Кращий безкоштовний VPN Chrome – розширення – 2020 рік приховано


Є тисячі причин, які змусили мене писати про проблеми конфіденційності Chrome. Якщо ви дивитесь, що може спрямовувати ваш трафік через інший IP-адрес і надавати вам розблокований доступ у Chrome.

Це єдине, що має ці VPN, але 95% розширень VPN для Chrome на основі проксі. (Усі вони не є справжніми VPN.)

Тому! ця тема розділена на два розділи:

 • Безкоштовне розширення проксі для Chrome (не захистить інтернет-трафік)
 • Законні клієнти VPN (забезпечить шифрування до 256 біт)

Поглиблений вступ:

У Chrome переважає Інтернет-браузер, який містить 2 мільярди користувачів з настільних та мобільних пристроїв. Рівень продуктивності хромується серед інших винятковим.

Проте користувачі хрому стають жертвою кібератак, які складають VPN для Chrome – найважливіший вибір для користувачів, щоб захистити браузер від кола кіберзлочинців.

У таких умовах, коли хакери та Інтернет-провайдери беруть участь у безперервному відстеженні користувачів на предмет їх інтересу. Як правило, люди вважають, що найкращий безкоштовний VPN Chrome – це головний варіант.

Єдина причина, яка приходить в голову користувачам, розглядаючи безкоштовне розширення VPN.

 • Не потрібно платити за VPN, щоб взяти це у користування.

Оскільки якимось чином вдається забезпечити ізольоване підключення до Інтернету.

Хоча наявності окремого Інтернету недостатньо для захисту ваших даних. Це допоможе, якби у вас був 256-розрядний зашифрований тунель, щоб зробити ваші дані непридатними для департаменту нагляду та хакерів.

Нижче наведено проблеми безкоштовного VPN Chrome, якого ви не можете дозволити, використовуючи Інтернет.

 • Слідкує за Вашим веб-сайтом, і згодом він ділиться з Інтернет-провайдерами та агенціями.
 • Це загрожує безпеці ваших даних, оскільки не шифрує ваш трафік.
 • Її мета – знищити досвід перегляду користувачів рекламою.

Є більше причин, які заявляють, що найкраща VPN для Chrome – це потреба користувачів Інтернету, оскільки технологія доступна для хакерів, і вони використовуються проти користувачів.

Подумайте на секунду, якщо веб-переглядач, як Chrome, не захищений, це означає, що ваша онлайн-присутність загрожує. Іншими словами, сумнівний веб-переглядач може перетікати ваш трафік до провайдера, і видима ваша особа робить вас радіолокатором для хакерів та кіберзлочинців.

Це компоненти, які Інтернет-провайдери та переглядачі даних вважають слідами для доступу до вашого пристрою.

 • Фактична IP-адреса.
 • Персональна інформація.
 • Поточний час та місцеположення.
 • Характеристики вашого пристрою та веб-переглядача.

Щоб уникнути відстеження Інтернет-провайдерів та хакерів у вашій веб-діяльності. Вам потрібен найкращий VPN для хрому, щоб регулярно захищати свою діяльність в Інтернеті. VPN робить зашифрований вхід, щоб найбільш ретельно передавати ваші пакети даних.

Крім того, Chrome VPN допоможе вам багатьма іншими способами, деякі з них є наступними.

 • Доступ до заблокованого вмісту та бібліотеки каналів США.
 • Безкоштовна трансляція телепередач та фільмів у форматі (UHD).
 • Підтримка клієнтів Bit Torrent для завантаження та завантаження файлів з анонімністю.

Отже, що ще ви могли вимагати VPN?

Крім того, ви можете детально ознайомитися з клієнтами VPN, які надійні для виконання декількох дій.

Кращий безкоштовний VPN для Chrome для приховування даних

Нижче перелічено розширення VPN для Chrome, які набрали стільки аудиторії завдяки своїй ціні та рівню шифрування, які вони надають своїм клієнтам..

1. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN – одна з найкращих VPN для Chrome, оскільки вона займала конфіденційність користувача. VPN використовує 256-бітове шифрування AES для зупинки втручання провайдерів і хакерів. Крім того, в ньому використовуються 4,996-бітні ключі DHE-RSA, захищені алгоритмом SHA-512, що є подвійним від банківських стандартів.

