סקירת ExpressVPN (2020)

לוגו expressvpn -


יש הרבה hype סביב ExpressVPN. כשאתה מסתכל על רוב ביקורות ה- VPN, ExpressVPN משמש לעיתים קרובות כאחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר כיום, בקנדה ובעולם. אך עד כמה טענות אלה הן מאושרות?

מספר ביקורות מדברים על מהירות המהירות של ExpressVPN, אחרים אומרים שזו דרך בטוחה לעקוף תוכן סטרימינג מוגן גיאוגרפי, ואתה שומע כל הזמן על מידת העבודה המוצלחת שהם עושים בהגנה על פרטיות הלקוחות שלהם..

רצינו לחתוך את כל ההייפ ולהעמיד את השירות במבחן בעצמנו. התמקדנו בארבעה דברים:

 1. מיקום השרת
 2. מהירות שרת
 3. מדיניות רישום
 4. תמחור

סקירה כללית של ExpressVPN

תכונות מידע
שימושיות:קל לשימוש
מדיניות רישום:אין מדיניות יומנים
גודל שרת:3000+ שרתים
הפצת שרת:94 מדינות
תמיכה:תמיכה בצ’אט חי 24/7
מפתה:מותר
סטרימינג:מותר
פרוטוקול VPN והצפנה:256 סיביות AES / SSTP, PPTP, OpenVPN, IPSec & L2TP
המטה:איי בתולה בריטיים
מחיר:8.32 $ לחודש
אתר רשמי:https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN מבוסס באיי הבתולה הבריטיים. השירות שלהם, המהירות שלהם ושירות הלקוחות שלהם גורמים להם להתבלט מהתחרות.

ExpressVPN מסוגל לספק יותר תכונות מאשר כמעט כל ה- VPN האחרים שבדקנו. אחד השיאים העיקריים של VPN זה הוא שהם תומכים במספר פלטפורמות, כולל מק, אנדרואיד, iOS, לינוקס, חלונות ואחרים. ExpressVPN מציע תמיכה לנתבים, Apple TV, PlayStation, Kindle Fire ו- Fire TV.

באמצעות מנוי אחד אתה יכול לחבר לשלושה מכשירים שונים. אמנם זה לא עומד במה שאחרים כמו NordVPN מאפשרים, אך אחד מהיתרונות העיקריים עבור ExpressVPN הוא שאתה יכול להשתמש בו בנתב שלך. אז אתה מתקין את ה- VPN בנתב שלך וכל המכשירים בבית מוגנים. ExpressVPN מציע מספר תוספות טכניות.

כדוגמא, יש להם שרתי DNS משלהם כדי להעניק לך רמה נוספת של הגנה באינטרנט. טכנולוגיות ההצפנה המתקדמות שלהם הופכות את הכל אך בלתי אפשרי אפילו עבור ההאקרים והתוקפים המנוסים ביותר לפקח על הפעילויות שלך.

משהו שלא ראינו ב- VPNs אחרים הוא תכונה המכונה “מנהור מפוצל”. משמעות הדבר היא שאם אתה מתקין את ה- VPN בנתב שלך, אתה יכול לבחור אילו מכשירים מתחברים דרך ה- VPN ואילו מהם עוברים את החיבור הרגיל שלך. אתה יכול גם לקבוע אילו אפליקציות יעברו דרך ה- VPN ואילו ישתמשו בחיבור רגיל.

יתרונות:
 • מהירות הורדה מהירה
 • מבטל את חסימת Netflix
 • יותר מ -2,000 שרתים
 • אפליקציה קלה לשימוש
 • פרוטוקולי הצפנה מאובטחת ו- VPN
 • מאפשר סיקולים
 • מדיניות קפדנית ללא יומני
חסרונות:
 • מעט יקר יותר, במיוחד למשתמשים חודשיים
תכונות:
 • מבטל חסימת תוכן מרחבי העולם
 • 148 מיקומי שרת
 • מאפיין בדיקת מהירות מובנה
 • יישומים לכל מכשיר
 • הצפנת AES 256 ביט
 • אין יומני פעילות או יומני חיבורים
 • מיסוך כתובות IP
 • גלישה אנונימית
 • OpenVPN ופרוטוקולים אחרים
 • DNS עם ידע אפס

היכן ממוקמים השרתים?

מיקומי שרתים הם תחום נוסף שבו ExpressVPN באמת מראה את ערכו. המספר הגדול של השרתים שלהם אומר שקל לכם לשנות ולהסתיר את ה- IP שלכם.

