Najlepšie alternatívy PeerBlock a ich význam

Z tejto témy sa budem zaoberať oboma aspektmi, či už ide o Torrenting alebo iné, pretože 90% ľudí používa PeerBlock na sťahovanie torrentov z autentického zdroja. Hra PeerBlock končí pred chvíľou, keď poskytovatelia internetových služieb podnikli striktné kroky proti downloaderom.


V súčasnosti sa adresy IP na čiernej listine netrápia, všetko, čo je k dispozícii na internete, má svoje autorské práva, ktoré vás chytia.

Alternatívy Peerblock môžu byť pre vás náhradou softvéru, ale robia to isté. Bolo by najlepšie, keby ste nahradil Peerblock klientom VPN, čo ochráni vaše torrenty pred zvedavými očami a zašifruje internetový prenos.

Hlavné dôvody, prečo PeerBlock nie je pre Torrenting spoľahlivý?

  • Ručne udržiavané obmedzenia adresy IP nikdy nemôžu byť 100% správne.
  • Blokovanie veľkého množstva adries IP bez predstavy, ku ktorej patria, môže mať negatívny vplyv na výkon vášho internetového pripojenia.
  • Blokuje iba adresy IP, ktoré požadujete, a tiež nerobí nič, aby skrylo vašu adresu IP.
  • Na vašom internetovom pripojení nič nešifruje.

VPN ako najlepšia alternatíva PeerBlock

Nemusíte sa obávať, ako chrániť vašu internetovú identitu a súkromie pred zvedavými očami. Ak použijete VPN ako alternatívu k Peerblock, všetky tieto problémy sa odstránia.

Sieť VPN nielen šifruje vašu komunikáciu, ale tiež maskuje vašu skutočnú adresu IP s adresou servera, ktorý ste vybrali. Ak sa vás dozorné agentúry pokúsia sledovať vaše aktivity, nenájdu žiadne stopy okrem šifrovaných údajov a iného fyzického umiestnenia.

1. ExpressVPN

ExpressVPN je vynikajúcou voľbou ako alternatíva k Peerblock. Jeho vlastnosti sú príliš pokročilé na to, aby sa dali porovnávať s Peerblockom, a v podstate ich vyradia z porovnávania. ExpressVPN umožňuje torrentovanie s úplnou bezpečnosťou a anonymitou.

Nielen to, že ExpressVPN uprednostňuje prísne zásady bez protokolovania. To znamená, že každá aktivita, ktorú vykonáte online, zostane anonymná. Je to nevyhnutná vlastnosť v Peerblock Alternative. To je iba špička ľadovca. Svojim používateľom ponúka vysoko profesionálnu zákaznícku podporu.

2. NordVPN

Medzi Peerblock Alternatives sú také možnosti NordVPN. Má jedinečný a pokročilý spôsob ochrany súkromia a bezpečnosti používateľov. Ochrana údajov „Double-Data Protection“ šifruje váš smerovaný prenos, nie však dvakrát, takže je odolný voči hrozbám a zvedavým očiam.

Zámerom programu Peerblock bolo chrániť vás pred nechcenými čiernymi listinami, ktoré vás sledujú, ale v tom zlyhalo. NordVPN je najobľúbenejšou alternatívou k Peerblock a sľubuje chrániť vašu identitu, pomáha sťahovať prostredníctvom klienta BitTorrent.

3. Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet je obľúbenou sieťou VPN komunity, pokiaľ ide o anonymitu. Jeho vlastnosti sú to, čo vyhlasuje PIA VPN ako jedna z najlepších alternatív Peerblocku, ktorá zahŕňa zabíjačku, vysoké rýchlosti internetu, šifrovanie na vojenskej úrovni a oveľa viac

Okrem toho je VPN privátneho prístupu na internet schválená ako alternatíva k Peerblock, pretože je cenovo dostupná a má ľahko použiteľné rozhranie v porovnaní s inými alternatívami. Program PIA môžete nainštalovať a spustiť naraz na viacerých zariadeniach.

Tieto VPN pozostávajú zo všetkých najpokročilejších funkcií, ktoré musíte skryť pred monitorovacími organizáciami a programami hromadného sledovania, a budú slúžiť aj ako alternatíva k Peerblock. Už nemusíte hľadať ďalej, vyberte niektorú z vyššie uvedených sietí VPN a bez problémov vykonajte svoju obľúbenú úlohu.

Čo je PeerBlock?

Mechanizmus PeerBlock je ako firewall pre počítačový systém, ale pracuje na zabezpečení prichádzajúcich a odchádzajúcich pripojení cez internet. Má funkciu, ktorá umožňuje používateľovi blokovať prichádzajúce pripojenia do vašej siete. Je známe, že zákazníci torrentingu používajú Peerblock na zabezpečenie svojho internetového pripojenia pred neoprávneným zásahom.

Hlavným účelom programu Peerblock je zablokovanie všetkých adries IP organizácií, ktoré sledujú vaše aktivity. Patria sem vládne agentúry, držitelia autorských práv a ďalšie firmy, ktoré môžu slúžiť ako hrozba pre torrenting a sieťové pripojenie. Blokovaním adries IP sa môžete dopriať v bezpečnom torrentovaní s väčším množstvom súkromia a anonymity.

