En İyi Ücretsiz VPN Chrome – Uzantılar – 2020 Gizli


Chrome ile ilgili gizlilik sorunları hakkında yazmamı gerektiren binlerce neden var. Göz atıyorsanız, trafiğinizi başka bir IP üzerinden yönlendirebilir ve Chrome’da engellenmemiş erişim sağlayabilirsiniz.

Bu VPN’lerin sahip olduğu tek şey, Proxies’e dayalı olarak Chrome’daki VPN uzantılarının% 95’i. (Hepsi gerçek VPN’ler değil.)

Yani! bu konu iki bölüme ayrılmıştır:

 • Chrome için ücretsiz Proxy uzantısı (internet trafiğini korumaz)
 • Meşru VPN istemcileri (256 bit’e kadar şifreleme sağlar)

Derinlemesine Giriş:

Chrome, masaüstü ve mobil cihazlardan 2 milyar kullanıcıya sahip olan İnternet tarayıcısıdır. Kromun diğerleri arasında koruduğu performans seviyesi olağanüstü.

Yine de, krom kullanıcıları, kullanıcıları için tarayıcıyı siber suçlular arasından güvenli hale getirmek için Chrome için bir VPN oluşturan siber saldırıların kurbanı oluyor.

Bilgisayar korsanlarının ve İSS’lerin kullanıcıların ilgileri için kesintisiz takibine dahil olduğu bu gibi durumlarda. Genel olarak, insanlar en iyi ücretsiz VPN Chrome’a ​​sahip olmanın birincil seçenek olduğunu düşünüyor.

Ücretsiz bir VPN uzantısı düşünürken kullanıcıların aklına gelen tek neden.

 • VPN’in bunu kullanması için ödeme zorunluluğu yoktur.

Bir şekilde yalıtılmış bir internet bağlantısı sağlamayı başarıyor.

Yine de, ayrı bir internete sahip olmak verilerinizi korumak için yeterli değildir. Verilerinizi gözetim ajansları ve bilgisayar korsanları için çözülemez hale getirmek için 256 bit şifreli bir tüneliniz varsa yardımcı olacaktır.

İnterneti kullanırken karşılayamayacağınız ücretsiz VPN Chrome sorunları aşağıdadır.

 • Web’inizin kaydını tutar ve daha sonra İSS’ler ve ajanslarla paylaşımda bulunur.
 • Trafiğinizi şifrelemediği için verilerinizin güvenliğini tehlikeye atar.
 • Amacı, kullanıcıların reklamlarla göz atma deneyimini yok etmektir.

Teknoloji, bilgisayar korsanları için erişilebilir olduğundan ve kullanıcılara karşı kullandıklarından, Chrome için en iyi VPN’in internet kullanıcılarının gereksinimi olduğunu ilan etmenin daha fazla nedeni vardır..

Bir saniyeliğine düşünün, Chrome gibi bir tarayıcı güvenli değilse, çevrimiçi varlığınızın tehlikede olduğu anlamına gelir. Başka bir deyişle, şüpheli bir tarayıcı trafiğinizi İSS’ye aktarabilir ve kimliğiniz görünür olduğunda sizi bilgisayar korsanları ve siber suçlular için radar yapar.

Bunlar, ISS’ler ve veri gözetmenleri tarafından cihazınıza erişmek için ayak izi olarak kabul edilen bileşenlerdir.

 • Gerçek IP adresi.
 • Kişisel bilgi.
 • Geçerli saat ve konum.
 • Cihazınızın ve tarayıcınızın özellikleri.

Web aktivitelerinizde İSS’lerin ve bilgisayar korsanlarının izlenmesinden kaçmak için. Çevrimiçi etkinliklerinizi düzenli olarak korumak için krom için en iyi VPN’e ihtiyacınız olacaktır. VPN, veri paketlerinizi en dikkatli şekilde aktarmak için şifreli bir giriş yapar.

