Najlepsze alternatywy PeerBlock i ich znaczenie

Omówię oba aspekty tego tematu, czy to Torrenting, czy inne, ponieważ 90% osób korzysta z PeerBlock do pobierania torrentów z autentycznego źródła. Gra w PeerBlock kończy się jakiś czas temu, kiedy dostawcy usług internetowych podjęli surowe działania przeciwko downloaderom.


Teraz, IP z czarnej listy nie jest trochę zaniepokojone, wszystko dostępne w Internecie ma swoje prawa autorskie, które Cię złapią.

Alternatywy Peerblock mogą być dla ciebie zamiennikiem oprogramowania, ale zrób to samo. Byłoby najlepiej, gdybyś ty zastąpił Peerblock klientem VPN, co ochroni twoje torrenty przed wścibskimi oczami i szyfruje ruch internetowy.

Najważniejsze powody, dla których PeerBlock nie jest niezawodny w przypadku torrentowania?

  • Ręcznie utrzymywane ograniczenia adresów IP nigdy nie mogą być w 100% poprawne.
  • Blokowanie ogromnych ilości adresów IP bez pojęcia, do kogo należą, może mieć negatywny wpływ na wydajność twojego połączenia internetowego.
  • Blokuje tylko adresy IP, o które pytasz, a także nie robi nic, aby ukryć twój adres IP.
  • Nie szyfruje niczego w twoim połączeniu internetowym.

VPN jako najlepsze alternatywy PeerBlock

Nie musisz się martwić, jak chronić swoją tożsamość internetową i prywatność przed wścibskimi oczami. Użycie VPN jako alternatywy dla Peerblocka rozwali wszystkie te problemy.

VPN nie tylko szyfruje ruch, ale maskuje twój prawdziwy adres IP adresem wybranego serwera. Jeśli agencje monitorujące spróbują śledzić Twoje działania, nie znajdą żadnych śladów oprócz zaszyfrowanych danych i innej fizycznej lokalizacji.

1. ExpressVPN

ExpressVPN jest doskonałym wyborem jako alternatywa dla Peerblocka. Jego funkcje są zbyt zaawansowane, aby można je było porównywać z Peerblockiem i zasadniczo wyklucza je z porównania. ExpressVPN pozwala na torrentowanie z pełnym bezpieczeństwem i anonimowością.

Nie tylko to, że ExpressVPN nadaje priorytet ścisłym zasadom braku logowania. Oznacza to, że wszelkie działania podejmowane w Internecie pozostaną anonimowe. Jest to niezbędna funkcja w Peerblock Alternative. To tylko wierzchołek góry lodowej, oferuje swoim użytkownikom wysoce profesjonalną obsługę klienta.

2. NordVPN

Wśród alternatyw Peerblock jest NordVPN. Ma unikalny i zaawansowany sposób ochrony prywatności i bezpieczeństwa użytkowników. „Podwójna ochrona danych” szyfruje twój routowany ruch, nie raz, ale dwa razy, co czyni go odpornym na zagrożenia i wścibskie oczy.

Peerblock miał chronić cię przed niechcianymi organizacjami z czarnej listy, które cię śledzą, ale nie udało się to. NordVPN jest najpopularniejszą alternatywą dla Peerblock i ślubuje chronić twoją tożsamość, pomaga ci pobierać przez klienta BitTorrent.

3. Prywatny dostęp do Internetu

Prywatny dostęp do Internetu to ulubiony VPN społeczności, jeśli chodzi o anonimowość. Jego cechy są tym, co deklaruje PIA VPN jako jedna z najlepszych alternatyw Peerblock, która obejmuje zabijanie przełącznika, szybką prędkość Internetu, szyfrowanie na poziomie wojskowym i wiele więcej

Co więcej, Private Internet Access VPN jest rekomendowany jako alternatywa dla Peerblock, ponieważ jest niedrogi i ma łatwy w użyciu interfejs w porównaniu do innych alternatyw. Możesz zainstalować i uruchomić PIA na wielu urządzeniach jednocześnie.

Te sieci VPN obejmują wszystkie najbardziej zaawansowane funkcje, które musisz ukryć przed organizacjami monitorującymi i programami masowej inwigilacji, a także będą stanowić alternatywę dla Peerblock. Nie szukaj dalej, wybierz dowolną z wyżej wymienionych sieci VPN i bez problemu wykonuj swoje ulubione zadanie.

Co to jest PeerBlock?

Mechanizm PeerBlock jest jak zapora ogniowa dla systemu komputerowego, ale działa na zabezpieczenie połączeń przychodzących i wychodzących przez Internet. Ma funkcję, która pozwala użytkownikowi blokować połączenia przychodzące do Twojej sieci. Konsumenci torrentów są znani z korzystania z Peerblocka w celu zabezpieczenia swojego połączenia internetowego przed nieuzasadnioną interwencją.

Głównym celem Peerblock jest blokowanie wszystkich adresów IP organizacji monitorujących twoje działania. Dotyczy to agencji rządowych, właścicieli praw autorskich i innych firm, które mogą stanowić zagrożenie dla torrentów i połączeń sieciowych. Blokując adresy IP, możesz pozwolić sobie na bezpieczny torrent z większą prywatnością i anonimowością.

