Огляд VPN CyberGhost 2020

Кібергост логотип квадрат


VPN CyberGhost має багато для цього. Компанія використовує найкращі протоколи VPN, доступні сьогодні, а їх програмне забезпечення шифрується за допомогою 256-бітного шифрування AES.

Це можливо підключити майже будь-який пристрій в CyberGhost. Багато потенційних клієнтів також оцінять можливість підключення до семи пристроїв одночасно.

Однією з найпривабливіших особливостей CyberGhost є те, що штаб-квартира знаходиться в Румунії. Ця країна не входить у союзи з нагляду за п’ятьма очима, дев’ятьма очима чи 14 очей. Для людей, які знають про безпеку та конфіденційність в Інтернеті, це дуже важливо.

Нації-члени цих мереж проводять шпигунські дії та діляться будь-якою інформацією, яку вони збирають. Якщо навіть одне розвідувальне агентство отримає ваші особисті дані, ви можете бути впевнені, що вони будуть надані іншим. Коли ви намагаєтеся зберегти анонімність, це останнє, що вам потрібно.

Огляд CyberGhost

CyberGhost була заснована в 2011 році, це означає, що вони були деякий час. Вони встигли розробити чудові функції та позбутися проблем. В цілому вони досить надійні, і вони також відносно доступні.

Хоча багато хто вважає CyberGhost прекрасним вибором, деякі з кращих VPN насправді пропонують ще більш високі швидкості передачі даних та більш широкі мережі серверів. Як би там не було, загальний консенсус залишається тим, що багато людей вважають ефективність цієї VPN більш ніж достатньою.

Особливості інформації
Корисність:Простий у використанні
Політика ведення журналів:Немає політики журналів
Розмір сервера:3000 ++ серверів
Розподіл сервера:59 країн
Підтримка:Чат в прямому ефірі
Торрент:Дозволено
Потокове передавання:Дозволено
Протокол VPN та шифрування:Протоколи OpenVPN, L2TP та IPSec; 256-бітове шифрування AES
Штаб-квартира:Румунія
Ціна:$ 2,75 / місяць
Офіційний веб-сайт:https://www.cyberghostvpn.com

Безпека та шифрування

Як і у багатьох найпопулярніших VPN, доступних сьогодні, CyberGhost надає користувачам вибір, коли справа стосується протоколів. OpenVPN вважається найкращий протокол у поточному використанні. Це програмне забезпечення з відкритим кодом, що означає, що десятки добровольців переглянули його код, щоб виявити та виправити вразливості.

Крім того, оскільки він є відкритим кодом, кожен може вносити вдосконалення чи зміни до нього. Надійна компанія VPN може зробити деякі виправлення, що дозволяють забезпечити ще більшу безпеку та безпеку в Інтернеті.

Діаграма безпеки Cyberghost

Знаючі користувачі можуть оцінити можливість використання інших протоколів VPN, таких як IPSec та L2TP, під час перегляду. CyberGhost сумісний із широким спектром пристроїв, включаючи ті, що працюють Windows, Mac, iOS, Android і Linux.

256-бітове шифрування AES військового рівня – це налаштування за замовчуванням для користувачів CyberGhost. Це чудова новина для свідомих безпеки. Також раді вітати, що цей VPN сумісний з маршрутизатором Onion або TOR. Хоча це не потрібно для всіх користувачів, TOR може бути корисним для певних програм та для людей, які живуть у місцях, де доступ до Інтернету вкрай обмежений.

Таких користувачів також може зацікавити функція подвійного шифрування CyberGhost. Хоча використання подвійного шифрування уповільнює передачу даних, це може бути надзвичайно важливим для забезпечення безпеки в Інтернеті людей, які живуть в умовах тоталітарних режимів..

Місцезнаходження сервера CyberGhost

У CyberGhost порівняно розгалужена серверна мережа, хоча не можна сказати, що вона така ж комплексна, як мережі, що надаються кращими VPN. Все-таки, маючи 3066 серверів у 59 країнах навряд чи пошарпаний.

Однак якщо ви живете або часто подорожуєте в регіони, які не так добре представлені в мережі CyberGhost, то вам може бути краще з іншим постачальником VPN, який має більш широку присутність.

сервери кібергостів

Північна Америка добре вкрита CyberGhost. Тільки в США у них 500 серверів. Трохи менше 100 серверів знаходяться в Канаді. Хоча багато хто з найбільш високо оцінених VPN мають присутність у Мексиці &# x1f1f2;&# x1f1fd;, CyberGhost цього не робить. У них в Коста-Ріці є 10 серверів. Оскільки Центральну Америку часто не помічають, це хороша новина.