Dahası, bir Chrome VPN size aşağıdaki gibi bazı diğer şekillerde yardımcı olacaktır.

 • Engellenen içeriğe ve ABD kanal kitaplığına erişim.
 • (UHD) sürümünde TV şovlarının ve Filmlerin arabelleksiz akışı.
 • Anonimlik ile dosya indirmek ve yüklemek için Bit Torrent istemcilerini destekleyin.

Peki, başka ne bir VPN isteyebilirsiniz??

Ayrıca, çeşitli etkinlikler gerçekleştirmek için güvenilir olan VPN istemcileri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz..

Chrome’u Verileri Gizlemek için En İyi Ücretsiz VPN

Aşağıda, fiyatları ve müşterilerine sundukları şifreleme düzeyleri nedeniyle çok fazla kitle kazanan Chrome VPN uzantıları yer almaktadır.

1. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN, kullanıcının gizliliğini işgal ettiği için Chrome için en iyi VPN’lerden biridir. VPN, ISS’lerin ve bilgisayar korsanlarının müdahalesini durdurmak için 256 bit AES şifrelemesini kullanır. Ayrıca, bankacılık standartlarının iki katı olan bir SHA-512 algoritması ile korunan 4.096 bit DHE-RSA anahtarları kullanır.

VPN, internet kullanıcısının ücretsiz VPN Chrome ile sahip olamayacağı sınırlı bir kayıt tutmama politikası olduğunu iddia ediyor. Bu, ExpressVPN’in sadece sunucuların günlüklerini ve kullanıcıların onlarla bağlantı kurdukları tarihleri ​​sakladığı ve bunun güvenliği etkilemediği anlamına gelir. Ayrıca, reklam izleyicilerin İnternet’te gezinirken özel verilerinize erişmesini önler.

ExpressVPN, Chrome web mağazasında 300.000’den fazla kullanıcısı ve 4 yıldız puanlama oranı ile VPN uzantısı olarak kullanılabilir. Anonim deneyiminizi geliştiren güvenlik katmanının tanınan bir özelliği olan Tor uyumluluğu sunar. ExpressVPN, Windows, Mac, Linux, iOS ve Android gibi birden fazla cihazda kullanılabilir.

Özellikleri:

 • Hızlı ve Anonim gezinme
 • 7/24 müşteri desteği (e-posta ve canlı sohbet)
 • 90’dan fazla ülkede 1.700+ sunucu
 • Akış ve torrent desteği
 • 256 bit AES şifreleme, sınıfının en iyisi şifreleme standardı
 • 30 günlük para iade garantisi

2. DotVPN

dotvpn

DotVPN, en iyi ücretsiz Chrome VPN olmasını sağlayan bulut güvenlik duvarı koruması ve sınırsız veri kullanımı sunar. Chrome kullanıcıları, dotVPN uzantısını yükleyerek web sitelerinin engellemesini kaldırabilir ve çevrimiçi güvenliği artırabilir.

Chrome Web Mağazası raporuna göre, dotVPN’in 500.000 kullanıcısı ve 4 yıldız puanı var. Modern bankacılık standartlarının iki katı olan 4096 bit anahtar şifrelemesini kullanır. Kısıtlı sitelere, VoIP uygulamalarına erişim sağlar ve kullanımı son derece kolaydır.

DotVPN çevrimiçi gizliliği korur ve DDoS saldırıları ve paket koklayıcıları dahil olmak üzere tüm kayıt dışı gelen bağlantıları engeller.

Özellikleri:

 • Anonim internette sörf
 • Sınırsız bant genişliği
 • 12 sanal konum
 • Sınırsız sunucu değiştirme
 • Genel ağa güvenli erişim

+ CHROME’A EKLE

3. ZenMate

zenmate-vpn

ZenMate, bilgilerinizi şifreleyerek koruma sağlayan dağınık, yüksek düzeyde güvenli proxy sunucular ağına sahiptir. Bu ücretsiz VPN kromunu kullanmak İnternet hızınızı etkilemez. Daha etkili özellikler sunan premium sürümleri de mevcuttur.

