Найкращі альтернативи PeerBlock та їх значення

Я висвітлюю обидва аспекти цієї теми, будь то торрентінг чи інші, оскільки 90% людей використовують PeerBlock для завантаження торрентів із справжнього джерела. Гра PeerBlock закінчується деякий час тому, коли провайдери вживали суворих заходів щодо завантажувачів.


Тепер, IP-адреси, що перебувають у чорному списку, не хвилюються, все, що доступне в Інтернеті, має свої закони про авторські права, і Ви зловимо.

Альтернативи Peerblock можуть бути заміною програмного забезпечення для вас, але зробіть те ж саме. Найкраще було б, якби ти замінив Peerblock на VPN-клієнт, що захистить ваші торренти від сторонніх очей та зашифрує інтернет-трафік.

Основні причини, чому PeerBlock не є надійним для Torrenting?

 • Ручні обмеження IP-адреси ніколи не можуть бути на 100% правильними.
 • Блокування величезної кількості IP-адрес без уявлення, до кого вони належать, може негативно вплинути на продуктивність вашого інтернет-з’єднання.
 • Він блокує лише IP-адреси, про які ви запитуєте, також не робить нічого, щоб приховати вашу IP-адресу.
 • Це нічого не шифрує на вашому інтернет-з’єднанні.

VPN як найкраща альтернатива PeerBlock

Вам не потрібно турбуватися про те, як захистити свою ідентичність та конфіденційність в Інтернеті від сторонніх очей. Використання VPN як альтернативи Peerblock усуне всі ці проблеми.

VPN не тільки шифрує ваш трафік, але маскує вашу реальну IP-адресу відповідно до обраного вами сервера. Якщо органи з нагляду намагаються відстежувати вашу діяльність, вони не знайдуть жодних слідів, крім зашифрованих даних та іншого фізичного місцезнаходження.

1. ExpressVPN

ExpressVPN є прекрасним вибором як альтернатива Peerblock. Його особливості занадто вдосконалені, щоб його можна порівняти з Peerblock і по суті виганяє його з порівняння. ExpressVPN дозволяє здійснювати торрент із повною безпекою та анонімністю.

Мало того, що ExpressVPN надає пріоритет жорсткій політиці без реєстрації. Це означає, що будь-яка діяльність, яку ви здійснюєте в Інтернеті, залишиться анонімною. Це обов’язкова функція в альтернативі Peerblock. Це лише вершина айсберга. Він пропонує високопрофесійну підтримку клієнтів для своїх користувачів.

2. NordVPN

Серед альтернатив Peerblock є NordVPN. Він має унікальний та вдосконалений спосіб захисту конфіденційності та безпеки користувачів. “Захист подвійних даних” зашифровує ваш маршрутизований трафік не один раз, а двічі, що робить його незахищеним від загроз і сторонніх очей.

Peerblock мав на меті захистити вас від небажаних організацій, що відстежують вас у чорному списку, але в цьому він не вдався. NordVPN – найпопулярніша альтернатива Peerblock і обіцяє захистити свою особистість, допомагає завантажувати через клієнт BitTorrent.

3. Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету – улюблений VPN спільноти, коли мова йде про анонімність. Його особливості – це те, що декларується PIA VPN як одна з найкращих альтернатив Peerblock, яка включає перемикач на замовлення, швидку швидкість Інтернету, шифрування військового рівня та багато іншого

Більше того, приватний VPN доступу до Інтернету схвалюється як альтернатива Peerblock, оскільки він доступний і має простий у користуванні інтерфейс порівняно з іншими альтернативами. Ви можете встановити та запустити PIA на декількох пристроях одночасно.

Ці VPN складаються з усіх найсучасніших функцій, які потрібно приховати від організацій моніторингу та програм масового спостереження, а також слугуватимуть альтернативою Peerblock. Не дивіться далі, виберіть будь-який із зазначених вище VPN і виконайте улюблене завдання без особливих зусиль.

Що таке PeerBlock?

Механізм PeerBlock – це як брандмауер для комп’ютерної системи, але він працює на захист вхідних та вихідних з’єднань через Інтернет. Він має функцію, яка дозволяє користувачеві блокувати вхідні з’єднання у вашу мережу. Як відомо, споживачі торрентів використовують Peerblock для захисту свого інтернет-зв’язку від необґрунтованого втручання.