Používateľské rozhranie softvéru Peerblock nie je ľahké navigovať. Je tiež dosť ťažké nakonfigurovať, čo umožňuje Peerblockovým alternatívam získať navrch. Pokus o zablokovanie všetkých potenciálne nebezpečných adries IP je takmer nemožný.

Ako funguje „PeerBlock“?

Po stiahnutí a inštalácii aplikácie Peerblock. Táto funkcia vám umožňuje pridávať adresy IP, aby ste im zabránili v vstupe alebo výstupe zo siete. Považujte to za funkciu, ktorá vám umožňuje filtrovať všetky prichádzajúce a odchádzajúce spojenia.

Ľudia sú často zmätení, že Peerblock funguje perfektne, pokiaľ ide o zabezpečenie vášho súkromia. Nemôžete blokovať všetky adresy IP súvisiace s rôznymi bezpečnostnými organizáciami a držiteľmi autorských práv.

Bez toho, aby ste urobili zmeny v zozname, ste vždy neistí a pravdepodobne vás chytia. Čo v konečnom dôsledku vedie k výberu alternatívy k Peerblock, pretože pri sťahovaní Peerblock neprichádza so zoznamom IP..

Musíte si kúpiť samostatný zoznam IP z webu známeho ako iblocklist.com. Táto webová stránka obsahuje zoznam IP adries rôznych monitorovacích organizácií, ktoré zahŕňajú vládne agentúry, temné webové stránky a držiteľov autorských práv. Ak chcete do obmedzenej časti pridať ďalšie zoznamy, musíte si kúpiť ďalšie zoznamy.

Voľný PeerBlock alternatívy a ich význam

Existuje mnoho rôznych aplikácií a programov, ktoré vám umožňujú prispôsobiť si vlastné potreby. Alternatíva k aplikácii Peerblock využíva rovnakú funkcionalitu ako ich veľký brat.

Tieto programy sú najlepšou alternatívou Peerblock na trhu. Každá z nich má svoje jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým vynikajú navzájom. Prečítajte si o nich informácie a chránite sa online.

1. Simplewall

Simplewall je považovaný za jeden z najlepších alternatív Peerblock, ktorý možno použiť na filtrovanie siete pre prichádzajúce a odchádzajúce spojenia. Je tiež schopný monitorovať činnosť siete. Program má jednoduchú aplikáciu. Rozhranie sa považuje za ľahšie konfigurovateľné v porovnaní s programom Peerblock. Po inštalácii zakáže predvolené špionážne funkcie systému Windows.

Simplewall umožňuje užívateľovi vytvoriť si vlastný zoznam blokovaných IP adries. Umožňuje tiež implementovať pravidlá špecifické pre používateľa, napríklad kedy ich blokovať atď.

Program má podporu aj pre IPv4 a Ipv6, čo kvalifikuje Simplewall ako alternatívu Peerblocku, ktorý v súčasnosti pôsobí na trhu..

2. PeerGuardian

Peerblock slúžil ako prepracovanejšia a vyspelejšia verzia programu PeerGuardian. Ak sa vám z nejakého dôvodu nepáči, ako funguje Peerblock, vždy môžete ako alternatívu prejsť na pôvodný softvér na blokovanie IP PeerGuardian. Tento program tiež umožňuje užívateľovi pridať obrovské zoznamy IP adries, ktoré môžu byť obmedzené, aby im zabránili komunikovať s počítačovým systémom.

Linux verzia aplikácie PeerGuardian je stále aktívne podporovaná, rôzne aktualizácie, aby držali krok s vývojom internetu. Variant aplikácie systému Windows však nedostáva žiadnu podporu ani aktualizácie. Napriek týmto skutočnostiam program stále vykonáva určenú prácu dokonale.

3. BeeThink IP Blocker

Beethink IP blocker Firewall slúži svojmu účelu ako ďalšie alternatívy Peerblock. Jeho univerzálnosť a flexibilita ako programu ho označujú za súčasť zoznamu. Môže to fungovať nielen na počítačoch so systémom Windows, ale môže sa používať aj na serveroch. Pri používaní na serveri môžete blokovať adresy IP z jedného zdroja bez potreby manuálneho blokovania adries IP na zariadenie..

Táto šelma programu obsahuje mnoho funkcií, z ktorých niektoré sú vlastný čierny a biely zoznam, viacnásobné formáty IP, ktoré zahŕňajú .htaccess. Vďaka tomu je všestranná aplikácia, ktorá slúži na všetky účely súvisiace s Peerblock.

Okrem toho aplikácia obsahuje celkom jedinečnú funkciu, ktorá umožňuje používateľovi vyhľadávať vzdialené IP adresy a môže tiež zobraziť informácie o vlastníctve, ako je meno a iné identifikovateľné informácie. Túto funkciu však nie je možné používať zadarmo a na využitie svojej sily si vyžaduje trochu zmeny.

