Nejlepší PeerBlock alternativy a jejich význam

Z tohoto tématu se budu zabývat oběma aspekty, ať už se jedná o Torrenting nebo jiné, protože 90% lidí používá PeerBlock ke stahování torrentů z autentického zdroje. Hra PeerBlock končí před chvílí, kdy poskytovatelé internetových služeb podnikli přísné kroky proti downloaderům.


Teď, IP adresy na černé listině se netrápí, vše, co je k dispozici na internetu, má zákony o autorských právech, které vás chytí.

Alternativy Peerblock mohou být pro vás náhradou softwaru, ale udělejte to samé. Bylo by nejlepší, kdybyste vy nahrazen Peerblock klientem VPN, která ochrání vaše torrenty před zvědavýma očima a zašifruje internetový provoz.

Hlavní důvody, proč PeerBlock není pro Torrenting spolehlivý?

 • Ručně udržovaná omezení IP adresy nemohou být nikdy stoprocentně správná.
 • Blokování velkého množství IP adres, aniž by bylo jasné, komu patří, může mít negativní vliv na výkon vašeho internetového připojení.
 • Blokuje pouze IP adresy, které požadujete, a také neudělá nic pro skrytí vaší IP adresy.
 • Vaše připojení k internetu nic nešifruje.

VPN jako nejlepší PeerBlock alternativy

Nemusíte se starat o to, jak chránit vaši internetovou identitu a soukromí před zvědavýma očima. Používání VPN jako alternativy k Peerblock všechny tyto problémy odstraní.

VPN nešifruje pouze váš provoz, ale maskuje vaši skutečnou IP adresu adresou vámi vybraného serveru. Pokud se vás sledovací agentury pokusí sledovat, nenajdou žádné stopy kromě šifrovaných dat a jiného fyzického umístění.

1. ExpressVPN

ExpressVPN je vynikající alternativou k Peerblock. Jeho vlastnosti jsou příliš pokročilé na to, aby se daly porovnat s Peerblockem, a v podstatě to hodí mimo srovnání. ExpressVPN umožňuje torrentování s úplnou bezpečností a anonymitou.

Nejen, že ExpressVPN upřednostňuje přísné zásady bez protokolování. To znamená, že jakákoli činnost, kterou provedete online, zůstane anonymní. Je to nezbytná funkce v Peerblock Alternative. To je pouze špička ledovce. Svým uživatelům nabízí vysoce profesionální zákaznickou podporu.

2. NordVPN

Mezi Peerblock Alternatives je NordVPN. Má jedinečný a pokročilý způsob ochrany soukromí a bezpečnosti uživatelů. „Double-Data Protection“ šifruje váš směrovaný provoz, ne jednou, ale dvakrát, takže je imunní vůči hrozbám a zvědavým očím.

Záměrem Peerblocku bylo ochránit vás před nežádoucími zakázanými organizacemi, které vás sledovaly, ale v tom selhalo. NordVPN je nejoblíbenější alternativou k Peerblock a slibuje ochranu vaší identity, pomáhá stahovat prostřednictvím klienta BitTorrent.

3. Soukromý přístup k internetu

Soukromý přístup k internetu je oblíbenou sítí VPN, pokud jde o anonymitu. Jeho vlastnosti jsou tím, co prohlašuje PIA VPN jako jedna z nejlepších alternativ Peerblock, které zahrnují kill-switch, rychlé internetové rychlosti, vojenské šifrování a mnoho dalšího

Kromě toho je privátní internet VPN VPN schválen jako alternativa k Peerblock, protože je cenově dostupný a má snadno použitelné rozhraní ve srovnání s jinými alternativami. PIA můžete nainstalovat a spustit na více zařízeních najednou.

Tyto VPN sestávají ze všech nejpokročilejších funkcí, které musíte skrýt před monitorovacími organizacemi a programy hromadného sledování, a budou také sloužit jako alternativa k Peerblock. Už nemusíte hledat, vyberte některou z výše uvedených sítí VPN a bez problémů vykonejte svůj oblíbený úkol.

Co je PeerBlock?

Mechanismus PeerBlock je jako firewall pro počítačový systém, ale pracuje na zabezpečení příchozích a odchozích připojení přes internet. Má funkci, která uživateli umožňuje blokovat příchozí připojení do vaší sítě. O spotřebitelích torrentingu je známo, že používají Peerblock k zabezpečení svého internetového připojení před neoprávněným zásahem.

Hlavním účelem aplikace Peerblock je blokovat všechny adresy IP organizací, které sledují vaše aktivity. To zahrnuje vládní agentury, držitele autorských práv a další firmy, které mohou představovat hrozbu pro torrentování a připojení k síti. Blokováním IP adres si můžete dopřát bezpečné torrentování s větším množstvím soukromí a anonymity.

