Nejlepší bezplatný VPN Chrome – rozšíření – 2020 skryté


Existují tisíce důvodů, které mě nutily psát o problémech s ochranou osobních údajů v prohlížeči Chrome. Pokud se díváte, což by mohlo směrovat vaši komunikaci přes jinou IP a poskytnout vám odblokovaný přístup v prohlížeči Chrome.

To je jediná věc, kterou tyto sítě VPN mají, ale 95% rozšíření VPN v prohlížeči Chrome na základě serverů proxy. (Všechny z nich nejsou skutečné sítě VPN.)

Tak! toto téma je rozděleno do dvou částí:

 • Zdarma rozšíření proxy pro Chrome (nebude chránit internetový provoz)
 • Legitimní VPN klienti (zajistí šifrování až 256 bitů)

Podrobný úvod:

Chrome je dominantní internetový prohlížeč, který má 2 miliardy uživatelů ze stolních a mobilních zařízení. Úroveň výkonu chromu mezi ostatními je výjimečná.

Přesto se uživatelé chromu stávají obětí kybernetických útoků, které složily VPN pro Chrome, což je zásadní volba pro uživatele, aby si prohlížeč zajistil před řadou kybernetických zločinců.

V takových podmínkách, kdy jsou hackeři a poskytovatelé internetových služeb zapojeni do nepřetržitého sledování uživatelů kvůli jejich zájmu. Obecně se lidé domnívají, že nejlepší VPN Chrome je nejlepší volba.

Jediný důvod, který přichází na mysl uživatelů při zvažování bezplatného rozšíření VPN.

 • Za použití VPN není vyžadována platba za VPN.

Jak se to nějak podaří zajistit izolované internetové připojení.

Samostatný internet však nestačí k ochraně vašich dat. Pomohlo by, kdybyste měli 256bitový šifrovaný tunel, díky kterému by byla vaše data pro dohledové agentury a hackery nedekódovatelná..

Následuje problém bezplatného VPN Chrome, který si nemůžete dovolit při používání internetu.

 • Sleduje váš web a později ho sdílí s poskytovateli internetových služeb a agenturami.
 • Bude to ohrožovat bezpečnost vašich dat, protože to nešifruje váš provoz.
 • Jejím cílem je zničit uživatelské prostředí při prohlížení reklam.

Existuje více důvodů, které prohlašují, že nejlepší VPN pro Chrome je požadavek uživatelů internetu, protože technologie je dostupná hackerům a používají proti uživatelům.

Stačí chvíli přemýšlet, pokud prohlížeč, jako je Chrome, není zabezpečený, znamená to, že vaše online přítomnost je v nebezpečí. Jinými slovy, pochybný prohlížeč může odlivnout váš provoz na ISP a viditelnost vaší identity vás činí radarem pro hackery a kyberkriminalisty.

Jedná se o komponenty, které poskytovatelé internetových služeb a snoopery dat považují za přístup do vašeho zařízení.

 • Aktuální IP adresa.
 • Osobní informace.
 • Aktuální čas a místo.
 • Specifikace vašeho zařízení a prohlížeče.

Chcete-li uniknout sledování poskytovatelů internetových služeb a hackerů ve vašich webových aktivitách. K zabezpečení vašich online aktivit byste potřebovali nejlepší VPN pro Chrome. VPN dělá šifrovaný vstup pro přenos datových balíčků nejpečlivěji.

Kromě toho vám Chrome VPN pomůže mnoha dalšími způsoby, z nichž některé jsou následující.

 • Přístup k blokovanému obsahu a knihovně kanálů v USA.
 • Streamování bezplatných streamů televizních pořadů a filmů ve verzi (UHD).
 • Podpora klientů Bit Torrent ke stahování a nahrávání souborů s anonymitou.

Co jiného byste tedy mohli požadovat VPN?

Dále si můžete podrobně přečíst o klientech VPN, kteří spolehlivě provádějí několik činností.