Основна мета Peerblock – блокувати всі IP-адреси організацій, які стежать за вашою діяльністю. Сюди входять урядові установи, власники авторських прав та інші фірми, які можуть служити загрозою торрентінгу та мережевого зв’язку. Блокуючи IP-адреси, ви можете забезпечити безпечний торрент із більшою конфіденційністю та анонімністю.

Користувацький інтерфейс програмного забезпечення Peerblock непростий для навігації. Це також досить важко налаштувати, що дозволяє Peerblock альтернатив отримати перевагу. Спробу заблокувати всі потенційно небезпечні IP-адреси майже неможливо.

Як працює “PeerBlock”?

Після завантаження та встановлення Peerblock. Вам надається можливість додавати IP-адреси, щоб обмежити вхід або вихід із вашої мережі. Розглянемо це як функцію, яка дозволяє фільтрувати всі вхідні та вихідні з’єднання.

Люди часто плутаються з приводу того, що Peerblock прекрасно працює, коли справа стосується забезпечення вашої конфіденційності. Ви не можете заблокувати всі IP-адреси, пов’язані з різними охоронними організаціями та власниками авторських прав.

Не вносячи поправки в список, ви завжди невпевнені в собі і швидше за все потрапляєте. Що в кінцевому підсумку призводить до вибору альтернативи Peerblock, оскільки Peerblock не постачається зі списком IP, коли ви завантажуєте його.

Вам потрібно придбати окремий список IP-адрес із веб-сайту, відомого як iblocklist.com. Веб-сайт містить перелік IP-адрес різних організацій моніторингу, який включає державні установи, тіньові веб-сайти та правовласники. Якщо ви хочете додати більше списків до розділу з обмеженнями, вам доведеться купувати більше списків.

Безкоштовні альтернативи PeerBlock та їх значення

Існує багато різних програм і програм, які дозволяють вам налаштувати під власні потреби. Альтернатива додатку Peerblock використовує ту ж функціональність свого старшого брата.

Ці програми є найкращими альтернативами Peerblock, доступними на ринку. У кожного свої унікальні особливості, завдяки яким вони виділяються один з одним. Читайте про них і захищайте себе в Інтернеті.

1. Simplewall

Simplewall вважається однією з найкращих альтернатив Peerblock, яку можна використовувати для фільтрації мережі для вхідних та вихідних з’єднань. Він також здатний контролювати діяльність мережі. Програма має простий у використанні додаток. Інтерфейс вважається простішим у налаштуванні порівняно з Peerblock. Після встановлення він відключає функції Windows-шпигуна за замовчуванням.

Simplewall надає користувачеві можливість створювати власний власний список заблокованих IP-адрес. Це також дозволяє реалізувати конкретні користувальницькі правила, наприклад, коли їх блокувати тощо.

Програма має підтримку IPv4 та Ipv6, а також кваліфікує Simplewall як альтернативу Peerblock, який зараз працює на ринку.

2. PeerGuardian

Peerblock послужив більш досконалою та вдосконаленою версією PeerGuardian. Якщо вам чомусь не подобається, як працює Peerblock, ви завжди можете перейти до оригінального програмного забезпечення, що блокує IP, PeerGuardian як альтернативу. Ця програма також дозволяє користувачеві додавати величезні списки IP-адрес, які можна обмежити, щоб запобігти спілкуванню з комп’ютерною системою.

Версія програми PeerGuardian для Linux все ще активно підтримується різними оновленнями, щоб не відставати від розвитку Інтернету. Однак варіант програми Windows не отримує жодної підтримки та оновлень. Незважаючи на ці факти, програма все ще прекрасно виконує призначену роботу.

3. IP-блокатор BeeThink

IP-блокатор Beethink Firewall служить своїм призначенням як ще одна альтернатива Peerblock. Його універсальність та гнучкість як програма кваліфікує її як частину списку. Він не може працювати лише на машинах Windows, але також може бути використаний і на серверах, при використанні на сервері можна блокувати IP-адреси з одного джерела, не потребуючи блокування IP-адрес вручну на пристрої.

Цей звір програми містить безліч функцій, деякі з них – це користувальницький чорно-білий список, кілька форматів IP, які містять .htaccess Apache. Це робить його всебічнішим додатком, який обслуговує всі цілі, пов’язані з Peerblock.

Крім цього додаток включає досить унікальну функцію, яка дозволяє користувачеві шукати віддалені IP-адреси, а також може переглядати інформацію про право власності, таку як ім’я та іншу ідентифікуючу інформацію. Ця функція, однак, не є вільною у використанні і вимагає трохи змін, щоб використати свою потужність.