Uživatelské rozhraní softwaru Peerblock není snadné procházet. Je také docela obtížné nakonfigurovat, což umožňuje alternativám Peerblock získat navrch. Pokus o zablokování všech potenciálně nebezpečných IP adres je téměř nemožný.

Jak funguje „PeerBlock“?

Po stažení a instalaci aplikace Peerblock. Tato funkce vám umožňuje přidávat adresy IP a omezovat je při vstupu nebo výstupu z vaší sítě. Považujte to za funkci, která umožňuje filtrovat všechna příchozí a odchozí připojení.

Lidé jsou často zmatení, že Peerblock funguje perfektně, pokud jde o zabezpečení vašeho soukromí. Nemůžete zablokovat všechny adresy IP související s různými organizacemi zabezpečení a držiteli autorských práv.

Aniž byste provedli úpravy seznamu, jste vždy nejistí a s největší pravděpodobností budete chyceni. Což v konečném důsledku vede k výběru alternativy k Peerblock, protože Peerblock při stahování jej nepřichází se seznamem IP.

Musíte si zakoupit samostatný seznam IP z webu známého jako iblocklist.com. Web obsahuje seznam IP adres různých monitorovacích organizací, které zahrnují vládní agentury, stinné stránky a držitele autorských práv. Pokud chcete do omezené sekce přidat další seznamy, musíte si koupit další seznamy.

Zdarma PeerBlock alternativy a jejich význam

Existuje mnoho různých aplikací a programů, které vám umožní přizpůsobit vašim vlastním potřebám. Alternativa k aplikaci Peerblock využívá stejnou funkčnost jako jejich velký bratr.

Tyto programy jsou nejlepšími alternativami Peerblock na trhu. Každý z nich má své vlastní jedinečné vlastnosti, díky nimž vynikají navzájem. Přečtěte si o nich a ochraňte se online.

1. Simplewall

Simplewall je považován za jednu z nejlepších alternativ Peerblock, kterou lze použít k filtrování sítě pro příchozí a odchozí připojení. Je také schopen monitorovat síťovou aktivitu. Program má jednoduchou aplikaci. Rozhraní se považuje za jednodušší konfiguraci ve srovnání s Peerblock. Po instalaci zakáže výchozí špionážní funkce systému Windows.

Simplewall umožňuje uživateli vytvořit si vlastní seznam blokovaných IP adres. Umožňuje také implementovat pravidla specifická pro uživatele, například kdy je blokovat atd.

Program má také podporu pro IPv4 a Ipv6, což kvalifikuje Simplewall jako alternativu Peerblocku, který v současné době působí na trhu..

2. PeerGuardian

Peerblock sloužil jako rafinovanější a vyspělejší verze PeerGuardian. Pokud se vám z nějakého důvodu nelíbí, jak Peerblock funguje, můžete vždy přejít na původní software pro blokování IP PeerGuardian jako alternativu. Tento program také umožňuje uživateli přidat obrovské seznamy IP adres, které mohou být omezeny, aby jim zabránily v komunikaci s počítačovým systémem.

Linuxová verze aplikace PeerGuardian je stále aktivně podporována, různé aktualizace, aby držely krok s vývojem internetu. Varianta aplikace Windows však neobdrží žádnou podporu ani aktualizace. Navzdory těmto skutečnostem program stále vykonává určenou práci dokonale.

3. BeeThink IP Blocker

Beethink IP blocker Firewall slouží svému účelu jako další alternativy Peerblock. Jeho univerzálnost a flexibilita v rámci programu ji řadí do seznamu. Může pracovat nejen na počítačích se systémem Windows, ale může být také použit na serverech. Při použití na serveru můžete blokovat adresy IP z jednoho zdroje, aniž byste museli ručně blokovat adresy IP na zařízení.

Tato šelma programu obsahuje mnoho funkcí, z nichž některé jsou vlastní černobílý seznam, více formátů IP, které zahrnují .htaccess. Díky tomu je všestranná aplikace, která slouží každému účelu souvisejícímu s Peerblock.

Kromě toho aplikace obsahuje poměrně unikátní funkci, která uživateli umožňuje vyhledávat vzdálené IP adresy a může také prohlížet informace o vlastnictví, jako je jméno a další identifikovatelné informace. Tuto funkci však nelze používat a vyžaduje trochu změny, aby se využila její síla.

