Як зробити веб-сайт електронної комерції безпечним


Фізична безпека цінних речей набагато простіше, чого можна досягти, захистивши двері із замками, камери відеоспостереження, сигналізації тощо. Це видимі способи безпеки, якими зазвичай може скористатися кожен, хто працює в місцевому магазині в торговому центрі. Але що робити, якщо вся ваша ділова діяльність відбувається в Інтернеті? Електронна комерція – це зростаюча галузь, яка потребує захисту від складних хакерів, які завжди шукають слабкість інтернет-магазинів, яку вони можуть використовувати. Напевно, онлайн-хакерство та крадіжка значно відрізняються від звичайних крадіжок кількох предметів та їх продажу на місцевому чорному ринку.

Кіберзлочинці шукають набагато цінніші дані. Усі реквізити вашої кредитної картки, ідентифікатор клієнта, магазин електронної комерції або ваш бізнес загрожує крадіжкою в Інтернеті. Таким чином, забезпечення всього цього стає життєво важливим. Ми розробили для вас кілька найефективніших порад, які допоможуть вам у розвитку безпеки веб-сайту електронної комерції.

Виберіть хостинг електронної комерції

Для створення веб-сайту потрібно багато інвестицій. Гроші потрібні для планування, створення, оптимізації та просування веб-сайту. Але подумайте, перш ніж вибрати варіант недорогого хостингу для свого веб-сайту. Дешеві послуги хостингу пропонують функції, які є спокусливими, але не практичними. Крім того, якщо ви користуєтесь спільним хостинговим сервісом з кількома користувачами, наприкінці вас може заважати галасливе сусідство. Добре бути впевненим у тому, скільки ваш господар вкладає в безпеку.

Найкращий варіант для роздрібної торгівлі електронною комерцією – це віртуальний приватний сервер. Це добре, має масштабовану продуктивність з розумними витратами, а також параметри налаштування безпеки є блискучими.

Налаштування вашого сервера для безпеки – це також хороший варіант, і є шанс, що якщо ви не зможете керувати своїм сервером, то ви можете вибрати поважного хоста, щоб зробити це за вас.

Перехід на HTTPS

Використовуючи захищений HTTPS-хостинг із сертифікатом SSL, до недавнього часу було обмежено лише зону оплати сайту. Це все ще так; однак власники веб-сайтів зараз переходять на захист своїх веб-сайтів.

Google заявив у 2014 році, що вони включають HTTPS як чинник рейтингу. Нещодавно вони заявили, що планують позначити всі сайти з HTTP як незахищені. Аналогічну річ сказала Mozilla у 2015 році. Якщо сайт хоче перейти з HTTP на HTTP, то йому знадобиться сертифікат SSL. Сертифікат SSL можна придбати у хостингової компанії або у надійного постачальника SSL.

Установка сертифіката SSL вимагає декількох кроків, таких як оновлення внутрішніх посилань на веб-сайті, налаштування переадресації 301 та оновлення посилань транзакційних електронних листів тощо. Сертифікат SSL – це найважливіший крок для забезпечення безпеки в Інтернеті в даний час, і його значення буде зростати, коли браузери почнуть діяти проти HTTP-сайти.

Виберіть безпечну платформу & Безпечно

На сьогоднішній день доступно багато платформ електронної комерції. Платформа електронної комерції працює так, як вам потрібно, і має гарну репутацію регулярного оновлення та безпеки. Деякі популярні платформи електронної комерції включають Magento, WooCommerce та PrestaShop, але вони платні. Хакери постійно шукають уразливості в цих інструментах, тому постійно доступні постійні оновлення безпеки.

Не залишайте свій веб-сайт на відповідальності розробника, дизайнера чи компанії, що займається веб-хостингом. Натомість безпека вашого веб-сайту лежить на ваших плечах. Незалежно від того, ви технічна особа чи ні, вам доведеться переконатися, що хтось із вашої команди прикриває вас назад. Слідкуйте за веб-сайтом постачальника програмного забезпечення, щоб встановити останні оновлення та запитайте свого експерта з питань безпеки, чи застосовуються вони до вашого сайту.

Використання програми захисту електронної комерції захистить ваш веб-сайт від найпоширеніших уразливостей, а також дозволить перевірити на сайті продавця, щоб переконатися, що ви використовуєте найновішу версію.

Безпека адміністратора

Захист області адміністратора – один із найпростіших та найдешевших способів покращити безпеку вашого веб-сайту. Якщо ви використовуєте такі платформи, як Magento або WooCommerce (засновані на WordPress), які є загальними платформами електронної комерції, то вони матимуть область адміністратора за замовчуванням. Більшість ледачих хакків, які шукають легких цілей, можна легко запобігти, змінивши це.

Зміна імені адміністратора за замовчуванням також дуже важлива. Хакери шукають легких цілей, тобто якщо ви використовуєте ім’я користувача за замовчуванням, наприклад, “адміністратор”, то ви просто сидяча качка. Зробіть свої реєстраційні дані оригінальними і важко зламати. Ви також можете обмежити область адміністратора, встановивши “білий список” IP-адрес, якими керує ваш адміністратор сервера, і дозволяє лише відомі IP-адреси отримати доступ до області адміністратора..

Нарешті, встановіть область адміністратора для інформування адміністратора кожного разу, коли буде визначено певний поріг, наприклад, спроби невдалого входу або спроби входу невідомих IP-адрес. Ці способи є дешевими, ефективними, але простими у використанні.

