Як захистити конфіденційність дітей в Інтернеті – Посібник для батьків


Діти вразливі до багатьох питань у реальному житті. Вони вимагають керівництва, хорошого виховання та нагляду батьків. У наш час діти можуть бути більше знайомі з технологією, ніж батьки, але те, що їх відрізняє від батьків, – це ризик у житті.

Наприклад, ви вискакуєте історію веб-переглядача дитини і виявляєте щось шокуюче. Або, можливо, ви вважаєте, що комп’ютер вашої дитини вразливий до вірусів чи зловмисного програмного забезпечення. Іноді ви виявляєте, що ваша дитина піддається маніпуляціям із дорослими звичаями, такими як куріння, пиття тощо. Більше того, діти стикаються із знущаннями в Інтернеті та вторгненням у приватне життя, що впливає на їхнє психічне здоров’я.

Інтернет – інший світ для дітей, де дорослі потребують хорошого батьківства та нагляду там. Уряд та технічні компанії вживають чимало кроків для забезпечення безпеки дітей в Інтернеті, але через природу Інтернету вони були малоефективними.

Якщо ваші діти впливають на ці проблеми, вам пора посилити роботу над безпекою та конфіденційністю дітей в Інтернеті.

Поширені проблеми, з якими стикаються діти в Інтернеті

Це основні проблеми цифрової епохи, з якими стикаються діти. Деякі з них серйозні, оскільки створюють негативний вплив на характер.

Невідповідний вміст

Інтернет має величезний вміст, доступний для кожної вікової аудиторії. Значна частина вмісту є небажаною та неприйнятною для дітей, яка, як правило, включає веб-сайти для дорослих, азартні ігри, форуми або сайти з суворою мовою та сайти, які прищеплюють вандалізм, самопошкодження, злочинну діяльність та дискримінаційну поведінку у дітей.

Сказавши, це не так, як діти не захищені від цих веб-сайтів. Або через своїх друзів, незнайомців чи когось іншого вони можуть отримати доступ до цих веб-сайтів до згоди батьків. Пошукова система без обмеженого режиму чи будь-яка програма соціальних медіа може ознайомити дітей з цими невідповідними веб-сайтами.

Кіберторгнення

Згідно зі статистикою stopbullying.gov, до кібер-жорстокого поводження загрожує до 15 відсотків дітей 9-12 класів і 9 відсотків учнів 6-12 класів зазнали кібер-жорстокого поводження в своєму житті. Крім того, 55,2 відсотка осіб з меншості, як ЛГБТК, зазнали кібер-жорстокого посягання.

Діти, постраждалі від кібер-жорстокого поводження, стикалися з проблемами психічного здоров’я, такими як депресія, тривога, втрата впевненості та зловживання наркотиками. Джерела кібер-знущань трапляються через веб-сайти соціальних медіа, платформи миттєвих повідомлень та електронні листи, де діти отримують погрози або жорстоку мову від своїх друзів чи незнайомих людей.

Вторгнення в конфіденційність

Одне з найпоширеніших проблем, з яким діти стикаються в Інтернеті, – це вторгнення в приватне життя, де їм загрожують незнайомці, злодії особи та сексуальні хижаки. Ці злочинці дружать дітьми в соціальних мережах або за допомогою опитувань, роблять вигляд, що поділяють подібні інтереси, як і вони, щоб спробувати завоювати впевненість у дитини.

Як тільки вони досягли своєї мети, вони просять оголених фотографій чи інших огидних занять у дітей. Відмова від пропозицій від них призведе до погроз або протікання фотографій або доказів у соціальних мережах. Хоча це не може бути повністю винуватим з боку правопорушників, оскільки діти сьогодні беруть участь у обміні відкритими фотографіями з іншими з метою стосунків..

Шахраї та шахрайства

Дітей в основному приваблюють безкоштовні речі або дуже знижені речі, пропоновані в Інтернеті, наприклад, безкоштовні 1000 V-баксів для Fortnite або безкоштовна AAA-відео-гра. Хоча вони не знають про наслідки фішингу на відміну від батьків, вони зазвичай відкривають посилання або вкладення, надіслані через електронні листи чи підроблені веб-сайти.

Ці посилання або вкладення містять зловмисне програмне забезпечення або віруси, які заражають комп’ютер вашої дитини. Це зловмисне програмне забезпечення також просочує особисті дані, що зберігаються на комп’ютері, або пошкоджує комп’ютер, що може призвести до великих втрат.

Інтернет-залежність

Діти, переважно підлітки (8 – 12 років) та підлітки, проводять на своєму пристрої в середньому від шести до дев’яти годин, згідно з даними Common Sense Media. Велика кількість з них дивиться відео, медіа-мережі, ігри та соціальні мережі.