נכון לכתיבת סקירה זו, ל- ExpressVPN שרתים ביותר מ- 94 מדינות. יש להם יותר מ 3,000 שרתים שונים מעל 148 ערים. זה מציב אותם בראש, כשמדובר ברוב השרתים שמציע VPN. מדינות VPN אקספרס אם יש שרת שאתה צריך בעיר מסוימת, רוב הסיכויים שתמצא אותו עם ExpressVPN. וכן, אם יש לך שאלות לגבי השאלה האם השרתים מעלה או מטה או לא, אתה יכול לבדוק את השרתים שלהם בזמן אמת.

באותו עמוד אתה יכול לבדוק את כתובת ה- IP שלך, כמו גם לבדוק את מהירות החיבור שלך. אפשרות מתג ההריגה מושלמת עבור אנשים המבצעים פעילויות ספציפיות למיקום. לדוגמה, חלק מהעבודה מאתרי הבית מחייבת להיות במדינה מסוימת. מתג ההרג יהרוג אוטומטית את כל האתרים והתוכנות שבהם אתה משתמש אם חיבור הרשת שלך הולך לאיבוד.

גם אם אין לך חיבור, עדיין יש לך הגנה.

כמה מאובטח ExpressVPN?

לפני שנכנס לתכונות האבטחה בפועל, עלינו להזכיר ביקורת של צד שלישי. ExpressVPN לא מצפה שתבטחו במילה שלהם בלבד כשמדובר בטענות האמינות שלהם. PwC ביצעה ביקורת של ציות ExpressVPN למדיניות הפרטיות שלה.

יתר על כן, ExpressVPN שוכרת באופן קבוע מומחים עצמאיים כדי לבדוק את גבולות האבטחה שלהם. בענף שבו הבטחות שווא הגובלות בהונאה משפיעות על קונים פוטנציאליים רבים, המחאות שהוטלו על עצמן הן הוכחה יוצאת דופן לאמון.

ExpressVPN משתמש ב- AES עם מקשי 256 סיביות. זו אותה רמת הצפנה בה ממשלת ארצות הברית משתמשת. זוהי אותה רמת הצפנה שרוב מומחי האבטחה ברחבי העולם משתמשים בה.

העובדה שממשלות וחברות אבטחה משתמשות בה עשויה להיראות מעט מופשטת. אבל חשוב על זה ככה- ExpressVPN משתמש במפתח הצפנה שיש לו 115,792,089,237,316,195,423,570,985,008,687,907,853,269,984,665,640,560 × 10 (e24) שילובים אפשריים. הגנה מפני אקספרסגם אם כל מחשבי העל החזקים ביותר על פני כדור הארץ הקדישו את כל זמנם לנסות לפענח את המידע שאתה שולח באופן מקוון באמצעות ExpressVPN, זה ייקח להם מיליארדי שנים.

זה בערך בטוח כמו שתוכלו להשיג היום. כדי לשמור על בטיחות התנועה המקוונת שלך, ExpressVPN מסתיר את כתובת ה- IP שלך ואז מערבב את התנועה שלך עם התנועה של אחרים.

זה הופך את הכל למעט בלתי אפשרי עבור צדדים שלישיים לקרוא את המידע שלך. זה כולל את ספק שירותי האינטרנט שלך ואת מפעיל ה- Wi-Fi המקומי שלך. ExpressVPN נותן לך את האפשרות לבחור מבין מגוון פרוטוקולי VPN. זה מוסיף שכבת אבטחה נוספת בין המחשב שלך לשרת VPN בו אתה משתמש.

רוב האנשים המשתמשים ב- VPN אינם יודעים מה ההבדל בין אפשרויות פרוטוקול VPN המוצעות. מסיבה זו, ל- ExpressVPN אפשרות לבחור באופן אוטומטי את הפרוטוקול שהולך להיות הטוב ביותר עבור הרשת בה אתם משתמשים. הגדרות פרוטוקול vpn

מהי מדיניות הרישום שלהם?

כשמסתכלים על ExpressVPN כעסק, מתברר מאוד שפרטיות היא שם המשחק עבורם. החברה ממוקמת באיי הבתולה הבריטיים. ככאלה, הם אינם מחויבים לשחרר מידע על לקוחותיהם לסוכנויות הביון של ממשלות.

