نقد ExpressVPN (2020)

مربع آرم Expressvpn


در مورد ExpressVPN تعداد زیادی اعتیاد به مواد مخدره وجود دارد. وقتی به بیشتر بررسی های VPN نگاه می کنید, ExpressVPN اغلب به عنوان یکی از بهترین خدمات VPN امروزه درج می شود, در کانادا و در سطح جهان. اما این ادعاها چقدر اثبات شده اند?

تعدادی از بررسی ها درباره سرعت سریع ExpressVPN صحبت می کنند ، برخی دیگر می گویند که این یک روش مطمئن برای بدست آوردن محتوای جغرافیایی محدود در جریان است ، و شما دائما می شنوید که چقدر خوب از یک کار در محافظت از حریم خصوصی مشتریان خود استفاده می کنند.

ما می خواستیم همه اعتیاد به مواد مخدره را برطرف کنیم و خودمان این سرویس را بگذاریم. ما روی چهار چیز تمرکز داشتیم:

 1. محل سرور
 2. سرعت سرور
 3. خط مشی های ورود به سیستم
 4. قیمت گذاری

بررسی اجمالی ExpressVPN

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده:آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم:خط مشی مربوط به گزارش ها نیست
اندازه سرور:3000+ سرور
توزیع سرور:94 کشور
پشتیبانی:پشتیبانی 24/7 چت زنده
تورنت:مجاز
جریان:مجاز
پروتکل VPN و رمزگذاری:256 بیتی AES / SSTP ، PPTP ، OpenVPN ، IPSec & L2TP
مرکز فرماندهی:جزایر ویرجین انگلیس
قیمت:8.32 دلار در ماه
وب سایت رسمی:https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است. خدمات آنها ، سرعت و خدمات به مشتریان باعث می شود آنها از رقابت کنار بیایند.

ExpressVPN قادر به ارائه است ویژگی های بیشتر از فقط در مورد هر VPN دیگری که ما بررسی کرده ایم. یکی از مهمترین نکات برجسته این VPN این است که آنها از تعدادی سیستم عامل از جمله Mac ، Android ، iOS ، Linux ، ویندوز و سایر موارد پشتیبانی می کنند. ExpressVPN از روترها ، اپل تی وی ، پلی استیشن ، Kindle Fire و Fire TV پشتیبانی می کند.

با یک اشتراک ، شما می توانید به سه دستگاه مختلف وصل شوید. در حالی که این امر مطابق آنچه دیگران مانند NordVPN اجازه می دهند نیست ، یکی از مهمترین املاک ExpressVPN این است که می توانید از آن در روتر خود استفاده کنید. بنابراین VPN را روی روتر خود نصب می کنید و کلیه دستگاه های خانه شما محافظت می شوند. ExpressVPN تعدادی مورد اضافی فنی ارائه می دهد.

به عنوان نمونه ، آنها سرورهای DNS مخصوص به خود را دارند تا سطح اضافی از حفاظت از اینترنت را در اختیار شما قرار دهند. فن آوری های رمزنگاری سطح بالا آنها باعث می شود که حتی با تجربه ترین هکرها و مهاجمین بتوانند فعالیت های شما را کنترل کنند ، اما این امر غیرممکن است.

چیزی که در VPN های دیگر ندیده ایم ، ویژگی ای است که با عنوان “تونل سازی اسپلیت” شناخته می شود. این بدان معناست که اگر VPN را روی روتر خود نصب کنید ، قادر خواهید بود از طریق VPN به کدام دستگاه وصل شوید و کدام یک از اتصال عادی شما عبور می کنند. شما همچنین می توانید تعیین کنید که کدام برنامه از طریق VPN عبور می کند و کدام یک از اتصال عادی استفاده می کند.

طرفداران:
 • سرعت بارگیری سریع
 • Netflix را مسدود می کند
 • بیش از 2000 سرور
 • آسان برای استفاده از برنامه
 • رمزگذاری امن و پروتکل های VPN
 • اجازه می دهد تا تورنت
 • سیاست سختگیرانه ای برای ثبت نیست
منفی:
 • کمی گرانتر است ، مخصوصاً برای کاربران ماه به ماه
امکانات:
 • محتوا را از سراسر جهان مسدود می کند
 • 148 مکان سرور
 • ویژگی تست سرعت داخلی
 • برنامه های کاربردی برای هر دستگاه
 • 256 بیتی رمزگذاری AES
 • هیچ سابقه فعالیت یا سیاهههای مربوط به اتصال نیست
 • نقاب آدرس IP
 • مرور ناشناس
 • OpenVPN و پروتکل های دیگر
 • دانش DNS صفر

سرورها در کجا قرار دارند?