Батькам може бути роздратування, коли вони бачать свою дитину в Інтернеті і не звертають на них уваги. Більшість дітей навіть не діляться будь-якою інформацією та не розмовляють з проблемою з батьками, що робить їх ще більш вразливими перед проблемами.

Як захистити своїх дітей в Інтернеті?

Для захисту конфіденційності дітей в Інтернеті необхідно запобігти потрапляння в них проблем.

Встановіть або обмежте налаштування конфіденційності у соціальних мережах

Перше, що потрібно для захисту конфіденційності ваших дітей – це налаштувати їх налаштування конфіденційності в облікових записах соціальних мереж. Кожен соціальний медіа має параметри конфіденційності або приховані або знайдені на панелі налаштувань облікового запису.

Основними вимогами для налаштування параметрів конфіденційності є обмеження публічної доступності облікового запису дитини в пошуку в соціальних мережах, а також запити друзів також повинні бути обмежені. Інша справа – видалити важливу особисту інформацію в соціальних мережах, наприклад номер мобільного телефону, домашню адресу, електронну адресу, посилання на інші мережі соціальних мереж та іншу конфіденційну інформацію, яку ви вважаєте не безпечною.

Щоб контролювати налаштування конфіденційності в соціальних мережах, ось кілька корисних порад щодо популярних мереж соціальних медіа серед підлітків;

Facebook

Оскільки у Facebook зберігається найбільше інформації, яку зберігає особа, ось кілька порад щодо підвищення безпеки;

 • Щоб запобігти незнайомим людям у вашому профілі, перейдіть до довідки > Ярлики конфіденційності > “Див. Інші налаштування конфіденційності” на вкладці “Конфіденційність” > “Хто може бачити твої майбутні пости” > Виберіть “Друзі”.
 • Для обмеження запитів друзів довідка > Ярлики конфіденційності >”Див. Інші налаштування конфіденційності” на вкладці “Конфіденційність” > “Хто може надсилати вам запити про друзів” > Виберіть “Друзі друзів”.
 • Щоб заборонити пошуковим системам показу профілю, перейдіть до довідки > Ярлики конфіденційності > “Див. Інші налаштування конфіденційності” на вкладці “Конфіденційність” > “Ви хочете, щоб пошукові системи за межами Facebook посилалися на ваш профіль?” > Виберіть “Ні”.
 • Крім того, щоб не допустити, щоб сторонні люди шукали ваш профіль електронною поштою або номером телефону, дотримуйтесь тих самих методів, що і в Налаштуваннях конфіденційності, і виберіть його як “Друзі друзів”, або “Друзі”.
 • Ви також можете увімкнути “Вхвалення для входу” на вкладці “Безпека”, щоб створити захист. Схвалення входу таке ж, як двофакторна автентифікація, оскільки надсилає текстове повідомлення на ваш телефон для входу на новий пристрій.

facebook-конфіденційність

Instagram

Instagram – одна з популярних мереж соціальних медіа серед підлітків як платформа для обміну ЗМІ. На жаль, це одне із тих середовищ, де ділиться невідповідним вмістом та націлюються на дітей. Ось декілька речей для стримування злодіїв особи та сексуальних хижаків від націлювання на ваш профіль.

 • Активуйте приватний обліковий запис для своїх дітей за допомогою параметрів. Цей режим дозволяє ділитися фотографіями та відео користувачами з певними затвердженими людьми.
 • Уникайте, щоб ваші діти часто не розміщували геотеги. Це допомагає уникнути націлювання на сторонніх людей або хижаків або переслідування своїх неповнолітніх за допомогою розміщених фотографій чи відео.

instagram-конфіденційність

Snapchat

Snapchat піднявся на одне з найпопулярніших програм для підлітків у світі, завдяки своїм прикольним фільтрам, «вибухаючим» повідомленням та історіям та геолокаційним функціям. Хоча це може здатися цікавим, Snapchat може бути легко націлений на сторонніх людей та порушників. Щоб протистояти цим загрозам;

 • Торкніться піктограми Snapchat Ghost, а потім піктограми Налаштування.
 • Звідти перейдіть до підзаголовка “Хто вміє …” Будуть доступні чотири варіанти,
  • “Зв’яжіться зі мною”
  • “Переглянути мою історію”
  • “Дивіться моє місцезнаходження” та
  • “Дивіться мене у швидкому додаванні”.
 • Frist Change “Зв’яжіться зі мною” на “My Friends”, щоб тільки ваші друзі могли спілкуватися в чаті або надсилати знімки вашій дитині.
 • Змініть “Переглянути мою історію” на “Мої друзі” або “На замовлення”, коли остання дозволяє певним друзям переглядати історію вашої дитини.
 • Змініть “Переглянути моє місцезнаходження” на “Друзі” або “Тільки я”, щоб заблокувати сторонніх людей у ​​перегляді геолокації ваших дітей.
 • Перемкніть “Побачити мене в швидкому додаванні”, щоб уникнути, щоб профіль дитини не з’являвся до інших друзів, які мають спільних друзів або стосунків.

snapchat-конфіденційність

Режим обмеження для YouTube або YouTube для дітей

Youtube – найбільша платформа для підлітків та дітей. У ньому є мільярди відео, доступних для користувачів, і всі вони можуть не відповідати вашій дитині. Деякі з категорій включають насильство, промови ненависті, вміст для дорослих, злочинні дії та образливий вміст все ще доступний на YouTube.