4. IPlist

Iplist виступає четвертою альтернативою Peerblock у нашому списку. Windows та інші користувачі платформи для вас це невимушена робота, оскільки це програмне забезпечення сумісне лише з операційними системами Linux. Крім того, це програмне забезпечення використовує Netfilter для фільтрації вхідного та вихідного з’єднання з пристроєм.

IPlist працює майже так само, як Peerblock, що кваліфікує його до списку альтернатив Peerblock. З моменту виходу IPlist у 2008 році він отримав стільки оновлень порівняно з PeerGuardian та Peerblock, що запевняє користувача, що підтримка цього програмного забезпечення все ще працює над покращенням роботи користувачів.

Є PeerBlock надійним для торрентінгу?

Peerblock не є надійним для торрентінгу. Він не служить засобом для забезпечення конфіденційності та ідентичності, що робить його принципово хибними, оскільки стовідсоткова безпека конфіденційності є пріоритетом номер один, коли використовується торент-сервіс.

Тому він не може використовуватись з єдиною метою торрентів. В Інтернеті є багато вдосконалених альтернатив Peerblock для вирішення проблеми. Якщо ні, то ви можете використовувати Peerblock на свій страх і ризик. Якщо ви думаєте, що Peerblock тримає вас у безпеці під час торрентів, ви помиляєтесь і вам потрібно швидко змінити свою думку.

Торрентінг – це зовсім інша тема з великими технічними умовами. Загальне між Peerblock та Torrenting – це те, що вони обидва потребують безпеки та конфіденційності під час користування сервісом. VPN також служить однією з найкращих альтернатив Peerblock для використання поряд з клієнтом BitTorrent, щоб залишатися в безпеці.

PeerBlock – це VPN?

Не плутайте Peerblock з VPN. Peerblock та VPN – це два різних програмного забезпечення з різними функціональними можливостями. Люди використовують VPN, щоб забезпечити безпеку та захистити свою конфіденційність, користуючись сервісом торрентів та переглядаючи Інтернет.

Мало того, що VPN виконує різні завдання для забезпечення безпеки, тоді як Peerblock – це лише брандмауер, який блокує та розблокує вхідні та вихідні з’єднання з комп’ютерною системою. VPN просто переважує Peerblock різними способами, тому його розглядають як альтернативу.

VPN або PeerBlock?

Peerblock служив чудовою метою в минулому, коли проблеми безпеки в Інтернеті та конфіденційності не були проблемою. Додаючи вразливі місця безпеки в Інтернеті та високі ризики, люди починають ставити під сумнів цілісність Peerblock та як він захищає комп’ютерну систему користувача.

Оскільки VPN – одна з найкращих альтернатив Peerblock, це має бути вашим пріоритетом номер один. VPN обладнані більш вдосконаленими функціями, тому він повинен стати вашим ідеальним вибором в якості альтернативного.

Peerblock Альтернативний Reddit

За словами користувачів на Reddit, відбулася гостра дискусія щодо того, як працює Peerblock і чи пропонує він певного захисту для своїх користувачів. Відповідь ні, Peerblock не є надійним джерелом анонімності, коли людина здійснює торрентні дії.

Підредагування альтернативи Peerblock включало те, як Peerblock працював і як окремий користувач заборонив свою Інтернет-службу і повинен був поновити її лише тому, що він не використовував належну безпеку, необхідну під час торрентінгу. Доказ перед вами, тепер ви повинні вирішити, чи хочете ви ризикувати, чи грати в безпеку.

Цей subreddit – це відкривач очей для людей, які все ще вважають, що Peerblock – надійний захід безпеки. На мою думку, не використовуючи альтернативу Peerblock, ви не застраховані від загроз з боку агентств та власників авторських прав, які можуть позбавити вас за кожну частину ваших грошей.

Висновок

Якщо ви все ще використовуєте Peerblock і вважаєте себе безпечним, прошу вас повідомити, але ви живете в ілюзії. Ви не безпечні, ви ніколи не були захищені від загроз під час використання Peerblock. Пора прокидатися і шукати інші варіанти, які надають кращі функції та варіанти щодо безпеки та конфіденційності в Інтернеті. Я б запропонував використовувати VPN як альтернативу Peerblock.

Якщо ви все ще вибрали Peerblock, це все одно ваше рішення. VPN – найкраща альтернатива Peerblock в 2019 році. Вибір між цими двома повністю залежить від того, яку роботу ви виконуєте. На мою думку, я б швидше мав повноцінний захист на моєму боці у вигляді VPN замість Peerblock.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map