مکان های سرور منطقه دیگری است که ExpressVPN واقعاً ارزش آن را نشان می دهد. تعداد زیادی از سرورهای آنها بدان معنی است که تغییر IP و پنهان کردن IP شما برای شما آسان است.

در مورد نوشتن این بررسی, ExpressVPN در بیش از 94 کشور سرور دارد. آنها بیشتر از 3000 سرور مختلف بیش از 148 شهر. این امر هنگامی که بیشترین سرورهایی که توسط VPN ارائه می شود ، آنها را در صدر قرار می دهد. کشورهای اکسپرس VPN اگر سرور مورد نیاز شما در یک شهر خاص وجود داشته باشد ، احتمال دارد که با ExpressVPN آن را پیدا کنید. و اگر سوالی در مورد بالا یا پایین سرورها دارید یا خیر ، می توانید سرورهای آنها را در زمان واقعی بررسی کنید.

در همان صفحه می توانید آدرس IP خود و همچنین سرعت اتصال خود را بررسی کنید. گزینه kill switch برای افرادی که فعالیتهای خاص در مکان را انجام می دهند مناسب است. به عنوان مثال ، برخی از کارها از سایتهای خانگی مستلزم حضور در کشور خاصی است. در صورت گم شدن اتصال شبکه شما ، سوئیچ kill به طور خودکار هر وب سایت یا نرم افزاری را که استفاده می کنید ، از بین می برد.

حتی اگر ارتباطی ندارید, شما هنوز هم محافظت می کنید.

چگونه امن ExpressVPN است?

قبل از اینکه به ویژگی های امنیتی واقعی بپردازیم ، باید به ممیزی های شخص ثالث اشاره کنیم. ExpressVPN انتظار ندارید وقتی صحبت از ادعای اطمینان آنها باشد به تنهایی به آنها اعتماد کنید. PwC پیروی از ExpressVPN را با سیاست حفظ حریم خصوصی حسابرسی کرده است.

علاوه بر این ، ExpressVPN مرتباً متخصصان مستقلی را استخدام می کند تا محدودیت های امنیتی آنها را آزمایش کند. در صنعتی که وعده های دروغین با مرز با تقلب در بسیاری از خریداران بالقوه تأثیر می گذارد ، چک های تحمیل شده اثبات استثنایی از اعتماد است.

ExpressVPN از کلیدهای AES با کلیدهای 256 بیتی استفاده می کند. این همان سطح رمزگذاری است که دولت ایالات متحده از آن استفاده می کند. همان سطح رمزگذاری است که اکثر کارشناسان امنیتی در سراسر جهان از آن استفاده می کنند.

این واقعیت که دولت ها و شرکت های امنیتی از آن استفاده می کنند ممکن است کمی انتزاعی به نظر برسد. اما مثل این فکر کنید- ExpressVPN از یک کلید رمزگذاری استفاده می کند ترکیب های احتمالی ،7×،7،79292،0،08989،2،237373737 115 115 115 115 115،7 115 115،7 115. محافظت اکسپرسحتی اگر همه قدرتمندترین ابر رایانه های این سیاره تمام وقت خود را صرف تلاش برای رمزگشایی اطلاعات شما با استفاده از ExpressVPN بصورت آنلاین رمزگشایی کنند ، میلیاردها سال طول می کشد..

این به همان اندازه ایمن است که می توانید امروز دریافت کنید. به منظور ایمن نگه داشتن ترافیک آنلاین ، ExpressVPN آدرس IP شما را پنهان می کند و سپس ترافیک شما را با ترافیک دیگران مخلوط می کند.

این همه چیز را می سازد اما غیر ممکن است برای اشخاص ثالث اطلاعات شما را بخوانند. این شامل ارائه دهنده خدمات اینترنت شما و اپراتور محلی Wi-Fi شما می شود. ExpressVPN به شما امکان انتخاب انواع پروتکل های VPN را می دهد. این لایه دیگری از امنیت بین رایانه شما و سرور VPN مورد استفاده شما را اضافه می کند.

بیشتر افراد با استفاده از VPN تفاوت بین گزینه های پروتکل VPN ارائه شده را نمی دانند. به همین دلیل ، ExpressVPN این گزینه را دارد که به طور خودکار پروتکل مورد نظر را برای شبکه ای که از آن استفاده می کنید انتخاب کنید. تنظیمات پروتکل vpn

خط مشی ورود به سیستم آنها چیست؟?

وقتی به ExpressVPN به عنوان یک تجارت نگاه می کنید ، خیلی واضح می شود که حریم شخصی نام بازی برای آنها است. این شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است. به همین ترتیب ، آنها ملزم به انتشار اطلاعات در مورد مشتریان خود به سازمانهای اطلاعاتی دولتها نیستند.