4. IPlist

Iplist slúži ako štvrtá alternatíva Peerblock na našom zozname. Windows a ďalší používatelia platformy je to pre vás oblasť bez zásahu, pretože tento softvér je kompatibilný iba s operačnými systémami Linux. Tento softvér okrem toho používa Netfilter na odfiltrovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich pripojení k zariadeniu.

IPlist funguje takmer rovnako ako Peerblock, čo ho zaraďuje do zoznamu alternatív k Peerblock. Od uvedenia zoznamu IPlist v roku 2008 získal toľko aktualizácií v porovnaní s programami PeerGuardian a Peerblock, čo používateľa zaručuje, že podpora tohto softvéru stále pracuje na zlepšení používateľského komfortu..

Je PeerBlock spoľahlivý pre Torrenting?

Peerblock nie je spoľahlivý na účely Torrentingu. Neslúži ako prostriedok na zabezpečenie súkromia a identity, vďaka čomu je zásadne chybný, pretože stopercentné bezpečné súkromie je prioritou číslo jedna, keď človek využíva službu torrentu..

Preto nespĺňa podmienky na to, aby bolo možné používať výlučne na účely torrentovania. Existuje mnoho pokročilých alternatív Peerblock, ktoré sú k dispozícii na internete na vyriešenie problému. Ak nie, Peerblock môžete používať na svoje vlastné riziko. Ak si myslíte, že vás Peerblock udržuje v bezpečí počas torrentovania, mýlite sa a musíte rýchlo zmeniť názor.

Torrenting je úplne iná téma s rozsiahlymi technickými pojmami. Spoločným znakom medzi spoločnosťami Peerblock a Torrenting je to, že pri používaní služby vyžadujú bezpečnosť a súkromie. VPN tiež slúži ako jedna z najlepších alternatív Peerblocku, ktorú môžete používať spolu s klientom BitTorrentu, aby ste zostali v bezpečí.

Je PeerBlock VPN?

Nezamieňajte si Peerblock s VPN. Peerblock a VPN sú dva rôzne programy s rôznymi funkciami. Ľudia používajú VPN na zaistenie bezpečnosti a ochranu svojho súkromia pri využívaní služby torrentingu a prehliadania internetu.

VPN nielenže slúži na zabezpečenie bezpečnosti, ale Peerblock je iba firewall, ktorý blokuje a odblokuje prichádzajúce a odchádzajúce pripojenia k počítačovému systému. VPN jednoducho preváži Peerblock rôznymi spôsobmi, preto sa považuje za alternatívy.

VPN alebo PeerBlock?

Peerblock slúžil v minulosti veľkému účelu, keď problémy s bezpečnosťou internetu a súkromím neboli problémom. Pridaním slabých miest zabezpečenia internetu a vysokých rizík ľudia začínajú spochybňovať integritu Peerblocku a ako chráni počítačový systém používateľa..

Pretože VPN je jednou z najlepších dostupných alternatív Peerblock, mala by byť vaša priorita číslo jedna. VPN sú vybavené pokročilejšími funkciami, takže by mala byť perfektnou voľbou ako alternatíva.

Peerblock Alternative Reddit

Podľa používateľov na Reddit sa diskutovalo o tom, ako Peerblock funguje, a ponúka svojim používateľom určitú ochranu. Odpoveď znie Nie, Peerblock nie je spoľahlivým zdrojom anonymity, keď jednotlivec vykonáva činnosti súvisiace s torrentom.

Subreddit alternatívy Peerblock zahŕňal to, ako Peerblock fungoval a ako jednotlivý užívateľ dostal zákaz svojej internetovej služby a musel ju obnoviť len preto, že počas Torrentingu nepoužíval správne zabezpečenie požadované. Dôkaz je pred vami, teraz sa musíte rozhodnúť, či ho chcete riskovať alebo hrať bezpečne.

Tento subreddit je otváračom očí pre ľudí, ktorí stále veria, že Peerblock je spoľahlivé bezpečnostné opatrenie. Podľa môjho názoru ste bez použitia alternatívy k Peerblocku imúnni voči hrozbám agentúr a držiteľov autorských práv, ktoré vás môžu vyzliecť za každý kúsok hotovosti, ktorý vlastníte.

záver

Ak stále používate Peerblock a považujete sa za bezpečného, ​​je nám ľúto, že vás informujem, ale žijete v ilúzii. Počas používania Peerblock nie ste v bezpečí, nikdy ste neboli v bezpečí pred hrozbami. Je čas, aby ste sa prebudili a hľadali ďalšie alternatívy, ktoré poskytujú lepšie funkcie a možnosti týkajúce sa zabezpečenia internetu a súkromia. Navrhoval by som použitie VPN ako alternatívy k Peerblock.

Ak si stále vyberiete Peerblock, je to stále vaše rozhodnutie. Sieť VPN je najlepšou alternatívou spoločnosti Peerblock v roku 2019. Výber medzi nimi závisí úplne od druhu práce, ktorú vykonávate. Podľa môjho názoru by som radšej mal plnohodnotnú bezpečnosť na mojej strane vo forme VPN namiesto Peerblocku.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me