כשאתה חוקר מנהלים בחברה, אתה עשוי למצוא מעט מידע על סגן הנשיא ומנהל התקשורת שלהם, כמו גם על כמה חברי צוות אחרים. עם זאת, רוב הצוות עובד באופן אנונימי. החברה אינה חושפת את זהותם האישית של הבעלים מסיבות ביטחוניות.

הם מאמינים כי ניהול החברה שלהם מבלי שידוע הבעלים באופן פומבי מעניק רמה נוספת של ביטחון והגנה למי שמשתמש ב- ExpressVPN. בין אם אתם קונים את ההסבר הזה ובין אם לא, עליכם להסכים שקבוצה של אנשים שרוצים לשמור על האנונימיות שלהם תצא מגדרם כדי לוודא שפרטיות הלקוח שלהם מוגנת.

וזה בדיוק מה שאתה רואה שאתה מסתכל על מדיניות הפרטיות שלהם. VPNs רבים מבטיחים להגן על פרטיותם ואנונימיותם של לקוחותיהם רק מאוחר יותר אם יתברר שהם אוספים את המידע של הלקוח ומוכרים אותו לצדדים שלישיים.. ExpressVPN לא עושה זאת. המוטו שלהם הוא שלעולם לא ניתן יהיה להכריח אותם לספק נתוני לקוחות מכיוון שאין להם כאלה.

אילו נתונים אוסף ExpressVPN?

יש כמה דברים ש- ExpressVPN אוסף. עם זאת, אף אחד ממידע זה לא מאפשר ל- ExpressVPN או למישהו אחר להתאים אדם לרשת, לפעילות או להתנהגות. מדיניות הפרטיות של expressvpn ExpressVPN לא בנה את המערכת שלהם סביב הידיעה כיצד הלקוחות שלהם משתמשים בשירות שלהם. אם היו נשאלים אי פעם, לא היה להם מושג אילו משתמשים היו מחוברים לכתובת IP מסוימת בזמן מסוים.

לא יהיה להם מושג לאילו משתמשים ניגשים לאתר או לנתונים רגישים אחרים. אנו יכולים לומר בכנות שהיינו מרוצים ממה שראינו כשהסתכלנו מאחורי הווילון במדיניות הפרטיות של ExpressVPN. השקיפות שלהם בכל מה שקשור לאיזה מידע הם עושים ולא אוספים הולידה אותנו בביטחון.

האם ExpressVPN עובד עם נטפליקס?

כשאתה מתחבר לשירות שלהם אתה יכול לבחור שרת בארצות הברית. כשתעשה זאת, ExpressVPN יחבר אותך אוטומטית לשרת ה- VPN הטוב ביותר עבור המיקום שלך. זה מה שעשינו.

ואז קפצנו על Netflix רק כדי לקבל את פנינו על ידי שגיאת ה- VPN החשש של Netflix. חשבנו שמצאנו את הסנטר הראשון בשריון ExpressVPN. פנינו לתמיכת לקוחות באמצעות הצ’אט החי שלהם ושאלנו אותם מדוע איננו יכולים להתחבר לנטפליקס. הם הסבירו את זה ל- ExpressVPN שרתים מיוחדים לסטרימינג. expressvpn נטפליקס ברור שהם לא משדרים היכן השרתים שלהם נמצאים לעולם, אבל הם יספרו בשמחה ללקוחותיהם. הם אמרו לנו לאיזה שרת להתחבר והצלחנו להזרים את נטפליקס, אמזון פריים, סרטוני יוטיוב והולו ללא הגבלות כלשהן.

כמה מהיר השירות שלהם?

ExpressVPN מתייחס כל הזמן לעצמם כאל מהיר ומהיר במיוחד. אבל כך גם כל VPN אחר שם, כך שקל לתהות אם הם הגזימו מעט את הטענה. בדיקות מהירות מרובות בהמשך והתברר כי זהו תחום נוסף בו ExpressVPN עונה על המוניטין שלהם. יש להם מהירויות הורדה והעלאה מהירות. ובכל מבחן ראינו שהמהירות נשארת עקבית. תוצאות מהירות expressvpn

תמחור של ExpressVPN: האם זה שווה את העלות הנוספת?

כפי שציינו מלכתחילה, על בסיס חודש לחודש, ExpressVPN הולך להיות יקר יותר מכמה מאפשרויות ה- VPN האחרות הזמינות. תמחור expressvpn - דקות תוכנית לחודש תעלה לך 12.95 דולר. מנוי לשישה חודשים יעלה לך 9.99 דולר לחודש. מנוי ל -12 חודשים יעלה לך 8.32 דולר לחודש. כפי שאתה יכול לראות, ככל שתתחייבו למנוי זמן רב יותר, התשלום החודשי שלכם יהיה נמוך יותר.