VPN стверджує, що існує обмежена політика без реєстрації даних, яку користувач Інтернету не може мати із безкоштовним VPN Chrome. Це означає, що ExpressVPN просто зберігає журнали серверів та дати, коли користувачі з’єднуються з ними, і це не впливає на безпеку. Крім того, це не дозволяє рекламодавцям отримувати доступ до ваших приватних даних під час перегляду Інтернету.

ExpressVPN доступний у веб-магазині Chrome у вигляді розширення VPN, з більш ніж 300 000 користувачів та 4-зірковим балом. Він пропонує сумісність з Tor, що є належною особливістю рівня безпеки, що покращує вашу анонімну роботу. ExpressVPN доступний на багатьох пристроях, таких як Windows, Mac, Linux, iOS та Android.

Особливості:

 • Швидкий та анонімний перегляд
 • Цілодобова підтримка (електронна пошта та чат у прямому ефірі)
 • 1700+ серверів у 90+ країнах
 • Підтримка потокової та торрент
 • 256-бітове шифрування AES, найкращий у своєму класі стандарт шифрування
 • 30-денні гарантії повернення грошей

2. DotVPN

dotvpn

DotVPN пропонує захист від хмарного брандмауера та необмежене використання даних, що робить його найкращим безкоштовним VPN Chrome. Користувачі chrome можуть розблокувати веб-сайти та покращити безпеку в Інтернеті, встановивши розширення dotVPN.

Відповідно до звіту Веб-магазину Chrome, dotVPN має 500 000 користувачів та 4-зірковий показник. Він використовує 4096-бітове шифрування ключів, що є подвоєнням сучасних банківських стандартів. Він забезпечує доступ до сайтів з обмеженим доступом, VoIP-додатків і надзвичайно простий у використанні.

DotVPN захищає конфіденційність в Інтернеті та блокує всі незареєстровані вхідні з’єднання, включаючи DDoS-атаки та сніфери пакетів.

Особливості:

 • Анонімний Інтернет-серфінг
 • Необмежена пропускна здатність
 • 12 віртуальних локацій
 • Необмежена комутація сервера
 • Безпечний доступ до публічної мережі

+ ДОДАТИ В ХРОМ

3. ZenMate

zenmate-vpn

ZenMate має розсіяну мережу високозахищених проксі-серверів, які захищають, шифруючи вашу інформацію. Використання цього безкоштовного VPN-хрому не вплине на швидкість вашого Інтернету. Також доступна їх преміальна версія, яка пропонує більш ефективні функції.

Його часто називають справжнім “рішенням у сфері кібербезпеки”. Найкращий безкоштовний хром VPN забезпечує необмежений доступ до Інтернету, безпеку Wi-Fi та конфіденційність Інтернету. ZenMate захищає вашу конфіденційність від аналітики веб-сайтів, банерних оголошень, хакерів та соціальних мереж.

Підключившись до загальнодоступної мережі, ZenMate забезпечить безпеку в Інтернеті. Після того, як ви встановите розширення ZenMate Chrome, він перетворить ваш браузер з уразливого в безпечний. Він буде працювати автоматично, коли ви користуєтеся браузером Chrome.

Особливості:

 • Блокувати зловмисне програмне забезпечення
 • 30+ VPN-сервер
 • Немає витоку DNS
 • Запобігати відстеженню

[кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate-vpn-best-cyber-se/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme?hl = uk “] + ДОДАТИ В ХРОМ [/ кнопка]

4. Hola VPN

хола-впн

Hola VPN – ще один безкоштовний VPN Chrome, який захищає вашу мережу. Користувачі Chrome, які надто стурбовані розблокуванням деяких сайтів, тоді Hola VPN – правильне рішення. Він відрізняється від звичайного VPN-сервісу тим, що трафік проходить через користувачів, а не через серверну мережу, що робить ваш IP-жорсткий шлях.

У розблокуючому пристрої Hola майже 129 мільйонів користувачів надійно відвідують Інтернет. Це дозволяє переглядати Інтернет без цензури та переглядати відео з найменшими буферизаціями. Користувачі Hola можуть переглядати Інтернет безпечно, приватно, вільно виключаючи географічні обмеження та блокуючи.

