Najlepšie bezplatné prehliadače VPN Chrome – rozšírenia – skryté do roku 2020


Existujú tisíce dôvodov, ktoré ma prinútili písať o problémoch s ochranou osobných údajov v prehliadači Chrome. Ak sledujete, čo by mohlo smerovať vašu komunikáciu cez inú adresu IP a poskytnúť vám odblokovaný prístup v prehliadači Chrome.

Toto je jediná vec, ktorú majú tieto siete VPN, ale až 95% rozšírení VPN v prehliadači Chrome na základe servera proxy. (Všetky z nich nie sú skutočné VPN.)

tak! táto téma je rozdelená do dvoch častí:

 • Bezplatné rozšírenie proxy pre prehliadač Chrome (nebude chrániť internetový prenos)
 • Legitímni klienti VPN (poskytne šifrovanie až 256-bit)

Podrobný úvod:

Prehliadač Chrome je dominantným internetovým prehliadačom, ktorý má 2 miliardy používateľov zo stolných a mobilných zariadení. Úroveň výkonu, ktorú si udržiava okrem iného, ​​je výnimočná.

Používatelia prehliadača Chrome sa stále stávajú obeťami kybernetických útokov, ktoré zostavili sieť VPN pre prehliadač Chrome, čo je základnou voľbou pre používateľov, aby zabezpečili prehliadač pred počítačovými zločincami..

V takých podmienkach, keď sú hackeri a poskytovatelia internetových služieb zapojení do nepretržitého sledovania používateľov z dôvodu ich záujmu. Vo všeobecnosti si ľudia myslia, že najlepšia voľba VPN v prehliadači VPN Chrome je najlepšia.

Jediný dôvod, ktorý prichádza do úvahy používatelia pri zvažovaní bezplatného rozšírenia VPN.

 • Za použitie VPN sa nevyžaduje žiadna platba za pripojenie VPN.

Ako to nejako dokáže zabezpečiť izolované internetové pripojenie.

Samostatný internet však na ochranu vašich údajov nestačí. Pomohlo by vám, keby ste mali 256-bitový šifrovaný tunel, aby sa vaše údaje nedali dekódovať pre dozorné agentúry a hackerov..

Nasledujú problémy s bezplatným prehliadačom VPN Chrome, ktorý si nemôžete dovoliť pri používaní internetu.

 • Sleduje váš web a neskôr ho zdieľajú s poskytovateľmi internetových služieb a agentúrami.
 • Zníži to bezpečnosť vašich údajov, pretože to nešifruje vašu komunikáciu.
 • Jeho cieľom je zničiť používateľské prehliadanie reklám.

Existuje viac dôvodov, ktoré vyhlasujú, že najlepšou VPN pre prehliadač Chrome je požiadavka používateľov internetu, pretože technológia je dostupná hackerom a používa ich proti používateľom.

Ak si prehliadač, ako je prehliadač Chrome, nie je bezpečný, znamená to, že vaša online prítomnosť je v ohrození. Inými slovami, pochybný prehliadač môže odľahčiť vašu komunikáciu s poskytovateľom internetových služieb a viditeľná identita vás robí radarom pre hackerov a počítačových zločincov..

Toto sú súčasti, ktoré poskytovatelia internetových služieb a snoopery údajov považujú za prístupové body do vášho zariadenia.

 • Skutočná IP adresa.
 • Osobné informácie.
 • Aktuálny čas a miesto.
 • Špecifikácie vášho zariadenia a prehliadača.

Aby ste sa vyhli sledovaniu poskytovateľov internetových služieb a hackerov vo vašich webových aktivitách. Potrebujete najlepšiu sieť VPN pre prehliadač Chrome, aby ste mohli pravidelne chrániť svoje online aktivity. Sieť VPN robí šifrovaný vstup, aby prenášal vaše dátové balíčky najšetrnejšie.

Okrem toho vám prehliadač VPN VPN pomôže mnohými inými spôsobmi. Niektoré z nich sú nasledujúce.

 • Prístup k zablokovanému obsahu a knižnici kanálov v USA.
 • Streamovanie bezplatných streamov televíznych relácií a filmov vo verzii (UHD).
 • Podporte klientov Bit Torrent na sťahovanie a nahrávanie súborov s anonymitou.

Čo iného by ste teda mohli požadovať od VPN?

Ďalej si môžete podrobne prečítať o VPN klientoch, ktorí sú spoľahliví na vykonávanie viacerých aktivít.

