Що таке VPN – Посібник для початківців


VPN (віртуальна приватна мережа) – це мережа, яка використовується для забезпечення конфіденційності та анонімності як в публічній, так і в приватній мережах. Вони регулярно використовуються організаціями для захисту конфіденційної інформації. Захист розширюється за допомогою VPN на тій підставі, що основну IP-адресу клієнта замінено на одну від постачальника VPN.

Ця методика дозволяє прихильникам отримувати IP-адресу з будь-якого міста світу, яке пропонує його VPN-послуга. Наприклад, ви можете жити в Сан-Франциско, але ви маєте VPN, ви можете жити в Амстердамі, Нью-Йорку чи будь-якій кількості міських районів.

Оскільки організація VPN не знає вашого імені, адреси або заощадження грошових точок, що цікавлять, це включає додатковий рівень безпеки. Незважаючи на те, вони в даний час знають вашу справжню IP-адресу.

Як працюють VPN?

Під час взаємодії з Інтернетом ви спочатку зв’язуєтесь з постачальником послуг Інтернету (ISP), який в цей момент асоціює вас із будь-якими веб-сайтами (або іншими веб-ресурсами), які ви хочете відвідати. Весь ваш веб-рух проходить через сервери вашого провайдера і його може бачити ваш Інтернет-провайдер.

Коли ви перебуваєте в VPN, ви взаємодієте з сервером, який використовується постачальником VPN (“VPN-сервер”) за допомогою зашифрованого з’єднання. Це означає, що вся інформація, що надходить між вашим ПК та сервером VPN, зашифрована, тому просто ви та VPN-сервер можете “побачити” її.

Чому потрібно використовувати VPN?

VPN гарантує, що ви залишаєтесь повністю приватними та захищеними під час роботи в Інтернеті. Ваш Інтернет-провайдер не зможе бачити вашу інформацію, оскільки вона повністю зашифрована. Ваша діяльність повністю спрямована через VPN-сервер, і таким чином гарантує, що ваша інформація не зможе знайти вашого провайдера.

Коли ви зміните свою IP-адресу на сервері VPN, ви будете розшифровані в Інтернеті як певний фрагмент нації чи світу з огляду на новий IP-адресу. Особи, які намагаються відстежувати ваш рух в Інтернеті, будуть спрямовані на сервер VPN. Відповідно, ваша справжня IP-адреса ніколи не буде розкрита.

Тим більше, що VPN гарантує, що ви можете отримати в Інтернеті відкриту точку доступу Wi-Fi, не розкриваючи інформацію. Відомо, що хакери отримують інформацію в Інтернеті під час бездротового зв’язку Wi-Fi, оскільки ця інформація не повністю закодована або захищена. Завдяки VPN ви гарантуєте, що будете тримати себе в Інтернеті та захищені.

Протоколи VPN

Кількість протоколів VPN, що забезпечують безпеку, з часом зростає. Найвідоміші протоколи:

PPTP – PPTP існує ще з часів Windows 95. Основна мета PPTP полягає в тому, що він в основному може бути налаштований на кожній реальній ОС. Отже, PPTP передає з’єднання «точка-точка» через протокол GRE. Безпека конвенції PPTP викликала сумніви вже пізно. Він поки що надійний, але не найбезпечніший.

L2TP / IPsec – L2TP через IPsec є більш безпечним, ніж PPTP і пропонує більше яскравих моментів. L2TP / IPsec – це метод актуалізації двох конвенцій разом, враховуючи кінцеву мету – підібрати найкращі моменти кожної з них. У цій ситуації протокол L2TP використовується для здійснення проходу, а IPsec дає безпечний канал. Це забезпечує надзвичайно безпечний пакет.

Відкрийте VPN – OpenVPN – це VPN на основі SSL, який продовжує збирати популярність. Використовуваний продукт є відкритим кодом та беззастережно доступний. SSL – це розроблений протокол шифрування, і OpenVPN може продовжувати працювати на одиночному UDP або TCP-порту, роблячи його значною мірою пристосованим.

Що ви можете зробити з VPN?

Ви можете використовувати VPN для створення треків у зворотному напрямку від перевірки в будь-якому кадрі. Перебуваючи в VPN, ви маскуєте свою діяльність в Інтернеті від усіх. Ви будете зберігати свої вправи приватними від вашої організації в Інтернеті, при цьому додатково гарантуючи, що адміністрація не намагатиметься слідкувати за вашою діяльністю.

Крім того, ви можете залишатися подалі від нагляду, коли використовуєте VPN. Використовуючи альтернативну точку підключення, ви в основному створюєте доріжки в протилежному напрямку від будь-яких брандмауерів або фрагментів, введених вашим провайдером, робочим середовищем або вашою школою. Тим більше, що ви життєво важливіше, ви можете пройти певний брандмауер обмеження, який було введено вашим урядом.

Ви також можете використовувати VPN, щоб дістатися до речей, які недоступні вам через ваш географічний район. Тобто, американець мав доступ до записів із Канади чи Великобританії, коли перебував на VPN. Ви також можете отримати доступ до записів, які ви зазвичай спостерігаєте вдома, однак не можете розумно дістатися, поки ви перебуваєте у відпустці.

Як вибрати послугу VPN?