Genellikle gerçek “siber güvenlik çözümü” olarak adlandırılır. En iyi ücretsiz krom VPN, sınırsız internet erişimi, Wi-Fi güvenliği ve internet gizliliği sağlar. ZenMate, gizliliğinizi aşağıdaki web sitesi analizlerinden, banner reklamlardan, bilgisayar korsanlarından ve sosyal medyadan korur.

Herkese açık bir ağa bağlandığınızda, ZenMate çevrimiçi güvenliği sağlayacaktır. ZenMate Chrome uzantısını yükledikten sonra tarayıcınız savunmasız hale gelir. Chrome tarayıcıyı her kullandığınızda otomatik olarak çalışır.

Özellikleri:

 • Kötü amaçlı yazılımı engelle
 • 30+ VPN sunucusu
 • DNS sızıntısı yok
 • İzlemeyi engelle

[düğme rengi = ”yeşil” boyut = ”” type = ”kare” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate-vpn-best-cyber-se/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme?hl = tr ”] + KROMA EKLE [/ düğmesi]

4. Hola VPN

hola-vpn

Hola VPN, ağınızı koruyan başka bir ücretsiz VPN Chromeudur. Bazı sitelerin engellemesini kaldırmaktan çok endişe duyan Chrome kullanıcıları, o zaman Hola VPN doğru karardır. Normal VPN hizmetinden farklıdır, çünkü trafik sunucu ağı yerine kullanıcılardan geçer ve IP’nizi zor takip eder.

Hola unblocker, özgürlük ile güvenli bir şekilde internette sörf yapan yaklaşık 129 milyon kullanıcıya sahiptir. Sansürsüz olarak web’e göz atmanıza ve en az arabelleğe alma ile video izlemenize olanak tanır. Hola kullanıcıları, coğrafi kısıtlamalar ve engelleme hariç olmak üzere web’e güvenli, özel bir şekilde, özgürce göz atabilir.

Hola, tüm cihazlarınızda ve hatta aynı anda birden fazla cihazda çalışabilir. Yükleme işlemi biraz zor olan krom için ücretsiz VPN’dir. Hola her siteyle çalışmayabilir, ancak ücretsizdir ve çok sayıda web sitesine hala erişilebilir.

Özellikleri:

 • Bant genişliği sınırı yok
 • Reklamsız
 • Web sitelerinin engellemesini kaldır

[düğme rengi = ”yeşil” boyut = ”” type = ”kare” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate-vpn-best-cyber-se/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme?hl = tr ”] + KROMA EKLE [/ düğmesi]

5. CyberGhost VPN

Cyberghost VPN, 30 ülkede 850 sunucuyla 260 milyon izleme girişimini, 210.000 kötü siteyi ve 150 milyon reklamı engelleyebilir. Kurulumu ve kullanımı kolaydır, CyberGhost VPN’in dünya çapında 11 milyondan fazla kullanıcısı vardır ve Chrome için ücretsiz VPN listesinden biridir.

Kullanıcıların veri trafiği AES 256 bit şifrelemeyle şifrelenir. CyberGhost VPN uzantısı, kitlesel gözetleme, bilgisayar korsanları ve çevrimiçi izleme korkusu olmadan çevrimiçi gezinmenizi sağlar. Otomatik öldürme anahtarı, DNS ve IP sızıntı koruması sunar.

CyberGhost mümkün olan en yüksek hızı sağlamayı vaat ediyor. Aynı anda 5 cihaza kadar bağlanabilir. Bu VPN, OpenVPN, L2TP-IPsec ve PPTP protokollerini kullanır ve günlükleri tutmaz. Ücretsiz bir VPN’dir ancak gelişmiş güvenlik özelliklerine erişmek istiyorsanız premium hizmetlerine yükseltme yapın.