Нарешті, зробіть область адміністратора, щоб попередити адміністратора, коли певний поріг пропущено, наприклад, невдалі спроби входу або спроби входу з невідомих IP-адрес.

Це напрочуд прості та дешеві, але ефективні кроки.

Регулярно створюйте резервні копії своїх даних

Резервне копіювання дуже важливо, якщо ваш веб-сайт у будь-якому випадку зламається. Поломка обладнання або помилка людини також можуть бути причиною втрати даних. Таким чином, резервне копіювання даних є найважливішим кроком, і це відповідальність власника веб-сайту. Ручне резервне копіювання – хороший варіант, але є ризик забути регулярно створювати резервну копію. Отже, найкращим способом збереження резервного копіювання є сервіс автоматичного резервного копіювання. Такий сервіс буде регулярно створювати резервні копії ваших даних, а також зберігати їх у безпеці.

Ніколи не зберігайте дані клієнтської картки

Небагато платформ електронної комерції мають можливість приймати реквізити кредитної картки клієнта та зберігати їх. Однак цієї речі слід уникати. Це не лише помилкова практика, але вона може призвести до великого штрафу, якщо в будь-якому випадку ваші системи будуть порушені. Ідеальним способом збереження таких конфіденційних даних є використання послуг провайдера платежів, які відхиляють платежі на вашому сайті, щоб підтримувати високий рівень безпеки конфіденційних даних.

Якщо бізнес знаходиться на початкових етапах, то такі сервіси, як PayPal, дозволяють переходити на палубу, і їх віддають перевагу багато клієнтів. Крім того, є доброю практикою мати намір для акредитації стандартів захисту даних платіжних карток (PCI DSS). Гарантія цілісності фінансових даних вашого клієнта необхідна, щоб стати сумісним з PCI-DSS. Крім того, необхідний посилений контроль доступу на всьому веб-сайті.

Використовуйте програмне забезпечення для захисту від шахрайства Geo-Location

У наші дні злому стало глобальним питанням і вже не є місцевим. Використання відомостей про викрадені картки передбачає викрадання карток у віддаленій частині світу, яке в електронному вигляді надсилається в іншу частину землі, а потім використовується для вчинення шахрайства в Інтернеті.

Ви можете втратити дохід, відправивши товари за підробленим замовленням і почнете збирати гроші. Цю проблему можна вирішити за допомогою інструменту боротьби з шахрайством геолокації. Такі інструменти дають оцінку шахрайству в режимі реального часу, за допомогою якого торговець визначає рівень ризику для будь-якої конкретної операції.

Для того, щоб створити єдиний показник ризику шахрайства, алгоритм розглядає деякі критерії навколо IP-адреси порядку та популярні методи приховання, наприклад, використання проксі-серверів та порівняння його з базою даних мільярдів транзакцій. Це також надає вам можливість повернути замовлення або виконати кілька перевірок вручну.

Створіть вручну політику безпеки & Процедури

Суцільні ручні процедури дуже ефективні. Наприклад, якщо ви отримуєте замовлення з високим рівнем ризику, однак це вам добре виглядає. У цьому випадку потрібно подальше розслідування, і саме тут вживаються Політика безпеки та процедури бізнесу.

Процедури та процеси занадто нудні, щоб їх розглядати; однак вони настільки ж прості, як дзвонити клієнтові за допомогою наданого номера. Якщо їх немає, може бути надісланий електронний лист із запитом про ідентифікацію. Це також можна поширити на політику щодо паролів та фізичну безпеку, наприклад, викрадені або втрачені речі, такі як ноутбуки, які можна використовувати для доступу до вашої системи.

Багатошарова безпека

Зрозуміло, що одного рівня безпеки недостатньо для захисту вашого сайту, тому наявність декількох шарів безпеки настійно рекомендується.

Брандмауер – це хороший варіант, будь то фізичний брандмауер або веб-додаток. Вони можуть захистити вас від відомих хак, наприклад, ін’єкцій SQL або сценаріїв міжміських сайтів.

Сайт також можна покращити за допомогою мережі доставки вмісту (CDN). Ця мережа – це географічно розсіяний набір серверів, який виконує функцію зберігання копій сторінок вашого веб-сайту.

Перевагою CDN є те, що вони можуть розпізнати шкідливий трафік, щоб запобігти його пошкодженню на вашому сайті. Крім того, це може запобігти розподіленому відмові в атаках на обслуговування (DDoS). Атаки DDoS також можна запобігти за допомогою безкоштовного програмного забезпечення з відкритим кодом.

Висновок

Злом може бути набагато дорожчим, ніж відсутність безпеки лише тому, що він платний. Тим не менш, немає ідеального рішення, яке може зробити сайт електронної комерції надійним та надійним. Найкраще рішення щодо захисту веб-сайту електронної комерції – це правильний вибір програмного забезпечення та платформи хостингу та постійне оновлення та безпеку всього. Крім того, у випадку випадкової втрати даних, ви повинні тримати автоматичну резервну копію сайту. Найкращим підходом до збереження веб-сайту електронної комерції є забезпечення багатошарової безпеки, що складається з безлічі різних інструментів. Крім того, ніколи не забувайте, що старі добрі письмові процедури відіграють дуже важливу роль у забезпеченні безпеки вашого сайту.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me