Najlepšie bezplatná sieť VPN pre prehliadač Chrome na skrytie údajov

Nasledujú rozšírenia Chrome VPN, ktoré získali toľko publika z dôvodu ceny a úrovne šifrovania, ktoré poskytujú svojim zákazníkom.

1. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z najlepších sietí VPN pre prehliadač Chrome, pretože zaberá súkromie používateľa. VPN používa 256-bitové šifrovanie AES na zastavenie rušenia poskytovateľov internetových služieb a hackerov. Okrem toho používa 4 096-bitové kľúče DHE-RSA, chránené algoritmom SHA-512, ktorý je dvojnásobkom bankových štandardov..

VPN tvrdí, že má obmedzenú politiku neprihlásenia, ktorú nemôže mať užívateľ internetu s bezplatným VPN Chrome. Znamená to, že ExpressVPN uchováva iba protokoly serverov a dátumy, ku ktorým sa používatelia pripojili, a to nemá vplyv na bezpečnosť. Zabraňuje tiež sledovačom reklám prístup k vašim súkromným údajom počas prehliadania Internetu.

ExpressVPN je k dispozícii v internetovom obchode Chrome ako rozšírenie VPN s viac ako 300 000 používateľmi a 4-hviezdičkovým skóre. Ponúka kompatibilitu s Tor, čo je udelená funkcia bezpečnostnej vrstvy, ktorá zvyšuje vaše anonymné prostredie. ExpressVPN je k dispozícii na viacerých zariadeniach ako Windows, Mac, Linux, iOS a Android.

Vlastnosti:

 • Rýchle a anonymné prehliadanie
 • 24/7 zákaznícka podpora (e-mail a live chat)
 • 1700+ serverov vo viac ako 90 krajinách
 • Podpora streamovania a torrentovania
 • 256-bitové šifrovanie AES, štandard šifrovania najlepšej triedy
 • 30-dňové záruky vrátenia peňazí

2. DotVPN

dotvpn

DotVPN ponúka ochranu cloudovej brány firewall a neobmedzené využitie dát, vďaka čomu je najlepšia bezplatná VPN VPN. Používatelia prehliadača Chrome môžu odblokovať webové stránky a zvýšiť bezpečnosť online inštaláciou rozšírenia dotVPN.

Podľa správy prehliadača Internetový obchod Chrome má dotVPN 500 000 používateľov a hodnotenie skóre 4 hviezdičky. Používa 4096-bitové šifrovanie kľúčov, čo je dvojnásobok moderných bankových štandardov. Poskytuje prístup na obmedzené stránky, aplikácie VoIP a je veľmi ľahko použiteľný.

DotVPN chráni súkromie online a blokuje všetky neregistrované prichádzajúce spojenia vrátane útokov DDoS a snifferov paketov..

Vlastnosti:

 • Anonymné surfovanie na internete
 • Neobmedzená šírka pásma
 • 12 virtuálnych miest
 • Neobmedzené prepínanie serverov
 • Bezpečný prístup do verejnej siete

+ PRIDAŤ DO CHROME

3. ZenMate

zenmate-vpn

ZenMate má rozptýlenú sieť vysoko bezpečných proxy serverov, ktoré poskytujú ochranu šifrovaním vašich informácií. Používanie tohto bezplatného prehliadača Chrome Chrome nebude mať vplyv na rýchlosť vášho pripojenia na internet. K dispozícii je aj ich prémiová verzia, ktorá ponúka účinnejšie funkcie.

Často sa nazýva skutočným „riešením kybernetickej bezpečnosti“. Najlepšia chrómová sieť VPN poskytuje neobmedzený prístup na internet, zabezpečenie Wi-Fi a súkromie na internete. ZenMate chráni vaše súkromie pred analýzami webových stránok, bannerovými reklamami, hackermi a sociálnymi médiami.

Keď sa pripájate k verejnej sieti, ZenMate zabezpečí online bezpečnosť. Po nainštalovaní rozšírenia ZenMate Chrome sa váš prehliadač zmení z zraniteľného na bezpečný. Bude fungovať automaticky pri každom použití prehliadača Chrome.

Vlastnosti:

 • Blokovať škodlivý softvér
 • 30+ VPN server
 • Žiadny únik DNS
 • Zabráňte sledovaniu

+ PRIDAŤ DO CHROME [/ tlačidlo]

4. Hola VPN

hola-vpn

Hola VPN je ďalší bezplatný prehliadač VPN Chrome, ktorý zaisťuje vašu sieť. Používatelia prehliadača Chrome, ktorí sa príliš obávajú odblokovania niektorých stránok, je Hola VPN správnym rozhodnutím. Líši sa od bežnej služby VPN, pretože prevádzka prechádza cez používateľov namiesto serverovej siete, čím sa vaša IP adresa stáva pevnou.

