Hesap ayarları hakkında Sık Sorulan Sorular

CactusVPN web sitesi hesabı ile VPN hizmetleri hesabı arasındaki fark nedir, hangi kullanıcı adını ve şifreyi kullanıyorum?


Hesap, kullanıcı adı ve parolanın birleşimidir.

Hizmetlerinizin kolay kullanımı için iki tür hesaba ihtiyacınız vardır:

 1. CactusVPN web sitesi hesabı:
  Web sitemize kaydolduğunuzda CactusVPN web sitesi hesabınızı alırsınız. E-posta adresinizi kullanıcı adı ve şifre olarak içerir. Bunu cactusvpn.com web sitesindeki hesabınıza erişmek ve Windows, Android ve iOS için CactusVPN uygulamasında oturum açmak için kullanacaksınız.

  CactusVPN web sitesi hesabınızı Hesap Ayrıntıları sayfasında yönetebilirsiniz.

 2. VPN hizmetleri hesabı:
  Bir CactusVPN müşterisi olarak, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak birden fazla hizmete sahip olabilirsiniz. Bir hizmet sipariş ettiğinizde ayrı bir kullanıcı adı ve şifre oluşturulur (bunları web sitemizdeki hesabınızda bulabilirsiniz). Bu, yalnızca satın alınan hizmete karşılık gelen VPN hizmetleri hesabınızdır. MacOS için CactusVPN Uygulaması’nın VPN bölümünde veya manuel olarak oluşturulan bağlantı yoluyla VPN sunucularımıza bağlanırken oturum açmak için kullanacaksınız. VPN hizmetleri hesaplarınızı Ayarlar sayfasında yönetebilirsiniz.

Devam edelim: Bir CactusVPN web sitesi hesabınız ve VPN / Smart DNS hizmetlerinize karşılık gelen bir dizi VPN ve / veya Akıllı DNS hesabınız var. Tüm VPN / Akıllı DNS hesaplarınız CactusVPN web sitesi hesabına eklenmiştir.

CactusVPN web sitesindeki hesabımın giriş kimlik bilgilerini unuttum

Şifrenizi sıfırlayın sayfasına gidin, e-posta adresinizi girin, robot olmadığınızı doğrulayın ve “Gönder” e basın. Şifrenizi sıfırlamak istediğinizi onaylamak için bir e-posta alacaksınız. E-postadaki “Şifrenizi sıfırlayın” düğmesini tıklayın. Şifrenizi değiştirebileceğiniz bir web sayfasına gönderilirsiniz.

CactusVPN web sitesi hesabımla ilişkili e-posta adresini nasıl değiştirebilirim??

CactusVPN hesabı e-posta adresinizi değiştirmek için web sitemizdeki hesabınızda oturum açın ve Hesabım’a gidin -> Hesap şifresi.

VPN hizmeti kullanıcı adımı nasıl değiştirebilirim??

VPN kullanıcı adınız sistemimiz tarafından otomatik olarak oluşturuldu. Ve genellikle rastgele bir grup harf ve sayıya benziyor. Hatırlamayı kolaylaştırmak için size daha “insan” olanı değiştirme imkanı veriyoruz. Bunun için hesabınıza gidin -> Ayarlar -> VPN Kullanıcı Adı & Parola.

“VPN Giriş Ayrıntıları” kutusunda “Yeni Kullanıcı Adını Gir” başlıklı bir alan bulacaksınız. İstediğiniz kullanıcı adını girin ve yanındaki “Kullanıcı adını değiştir” düğmesine basın.

CactusVPN web sitesi hesabı ile VPN hizmetleri hesabı arasındaki farklar hakkında daha fazla bilgi edinin.

VPN servis şifremi nasıl değiştirebilirim??

VPN şifreniz sistemimiz tarafından otomatik olarak oluşturuldu. Ve genellikle rastgele bir grup harf ve sayıya benziyor. Hatırlamayı kolaylaştırmak için size daha “insan” olanı değiştirme imkanı veriyoruz. Bunun için hesabınıza gidin -> Ayarlar -> VPN Kullanıcı Adı & Parola.

İçinde "VPN Kullanıcı Adı & Parola" kutusunu bulacaksınız "Şifre değiştir" bağlantı. Tıkladıktan sonra iki metin alanı görünecektir. Bu alanları yeni parola ile doldurmalısınız. Her iki alana da aynı şifreyi girin. Bundan sonra "Şifre değiştir" buton.

Önemli: Parola 4 ila 24 karakter uzunluğunda olmalı ve yalnızca harf ve rakam içerebilir.

CactusVPN web siteleri hesabı ile VPN hizmetleri hesabı arasındaki farklar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hizmetimi nasıl yükseltebilir / düşürebilirim?

Bu öğreticiyi takip et.

Faturalandırma döngümü nasıl değiştirebilirim??

Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ödeme yaptıktan sonra hizmetleri etkinleştirmek ne kadar sürer??

Deneyimlerimize göre, PayPal ve Kredi / Banka kartları ile ödeme yaparsanız hesabın birkaç dakika içinde etkinleştirileceğini söyleyebiliriz. Diğer ödeme yöntemlerini kullanırsanız, işleminizi doğrulayıp parayı transfer etmeleri 48 saate kadar sürebilir.

Premium VPN hesabı satın alırsam, bu hızları artırır?

