Nejbezpečnější webové prohlížeče 2020 – soukromé prohlížeče


Klíčové poznatky: Nedávno jsem provedl různé výzkumy v zabezpečeném prohlížeči a soukromí na internetu. Skrze to jsem musel zjistit, že konečná odpověď na bezpečné prohlížení je prostřednictvím NordVPN.

Ačkoli tech giganti jako Google a Mozilla dokonce představili své zabezpečené webové prohlížeče, nejsou tak bezpečné, jak tvrdí.

Také Tor, který byl projektem CIA a je znám jako nejbezpečnější prohlížeč, vyžaduje použití VPN.

Úvod do zabezpečených prohlížečů

V této digitální éře je nutné chránit svou online aktivitu. Jakýkoli program v kategorii nejbezpečnějšího prohlížeče zajišťuje, že vaše ochrana na webu je jejich prioritou. Dalším úkolem je chránit vaše informace před cizími lidmi. Soukromý prohlížeč vám tak pomůže kdekoli na webu.

Již byla definována metoda pro přenos dat přes internet prostřednictvím webových prohlížečů. Některé prohlížeče bohužel mají nepříznivý dopad na soukromí uživatelů internetu. Výsledky, které brání sledování skriptů k odcizení pověření uživatele.

Vládní program hromadného sledování a uchovávání údajů má také právo vést záznamy uživatelů v zájmu národní obrany.

Tyto aspekty jsou pro uživatele nepříjemné, protože tím, že sledují jejich prohlížení, poškozují svobodu internetu. K vyřešení těchto problémů byly zavedeny nejlepší zabezpečené prohlížeče.

Nejbezpečnější prohlížeče v roce 2020

Tyto prohlížeče mají oprávnění spravovat důvěrnost dat před nezákonným přístupem, škodlivými hrozbami a zneužitím dat.

Přesto skrývání aktivit procházení není u většiny zabezpečených prohlížečů prvotřídní, protože nějakým způsobem odcházejí data poskytovatelům internetových služeb. Soukromé prohlížeče jsou kompetentní k rychlému prohlížení na platformách jako Android a iPhone.

Zatímco běžné prohlížeče poskytují vysokou ochranu dat ve Windows a Mac s pomocí rozšíření o ochranu osobních údajů.

1. Firefox Focus

Firefox Focus je další přidání do seznamu nejlepších anonymních prohlížečů Mozilly. Je navržen čistě pro zabezpečení dat zákazníka. Počáteční spuštění bylo zvažováno iOS uživatelů.

Nejnovější aktualizace však musí zahrnovat Android. Je to nejbezpečnější prohlížeč, který se zaměřuje na utajování dat s krásně navrženým a potěší vaše oči.

Zaměření na Firefox

Blokuje sledování reklam, což znamená, že webové stránky nezaznamenávají historii prohlížení webu uživatele a rychlost internetu není ohrožena..

Zabezpečený prohlížeč pro Android má speciální funkci, která Firefoxu Focus Focus pomáhá zajistit pozici v seznamech blokátorů reklam.

Firefox Focus blokuje inzerenty v monitorování uživatelského prostředí. Po aktivaci režimu zabezpečeného prohlížeče také usnadňuje činnosti. Až skončíte s procházením webu, můžete kliknout na ikonu Vymazat a všechny vaše internetové aktivity budou smazány.

2. Prohlížeč Tor

Jedná se o bezpečný prohlížeč, který byl vyvinut po velkém nárůstu problémů s ochranou soukromí uživatelů internetu. Prohlížeč Tor byl předmětem diskuse kvůli jeho technologickému pokroku a povědomí. Lidé, kteří pravidelně používají internet, nainstalovali prohlížeč Tor pro bezpečné procházení.

Software Tor je založen na distribuovaných sítích relé, které chrání internetovou komunikaci před sledováním poskytovateli internetových služeb a sledovacími agenturami. Prohlížeč Tor generuje vyhrazený šifrovaný tunel pro odesílání a přijímání dat. Vyhýbá se zlým očím z monitorování internetového připojení.

