wi-Fi та анти-стеженням.

авіра-розвідник

Скаут виявляється «загартований» кількома твіками, навпаки, і додаткові, мабуть, занадто ймовірно в майбутньому. Сценарій включений, щоб забезпечити розширення до дозволеного списку.

Зазначені вище розширення також виконуються разом із самим браузером, і їх неможливо від’єднати, що стосується безпеки. Майбутні випуски включатимуть AV-сканування Avira, а також у якийсь момент фірмовий центр сканування.

7. Хоробрий браузер

Задекларований Бренданом Айхом, головним прихильником проекту Mozilla, Brave – це програма з відкритим кодом, яка пропонує поважні факультативи Chrome та Safari. Він пропонує неймовірні швидкості та прискорене просування після керування, ідеально підходить для пізнавального захисту, що також після легкої програми.

хоробрий

Доступний для клієнтів Windows, Linux та OS X, він став одним із найбільш захищених браузерів. Brave включає HTTPS скрізь, де приєднується, квадрати лікують улов, включає в себе приємний блокатор просування та має динамічну дизайнерську групу, яка постійно вдосконалює програму.

Недоліки?

Це поки що помірно нова програма, тому, можливо, не настільки чистий предмет, як це могло б, а корисність для розширення ще недостатня..

8. браузер Яндекс

Yandex пропонує надзвичайно зручний інтерфейс, який не відхиляється занадто довго від втіхи Chrome, в обрисах та яскравих моментах. Ідеально підходить для тих, хто уважно ставиться до переходу до більш безпечної та регулярно позбавленої програми. Таким чином, роблячи це як всесвітньо популярний захищений браузер.

yandex

Яндекс, що залежить від Chromium, використовує мотор “Flicker”, який здійснює перевірку за допомогою завантажень і навіть використовує антивірус Касперського для перевірки наявності згубної речовини.

Регулярно, коли програми запускають перевірки, вони виявляються досить ледачими, і Яндекс намагається вирішити це. Програма використовує інновацію Turbo від Turbo для вдосконалення сторінок, які не відповідають вимогам або працюють над темпераментною системою.

Яндекс додатково надає DNS-карикатурну гарантію, яка може створити сайт, що містить зловмисну ​​речовину, та захищає паролі та цікаві місця банківських карток.

9. Dooble Browser

Dooble – це худорлява багатоступенева програма на основі хрому (Windows, Linux, OS X), яка не буде для всіх, незважаючи на її важливі аспекти безпеки. У своєму замовчуванні він виснажує ненадійні інтерфейси, наприклад, Flash та Javascript, які ускладнюють його використання при значній мірі напрямків, але можуть бути виправданими, незважаючи на всі проблеми за його зніманий підхід.

dooble

Програма очікує, що клієнт повинен виїжджати таємно з вимкнення, в той час як HTTPS може бути дозволений, а лікування сторонніх сесій у iFrames заблоковано. Лікування печива цікаво детальне.

Образним елементом є те, що весь вміст клієнта (закладки, переслідуючі нахили та історія) можна кодувати, використовуючи різні фігури та фразу. Ще одним захоплюючим елементом є встановлення безпеки, наприклад, приватного перегляду для кожної вкладки, яка використовує альтернативу правої кнопки миші.

Коментатори не взяли до Dooble з огляду на те, що він потребує доопрацювання місцями, але ми подумали, що це швидко і в деяких думках хитро.

10. Відключіть браузер

Цей браузер використовує технологію сканування в Інтернеті та пошуку веб-сайтів тих корпорацій, які відстежують публіку. Disconnect особливо використовується для відключення вас від веб-сайтів, які прагнуть іншим способом зберігати ваші дані або будь-яку іншу інформацію, пов’язану з вами..

відключити

Під час перегляду Disconnect вам відображаються декілька повідомлень, у яких зазначено, що будь-який конкретний веб-сайт намагається відстежувати вашу діяльність. Відключення автоматично закінчить ваш інтерфейс із певними веб-сайтами, що становлять небезпеку для вашої конфіденційності.

Додатки для захисту вашої веб-сторінки.

Існують також різноманітні додаткові елементи або розширення, які ви можете ввести, щоб підвищити захист і безпеку веб-браузера.

Ось кілька плагінів, які можуть підвищити безпеку веб-браузерів.

  • HTTPS скрізь: – Розроблений у Фонді електронних кордонів, це спрямовуватиме сайти на використання захищеної HTTPS-шифрованої мережі.
  • uBlock Походження: – Це відмінне місце серед інших блокаторів реклами на основі браузера. Це гарантує, що вас не відстежують рекламодавці в Інтернеті.
  • uMatrix: – Це дає вам владу над кожною програмою, яка може відстежувати вас під час відвідування відмітних сайтів.
  • Автоматичне використання файлів cookie: – Це само собою видалить файли cookie, які більше ніколи не потрібні для вашого серфінгу.
  • Позиція конфіденційності: – Badger щодо конфіденційності додатково надається від EFF, який кулує шпигування за акціями та трекерами.
  • Децентралей: – Це забезпечує вашу безпеку відстеження через тематичні мережі.
  • Агент випадкових користувачів: – Доступний для Firefox та Chrome, це доповнення буде розповсюджуватися через різні користувацькі оператори, що дає змогу виманювати шкідливі системи.
  • NoScript: – Це дозволяє вам точно змінити, який вміст продовжувати працювати на сайтах, на яких ви приземляєтеся. Це для найсучасніших клієнтів і вимагає безлічі налаштувань, оскільки воно, звичайно, зламає більшість сайтів.

Висновок

Ми сподіваємось, що ви знайшли б захищений веб-браузер для безпечного перегляду, цілком очевидно, що Tor – найкращий захищений веб-переглядач, однак слід обирати браузер відповідно до його потреби в захисті. Той, хто бажає безпеки та конфіденційності, ніж браузер Epic, – ідеальний варіант.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me