Nejlepší VPN zdarma pro Chrome, která ukryje data

Následuje rozšíření VPN pro Chrome, která získala tolik publika kvůli jejich ceně a úrovni šifrování, které poskytují svým zákazníkům.

1. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z nejlepších VPN pro Chrome, protože zabírá soukromí uživatele. VPN používá 256bitové šifrování AES k zastavení rušení poskytovatelů internetových služeb a hackerů. Kromě toho využívá 4 096bitové klíče DHE-RSA chráněné algoritmem SHA-512, který je dvojnásobkem bankovních standardů..

VPN tvrdí, že má omezené zásady bez protokolování, které uživatel internetu nemůže mít s bezplatným VPN Chrome. To znamená, že ExpressVPN uchovává pouze protokoly serverů a data, s nimiž se uživatelé připojují, a to nemá vliv na zabezpečení. Zabrání také měřičům reklam v přístupu k vašim soukromým datům při procházení Internetu.

ExpressVPN je k dispozici v internetovém obchodě Chrome jako rozšíření VPN, s více než 300 000 uživateli a 4 hvězdičkami. Nabízí kompatibilitu Tor, což je udělovaná funkce bezpečnostní vrstvy, která zvyšuje anonymní zážitek. ExpressVPN je k dispozici na více zařízeních, jako jsou Windows, Mac, Linux, iOS a Android.

Funkce:

 • Rychlé a anonymní prohlížení
 • Zákaznická podpora 24/7 (e-mail a live chat)
 • 1700+ serverů ve více než 90 zemích
 • Podpora streamování a torrentování
 • 256bitové šifrování AES, nejlepší šifrovací standard ve své třídě
 • 30denní záruka vrácení peněz

2. DotVPN

dotvpn

DotVPN nabízí ochranu cloudové brány firewall a neomezené využití dat, díky čemuž je to nejlepší bezplatná VPN VPN. Uživatelé prohlížeče chrome mohou odblokovat webové stránky a zlepšit zabezpečení online instalací rozšíření dotVPN.

Podle zprávy z Internetového obchodu Chrome má dotVPN 500 000 uživatelů a hodnocení 4 hvězdičkami. Používá 4096bitové šifrování klíčů, což je dvojnásobek moderních bankovních standardů. Poskytuje přístup k omezeným webům, aplikacím VoIP a je velmi snadno použitelný.

DotVPN chrání soukromí online a blokuje všechna neregistrovaná příchozí připojení, včetně útoků DDoS a snifferů paketů.

Funkce:

 • Anonymní surfování po internetu
 • Neomezená šířka pásma
 • 12 virtuálních míst
 • Neomezené přepínání serveru
 • Bezpečný přístup do veřejné sítě

+ PŘIDAT DO CHROME

3. ZenMate

zenmate-vpn

ZenMate má rozptýlenou síť vysoce bezpečných proxy serverů, které poskytují ochranu šifrováním vašich informací. Používání tohoto bezplatného chrome VPN neovlivní vaši rychlost internetu. K dispozici je také jejich prémiová verze, která nabízí účinnější funkce.

Často bylo označováno jako skutečné „řešení kybernetické bezpečnosti“. Nejlepší bezplatná Chrome VPN poskytuje neomezený přístup k internetu, zabezpečení Wi-Fi a soukromí na internetu. ZenMate chrání vaše soukromí před analýzou webových stránek, bannerovými reklamami, hackery a sociálními médii.

Když se připojíte k veřejné síti, ZenMate zajistí online zabezpečení. Po instalaci rozšíření ZenMate Chrome se váš prohlížeč stane zranitelným a bezpečným. Bude fungovat automaticky při každém použití prohlížeče Chrome.

Funkce:

 • Blokovat malware
 • 30+ VPN server
 • Žádné úniky DNS
 • Zabraňte sledování

+ PŘIDAT DO CHROME [/ tlačítko]

4. Hola VPN

hola-vpn

Hola VPN je další bezplatný VPN Chrome, který zajišťuje vaši síť. Uživatelé Chrome, kteří se příliš obávají odblokování některých webů, je Hola VPN správným rozhodnutím. Liší se od běžné služby VPN, protože přenos probíhá přes uživatele namísto serverové sítě, takže vaše IP adresa je pevná.