4. IPlist

Iplist slouží jako čtvrtá alternativa Peerblock na našem seznamu. Windows a další uživatelé platformy je to pro vás oblast bez zásahu, protože tento software je kompatibilní pouze s operačními systémy Linux. Tento software dále používá Netfilter k odfiltrování příchozího a odchozího připojení k zařízení.

IPlist funguje téměř stejně jako Peerblock, který jej kvalifikuje do seznamu alternativ k Peerblock. Od uvedení IPlistu v roce 2008 obdrželo tolik aktualizací ve srovnání s PeerGuardian a Peerblock, což uživatele ujišťuje, že podpora tohoto softwaru stále pracuje na zlepšení uživatelského komfortu.

Je PeerBlock spolehlivý pro Torrenting?

Peerblock není spolehlivý pro účely Torrentingu. Slouží jako médium pro zabezpečení soukromí a identity, což je zásadně chybné, protože stoprocentní zabezpečené soukromí je prioritou číslo jedna, když člověk používá službu torrent.

Proto není způsobilé, aby bylo možné používat pouze za účelem torrentování. Existuje mnoho pokročilých alternativ Peerblock pro vás jsou k dispozici na internetu k vyřešení problému. Pokud ne, můžete použít Peerblock na vlastní nebezpečí. Pokud si myslíte, že vás Peerblock udržuje v bezpečí při torrentování, mýlíte se a musíte rychle změnit názor.

Torrenting je celé jiné téma s obrovskými technickými pojmy. Společná věc mezi Peerblock a Torrenting je v tom, že oba vyžadují bezpečnost a soukromí při používání služby. VPN také slouží jako jedna z nejlepších alternativ Peerblock, které lze použít spolu s klientem BitTorrent k zajištění bezpečnosti.

Je PeerBlock VPN?

Nezaměňujte Peerblock s VPN. Peerblock a VPN jsou dva různé programy s různými funkcemi. Lidé používají VPN k zajištění bezpečnosti a ochrany svého soukromí při využívání služby torrentování a procházení Internetu.

VPN nejen slouží k zajištění bezpečnosti, ale Peerblock je pouze firewall, který blokuje a odblokuje příchozí a odchozí připojení k počítačovému systému. VPN prostě převyšuje Peerblock různými způsoby, proto je považována za alternativy.

VPN nebo PeerBlock?

Peerblock sloužil v minulosti skvělému účelu, když problémy s bezpečností internetu a ochranou soukromí nebyly problémem. Přidáním slabých míst zabezpečení Internetu a vysokých rizik lidé začínají zpochybňovat integritu Peerblocku a jak chrání počítačový systém uživatele.

Protože VPN je jednou z nejlepších dostupných Peerblock alternativ, měla by být vaše priorita číslo jedna. VPN jsou vybaveny pokročilejšími funkcemi, takže by to měla být vaše alternativní volba.

Peerblock Alternativní Reddit

Podle uživatelů na Redditu proběhla debata o tom, jak Peerblock funguje a jak svým uživatelům nabízí nějakou ochranu. Odpověď zní Ne, Peerblock není spolehlivým zdrojem anonymity, když jednotlivec provádí torrentingové aktivity.

Subreddit alternativy Peerblock zahrnoval, jak Peerblock fungoval a jak jednotlivý uživatel dostal zakázanou internetovou službu a musel ji obnovit pouze proto, že během Torrentingu nepoužíval správné zabezpečení požadované. Důkaz je před vámi, nyní se musíte rozhodnout, zda jej chcete riskovat nebo hrát bezpečně.

Tento subreddit je otvírák pro lidi, kteří stále věří, že Peerblock je spolehlivé bezpečnostní opatření. Domnívám se, že bez použití alternativy k Peerblocku jste imunní vůči hrozbám agentur a držitelů autorských práv, kteří vás mohou vyzvednout za každý kousek hotovosti, který vlastníte.

Závěr

Pokud stále používáte Peerblock a považujete se za bezpečného, ​​je mi líto, že vás informuji, ale žijete v iluzi. Při používání Peerblocku nejste v bezpečí, nikdy jste nebyli v bezpečí před hrozbami. Je na čase, abyste se probudili a hledali další alternativy, které poskytují lepší funkce a možnosti týkající se zabezpečení internetu a soukromí. Navrhl bych použít VPN jako alternativu k Peerblock.

Pokud se stále rozhodnete pro Peerblock, je to stále vaše rozhodnutí. VPN je nejlepší Peerblock alternativou v roce 2019. Výběr mezi těmito dvěma závisí zcela na druhu práce, kterou děláte. Podle mého názoru bych měl raději plnohodnotnou bezpečnost na mé straně ve formě VPN místo Peerblocku.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map