Південна Америка, як правило, недостатньо охоплена постачальниками VPN. CyberGhost підтримує сервери в Бразилії, Чилі та Колумбії, що є вдосконаленням у порівнянні з деякими конкурентами.

Деяким користувачам, можливо, варто знати, що CyberGhost використовує комбінацію фізичних та віртуальних серверів. Ви можете бути впевнені, що фізичний сервер насправді знаходиться там, де VPN каже, що він є. Однак з віртуальними серверами можливо, що програмне забезпечення на сервері просто робить його таким, як воно знаходиться в одному місці, а фактично знаходиться в іншому.

Деякі користувачі VPN не люблять або підозріло ставляться до цієї практики. Вони не хочуть, щоб їхні приватні дані переходили через певні країни. Якщо ви один із цих осіб, ви можете віддати перевагу іншому постачальнику VPN, який використовує виключно фізичні сервери.

Використання BitTorrent або P2P з CyberGhost VPN

У дусі загальної доступності та свободи в Інтернеті CyberGhost ставить ніяких обмежень на завантаження торрентів або обмін файлами через P2P. На відміну від інших VPN, вони не обмежують цю діяльність лише кількома серверами, а також не намагаються зменшити швидкість для людей, які займаються цими заходами..

кібергост-торрент

CyberGhost навіть має кілька спеціалізованих потокових серверів, тому якщо одним із ваших основних занять є потокове передавання Netflix, Amazon Prime та інших, ви можете легко це зробити.

Результати випробувань швидкості CyberGhost VPN

Було б добре, якби CyberGhost міг забезпечити швидкість передачі даних, яку досягають інші високоякісні VPN, але вони не. Це може бути з кількох причин.

Можливо, у них недостатньо серверів, щоб обробляти кількість користувачів. Якою б не була причина, результати незаперечні. CyberGhost не можна йти в ногу із змаганнями, де йдеться про швидкість.

До ввімкнення CyberGhost справи йшли добре. Тестування на базовій лінії показало завантаження 98,71 Мбіт / с, а завантаження відсікало 53,00 Мбіт / с. Тепер із найкращими VPN ви навряд чи помітите занадто велику різницю. Це не те, що сталося з CyberGhost.

Один з сервери в Нью-Йорку забезпечували жалюгідну швидкість завантаження 18,41 Мбіт / с і швидкість завантаження 7,12 Мбіт / с. Враховуючи відносну близькість розташування тестового комп’ютера та цього сервера, швидкість передачі даних мала бути значно кращою.

Сервер в Амстердамі дав кращі результати, але не на багато. З завантаженнями, що надходять зі швидкістю 51,10 Мбіт / с і швидкістю завантаження 21,10 Мбіт / с, можна з упевненістю сказати, що це не зовсім вражаюча продуктивність.

тест на швидкість кіберберста

Однак це було вражаюче в порівнянні з продуктивністю сервера Гонконгу. З швидкістю завантаження близько 4,0 Мбіт / с і швидкістю завантаження 15,65 Мбіт / с, зрозуміло, що швидкість не є силою CyberGhost.

Політика ведення журналу VPN CyberGhost

Відомо, що Інтернет-провайдери або Інтернет-провайдери підтримують журнали веб-трафіку. Насправді вони записують кожен клік, який ви здійснюєте, коли входите в систему. Напевно, ніхто не витрачає свій день на перегляд кожного вашого кроку в Інтернеті, але Інтернет-провайдер зберігає ці дані певний час.

політика ведення журналівІнтернет-провайдери можуть продавати ці дані маркетинговим компаніям. Крім того, вони можуть використовувати цю інформацію для прямого продажу на вас. Далі можуть отримати доступ до цих даних органами правоохоронних органів або урядом. Насправді, якщо ваш Інтернет-провайдер подається до повістки в суд, значить вони повинні поділитися всіма зібраними ними даними про вашу поведінку в Інтернеті.

Ці журнали даних можуть викликати занепокоєння з багатьох причин. У тоталітарних режимах може бути дуже страшно, коли хтось веде так близько. Навіть якщо ви живете у відносно безпечному місці, чи дійсно ви вважаєте, що ваша найчутливіша інформація є безпечною для вашого провайдера?

Ведення журналів, що роблять провайдери, є однією з головних причин використання VPN. VPN унеможливлює можливість провайдера відстежувати ваші кліки. Звичайно, якщо VPN веде журнали вашої діяльності, то справа – суперечка.

Ось чому більшість VPN рекламують, що вони мають політику “без реєстрації” або “нульової реєстрації”. Вони знають, що їхні клієнти не хочуть, щоб хтось слідкував, що вони роблять в Інтернеті. Однак, читаючи тонкий шрифт про політику конфіденційності компанії, незвично бачити, що вони насправді проводять деяку кількість журналів..