Interfejs użytkownika oprogramowania Peerblock nie jest łatwy w nawigacji. Jest również dość trudny do skonfigurowania, co pozwala uzyskać przewagę nad alternatywnymi rozwiązaniami Peerblock. Próba zablokowania wszystkich potencjalnie niebezpiecznych adresów IP jest prawie niemożliwa.

Jak działa „PeerBlock”?

Po pobraniu i zainstalowaniu Peerblock. Masz możliwość dodawania adresów IP w celu ograniczenia ich dostępu do sieci lub wychodzenia z niej. Rozważ to jako funkcję, która pozwala filtrować wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące.

Ludzie często się mylą, że Peerblock działa idealnie, jeśli chodzi o ochronę Twojej prywatności. Nie możesz zablokować wszystkich adresów IP związanych z różnymi organizacjami bezpieczeństwa i właścicielami praw autorskich.

Bez poprawiania listy zawsze jesteś niepewny i najprawdopodobniej zostaniesz złapany. Co ostatecznie prowadzi do wyboru alternatywy dla Peerblock, ponieważ Peerblock nie zawiera listy adresów IP podczas pobierania.

Musisz kupić osobną listę adresów IP ze strony znanej jako iblocklist.com. Witryna zawiera listę adresów IP różnych organizacji monitorujących, w tym agencje rządowe, podejrzane strony internetowe i właścicieli praw autorskich. Jeśli chcesz dodać więcej list do sekcji zastrzeżonej, musisz kupić więcej list.

Darmowe alternatywy PeerBlock i ich znaczenie

Istnieje wiele różnych aplikacji i programów, które pozwalają dostosować się do własnych potrzeb. Alternatywa dla aplikacji Peerblock wykorzystuje tę samą funkcjonalność ich starszego brata.

Te programy to najlepsze alternatywy Peerblock dostępne na rynku. Każdy z nich ma swoje unikalne cechy, które wyróżniają go spośród siebie. Przeczytaj o nich i chroń się online.

1. Simplewall

Simplewall jest uważany za jedną z najlepszych alternatyw Peerblock, która może być używana do filtrowania sieci dla połączeń przychodzących i wychodzących. Jest również w stanie monitorować aktywność sieci. Program ma prostą w użyciu aplikację. Interfejs uważa się za łatwiejszy do skonfigurowania w porównaniu do Peerblocka. Po instalacji wyłącza domyślne funkcje szpiegowskie systemu Windows.

Simplewall daje użytkownikowi możliwość stworzenia własnej listy zablokowanych adresów IP. Umożliwia także wdrożenie reguł specyficznych dla użytkownika, na przykład kiedy je zablokować itp.

Program obsługuje również IPv4 i Ipv6, co kwalifikuje Simplewall jako alternatywę dla Peerblocka obecnie działającego na rynku.

2. PeerGuardian

Peerblock służył jako bardziej wyrafinowana i bardziej zaawansowana wersja PeerGuardian. Jeśli z jakiegoś powodu nie podoba ci się działanie Peerblock, zawsze możesz zmienić wersję na oryginalne oprogramowanie blokujące IP PeerGuardian jako alternatywę. Ten program pozwala również użytkownikowi dodawać ogromne listy adresów IP, które można ograniczyć, aby uniemożliwić im komunikację z systemem komputerowym.

Wersja aplikacji PeerGuardian na Linuksa jest nadal aktywnie wspierana różnymi aktualizacjami, aby nadążyć za ewolucją Internetu. Wersja aplikacji dla systemu Windows nie jest jednak wspierana ani aktualizowana. Pomimo tych faktów program nadal doskonale wykonuje wyznaczone zadanie.

3. BeeThink IP Blocker

Zapora blokująca IP Beethink służy jako kolejna alternatywa Peerblock. Jego wszechstronność i elastyczność jako programu kwalifikuje go do umieszczenia na liście. Może działać nie tylko na komputerach z systemem Windows, ale może być również używany na serwerach, podczas korzystania z serwera możesz blokować adresy IP z jednego źródła, bez potrzeby ręcznego blokowania adresów IP na urządzenie.

Ta bestia programu zawiera wiele funkcji, niektóre z nich to niestandardowa czarno-biała lista, wiele formatów IP, które obejmują .htaccess Apache. To sprawia, że ​​jest to wszechstronna aplikacja, która służy do wszystkich celów związanych z Peerblock.

Poza tym aplikacja zawiera dość unikalną funkcję, która pozwala użytkownikowi wyszukiwać zdalne adresy IP, a także wyświetlać informacje o właścicielu, takie jak imię i nazwisko oraz inne informacje umożliwiające identyfikację. Ta funkcja nie jest jednak darmowa i wymaga niewielkich zmian w celu wykorzystania jej mocy.

4. Lista IP

Iplist jest czwartą alternatywą Peerblock na naszej liście. Windows i inni użytkownicy platformy jest to obszar dla ciebie, ponieważ to oprogramowanie jest kompatybilne tylko z systemami operacyjnymi Linux. Ponadto oprogramowanie to wykorzystuje Netfilter do filtrowania połączeń przychodzących i wychodzących z urządzeniem.