هنگامی که شما در مورد مدیران شرکت تحقیق می کنید ، ممکن است اطلاعات کمی درباره معاون رئیس جمهور و مدیر ارتباطات آنها و همچنین چند عضو تیم دیگر پیدا کنید. با این حال ، اکثر تیم به طور ناشناس کار می کنند. این شرکت هویت شخصی صاحبان را به دلایل امنیتی فاش نمی کند.

آنها معتقدند كه اداره شركت خود بدون اينكه صاحبان آن را به طور علني شناسايي كنند ، سطح امنيت و حفاظت بيشتري را به كساني كه از ExpressVPN استفاده مي كنند ، مي دهد. خواه این توضیحات را بخرید یا نه ، باید موافقت کنید که گروهی از افرادی که می خواهند ناشناس بودن خود را حفظ کنند ، از این راه خارج خواهند شد تا از حفظ حریم خصوصی مشتری خود محافظت کنند.

و این دقیقاً همان چیزی است که می بینید به سیاست حفظ حریم خصوصی آنها نگاه می کنید. بسیاری از VPN قول می دهند از حریم خصوصی و ناشناس بودن مشتری خود محافظت کنند و بعداً معلوم شد که آنها اطلاعات مشتری را جمع می کنند و آن را به اشخاص ثالث می فروشند. ExpressVPN چنین کاری نمی کند. شعار آنها این است که آنها هیچ وقت نمی توانند مجبور شوند داده های مشتری را ارائه دهند زیرا هیچگونه اطلاعاتی ندارند.

چه داده ای ExpressVPN را جمع آوری می کند?

مواردی وجود دارد که ExpressVPN آنها را جمع آوری می کند. با این حال ، هیچ یک از این اطلاعات به ExpressVPN یا هر کس دیگری اجازه نمی دهد تا یک فرد را با یک شبکه ، یک فعالیت یا یک رفتار منطبق کند. سیاست حفظ حریم خصوصی expressvpn ExpressVPN سیستم خود را حول محور دانستن نحوه استفاده مشتریان از خدمات خود ایجاد نکرده است. اگر از آنها سؤال شود ، تصور نمی کنند که کاربران در یک زمان خاص به یک آدرس IP خاص وصل شوند.

آنها هیچ تصوری برای دسترسی کاربران به وب سایت یا داده های حساس دیگر ندارند. صادقانه می توانیم بگوییم که وقتی از پشت پرده خط مشی رازداری ExpressVPN را دیدیم خوشحال شدیم. شفافیت آنها وقتی می آید که چه اطلاعاتی را انجام می دهند و چه چیزی را جمع آوری نمی کند ، باعث اطمینان ما می شود.

آیا ExpressVPN با Netflix کار می کند?

هنگامی که به سرویس آنها وصل می شوید ، می توانید سرور در ایالات متحده را انتخاب کنید. با انجام این کار ، ExpressVPN به طور خودکار شما را به بهترین سرور VPN برای مکان شما متصل می کند. این همان کاری است که ما انجام دادیم.

سپس ما روی Netflix تكرار كردیم تا با خطای Netflix VPN مخوف استقبال شود. فکر کردیم که اولین چانه را در زره ExpressVPN پیدا کرده ایم. ما از طریق چت زنده آنها با پشتیبانی مشتری تماس گرفتیم و از آنها پرسیدیم که چرا نمی توانیم به Netflix وصل شویم. آنها این را توضیح دادند ExpressVPN دارای سرورهای خاصی برای پخش جریان است. expressvpn netflix بدیهی است ، آنها پخش نمی کنند که سرورهای آنها به جهان هستند ، اما آنها با خوشحالی به مشتریان خود می گویند. آنها به ما گفتند که به چه سرور وصل شوید و ما قادر به پخش Netflix ، Amazon Prime ، فیلم های YouTube و Hulu بدون هیچ محدودیتی هستیم..

خدمات آنها چقدر سریع است?

ExpressVPN به طور مداوم از خود به عنوان فوق سریع و پر سرعت یاد می کند. اما هر VPN دیگری نیز در آنجا وجود دارد ، بنابراین نمی توان تعجب کرد که آیا آنها کمی این ادعا را زیاده روی کرده اند یا خیر. بعداً تست های چند سرعته انجام شد و مشخص شد که این منطقه دیگری است که ExpressVPN با اعتبار خود زندگی می کند. آنها سرعت بارگیری و بارگیری سریع دارند. و در هر تست ، دیدیم که سرعت ثابت می ماند. نتایج سرعت Expressvpn

ExpressVPN قیمت گذاری: آیا ارزش اضافی دارد؟?

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم ، ماهانه و ماهانه ، ExpressVPN گرانتر از سایر گزینه های VPN موجود است.. expressvpn قیمت گذاری حداقل یک برنامه ماه به ماه 12.95 دلار برای شما هزینه خواهد داشت. اشتراک شش ماهه در هر ماه 9.99 دلار هزینه دارد. اشتراک 12 ماهه برای شما 8.32 دلار در ماه هزینه خواهد داشت. همانطور که می بینید, هرچه مدت بیشتر به اشتراک متعهد شوید ، هزینه ماهیانه شما کمتر خواهد بود.