Webové stránky, které navštívíte, se skryjí spolu s vaším stávajícím umístěním. Rovněž umožňuje uživatelům přístup k omezeným webům na jejich zařízeních.

Prohlížeč Tor zvyšuje vaše soukromí online a chrání před sledovacím programem prováděným NSA. Tajně přenáší váš internetový provoz z různých míst a skryje zdroj komunikace.

Prohlížeč Tor lze použít bez instalace jakéhokoli softwaru na Windows, Mac a Linux. Dodává se s předkonfigurovanými bezpečnostními funkcemi pro ochranu vaší anonymity a může běžet z USB flash disku.

Jak Tor funguje

Tor se také nazývá „Cibulový směrovač“Protože pracuje na konceptu směrování cibule. Struktura cibule má více vrstev; podobně jako směrovač cibule. Tyto vrstvy šifrují data vícekrát a poté jsou odesílány prostřednictvím virtuálních obvodů.

Strana příjemce dešifruje data před tím, než jsou předána na další úrovni. Nejvnitřnější vrstva šifrovaných dat je dešifrována poslední vrstvou dříve, než původní data dosáhne cíle.

jak tor funguje

V takovém procesu je dešifrování vrstev prováděno tak efektivně, že IP adresa a umístění nejsou odhaleny a zůstávají skryté. To omezuje špionážní oči, aby se podívaly na weby, se kterými komunikujete. Také to znemožňuje sledovat vaše internetové aktivity.

prohlížeč

Co dělá to jinak?

Tor je docela populární v zemích, kde je svoboda projevu přes internet omezena. Například v Číně nemají občané přístup k webovým stránkám kvůli cenzurním zákonům, v takové situaci přichází prohlížeč Tor.

Nejlepší Tor alternativy určené pro bezpečné prohlížení

Tento zabezpečený webový prohlížeč používá také Edward Snowden známý jako „Whistleblower“, který prostřednictvím Tor zveřejňuje informace o PRISM programu NSA médiím. Mnoho průměrných občanů a akademických pracovníků používá Tor v zájmu ochrany svobody a soukromí v této éře hromadného sledování.

3. Epic Privacy Browser

Webový prohlížeč Epic je vyvíjen pomocí technologie chromu, jejímž cílem je učinit vaše prohlížení soukromým. Funkce, díky níž je zabezpečený prohlížeč, je „režim soukromého prohlížení“.

To znamená, že na konci programu Epic dochází k mazání veškerých dat prohlížení během používání internetu a ukládá velmi malé množství historie dat.

Prohlížeč používá „šifrovaný proxy“, který skryje vaši IP adresu a šifruje data prohlížení. Požadavky DNS jsou směrovány pomocí šifrovaného serveru proxy. To poskytuje ochranu historii prohlížení od poskytovatele internetových služeb (ISP) a dalších snooperů dat.

epický prohlížeč

Epic je nejbezpečnější prohlížeč, který vás chrání před sledováním skriptů, souborů cookie, widgetů třetích stran a reklamních sítí. Umožňuje také přístup k blokovanému obsahu z jiných zemí.

Pomocí tohoto prohlížeče zůstávají vaše vyhledávání soukromé a zakáže vyhledávacím strojům uložení vaší IP adresy. Upřednostňuje připojení SSL a chrání vás ve veřejné síti.

4. Prohlížeč SRWare Iron

SRWare Iron je další nejlépe zabezpečený prohlížeč, který napodobuje Google Chrome kromě jeho funkcí ochrany osobních údajů. Tvrdí také, že je „skutečnou alternativou“ prohlížeče Chrome. Tento prohlížeč nabízí přizpůsobitelné vývojářské nástroje, nastavení ochrany osobních údajů a rozšíření.

Tento zabezpečený prohlížeč na rozdíl od prohlížeče Chrome vylučuje funkčnost a sledování používání, které ohrožuje soukromí. Má také vestavěnou funkci schopnou blokovat nežádoucí reklamy. Vytváří jedinečné ID uživatele a odesílá do Googlu záznamy pro generování návrhů.