З цим питанням YouTube ретельно працює над ними та запровадив опцію “Обмежений режим” для безпечного перегляду. Це можна знайти в налаштуваннях > Загальне про мобільні додатки та веб-сайт. Крім цього, YouTube представив додаток “YouTube Kids” для мобільних пристроїв та веб-сайту, який повністю обслуговується для дітей, добре знайомих.

Шукаючі та переглядачі, зручні для дітей

Подача заявок на веб-пошукові системи та веб-переглядачі, зручні для малюків, є ще одним безпечним варіантом. Шукаючі для дітей пошукові системи відфільтровують явні результати пошуку при веб-пошуку в Інтернеті та обмежують доступ дітей до веб-сайтів, які вважаються небезпечними. Деякі приклади безпечних пошукових систем для дітей включають:

 1. Діти безпечного пошуку
 2. Kiddle
 3. KidRex
 4. KidzSearch

Крім того, доступні також зручні для дітей браузери. Вони дозволяють батькам контролювати перегляд своїх дітей, блокувати певні веб-сайти та обмежувати час, проведений на веб-сайті. Ці браузери доступні на багатьох платформах, таких як Windows, Mac, iOS та Android. До них належать:

 1. Безпечний Інтернет-браузер для дітей
 2. Веб-браузер Maxthon-Safe
 3. Веб-браузер KidSplorer
 4. Зодіаки

Браузер Chrome також можна налаштувати для дітей, керуючи різними профілями. Це може дозволяти вам блокувати веб-сайти та уникати небажаних результатів пошуку у веб-переглядачі.

Увімкніть батьківський контроль у Windows, iOS, Android, MacOS.

Батьківський контроль доступний на основних платформах, таких як Windows, MacOS, iOS та Android через попередньо завантажене програмне забезпечення або сторонній підтримку. Увімкнення батьківського контролю на цих платформах дозволить вам керувати та контролювати пристрій своїх дітей. Ці інструменти в основному дозволяють батькові блокувати явний вміст в Інтернеті, забороняти певні веб-сайти та обмежувати спільний доступ до профілю.

Windows

У Windows 8, 8.1 та 10 Microsoft представила налаштування для сім’ї та дітей. Це можна знайти в налаштуваннях > Рахунки > Сім’я та інші користувачі. З’явиться меню з проханням додати дитину чи дорослого. Адреса електронної пошти потрібна для контролю профілю дитини, враховуючи, що ви створюєте обліковий запис для своєї дитини.

вікна-встановлення дитини

Після виконання цієї дії ви можете відфільтрувати веб-сайти для своїх дітей та керувати їх профільною діяльністю. Крім того, ви можете встановлювати обмеження часу на екрані, блокувати ігри та отримувати звіт про діяльність з профілю.

MacOS

Як і у Windows, MacOS також пропонує вам увімкнути батьківський контроль на дитячому пристрої. Просто перейдіть до меню Apple > Налаштування системи > Батьківський контроль. Звідти додайте користувача, до якого буде застосовано батьківський контроль. Обов’язково перевірте налаштування облікових записів у налаштуваннях системи, щоб перевірити, який обліковий запис має рівень доступу (адміністратор тощо).

Налаштування Mac-дитини

Для встановлення обмежень для дитини вкладки Батьківський контроль дозволяють вам вибрати, які додатки, Інтернет та Люди потрібно обмежити. Ліміт програм може дозволяти вам отримувати доступ до певних програм для дітей, веб-ліміт може обмежувати певні веб-сайти, небезпечні для дітей, а обмеження для людей може обмежувати контакт дитини з іншими в iMessage, додатках ігрового центру та пошті. Обмеження часу не є зрозумілим, оскільки обмежує користування дитиною пристроєм.

iOS

iOS також пропонує більш жорсткий батьківський контроль для своїх пристроїв. Це можна знайти в налаштуваннях > Загальні > Обмеження. Щоб активувати батьківський контроль, для запобігання змінам у вашій дитині знадобиться PIN-код або пароль.

iOS-встановлення дитини

Після активації обмежень ви можете заборонити дитині отримувати доступ до таких програм, як Safari, FaceTime, iTunes, видаляти та встановлювати додатки, а головне – покупки через додаток. Підтримка третьої сторони також доступна для більш захищеного батьківського контролю, таких як Netsanity та Kidslox для обмеження часу та інші функції.