ExpressVPN بیشتر هزینه خدمات خود را متهم می کند زیرا تمرکز آنها بر روی محافظت از سطح بالای مشتریان است. ExpressVPN علاقه ای به رقابت با نامهای VPN ارزان یا رایگان ندارد. این بازار آنها نیست. expressvpn 30 روز ضمانت بازگشت پولبا این حال ، ExpressVPN روشهایی را برای مشتریان برای به دست آوردن خدمات VPN رایگان ارائه می دهد.

به عنوان مثال ، می توانید دوستان و خانواده خود را به ExpressVPN ارجاع دهید. هرکسی که ثبت نام کنید 30 روز خدمات رایگان دریافت خواهید کرد و شما نیز چنین خواهید کرد. ExpressVPN کلیه کارتهای اعتباری اصلی و پی پال را می پذیرد.

بیت کوین نیز پذیرفته شده است برای افرادی که می خواهند سطح ناشناسی بیشتری را به خدمات خود اضافه کنند. ExpressVPN یکی از شفاف ترین ضمانت های برگشت پول 30 روزه که تا به امروز دیده ایم ، دارد. اگر دلیلی برای نارضایتی از خدمات شما وجود داشته باشد ، آنها ظرف 30 روز اول به شما بازپرداخت کامل می دهند.

پشتیبانی مشتری

اگر در مورد پشتیبانی مشتری ارائه شده توسط ExpressVPN صحبت نکنیم ، متاسف می شویم. با ExpressVPN ، وجود دارد سه راه برای پشتیبانی. راهنماهای عیب یابی ، دستورالعمل ها و چت در زمان واقعی وجود دارد. گزینه های پشتیبانی ExpressVPNexpressvpn گپما از گزینه چت زنده 24/7 استفاده کردیم تا در مورد اتصال به Netflix و در مورد نصب ExpressVPN روی روتر سؤال کنیم. هربار که به ما جواب فوری داده می شد.

فناوری پشتیبانی تا زمانی که مشکل ما برطرف نشود ، با ما دنبال کرد. همچنین چندین فیلم آموزشی شگفت انگیز وجود دارد که گام به گام نحوه نصب APN روی تعدادی دستگاه را به شما نشان می دهد.

ما می خواستیم ExpressVPN را در آمازون Fire Stick خود نصب کنیم. یک ویدیوی به روز وجود داشت که ما را در طی این روند طی کرد و آن را باورنکردنی آسان کرد. تا به امروز ، ما VPN دیگری با همان سطح خدمات مشتری با آنچه ExpressVPN ارائه می دهد ، ندیده ایم.

آیا ما این سرویس را توصیه می کنیم?

کاملا. اکسپرس از بین بهترین خدمات VPN مورد بررسی در حریم خصوصی کانادا ، در نزدیکی بالا قرار دارد (اگر نه شماره 1). تنها VPN هایی که دیدیم نزدیک به آنچه ExpressVPN ارائه می دهد Sufshark و NordVPN هستند.

NordVPN بسیار امن است و در مورد ExpressVPN با همان سرعتی که ما دو سرویس را با سر مقایسه کردیم ، در حالی که Surfshark بسیاری از ویژگی های مشابه را برای کسری از قیمت ارائه می دهد. هر دو مشتری موبایل بسیار خوب طراحی شده اند. درهم و برهم زیاد نیست. حتی یک تازه کار VPN نحوه استفاده از آن و نحوه اتصال به سرور مورد نظر خود را نیز درک خواهد کرد.

مربع آرم Expressvpn

اگر به دنبال VPN برای یافتن محدودیت های جغرافیایی با Netflix و Prime Video هستید ، خدمات مناسبی پیدا کرده اید. ExpressVPN حریم خصوصی مشتری را بسیار جدی می گیرد. حتی افراد در چین و ترکیه می توانند با استفاده از این سرویس پدیده سانسور کنند.

از آنجا که ExpressVPN هیچ مشکلی را حفظ نمی کند و از آنجا که آنها در کشوری نیستند که از آنها بخواهد داده های مشتری را به دولت برگردانند ، می دانید ارتباط شما خصوصی است. این حتی اگر از تورنت یا بارگیری استفاده می کنید صحیح است.

ExpressVPN ارزانترین VPN نیست ، اما شما خیلی بیشتر از آنچه می پردازید دریافت می کنید. این شامل یک ارتباط سریع و قابل اعتماد بدون توجه به مکان شما در این سیاره است. آنها را امتحان کنید ، و پشیمان نخواهید شد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me