Ücretsiz VPN Deneme Sürümümüzde hizmetlerimize tam erişim sunuyoruz. Tek sınır, kullanabileceğiniz süredir – sadece 24 saat. Böylece hız, aynı sunucuları kullandığınız gibi olacaktır. Hızınızı artırmak için ISS’nize bağlantınızı geliştirmeyi deneyebilir ve farklı protokollerle (SSTP, SoftEther, PPTP, L2TP / IPSec, OpenVPN) deneyebilirsiniz. PPTP en hızlısı olmalı.

Ödenmemiş bir faturam var ama ödemek istemiyorum.

Bir hizmeti iptal etmezseniz, sistem her faturalandırma döngüsünde yeni bir fatura oluşturur. Ama zorunlu değil. Artık hizmetlerimizi kullanmak istemiyorsanız, hizmetinizi iptal etmeniz yeterlidir.

Kredi / banka kartı aboneliği ayarlayabilir miyim?

İlk faturanızı kredi kartıyla ödediğinizde otomatik olarak bir kredi kartı aboneliği oluşturulur. Aboneliği iptal etmek için hizmeti iptal etmeniz yeterlidir.

Varsayılan Kredi / Banka kartı nasıl değiştirilir??

Varsayılan kredi kartınızı değiştirmek için iki seçeneğiniz vardır:

 1. Web sitemizdeki hesabınızdan Kayıtlı Kredi Kartları’na gidin. Oraya yeni kartınızı ekleyebilirsiniz.
 2. Seçeneği seçebilirsiniz "Aşağıya Yeni Kart Bilgilerini Girin" faturanızdan (zaten varsa). Bundan sonra yeni kartınızı ekleyin ve tıklayın "Sunmak".

Kredi / banka kartı aboneliğimi iptal etme?

Kayıtlı kredi / bankamatik kartı bilgilerinizi silerseniz otomatik ödemeler uygulanmaz ve faturalarınızı manuel olarak ödemeniz gerekir.

Varsayılan kredi / bankamatik kartınızı silmek için lütfen hesabınızda oturum açın ve Kayıtlı Kredi Kartları’na gidin.

Hizmetimizi kullanmayı durdurmak istiyorsanız, ödeme yapmadan önce tek yapmanız gereken hizmeti iptal etmektir. Hizmeti iptal ederseniz kredi / banka kartınızdan ödeme alınmaz.

PayPal aboneliğimi iptal etme?

PayPal aboneliğini iptal etmek için lütfen PayPal resmi eğitimini izleyin.

Hesabımı silme / iptal etme?

Hesabınızda oturum açın, Abonelikler’e gidin ve tıklayın "İstek iptal".

VPN kullanıcı adımı ve şifremi ve Akıllı DNS anahtarımı nerede bulabilirim?

Web sitemizden hesabınızda oturum açın ve Ayarlar’a gidin -> VPN Kullanıcı Adı & Parola.

Akıllı DNS anahtarınızı bulmak için web sitemizdeki hesabınızda oturum açın, Ayarlar’a gidin -> Uygulama Giriş Kimlik Bilgileri.

Paket indirimi nasıl çalışır??

Paket indirimi, ilk aboneliğiniz aktif olduğu sürece satın aldığınız ikinci abonelik için geçerlidir. Örneğin, şu anda bir VPN veya Akıllı DNS hizmetiniz varsa, ikinci hizmetinizi yenilerken her bir faturalandırma döngüsünde uygulanacak bir indirim ile ikincisini satın alabilirsiniz. Birincisini iptal ederseniz, aşağıdaki faturalandırma döngüsünü yenilerken kalan ücret için tam fiyat ödemeniz gerekir..

Paket indirimi yalnızca yeni abonelikler için geçerlidir ve yalnızca hizmetlerimize olan geçerli aboneliğinizi yenilemek için uygulanmaz ve yalnızca satın aldığınız ikinci abonelik aynı fiyat veya daha düşükse indirimden yararlanabilirsiniz..

Bu indirimi yalnızca aynı fatura döngüsüne sahip aboneliklerde veya ikincisinin faturalandırma döngüsünün ilk abonelikten daha kısa olması durumunda alırsınız. Örneğin, ilk aboneliğiniz aylık olarak faturalandırılıyorsa yıllık abonelikte paket indirimi için uygun olmazsınız, ancak ilk aboneliğiniz yıllık olarak faturalandırılıyorsa, aylık olarak faturalandırılsa bile paket indirimi alabilirsiniz.

Paket indirimleri ile satın alınan hizmetler diğer hesaplara aktarılamaz. İkinci aboneliğin farklı bir hesaba eklenmesini istiyorsanız, "Bir arkadaşını getir" hem sizin hem de arkadaşınızın ücretsiz bir CactusVPN hizmetleri ayı olacaktır.

Paket indirimi otomatik olarak uygulanmaz. Bir kerede birden fazla abonelik satın almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin ve uygulanan indirim ile bir fatura düzenleyeceğiz.

İkinci aboneliğiniz, ilk aboneliğinizin aktif olması koşuluyla her faturalandırma döngüsünde aynı fiyat üzerinden faturalandırılır.

Paket indirimi 3., 5., 7. vb. Aboneliklerde mevcut değildir. Yalnızca ikinci aboneliğinizde ve 4., 6., 8., vb..

10’dan fazla abonelik satın almak istiyorsanız, satın almak istediğiniz toplam abonelik sayısına bağlı olarak harika indirimler sunuyoruz. Satın almadan önce bizimle iletişime geçmek en iyisi olacaktır, böylece ayrıntıları daha fazla tartışabiliriz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map