Hola може працювати на всіх ваших пристроях і навіть на декількох пристроях одночасно. Це безкоштовний VPN для хрому, який має трохи складний процес установки. Хола може не працювати з кожним сайтом, але вона безкоштовна, і багато веб-сайтів все ще доступні.

Особливості:

 • Без обмеження пропускної здатності
 • Без реклами
 • Розблокувати веб-сайти

[кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate-vpn-best-cyber-se/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme?hl = uk “] + ДОДАТИ В ХРОМ [/ кнопка]

5. CyberGhost VPN

Cyberghost VPN здатний блокувати 260 мільйонів спроб відстеження, 210 000 неприємних сайтів і 150 мільйонів рекламних оголошень з 850 серверами в 30 країнах. Це простий в монтажі і простий в експлуатації, CyberGhost VPN має понад 11 мільйонів користувачів у всьому світі, і це один з безкоштовних VPN для списку Chrome.

Трафік даних користувачів шифрується в 256-бітному шифруванні AES. Розширення CyberGhost VPN дозволяє вам переглядати онлайн, не боячись масового спостереження, хакерів та відстеження в Інтернеті. Він пропонує автоматичний перемикач на знищення, захист від витоку DNS та IP.

CyberGhost обіцяє забезпечити максимально можливу швидкість. Він може підключити до 5 пристроїв одночасно. Цей VPN використовує протоколи OpenVPN, L2TP-IPsec та PPTP і не веде журнали. Це безкоштовне VPN, але якщо ви хочете отримати доступ до розширених функцій безпеки, оновіть їх до преміум-сервісу.

Особливості:

 • Простий в установці
 • 256-бітове шифрування AES
 • Необмежена пропускна здатність
 • Ухиляйтесь від гео-обмеження
 • Перегляд без реклами

[кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “”] + ДОДАТИ В ХРОМ [/ button]

6. Щит гарячої точки

Точка доступу має понад 500 мільйонів завантажень по всьому світу. Доступно декілька віртуальних місць, серед яких США, Нідерланди, Данія, Франція, Канада та інші. Він простий в управлінні і може бути активований одним клацанням миші.

Це хромоване розширення VPN захищає ваші дані, застосовуючи 256-бітове шифрування в державних та приватних мережах; це означає, що вам не потрібно встановлювати будь-яке інше програмне забезпечення. Немає обмежень щодо використання даних для цього розширення. Він безкоштовний, необмежений і має версії для Windows Phone, OS X, iOS та Windows.

Щит гарячої точки постійно оновлює свої послуги. Як і ZenMate, для завантаження також доступна преміальна версія щита Hotspot. Платна версія дозволить вам насолоджуватися безрекламним переглядом, підтримкою клієнтів, блокувати зловмисне програмне забезпечення та може використовуватися на багатьох пристроях.

Особливості:

 • Безпечний перегляд
 • Розблокувати веб-сайти
 • Необмежена пропускна здатність
 • Безпека Wi-Fi

[кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://chrome.google.com/webstore/detail/hotspot-shield-vpn-free-p/nlbejmccbhkncgokjcmghpfloaajcffj?hl = uk “] + ДОДАТИ В ХРОМ [/ кнопка]

7. Browsec VPN

переглядати vpn

Browsec заявляє, що довіряють більше 2 мільйонів клієнтів у всьому світі. Це керований і пропонує чотири віртуальних місця, включаючи Нідерланди, США, Сінгапур та Великобританію.

Користувачі можуть отримати доступ до будь-якого сайту з будь-якого місця, використовуючи розширення для VPN Chrome. Це підвищує конфіденційність користувачів та захищає їх дані від трекерів. Browsec розблокує геоблокування та відкриває вміст у різних магазинах країн на Netflix або BBC.

Трафік зашифровується та спрямовується через безпечну хмарну мережу браузера. Він забезпечує абсолютний захист вашої особи та не дає нюхати чи відстежувати ваш трафік. Browsec захистить ваш трафік як вдома, так і під час подорожі.