Özellikleri:

 • Kurulumu kolay
 • 256 bit AES şifreleme
 • Sınırsız bant genişliği
 • Coğrafi Kısıtlamadan Kaçınma
 • Reklamsız tarama

[düğme rengi = ”yeşil” boyut = ”” tip = ”kare” hedef = ”” link = ””] + KROMA EKLE [/ düğmesi]

6. Sıcak Nokta Kalkanı

Hotspot Shield’in dünya çapında 500 milyondan fazla indirmesi var. ABD, Hollanda, Danimarka, Fransa, Kanada ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli sanal konumlara erişilebilir. Kullanımı kolaydır ve tek bir tıklama ile etkinleştirilebilir.

Bu krom VPN uzantısı, genel ve özel ağlara 256 bit şifreleme uygulayarak verilerinizi korur; başka bir yazılım yüklemenize gerek olmadığı anlamına gelir. Bu uzantı için veri kullanımı konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Ücretsiz, sınırsız ve Windows Phone, OS X, iOS ve Windows için mevcut sürümleri var.

Hotspot Shield hizmetlerini güncellemeye devam ediyor. Tıpkı ZenMate gibi, Hotspot kalkanının premium bir sürümü de indirilebilir. Ücretli sürüm, reklamsız tarama, müşteri desteği, kötü amaçlı yazılımları engelleme ve birden fazla cihazda kullanılabilmenizi sağlar.

Özellikleri:

 • Güvenli tarama
 • Web sitelerinin engellemesini kaldır
 • Sınırsız bant genişliği
 • Wi-Fi Güvenliği

[düğme rengi = ”yeşil” boyut = ”” type = ”kare” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/hotspot-shield-vpn-free-p/nlbejmccbhkncgokjcmghpfloaajcffj?hl = tr ”] + KROMA EKLE [/ düğmesi]

7. Browsec VPN

browsec vpn

Browsec, dünya çapında 2 milyondan fazla müşteri tarafından güvenildiğini iddia ediyor. Yönetilebilir ve Netherland, Amerika Birleşik Devletleri, Singapur ve İngiltere de dahil olmak üzere dört sanal konum sunuyor.

Kullanıcılar herhangi bir siteye Chrome VPN uzantısını kullanarak her yerden erişebilir. Kullanıcıların gizliliğini artırır ve verilerini izleyicilerden korur. Browsec, coğrafi engellemeyi kaldırır ve Netflix veya BBC’deki farklı ülke mağazalarındaki içeriği açar.

Trafik şifrelenir ve Tarayıcının güvenli bulut ağı üzerinden yönlendirilir. Kimliğinize mutlak koruma sağlar ve trafiğinizin koklamasını veya izlenmesini başarısız kılar. Browsec, seyahatinizin yanı sıra evde de trafiğinizi koruyacak.

Özellikleri:

 • Sınırsız bant genişliği
 • Coğrafi engeli kaldırma
 • Kolay bağlantı
 • Trafik şifrelemesi

[düğme rengi = ”yeşil” boyut = ”” type = ”kare” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/browsec-vpn-free-and-unli/omghfjlpggmjjaagoclmmobgdodcjboh?hl = tr ”] + KROMA EKLE [/ düğmesi]

8. TunnelBear VPN

tunnelbear vpn

TunnelBear, 10.500’den fazla bireysel derecelendirmeden 5 yıldızla en iyi incelemelere sahiptir. Chrome için bu ücretsiz VPN, uygun bir VPN’den ziyade bir tür şifreli proxy’dir.

TunnelBear, neredeyse 20 ülkedeki sunucularla en yüksek hızlara sahiptir. İyi şifreleme sağlar ve 5 cihaza kadar bağlanabilir. Bu VPN ile ISS’lerden, bilgisayar korsanlarından, izleyicilerden özel tarama yapmak mümkündür. Favori içeriğinizin engelini kaldırır. Kullanıcıların aylık 500 MB sınırını aşmasına izin vermez.