SRWare je rychlý prohlížeč s elegantním designem a inovativními funkcemi. Nejlepší pro lidi, kteří hledají dobrý webový prohlížeč zaměřený na vývojáře Chrome. SRWare zajišťuje vaše data pomocí různých metod zabezpečení.

5. Comodo Dragon Browser

Prohlížeč Comodo Dragon je postaven na technologii Chromium a nabízí podobné funkce jako Chrome s prvotřídním zabezpečením, to znamená, že jsou chráněny všechny internetové aktivity. Comodo drak má online správce soukromí se všemi potřebnými možnostmi.

comodo-browser

Přizpůsobením zásuvných modulů a doplňků je rozhraní prohlížeče uživatelsky přívětivější pro začátečníky. Poskytuje nepřekonatelnou rychlost se šifrovaným tunelem pro bezpečný přenos provozu. Prohlížeč Comodo Dragon vás udržuje v bezpečí a dokončuje havárie nebo zamrzlá okna. Zabraňuje tomu, aby vás sledovaly soubory cookie a další špionážní oči.

Prohlížeč Comodo Dragon má technologii ověřování domén, která identifikuje a oddělí vynikající certifikáty SSL od nižších. Tímto prohlížečem brání veškerému sledování stahování prohlížeče, aby bylo chráněno soukromí.

6. Avira Scout Browser

Spekulace za skautem, že je to od německé antivirové firmy. Avira skaut má shromažďovat řadu bezpečnostních doplňků třetích sil v zabezpečeném prohlížeči založeném na chromu s některými z jejich dalších funkcí.

Avira scout nabízí bezpečné prohlížení webových stránek, které blokuje phishingové weby, bezpečné vyhledávání v Avira, chráněné Wi-Fi, které implementuje HTTPS při surfování na stránkách s nezabezpečeným Wi-Fi a sledováním.

avira-skaut

Skaut se naopak zdá být „zatvrzený“ s několika vyladěními, naopak, a další z nich jsou příliš pravděpodobně v budoucnosti. Obsahuje skript, který zajišťuje rozšíření proti povolenému seznamu.

Výše uvedená rozšíření jsou také prováděna samotným prohlížečem a nelze je oddělit, což je jistá bezpečnost. Nadcházející verze budou zahrnovat AV skenování Aviry a v určitém okamžiku také podnikové cloudové skenovací zařízení.

7. Statečný prohlížeč

Společnost Brave je otevřeným zdrojovým programem, který nabízí seriózní prohlížeč Chrome a Safari, který prohlásil Brendan Eich, hlavní zastánce projektu Mozilla. Nabízí neuvěřitelné rychlosti a propagaci pohonů po ovládacích prvcích, což je ideální pro ochranné vědomí, kteří jsou také po lehkém programu.

statečný

Přístupný pro klienty Windows, Linux a OS X se stal jedním z nejbezpečnějších prohlížečů. Brave zahrnuje připojení HTTPS Everywhere, hraní zachází s úlovkem, zahrnuje pěkný blokátor propagace a má dynamickou skupinu designérů, která program neustále vylepšuje.

Nevýhody?

Je to zatím mírně nový program, takže možná ne tak čistá položka, jak by mohla být, a užitečnost rozšíření je zatím nedostatečná.

8. Prohlížeč Yandex

Yandex nabízí nesmírně použitelné rozhraní, které se nezabývá příliš daleko od úbočí Chrome, v obrysu a zvýraznění. Ideální pro ty, kteří jsou opatrní při přechodu k bezpečnějšímu a pravidelně stahovanému programu. Díky tomu je světově populární zabezpečený prohlížeč.

yandex

Yandex, který je závislý na Chromiu, využívá motor „blikání“, který provádí kontroly stahováním a dokonce používá antivirový program Kaspersky, aby prověřil výskyt škodlivých látek.

