Поради щодо безпеки смартфонів для бізнесу


Сучасний бізнес стикається з найбільшою загрозою кібербезпеки та порушенням даних. Використання персональних мобільних пристроїв у бізнес-середовищі також зросло. Необхідність бізнесу полягає в конфіденційній передачі даних між різними кінцевими точками, не порушуючи конфіденційність, безпеку та дотримання.

Основне занепокоєння приватного бізнесу полягає в тому, що конфіденційна інформація знаходиться на кінчиках пальців у своїх руках. Таким чином, захист цієї інформації на смартфоні для бізнесу вимагає розумних порад щодо безпеки. Співробітники, які не знають про безпечне використання смартфона в бізнес-середовищі, можуть коштувати бізнесу фінансово втраченими.

Це було виявлено за допомогою дослідження, проведеного Lookout та Ponemon Institute, що

У 67% організацій було порушено дані внаслідок співробітників, які використовували свої мобільні телефони для доступу до даних компанії.

Щоб забезпечити безпеку та безпеку корпоративних даних на особистому пристрої співробітників, важливими є поради щодо безпеки бізнесу смартфонів. Зловмисники та хакерські дані також орієнтуються на особисті дані співробітників по телефону. До тих пір, поки ви не встановили деякі найважливіші шари безпеки, ваш смартфон надзвичайно вразливий до злому та порушення.

Поради щодо безпеки для ділових смартфонів наведені нижче, що допоможе вам захистити бізнес-дані.

Налаштування параметрів віддаленого видалення даних та розташування

Смартфони є портативними, тому працівники віддають перевагу їм і для роботи. І все ж їх можна легко втратити або вкрасти. Захищеність смартфонів під загрозою, через що налаштування віддаленого режиму очищення та розташування стає важливим.

Встановлення додатків для відстеження може виявити ваш телефон у випадку, якщо він загубиться або вкрадеться. Такі програми пропонують видалити конфіденційну інформацію віддалено. Якщо ваш телефон опинився в руках злого хлопця, то принаймні такі програми гарантують видалення особистих даних та ділової інформації з телефонів..

У обох iOS та Android є можливість розташування пристрою у випадку, якщо ви його неправильно замінили або втратили. Вони також можуть видалити інформацію, якщо ваш гаджет буде вкрадений, щоб ніхто не мав доступу до даних. Користувачі iPhone можуть скористатися програмою Find My Phone.

Виконайте наведені дії, щоб увімкнути цю опцію:

  • Перейдіть у Налаштування
  • Шукайте iCloud
  • Увімкніть “Знайти мій телефон”

Користувачі Android можуть отримати доступ до диспетчера пристроїв Android. Для ввімкнення відстеження цим менеджером,

Для Андориди

  • Запустіть додаток
  • Пов’язати його з обліковим записом Google
  • Дотримуйтесь вказівок, які він надає

Постійно оновлюйте систему

Оновлення вашого смартфона за допомогою останніх версій важливо, і якщо ви використовуєте один телефон для своєї роботи та особистої інформації, це стає необхідним. Кожен пристрій регулярно запускає нові оновлення програмного забезпечення.

Завантаження цих оновлень програмного забезпечення для вашого смартфона – це те, що вам потрібно зробити. Більшість із нас виявляють лінь у завантаженні цих оновлень, але вони є важливими, оскільки вони мають останні оновлення безпеки. Ці оновлення також гарантують, що ваш пристрій працює на оптимальному рівні.

Захистіть вашу мережу

Інтернет-провайдери (Інтернет-провайдери), хакери, шахраї та рекламодавці всі зацікавлені у ваших даних. Будь то особисті або ділові дані, вони контролюються і можуть поставити під загрозу. Якщо ви не маєте уявлення про безпеку своєї мережі, то вам справді шкода.

Дані, наявні на ПК або смартфоні, може читати кожен, якщо він не зашифрований. Захистіть свою мережу за допомогою VPN, оскільки всі ваші комунікації відбуваються на мобільному пристрої. Найкраща порада щодо безпеки смартфонів для підприємств – це шифрування даних через VPN. Це захистить ваші дані та покращить конфіденційність смартфона.

Це дозволить вам вільно користуватися Інтернетом, виключаючи будь-яке блокування. VPN приховує вашу онлайн-діяльність і робить вас анонімними. Він забезпечить безпеку бізнес-даних, зашифрувавши їх у нечитабельній формі. Тож вам не доведеться турбуватися про те, що ваші дані підлягають шахрайству або використанню.

Встановлюйте додатки (додатки) лише з надійних джерел

Діловій особі, яка має дані на смартфоні, важливо, щоб він здійснював покупки лише в законних магазинах додатків, таких як Google Play Store, Apple iTunes та Microsoft’s Store. Ви повинні вивчити додаток та його видавців. Уникайте встановлення додатків із некомерційних програм.

З іншого боку, важливо також встановити додаток VPN, але з надійних джерел. Користувачі Android під’їжджають до вашого пристрою до меню «Налаштування» та знімають параметр «невідомі джерела». Перш ніж натиснути на опцію “встановити”, просто детально ознайомтеся з відгуками та рейтингами конкретного додатка, який ви збираєтеся завантажити.

Якщо відгуки про програму достатньо задоволені, ознайомтеся з політикою конфіденційності програми. Наприклад, ви збираєтеся завантажити гру, яка потребує доступу до ваших контактів. Тоді ви повинні подумати, перш ніж завантажувати його, тому гра повинна мати доступ до ваших контактів. Якщо це викликає у вас підозрілість чи сумнів, тоді не противляйтеся завантаженню програми.