Бізнес із VPN вибухнув із запізненням, як все більша кількість переходів веб-клієнта до продукту. Незалежно від того, чи це обхід геоблокування світових медіа-етапів – наприклад, Netflix – або захист від розширеної розвідки уряду, VPN виявилися для деяких важливими..

Кожен постачальник VPN пропонує безліч яскравих моментів та змін рівня інтер’єру. Незважаючи на те, що ці відмінні порти та конвенції приносять користь технічно знаючим, це, можливо, миттєво переважає для менш досвідчених.

Є численні компоненти, які займаються характеристикою найкращого постачальника. Хоча численні перевищують очікування на одній території, вони регулярно потребують на іншій. Перелічені нижче пункти слід зазначити під час вибору послуги VPN.

Ви безпечні на VPN?

Порядна адміністрація VPN забезпечить вам високий рівень безпеки. Ви будете захищені від загальноурядової розвідки, не дозволяєте своєму провайдеру розпізнавати те, що ви робите в Інтернеті, і продовжувати слідкувати від власників авторських прав на випадок випадкового неправильного завантаження носія.

Як би це не було застереженням, VPN не буде страхувати вас, якщо поліція, уряд чи різні експерти особливо цінують вас та ваші веб-вправи.

Чи зможу я безпечно торрент використовувати VPN?

Якщо ваш постачальник надає це, то в цей момент торрент (завантаження P2P) повинен бути нормальним. У будь-якому випадку, не всі організації VPN дозволяють це, тому спробуйте перевірити, перш ніж приєднуватися.

Коли ви торрентуєте, кожен, хто завантажує цей документ, безперечно може розрізнити IP-адресу кожної іншої людини, яка завантажує подібний запис. Коли ви використовуєте VPN, відображатиметься IP вашого VPN, а не справжня IP-адреса.

Постачальники VPN регулярно отримують посягання на авторські права через вправи своїх клієнтів. Численні співробітничатимуть і, можливо, передаватимуть імена зазіхаючих клієнтів. Інші просто видаватимуть повідомлення та відокремлюватимуть правопорушників.

Є декілька організацій, які радо дозволяють вам заливати і залишити вашу особистість приватною. VPN, який не зберігає журналів, постійно чудовий, якщо ви не збираєтесь завантажити через P2P.

Чи законно використовувати VPN?

У більшості країн по всьому світу захист є законним ідеалом домінуючої частини жителів. У сезон створення цієї статті використання VPN є законним у всіх країнах. Відповідно, значна кількість цих країн забороняє адміністраціям VPN працювати.

Вони часто домагаються, щоб люди потрапляли до адміністрацій VPN за кордон; як би там не було, значна кількість цих квадратів є просто неповно ефективними.

Недоліки VPN

Занадто багато переваг уже говорили. Тепер перейдемо до недоліків під час використання VPN. Якщо ви думаєте над тим, як додати VPN до своїх веб-серфінгових вправ, вам потрібно знати два роздуми..

Основне потенційне питання – це саме те, що змушує VPN розмовляти з декількома – здатність пародувати вашу адресу. Це дивовижно, коли вам доведеться мати всі ознаки перебування в іншій країні, щоб дістатися до його адміністрацій і суті, проте не все так добре постійно. Наприклад, припустімо, що ви перебуваєте в США, однак поринули у Великобританію, і ви вирішили зробити невеликі покупки на базі Інтернету. Раптом більшість ваших оцінок буде в фунтах, а не в доларах.

Так само, якщо ви погоджуєтесь приймати певні адміністрації як Bitcoin, рамки приймуть вашу IP-адресу як євангелію для вашої області, тож ви можете потрапити в категорію, де ви зазвичай не проживаєте. Як тільки це станеться, розгортання поліпшення не є таким простим, як зміна проходу та перезавантаження сайту.

Крім того, робота з віддаленого сайту може спричинити помірні падіння вашої швидкості переслідування. Час від часу це мало помітно, але час від часу він може бути величезним – і це підтримує можливість того, що ваші дані все ще потребують передачі посилань на вашу VPN, перш ніж вийти в Інтернет..

Використання VPN в основному перетворюється на потребу, а не на вибір. Незважаючи на те, що з використанням VPN існує декілька проблем, переваги їх набагато перевищують і отримання навіть незначних цінних паперів, пропонованих безкоштовним постачальником, позитивно не є тим, про що ви нарікаєте..

Обов’язково читати

Хоча VPN істотно підвищить вашу безпеку та безпеку в Інтернеті, важливо нагадати, що для цієї впевненості є точки відключення..

Як уже було сказано, VPN не надасть повної секретності. За випадкових випадків, коли фахівці особливо націлені на вас, Віртуальна приватна мережа буде мало допомогти. Будьте уважні, якщо VPN пропонує закінчену безіменність.

VPN не захищає сайти від вас. Використання віртуальної приватної мережі для огортання вашої IP-адреси допомагає, але домінуюча частина наступного виконання сайтів та експертизи закінчена з використанням наступних нововведень, наприклад, ласощів та відбитків пальців програми.

Віртуальна приватна мережа не може перешкодити веб-сайтам наслідувати вас за цими лініями. Ідеальний підхід для захисту від наступного – через різні зміни та модулі програми.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map