Hola odblokovač má téměř 129 milionů uživatelů, kteří surfují na webu bezpečně se svobodou. To vám umožní procházet web bez cenzury a sledovat videa s minimální vyrovnávací pamětí. Uživatelé Holy mohou procházet web bezpečně, soukromě, bez vyloučení geografických omezení a blokování.

Hola může běžet na všech vašich zařízeních a dokonce i na více zařízeních najednou. Jedná se o bezplatnou VPN pro Chrome, která má trochu obtížný proces instalace. Hola nemusí s každým webem fungovat, ale je zdarma a mnoho webů je stále přístupných.

Funkce:

 • Žádný limit šířky pásma
 • Reklama zdarma
 • Odblokujte weby

+ PŘIDAT DO CHROME [/ tlačítko]

5. CyberGhost VPN

Cyberghost VPN dokáže blokovat 260 milionů pokusů o sledování, 210 000 nepříjemných webů a 150 milionů reklam s 850 servery ve 30 zemích. Snadno se instaluje a snadno se ovládá. CyberGhost VPN má na celém světě více než 11 milionů uživatelů a patří mezi bezplatné seznamy VPN pro Chrome.

Datový přenos uživatelů je šifrován 256bitovým šifrováním AES. Rozšíření CyberGhost VPN umožňuje procházení online bez obav z hromadného sledování, hackerů a online sledování. Nabízí automatický přepínač zabíjení, ochranu DNS a úniku IP.

CyberGhost slibuje poskytnout nejvyšší možnou rychlost. Může připojit až 5 zařízení současně. Tato VPN používá protokoly OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP a neuchovává protokoly. Jedná se o bezplatnou síť VPN, ale pokud chcete získat přístup k pokročilým funkcím zabezpečení, upgradujte jejich prémiové služby.

Funkce:

 • Snadná instalace
 • 256bitové šifrování AES
 • Neomezená šířka pásma
 • Vyhněte se Geo-omezení
 • Procházení reklam bez reklam

+ PŘIDAT DO CHROME [/ button]

6. Hotspot Shield

Hotspot Shield má celosvětově více než 500 milionů stažení. Je dostupných několik virtuálních míst, včetně USA, Nizozemska, Dánska, Francie, Kanady a dalších. Je snadno ovladatelný a lze jej aktivovat jedním kliknutím.

Toto rozšíření Chrome VPN zajišťuje vaše data použitím 256bitového šifrování ve veřejných a soukromých sítích; to znamená, že nemusíte instalovat žádný jiný software. Pro toto rozšíření neexistuje žádná omezení pro použití dat. Je zdarma, neomezeně a má k dispozici verze pro Windows Phone, OS X, iOS a Windows.

Štít hotspotu neustále aktualizuje své služby. Stejně jako ZenMate je k dispozici i prémiová verze štítu Hotspot. Placená verze vám umožní užívat si prohlížení reklam bez reklam, zákaznickou podporu, blokovat malware a lze je použít na více zařízeních.

Funkce:

 • Bezpečné prohlížení
 • Odblokujte weby
 • Neomezená šířka pásma
 • Zabezpečení Wi-Fi

+ PŘIDAT DO CHROME [/ tlačítko]

7. Browsec VPN

browsec vpn

Společnost browsec tvrdí, že jí celosvětově věří více než 2 miliony zákazníků. Je spravovatelná a nabízí čtyři virtuální umístění, včetně Nizozemska, Spojených států, Singapuru a Velké Británie.

Uživatelé mohou přistupovat na libovolný web odkudkoli pomocí rozšíření Chrome VPN. Zvyšuje soukromí uživatelů a chrání jejich data před sledováním. Browsec odblokuje geoblokování a otevře obsah z různých obchodů zemí na Netflixu nebo BBC.