ExpressVPN גובה תשלום נוסף עבור השירות שלהם מכיוון שהם מתמקדים במתן לקוחותיהם הגנה מהשורה הראשונה. ExpressVPN אינו מעוניין להתחרות עם VPNs זולים או בחינם ללא שם. זה לא השוק שלהם. expressvpn 30 יום הכסף בחזרהעם זאת, ExpressVPN אכן מציעה דרכים ללקוחות להרוויח שירות VPN בחינם.

לדוגמה, אתה יכול להפנות חברים ובני משפחה ל- ExpressVPN. כל מי שנרשם יקבל 30 ימי שירות בחינם, וכך גם אתם. ExpressVPN מקבל את כל כרטיסי האשראי העיקריים ואת PayPal.

ביטקוין מתקבל גם כן לאנשים שרוצים להוסיף רמה נוספת של אנונימיות לשירותם. ל- ExpressVPN יש את ההבטחות השקיפות ביותר של 30 יום להחזר הכסף שראינו עד היום. אם יש סיבה כלשהי לכך שאינך מרוצה מהשירות שלך, הם יתנו לך החזר מלא במהלך 30 הימים הראשונים.

שירות לקוחות

נשמח אם לא היינו מדברים על תמיכת הלקוחות שמציע ExpressVPN. עם ExpressVPN, ישנם שלוש דרכים להשיג תמיכה. ישנם מדריכי פתרון בעיות, הוראות ושיחות צ’אט בזמן אמת. אפשרויות תמיכה של ExpressVPNצ'אט expressvpn - -השתמשנו באפשרות הצ’אט החי 24/7 כדי לשאול שאלות על חיבור לנטפליקס ועל התקנת ExpressVPN בנתב. בכל פעם נתנו לנו תשובות מיידיות.

טכנולוגיית התמיכה עקבה אחרינו עד לפתירת הבעיה שלנו. ישנם גם כמה סרטוני הדרכה מדהימים המראים לכם שלב אחר שלב כיצד להתקין APN במספר מכשירים.

רצינו להתקין את ExpressVPN ב- Amazon Fire Stick שלנו. היה סרטון עדכני שהוביל אותנו בתהליך והפך אותו קל להפליא. נכון להיום, לא ראינו VPN אחר עם אותה רמת שירות לקוחות כמו מה שמציע ExpressVPN.

האם אנו ממליצים על השירות?

בהחלט. מבין כל שירותי ה- VPN הטובים ביותר שנסקרו בפרטיות קנדה, אקספרס יושב ליד החלק העליון (אם לא מספר 1). ה- VPN היחידים שראינו שהתקרבו למקום כלשהו למה שמציע ExpressVPN הם Sufshark ו- NordVPN.

NordVPN הוא מאובטח במיוחד, וכאשר ExpressVPN מהיר ככל שהשווינו את שני השירותים ראש בראש, ואילו Surfshark מציעה הרבה מאותן תכונות עבור חלק מהמחיר. שני לקוחות הנייד מעוצבים היטב. אין הרבה עומס. אפילו טירון VPN יבין כיצד להשתמש בו ואיך להתחבר לשרת שבחרתם.

לוגו expressvpn -

אם אתה מחפש VPN כדי לעקוף הגבלות גיאוגרפיות עם Netflix ו- Prime Video, מצאת את השירות הנכון. ExpressVPN לוקח את פרטיות הלקוחות ברצינות רבה. אפילו אנשים בסין וטורקיה מסוגלים לעקוף צנזורה באמצעות שירות פנומנלי זה.

מכיוון ש- ExpressVPN לא שומר על יומני ומכיוון שהם לא נמצאים במדינה המחייבת אותם למסור את נתוני הלקוחות לממשלה, אתה יודע שהחיבור שלך הוא פרטי. זה נכון גם אם אתה משתמש בסיקור או בהורדה.

ExpressVPN הוא לא ה- VPN הזול ביותר שיש, אבל אתה מקבל כל כך הרבה יותר ממה שאתה משלם עבורו. זה כולל חיבור מהיר ואמין ללא קשר למקומכם בכוכב הלכת. נסה אותם, ולא תצטער על זה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me