Pravidelně, když programy běží, kontrolují, že jsou jednoduše líní, a Yandex se to snažil řešit. Program využívá inovace Turbo od společnosti Opera ke zlepšení stránek, které nesplňují očekávání nebo pracují nad temperamentním systémem.

Yandex navíc poskytuje záruku karikatury DNS, která může rozdělit stránku obsahující škodlivou látku a zajišťuje hesla a body zájmu o bankovní karty, které jsou odloženy..

9. Dooble Browser

Dooble je štíhlý vícestupňový program založený na Chromiu (Windows, Linux, OS X), který nebude pro všechny bez ohledu na hlavní bezpečnostní prvky. Ve výchozím stavu oslabuje nespolehlivá rozhraní, například Flash a Javascript, které ztěžují použití se značnou mírou destinací, přesto mohou být odůvodněny, navzdory všem potížím s přístupem zúženým.

dooble

Program předpokládá, že klient musí cestovat v tajnosti z off, zatímco HTTPS může být autorizován a outsiderové relace v iFrames blokovány. Zacházení s cookies je podivně granulární.

Představivým prvkem je, že veškerý klientský obsah (záložky, vnímání sklonu a historie) lze kódovat pomocí různých čísel a přístupového fráze. Dalším fascinujícím prvkem je nastavení bezpečnosti, například soukromé prohlížení, pro každou kartu využívající alternativu klepnutí pravým tlačítkem.

Komentátoři nepřijali dooble s ohledem na skutečnost, že potřebuje místy upřesnění, přesto jsme si mysleli, že je to rychlé a v některých jeho myšlenkách mazaný.

10. Odpojte prohlížeč

Tento prohlížeč používá technologii procházení webu a nalezení webů těch společností, které sledují veřejnost. Odpojení se používá zejména k odpojení od webů, které usilují o uložení vašich dat nebo jiných informací, které se vás týkají jiným způsobem.

odpojit

Při procházení přes Odpojit se vám zobrazí více zpráv, které uvádějí, že kterýkoli konkrétní web se snaží sledovat vaše aktivity. Odpojení automaticky ukončí vaše rozhraní se specifickými webovými stránkami, které představují riziko pro vaše soukromí.

Doplňky k zabezpečení vaší procházení.

Existují také různé výrazné další položky nebo rozšíření, které můžete zavést pro zvýšení ochrany a zabezpečení webového prohlížeče.

Zde je několik doplňků, které mohou zvýšit zabezpečení webových prohlížečů.

 • HTTPS všude: – Vyvinuto v Electronic Frontier Foundation, nasměruje weby k použití chráněné sítě HTTPS.
 • uBlock Původ: – Toto je standout mezi ostatními blokátory reklam založených na prohlížeči. Zajistí, aby vás inzerenti na webu nesledovali.
 • uMatrix: – To vám dává moc nad každým programem, který by vás mohl sledovat, když navštívíte charakteristické stránky.
 • Cookie Autodelete: – To samo o sobě smaže cookies, které už nikdy nejsou pro vaše surfování nutné.
 • Ochrana osobních údajů Jezevec: – Badger Privacy je navíc z EFF, který obchází propagační akce špionáže a sledovače.
 • Decentraleyes: – Tím je zajištěna bezpečnost při sledování prostřednictvím obsahových sítí.
 • Agent náhodných uživatelů: – Tento doplněk je k dispozici pro Firefox a Chrome a bude se točit různými operátory uživatelů, což vám umožní oklamat škodlivé systémy.
 • NoScript: – To vám umožní přesně změnit, jaký obsah se neustále zobrazuje na stránkách, na které přistáváte. To je pro špičkové klienty a vyžaduje spoustu přizpůsobení, protože to samozřejmě zlomí většinu webů.

Závěr

Doufáme, že byste našli bezpečný webový prohlížeč pro bezpečné prohlížení, je zcela zřejmé, že Tor je nejlépe zabezpečený prohlížeč, který by měl použít, ale měl by si vybrat prohlížeč podle jeho potřeby ochrany. Někdo, kdo chce zabezpečení a soukromí než prohlížeč Epic, je ideální volbou.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map