Вони можуть бути юридично вимагати цього на підставі місцезнаходження їх штаб-квартири. Особливо це стосується VPN, які були створені в країнах, що належать до альянсів нагляду за п’ятьма очима, дев’ятьма очима та 14 очима.

CyberGhost базується в Румунії, країні, яка не має зв’язків ні з однією з цих організацій. Відповідно, коли вони кажуть, що вони не відслідковують жодних даних про своїх клієнтів, ви можете довіряти, що це так.

Політика конфіденційності cyberghost

Незалежно від того, який веб-сайт ви відвідуєте чи додаток, яким ви користуєтесь, CyberGhost не веде жодного запису про це. Ви можете поговорити з ким завгодно, завершити фінансові операції та грати в ігри, все з впевненістю, що ніхто не дивиться через ваше плече.

Варіанти ціноутворення для VPN CyberGhost

CyberGhost коштує трохи дорожче, ніж деякі інші високоякісні VPN, які там є. Тим не менш, вони пропонують розгалужену серверну мережу та деякі корисні функції.

Результати їх тестування на швидкість викликають клопіт, тому це може означати, що ви захочете спробувати їх на короткий період, перш ніж взяти на себе довготермінові зобов’язання. На жаль,, CyberGhost не дозволяє вам спробувати їх послугу безкоштовно. &# x1f615;

таблиця цін на кібергост

Якщо ви хочете платити щомісяця, тоді вартість складе $ 11,99 на місяць. Це трохи круто, особливо якщо врахувати повільні швидкості передачі даних, які, здається, є проблемою в цілому.

Ви можете заощадити гроші, перейшовши на одно- або дворічний пакет. Це зводить ціну лише до $ 4,99 або $ 3,79 на місяць. Є навіть трирічний пакет приблизно за 2,75 доларів на місяць. Зізнаємось, що є більш доступним, але що робити, якщо ви виявите, що ви просто не отримуєте виставу, на яку сподівалися? Тоді ви зациклюєтесь на неповноцінному сервісі за те, що відчуватимете себе справді довго.

CyberGhost пропонує гарантію повернення грошей на 30 днів. Місяць – це, мабуть, достатня кількість часу, щоб ви вирішили, чи працює ця послуга для вас. Окрім прийому кредитних карт, дебетові картки та PayPal, CyberGhost також приймає біткойн. Однак вони не приймають до оплати випадкові роздрібні карти, як це роблять інші постачальники VPN.

Чи рекомендується CyberGhost VPN?

Потенційним клієнтам може бути багато чого сподобатися в CyberGhost. Одним із головних моментів на їх користь є те вони мають надзвичайно приємний інтерфейс, що є перевагою перед іншими службами VPN, які мають досить старі та утилітарні інформаційні панелі.

додаток cyberhost для настільних ПК

Навіть хтось, хто є абсолютно новачком, коли справа доходить до VPN, повинен мати невеликі труднощі при з’ясуванні, як встановити та запустити CyberGhost вперше. Опинившись на приладовій панелі, все чітко викладено, і в налаштуваннях доступний запуск одним клацанням.

Додатково, CyberGhost має деякі пристойні функції безпеки та шифрування. Витончені користувачі оцінять можливість вибору протоколу VPN, який підходить для їхніх цілей, тоді як новачки можуть довіряти, що OpenVPN надасть їм увесь онлайн-захист, який їм потрібен.

У поєднанні з 256-бітним шифруванням AES мало підстав для занепокоєння під час перегляду. Це також допомагає подвійному шифруванню та сумісності з TOR для тих, хто має критичні проблеми безпеки.

Також на її користь свідчить той факт, що компанія CyberGhost знаходиться у штаті Румунія та має наступне: сувора політика нульових журналів. Якщо ви серйозно ставитеся до анонімності та залишаєте приватним свій час в Інтернеті, тоді CyberGhost – гідний вибір.

Однак найкраще пам’ятати, що CyberGhost не працював добре в тестах швидкості передачі даних. Для відносно великого постачальника вони набрали кілька неабияких цифр. Уявіть, що ви намагаєтеся щодня входити в Інтернет і піддаватись цим типам завантажень та завантаження. Це було б неймовірно страшно.

Зрозуміло, ваш досвід роботи з CyberGhost може відрізнятися, але компанія не може дати цілком відверту рекомендацію, якщо є інші постачальники VPN, які забезпечують набагато кращу швидкість. Хороший приклад такого постачальника послуг NordVPN. Перегляньте наш огляд, щоб побачити результати тестування самостійно.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map