Android

На відміну від iOS, Android має обмежені можливості батьківського контролю для дітей. Дозволено створювати окремий профіль користувача для дітей, який може обмежувати дзвінки, повідомлення та доступність програм. Доступ до нього можна отримати з Налаштування > Користувачі.

За допомогою сторонніх додатків, таких як Нортон Сім’я, Чиста няня та MM Guardian, може бути запропонований більш жорсткий батьківський контроль. ScreenTime – це одне з таких додатків, доступних на великих платформах, таких як Android, iOS та FireOS, що пропонує обмеження екрана та перегляд веб-активності дитини. Деякі з цих додатків платні, в той час як безкоштовні варіанти доступні і їх можна знайти в Google Play Store.

Слідкуйте за поведінкою в Інтернеті, використовуючи «фрінг» їх у соціальних сайтах

Додавання дітей на веб-сайти соціальних медіа, таких як Facebook, Snapchat, Instagram тощо, може бути корисним для батьків для контролю за їх діяльністю. За даними дослідницького центру Pew, 83% батьків додали своїх дітей-підлітків у Facebook, тоді як 33% наслідували їх у Twitter.

“Перевірка” їх у соціальних сайтах може покращити безпеку дитини. Батьки можуть побачити, чи публікує дитина відповідний вміст для свого віку та чи втручаються, перш ніж ескалація ризику. Будьте впевнені, що ваша дитина не приховує від вас публікації в соціальних мережах.

Навчіть їх про сторонніх людей та потенційних шкодах

Сидіти з дитиною і пояснювати їм можливі шкоди з Інтернету – це найкраще. З незнайомими людьми, сексуальними хижаками, кібер-злочинцями та хакерами, що ховаються в тіні, батькам, можливо, не вдасться пояснити прірву інтернет-світу.

В основному здоровому глузді дітей можна навчити не контактувати з незнайомими людьми, які просять особисту інформацію або застосовують хитромудрі методи, щоб заманювати дітей робити невідповідні речі. Найкраще навчити дітей інформувати батьків перед тим, як продовжувати чи далі взаємодіяти з ними. Переконайтеся, що знаєте своїх друзів у соціальних мережах та перевіряйте їхні чати та електронні листи на їх надбавку, щоб зберегти довіру.

Забороняйте їм часто позначати геотеги в соціальних мережах, оскільки це стосується сексуальних хижаків та незнайомців, які користуються відкритою конфіденційністю та переходять до погроз та нападів на неповнолітнього. Контролюйте їхню історію пошуку та активність в Інтернеті та не дозволяйте їм отримувати доступ до вікових веб-сайтів або підозрілих веб-сайтів із зловмисним програмним забезпеченням. Виховання цих ризиків допоможе дитині та батькам розвинути взаєморозуміння та почуття.

Використовуйте VPN

Іноді ці зручні для дітей послуги пошукових систем не шифруються HTTPS. Це можна побачити на панелі пошуку вашого веб-переглядача, де відображається зелений замок або текст “Захищений”, якщо веб-сайт підтримує HTTPS. Опущення HTTPS може бути небезпечним, оскільки хакери можуть обійти історію пошуку та напасти на систему.

VPN може запропонувати рішення для цього, забезпечивши захищеність від заліза. Пропонуючи тунель шифрування військового рівня разом з найкращими протоколами безпеки, такими як OpenVPN, він забезпечує найкращий можливий захист в мережі та неможливий проникнення в стіну безпеки (що може зайняти мільярди років).

VPN спрямовує ваш трафік через глибоко захищений рівень безпеки, який запобігає доступу до даних користувачів користувачів снуперам та хакерам. Більше того, вони можуть дозволити вашій дитині користуватися Інтернетом без будь-яких зловживань. ExpressVPN та NordVPN – найкращий доступний вибір користувача з оптимальною швидкістю та відмінними функціями безпеки. PIAVPN рекомендується використовувати, якщо ви не маєте достатнього бюджету.

Висновок

Це добре, щоб діти були вразливими, оскільки вони не так сильно піддаються життю, як їхні батьки. З недоброзичливими незнайомими людьми, сексуальними злочинцями, фальшивими друзями та хакерами, що нависають по Інтернету, відповідальність за батьків, а також і дитину, є співпрацювати у боротьбі проти них. Дітей легко можна заманювати в афери, такі як безкоштовні подарунки чи лотереї, тому вони також повинні бути навчені про це.

Інтернет викликає звикання майже для всіх, тому відповідальність за батьків є прикладом для своїх дітей, тобто обмеженням використання соціальних медіа та Інтернету. У порівнянні з тендітним розумом дітей, батьки повинні знати про проблеми, що переважають в Інтернеті, та захищати конфіденційність дітей в Інтернеті.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map