Особливості:

 • Необмежена пропускна здатність
 • Геодеблокування
 • Легке з’єднання
 • Шифрування трафіку

[кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://chrome.google.com/webstore/detail/browsec-vpn-free-and-unli/omghfjlpggmjjaagoclmmobgdodcjboh?hl = uk “] + ДОДАТИ В ХРОМ [/ кнопка]

8. VPN TunnelBear

тунель впп

TunnelBear має найкращі відгуки з 5 зірками з більш ніж 10 500 індивідуальних оцінок. Цей безкоштовний VPN для chrome є більше видом зашифрованого проксі, ніж власний VPN.

TunnelBear має найшвидші швидкості роботи з серверами майже в 20 країнах. Він забезпечує хороше шифрування і може підключити до 5 пристроїв. За допомогою цього VPN можливий приватний перегляд Інтернет-провайдерів, хакерів, трекерів. Це розблокує ваш улюблений вміст. Це не дозволяє користувачам перевищувати щомісячний ліміт в 500 Мб.

TunnelBear зробив кілька найкращих продуктів для настільних ПК для Mac і Windows. Найкращий безкоштовний хром VPN та пропозиції на робочому столі відрізняються одним аспектом, який полягає в тому, що TunnelBear шифрує трафік браузера, тоді як TunnelBear VPN для робочого столу шифрує всі ваші дані.

Особливості:

 • Простий в установці
 • Анонімний перегляд
 • Висока швидкість з’єднання
 • Віртуальні локації

[кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://chrome.google.com/webstore/detail/tunnelbear-vpn/omdakjcmkglenbhjadbccaookpfjihpa?hl=uk”] + ADD ДО ХРОМУ [/ кнопка]

9. Web Web

gom vpn

Gom Web не вимагає жодної сторонньої заявки на послуги VPN. Це безкоштовний сервіс і простий в експлуатації. Завдяки серверам та проксі-серверам, що блокують 1000 Мбіт / с, цей безкоштовний хромний VPN дозволяє швидко отримувати доступ до веб-сайтів порівняно з іншими безкоштовними сервісами.

Особливості:

 • Блокований вміст доступний
 • Приватний серфінг із шифруванням
 • Швидка швидкість завантаження
 • Конфігурація мережі не потрібна.

[кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://chrome.google.com/webstore/detail/gom-vpn-bypass-and-unbloc/ckiahbcmlmkpfiijecbpflfahoimklke?hl = uk “] + ДОДАТИ В ХРОМ [/ кнопка]

10. Windscribe VPN

вітрозапис

Windscribe VPN for Chrome – це надійне рішення щодо безпеки та захисту в Інтернеті для користувачів Chrome. Він шифрує інформацію, надіслану та отриману через Інтернет, захищаючи ваші власні дані, такі як паролі, повідомлення, тексти та завантаження. Запуск розширення Windscribe VPN на вашому ПК забезпечує вам набагато кращу безпеку та захист. Він блокує веб-дії від крапельного до хакерів та Інтернет-провайдерів.

Чим більше даних ви поділитеся в Інтернеті, тим простіше хакерам і снайперам та будь-якій іншій особі дійти до вашої інформації. Намагайтеся не дозволяти своїм власним або приватним даним торгувати незахищеними веб-асоціаціями або відкритим веб-сайтом. Розширення Windscribe VPN – це простий, але інтенсивний підхід, щоб тримати ваш приватний рух у власних руках.

Особливості:

 • Автоматичний блокатор оголошень
 • Відстеження за замовчуванням захищено
 • Легка комутація сервера

Висновок

Загальний VPN, без сумніву, є надійним рішенням для всіх ваших питань конфіденційності, вони дозволяють отримати доступ до обмеженого вмісту, підтримувати торрентінг, спільний доступ до файлів P2P і приховувати вашу особистість, але безкоштовний VPN Chrome є значно легким порівняно з клієнтом VPN. Більше того, вони використовують менше місця і не створюють проблем зі швидкістю.

Безкоштовні VPN-адреси Chrome розблокують вміст і зроблять вас анонімними. Таким чином, основна потреба користувача Інтернету задовольняється. Ми згадували деякі безкоштовні VPN для Chrome, які задовольнять ваші потреби в конфіденційності та анонімності.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me