Odblokovač Hola má takmer 129 miliónov používateľov, ktorí surfujú na webe bezpečne a slobodne. Umožňuje vám prehliadať web bez cenzúry a sledovať videá s minimálnym ukladaním do vyrovnávacej pamäte. Používatelia Holy môžu bezpečne a bezpečne prehliadať web, bez vylúčenia geografických obmedzení a blokovania.

Hola môže bežať na všetkých vašich zariadeniach a dokonca aj na viacerých zariadeniach naraz. Jedná sa o bezplatnú sieť VPN pre prehliadač Chrome, ktorá má trochu zložitý proces inštalácie. Hola nemusí fungovať na všetkých stránkach, ale je to zadarmo a mnoho webových stránok je stále prístupných.

Vlastnosti:

 • Bez obmedzenia šírky pásma
 • Ad-free
 • Odblokujte webové stránky

+ PRIDAŤ DO CHROME [/ tlačidlo]

5. CyberGhost VPN

Cyberghost VPN dokáže blokovať 260 miliónov pokusov o sledovanie, 210 000 nepríjemných stránok a 150 miliónov reklám s 850 servermi v 30 krajinách. Je ľahko nainštalovateľná a ľahko ovládateľná. CyberGhost VPN má na svete viac ako 11 miliónov používateľov a patrí medzi bezplatné zoznamy VPN pre prehliadač Chrome..

Dátový prenos používateľov je šifrovaný 256-bitovým šifrovaním AES. Rozšírenie CyberGhost VPN vám umožňuje prehliadať online bez obáv z hromadného sledovania, hackerov a sledovania online. Poskytuje automatickú ochranu proti prepnutiu, ochranu DNS a úniku IP.

CyberGhost sľubuje poskytnúť najvyššiu možnú rýchlosť. Môže pripojiť súčasne až 5 zariadení. Táto VPN používa protokoly OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP a neuchováva protokoly. Jedná sa o bezplatnú sieť VPN, ale ak chcete získať prístup k rozšíreným funkciám zabezpečenia, ktoré vám prinesú prémiové služby.

Vlastnosti:

 • Jednoduchá inštalácia
 • 256-bitové šifrovanie AES
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Vyhnite sa Ge-obmedzeniu
 • Prehliadanie bez reklám

+ PRIDAŤ DO CHROME [/ button]

6. Štít Hotspot

Hotspot Shield má na celom svete viac ako 500 miliónov stiahnutí. Je dostupných niekoľko virtuálnych miest vrátane USA, Holandska, Dánska, Francúzska, Kanady a ďalších. Je ľahko ovládateľný a dá sa aktivovať jedným kliknutím.

Toto rozšírenie Chrome VPN chráni vaše údaje použitím 256-bitového šifrovania vo verejných a súkromných sieťach; to znamená, že nemusíte inštalovať žiadny iný softvér. Na použitie tohto rozšírenia nie sú žiadne obmedzenia. Je bezplatná, neobmedzená a má k dispozícii verzie pre Windows Phone, OS X, iOS a Windows.

Štít Hotspot neustále aktualizuje svoje služby. Rovnako ako ZenMate je k dispozícii aj prémiová verzia štítu Hotspot. Platená verzia vám umožní vychutnať si prehliadanie bez reklám, zákaznícku podporu, blokovanie škodlivého softvéru a dá sa používať na viacerých zariadeniach.

Vlastnosti:

 • Bezpečné prehliadanie
 • Odblokujte webové stránky
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Zabezpečenie Wi-Fi

+ PRIDAŤ DO CHROME [/ tlačidlo]

7. Browsec VPN

browsec vpn

Browsec tvrdí, že mu dôveruje viac ako 2 milióny zákazníkov na celom svete. Je spravovateľná a ponúka štyri virtuálne lokality vrátane Holandska, Spojených štátov, Singapuru a Spojeného kráľovstva.

Používatelia majú prístup k akémukoľvek webu odkiaľkoľvek pomocou rozšírenia Chrome VPN. Zvyšuje súkromie používateľov a chráni ich údaje pred sledovačmi. Browsec odblokuje geo-blokovanie a otvára obsah z rôznych obchodov krajín na stránkach Netflix alebo BBC.