Захистіть свою мережу Wi-Fi

Більшість людей, включаючи службовців бізнесу, можуть отримати доступ до конфіденційної інформації через загальнодоступну мережу Wi-Fi, але безпека мережі Wi-Fi повністю ігнорується. Улюблений метод хакерів та шахраїв для злому – це коли людина отримує доступ до чутливої ​​інформації через незахищену мережу.

До інформації, що надсилається за допомогою загальнодоступного Wi-Fi, може отримати доступ кожен, хто знає техніку перегляду. Вони можуть зламати вашу систему, і снайпери можуть викрасти ваші дані. Не лише загальнодоступний Wi-Fi, але якщо для домашнього підключення до Інтернету використовується слабкий пароль, то може статися вторгнення.

Використовуйте додаток VPN для безпеки бізнесу на смартфоні. Це забезпечить максимально можливе шифрування, яке зашифрує ваш інтернет-трафік та дані. VPN також захистить вас як у відкритій, так і домашній мережі. Крім того, зробіть свій домашній пароль Wi-Fi міцним, щоб ніхто не міг пройти його автентифікацію.

Остерігайтеся фішингу

Розширене використання смартфонів, без сумніву, корисно, але нічого не виходить, що несе в собі потенційні ризики. Більшість випадків через слабкі знання працівників дані бізнесу зазнають збитків. Співробітники можуть натискати на посилання в електронних листах під назвою фішинг-листів, які в основному призводять до небезпечних веб-сайтів.

Для безпеки ділових смартфонів важливо попередньо перевірити законність веб-адреси, перш ніж натиснути її. Уникайте натискання підозрілих та коротких посилань, якщо ви не зверталися з проханням. Неприємні посилання в електронній пошті чи текстових повідомленнях, як правило, – це шахрайство, щоб захопити вас у розкритті особистих даних на смартфоні.

Кібер-зловмисники використовують методи соціальної інженерії для створення таких посилань, які мають або зняти гроші з вас, викрасти вашу особу та дані про бізнес або рахунки на кредитних картках. Тут ви повинні бути пильними, оскільки навіть складний антивірус може не захистити вас від таких фішинг-атак.

Не ділитися місцезнаходженням

Відстеження місцеположень викликає чимало занепокоєння щодо конфіденційності, наприклад, хто-небудь може проскочити ваше місцеперебування. На думку експертів з питань безпеки, запобігти відстеженню місцезнаходження майже неможливо. Існує чимало способів, за допомогою яких треті сторони можуть відстежувати незалежно від того, в якому місці, включаючи метадані, передані з телекомунікацій та даних, входили в ваш телефон.

Керівник стратегії безпеки для SentineIOne (компанії з комп’ютерної безпеки) Єремія Гроссман сказав: “Для переважної більшості людей та переважній більшості обставин переваги, які вони отримують від обміну своїм місцем проживання, перевищують ризики, які можуть бути там, “

Для людей, які використовують свої смартфони для бізнесу, безпека стає великою проблемою. Ділитися вашим місцезнаходженням із смартфона може допомогти правоохоронним органам стежити за вашими рухами, дати хакерам можливість прокрастись і дозволити рекламодавцям відстежувати вас. Якщо ви не використовуєте VPN, обмін вашим місцеположенням не принесе вам нічого доброго.

Якщо відстеження місцеположення використовується необережно, це може зашкодити вашій конфіденційності. Для безпеки потрібно уникати спільного доступу до місцеположення або вимикати відстеження місцеположення. Google дозволяє вам ділитися своїм розташуванням на сайтах соціальних мереж, таких як Twitter або Facebook. Щоб захистити бізнес-дані ваших смартфонів для безпеки, надсилайте своє місцезнаходження лише призначеному одержувачу.

Шифрувати чутливі дані

Найкраща порада щодо безпеки смартфона для службовця бізнесу, який працює з будь-якими чутливими даними, – це захист даних, шифруючи їх. Наприклад, повне шифрування диска для ПК з Windows гарантує, що ваші дані не будуть порушені. Подібний вид шифрування зараз доступний для користувачів смартфонів.

Для користувачів Android Google пояснює шифрування як:

Повне шифрування диска – це процес кодування всіх даних користувачів на пристрої Android за допомогою зашифрованого ключа. Після шифрування пристрою всі створені користувачем дані автоматично шифруються перед тим, як зробити його на диск, і всі зчитування автоматично розшифровують дані, перш ніж повернути їх у процес виклику.

Якщо ви є власником бізнес-сайту, то без зволікань захистіть свій сайт HTTP, щоб ніхто не мав доступу до даних між веб-переглядачем та веб-сервером. Усі дані шифруються під час доступу до сайту з HTTP-адресами. Для користувачів смартфона важливо відвідувати лише сайти, захищені сертифікатом SSL.

Висновок

Рекламодавці, оператори стільникового зв’язку, уряд, хакери відстежують вашу онлайн-діяльність. Крім того, некрасиві додатки та інші автоматизовані загрози для крадіжки даних не відстають у ризикуванні безпеки та конфіденційності вашого пристрою в Інтернеті.

Смартфони містять велику кількість конфіденційної інформації. Втрата телефону або його крадіжка може призвести до втрати конфіденційних даних про роботу. Таким чином, поради щодо безпеки смартфонів для бізнесу, згадані в цій статті, допоможуть вам створити хороший захист на гаджеті.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me