TunnelBear, Mac ve Windows için en iyi masaüstü ürünlerinden bazılarını yaptı. En iyi ücretsiz krom VPN ve masaüstü ürünleri bir açıdan farklıdır; bu, TunnelBear’ın tarayıcı trafiğini şifrelemesi, masaüstü için TunnelBear VPN’in tüm verilerinizi şifrelemesi.

Özellikleri:

 • Kurulumu kolay
 • Anonim gezinme
 • Yüksek bağlantı hızı
 • Sanal konumlar

[düğme rengi = ”yeşil” boyut = ”” type = ”kare” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/tunnelbear-vpn/omdakjcmkglenbhjadbccaookpfjihpa?hl=tr”] + EKLE KROM İÇİN [/ düğmesi]

9. Gom Web

gom vpn

Gom Web, VPN hizmetleri için herhangi bir üçüncü taraf uygulaması talep etmemektedir. Ücretsiz bir hizmettir ve kullanımı kolaydır. 1000 Mbit / s engelleme sunucusu ve proxy’si ile bu ücretsiz krom VPN, diğer ücretsiz hizmetlere kıyasla web sitelerine hızlı erişim sağlar.

Özellikleri:

 • Engellenen içeriğe erişilebilir
 • Şifrelemeli özel sörf
 • Hızlı yükleme hızı
 • Ağ yapılandırması gerekli değil.

[düğme rengi = ”yeşil” boyut = ”” type = ”kare” target = ”” link = ”https://chrome.google.com/webstore/detail/gom-vpn-bypass-and-unbloc/ckiahbcmlmkpfiijecbpflfahoimklke?hl = tr ”] + KROMA EKLE [/ düğmesi]

10. Windscribe VPN

windscribe

Chrome için Windscribe VPN, Chrome kullanıcıları için yetenekli bir çevrimiçi güvenlik ve koruma çözümüdür. Parolalar, mesajlar, metinler ve indirmeler gibi kendi verilerinizi korurken İnternet üzerinden gönderilen ve alınan bilgileri şifreler. PC’nizde Windscribe VPN uzantısını çalıştırmak size çok daha iyi güvenlik ve koruma sağlar. Web etkinliklerinin bilgisayar korsanlarına ve İSS’lere damlamasını engeller.

Web’de ne kadar çok veri paylaşırsanız, bilgisayar korsanları ve gözetmenler ve başka herhangi bir kişinin bilgilerinize ulaşması o kadar kolay olur. Kendi veya özel verilerinizin güvenli olmayan web ilişkilendirmesi veya açık web’e odaklanma yoluyla alınıp satılmasına izin vermemeye çalışın. Windscribe VPN uzantısı, özel hareketinizi kendi ellerinizde tutmak için basit ama yoğun bir yaklaşımdır.

Özellikleri:

 • Otomatik reklam engelleyici
 • Varsayılan izleme korumalı
 • Kolay sunucu değiştirme

Sonuç

Toplam VPN şüphesiz tüm gizlilik sorunlarınız için güvenilir bir çözümdür, kısıtlı içeriğe erişim sağlar, torrent desteği, P2P dosya paylaşımını destekler ve kimliğinizi gizler, ancak ücretsiz VPN Chrome, VPN istemcisine kıyasla çok hafiftir. Dahası, daha az yer kullanırlar ve hız problemleri yaratmazlar.

Ücretsiz Chrome VPN’leri içeriğin engelini kaldırır ve sizi anonim yapar. Böylece internet kullanıcısının temel ihtiyacı tatmin oluyor. Gizlilik ve anonimlik ihtiyacınızı karşılayacak Chrome için ücretsiz VPN’den bazılarından bahsettik.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map