Prevádzka je šifrovaná a je smerovaná prostredníctvom zabezpečenej cloudovej siete prehliadača. Poskytuje absolútnu ochranu vašej totožnosti a zlyhá pri prenose alebo sledovaní vašej premávky. Browsec chráni vašu premávku doma aj na cestách.

Vlastnosti:

 • Neobmedzená šírka pásma
 • Geo-odblokovanie
 • Jednoduché pripojenie
 • Šifrovanie prenosu

+ PRIDAŤ DO CHROME [/ tlačidlo]

8. TunnelBear VPN

tunelbear vpn

TunnelBear má najlepšie recenzie s 5 hviezdičkami z viac ako 10 500 individuálnych hodnotení. Táto bezplatná sieť VPN pre prehliadač Chrome je viac ako šifrovaný server proxy ako správna sieť VPN.

TunnelBear má najrýchlejšie rýchlosti so servermi v takmer 20 krajinách. Poskytuje dobré šifrovanie a dokáže pripojiť až 5 zariadení. S touto VPN je možné súkromné ​​prehliadanie od poskytovateľov internetových služieb, hackerov a sledovačov. Odblokuje váš obľúbený obsah. Nedovoľuje používateľom prekročiť mesačný limit 500 MB.

TunnelBear urobil niektoré z najlepších produktov pre stolné počítače pre Mac a Windows. Najlepšie bezplatné chrome VPN a desktopové ponuky sa líšia v jednom aspekte, ktorý spočíva v tom, že TunnelBear šifruje prenos prehliadača, zatiaľ čo VPN VPN TunnelBear pre počítače šifruje všetky vaše údaje..

Vlastnosti:

 • Jednoduchá inštalácia
 • Anonymné prehliadanie
 • Vysoká rýchlosť pripojenia
 • Virtuálne miesta

+ ADD CHROME [/ button]

9. Web Gom

gom vpn

Spoločnosť Gom Web nevyžaduje pre služby VPN žiadnu aplikáciu tretích strán. Je to bezplatná služba a ľahko sa ovláda. S blokujúcimi servermi a servermi proxy s rýchlosťou 1 000 Mbit / s umožňuje táto bezplatná chrómovaná sieť VPN rýchly prístup na webové stránky v porovnaní s inými bezplatnými službami..

Vlastnosti:

 • Zablokovaný obsah je prístupný
 • Súkromné ​​surfovanie so šifrovaním
 • Vysoká rýchlosť nakladania
 • Konfigurácia siete nie je potrebná.

+ PRIDAŤ DO CHROME [/ tlačidlo]

10. Windscribe VPN

windscribe

Windscribe VPN pre Chrome je schopné online zabezpečenie a ochrana pre používateľov prehliadača Chrome. Šifruje informácie odoslané a prijaté cez internet a zároveň zabezpečuje vaše vlastné údaje, ako sú heslá, správy, texty a súbory na prevzatie. Spustenie rozšírenia Windscribe VPN na vašom počítači vám poskytuje oveľa lepšiu bezpečnosť a ochranu. Blokuje webové aktivity od kvapkania po hackerov a ISP.

Čím viac údajov zdieľate na webe, tým jednoduchšie je získať informácie o hackeroch a snooperoch a akejkoľvek inej osobe. Snažte sa nepovoliť, aby vaše vlastné alebo súkromné ​​údaje boli spracúvané nezabezpečeným webovým združením alebo otvoreným webom. Rozšírenie VPN Windscribe je priamy, ale intenzívny prístup, ako udržať súkromný pohyb vo vlastných rukách.

Vlastnosti:

 • Automatické blokovanie reklám
 • Predvolené sledovanie je chránené
 • Jednoduché prepínanie serverov

záver

Celková sieť VPN je bezpochyby spoľahlivým riešením všetkých problémov týkajúcich sa ochrany osobných údajov. Umožňujú prístup k obmedzenému obsahu, podporu torrentingu, zdieľanie súborov P2P a skrývajú vašu identitu. Bezdrôtový prehliadač VPN Chrome je však v porovnaní s klientom VPN oveľa ľahší. Navyše využívajú menej miesta a nespôsobujú problémy s rýchlosťou.

Zadarmo VPN VPN odblokuje obsah a urobí z vás anonymného. Takto je uspokojená základná potreba užívateľa internetu. Spomenuli sme niektoré bezplatné VPN pre prehliadač Chrome, ktoré uspokoja vaše potreby ochrany osobných údajov a anonymity.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me