Lista IP działa prawie tak samo jak Peerblock, co kwalifikuje ją do umieszczenia na liście alternatyw dla Peerblock. Od czasu wydania listy IPlist w 2008 roku otrzymała ona tak wiele aktualizacji, w porównaniu do PeerGuardian i Peerblock, co zapewnia użytkownika, że ​​obsługa tego oprogramowania nadal działa w celu poprawy komfortu użytkowania.

Czy PeerBlock jest niezawodny w przypadku torrentowania?

Peerblock nie jest niezawodny do celów torrentowania. Nie służy jako środek do zabezpieczenia prywatności i tożsamości, co powoduje, że jest on zasadniczo wadliwy, ponieważ stuprocentowa bezpieczna prywatność jest priorytetem numer jeden, gdy ktoś korzysta z usługi torrent.

Dlatego nie kwalifikuje się do używania wyłącznie w celu torrentowania. Istnieje wiele zaawansowanych alternatyw Peerblock, które są dostępne w Internecie w celu rozwiązania problemu. Jeśli nie, możesz użyć Peerblocka na własne ryzyko. Jeśli uważasz, że Peerblock zapewnia ci bezpieczeństwo podczas torrentowania, jesteś w błędzie i musisz szybko zmienić zdanie.

Torrenting to zupełnie inny temat z szerokimi terminami technicznymi. Wspólną cechą Peerblock i Torrenting jest to, że oba wymagają bezpieczeństwa i prywatności podczas korzystania z usługi. VPN służy również jako jedna z najlepszych alternatyw Peerblock, którą można stosować razem z klientem BitTorrent, aby zachować bezpieczeństwo.

Czy PeerBlock to VPN??

Nie myl Peerblocka z VPN. Peerblock i VPN to dwa różne programy o różnych funkcjach. Ludzie używają VPN, aby zapewnić bezpieczeństwo i chronić swoją prywatność podczas korzystania z usługi torrentowania i przeglądania Internetu.

Oprócz tego VPN zapewnia różne zadania w celu zapewnienia bezpieczeństwa, podczas gdy Peerblock to tylko zapora ogniowa, która blokuje i odblokowuje połączenia przychodzące i wychodzące z systemem komputerowym. VPN po prostu przewyższa Peerblock na różne sposoby, dlatego jest uważany za alternatywę.

VPN lub PeerBlock?

Peerblock służył kiedyś w przeszłości jako wielki cel, gdy problemy z bezpieczeństwem i prywatnością w Internecie nie stanowiły problemu. Dodając luki w zabezpieczeniach internetowych i wysokie ryzyko, ludzie zaczynają kwestionować integralność Peerblocka i sposób, w jaki chroni on system komputerowy użytkownika.

Ponieważ VPN jest jedną z najlepszych dostępnych alternatyw Peerblock, powinien być Twoim priorytetem numer jeden. Sieci VPN są wyposażone w bardziej zaawansowane funkcje, dlatego powinien być idealnym wyborem jako alternatywa.

Peerblock Alternative Reddit

Według użytkowników na Reddit odbyła się gorąca debata na temat działania Peerblocka i czy oferuje on jakąś ochronę swoim użytkownikom. Odpowiedź brzmi: nie, Peerblock nie jest wiarygodnym źródłem anonimowości, gdy osoba wykonuje działania torrentowe.

Subreddit alternatywy Peerblock obejmował sposób działania Peerblock oraz sposób, w jaki indywidualny użytkownik zablokował swoją usługę internetową i musiał ją odnowić tylko dlatego, że nie korzystał z odpowiedniego bezpieczeństwa wymaganego podczas torrentowania. Dowód jest przed tobą, teraz musisz zdecydować, czy chcesz zaryzykować, czy zagrać bezpiecznie.

Ten subreddit otwiera oczy dla osób, które wciąż uważają, że Peerblock jest niezawodnym środkiem bezpieczeństwa. Moim zdaniem, bez użycia alternatywy dla Peerblocka, jesteś odporny na groźby ze strony agencji i właścicieli praw autorskich, które mogą pozbawić cię każdej gotówki, którą posiadasz.

Wniosek

Jeśli nadal korzystasz z Peerblocka i uważasz się za bezpiecznego, przykro mi to poinformować, ale żyjesz w iluzji. Nie jesteś bezpieczny, nigdy nie byłeś bezpieczny przed zagrożeniami podczas korzystania z Peerblocka. Najwyższy czas się obudzić i poszukać innych alternatyw zapewniających lepsze funkcje i opcje dotyczące bezpieczeństwa w Internecie i prywatności. Sugerowałbym użycie VPN jako alternatywy dla Peerblocka.

Jeśli nadal decydujesz się na Peerblock, to nadal twoja decyzja. VPN jest najlepszą alternatywą Peerblock w 2019 roku. Wybór między nimi zależy całkowicie od rodzaju pracy, którą wykonujesz. Moim zdaniem wolałbym mieć po swojej stronie pełne bezpieczeństwo w postaci VPN zamiast Peerblock.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me