Provoz je šifrován a směrován prostřednictvím zabezpečené cloudové sítě prohlížeče. Poskytuje absolutní ochranu vaší totožnosti a znemožňuje čichání nebo sledování vašeho provozu. Browsec ochrání váš provoz doma i na cestách.

Funkce:

 • Neomezená šířka pásma
 • Geo-odblokování
 • Snadné připojení
 • Šifrování provozu

+ PŘIDAT DO CHROME [/ tlačítko]

8. TunnelBear VPN

tunnelbear vpn

TunnelBear má nejlepší recenze s 5 hvězdičkami z více než 10 500 jednotlivých hodnocení. Tato bezplatná VPN pro Chrome je spíš druhem šifrovaného proxy než správná VPN.

TunnelBear má nejrychlejší rychlosti se servery v téměř 20 zemích. Poskytuje dobré šifrování a může připojit až 5 zařízení. S touto VPN je možné soukromé prohlížení od poskytovatelů internetových služeb, hackerů a sledovačů. Odblokuje váš oblíbený obsah. Nedovoluje uživatelům překročit měsíční limit 500 MB.

TunnelBear vytvořil některé z nejlepších produktů pro stolní počítače pro Mac a Windows. Nejlepší bezplatná Chrome VPN a nabídka desktopů se liší v jednom aspektu, kterým je to, že TunnelBear šifruje provoz prohlížeče, zatímco TunnelBear VPN pro počítače šifruje všechna vaše data.

Funkce:

 • Snadná instalace
 • Anonymní prohlížení
 • Vysoká rychlost připojení
 • Virtuální umístění

+ ADD CHROME [/ tlačítko]

9. Web Gom

gom vpn

Gom Web nevyžaduje žádné služby třetích stran pro služby VPN. Jedná se o bezplatnou službu a snadno ovladatelnou. Díky blokovacím serverům a serverům proxy s rychlostí 1 000 Mbit / s umožňuje tato bezplatná Chrome VPN rychlý přístup k webům ve srovnání s jinými bezplatnými službami.

Funkce:

 • Blokovaný obsah je přístupný
 • Soukromé surfování s šifrováním
 • Vysoká rychlost načítání
 • Konfigurace sítě není nutná.

+ PŘIDAT DO CHROME [/ tlačítko]

10. Windscribe VPN

windscribe

Windscribe VPN pro Chrome je schopné online řešení zabezpečení a ochrany pro uživatele Chrome. Šifruje informace odeslané a přijaté přes internet a zároveň chrání vaše vlastní data, jako jsou hesla, zprávy, texty a soubory ke stažení. Spuštění rozšíření Windscribe VPN na vašem PC vám poskytne mnohem lepší zabezpečení a ochranu. Blokuje webové aktivity od kapání po hackery a poskytovatele internetových služeb.

Čím více dat sdílíte na webu, tím jednodušší je pro hackery a snoopery a jiné osoby získat vaše informace. Snažte se nedovolit, aby vaše osobní nebo soukromé údaje byly obchodovány nezajištěným webovým sdružením nebo otevřeným webem, aby se zaměřil. Rozšíření VPN Windscribe je přímý, ale intenzivní přístup, který udržuje váš soukromý pohyb ve vašich vlastních rukou.

Funkce:

 • Automatické blokování reklam
 • Výchozí sledování je chráněno
 • Snadné přepínání serveru

Závěr

Celková VPN je bezpochyby spolehlivým řešením všech vašich problémů s ochranou soukromí, umožňují přístup k omezenému obsahu, podporu torrentingu, sdílení souborů P2P a skrývají vaši identitu, ale bezplatný VPN Chrome je ve srovnání s klientem VPN mnohem lehčí. Navíc využívají méně místa a nevytvářejí problémy s rychlostí.

Bezdrátové sítě VPN Chrome odblokují obsah a učiní vás anonymními. Tím je uspokojena základní potřeba uživatele internetu. Zmínili jsme se o některých bezplatných VPN pro Chrome, které uspokojí vaši potřebu soukromí a anonymity.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map