Огляд ExpressVPN (2020)

expressvpn логотип квадрат


Існує багато шуму навколо ExpressVPN. Якщо ви переглядаєте більшість оглядів VPN, ExpressVPN часто відноситься до числа найкращих сервісів VPN сьогодні, в Канаді та в усьому світі. Але наскільки обґрунтованими є ці вимоги?

Ряд відгуків говорять про те, наскільки швидкий ExpressVPN, інші кажуть, що це надійний спосіб обійти геопереданий вміст з обмеженою географією, і ви постійно чуєте про те, наскільки добре вони працюють, захищаючи конфіденційність своїх клієнтів..

Ми хотіли вирішити всю ажіотаж і самі поставити послугу на тест. Ми зосередилися на чотирьох речах:

 1. Розташування сервера
 2. Швидкість сервера
 3. Політика ведення журналів
 4. Ціноутворення

Огляд ExpressVPN

Особливості інформації
Корисність:Простий у використанні
Політика ведення журналів:Немає політики журналів
Розмір сервера:3000+ серверів
Розподіл сервера:94 країни
Підтримка:24/7 підтримка прямого чату
Торрент:Дозволено
Потокове передавання:Дозволено
Протокол VPN та шифрування:256-бітні AES / SSTP, PPTP, OpenVPN, IPSec & L2TP
Штаб-квартира:Британські Віргінські острови
Ціна:$ 8,32 / місяць
Офіційний веб-сайт:https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN базується на Британських Віргінських островах. Їхнє обслуговування, швидкість та обслуговування клієнтів виділяють їх від конкуренції.

ExpressVPN може доставити більше функцій, ніж будь-яка інша VPN, яку ми розглянули. Однією з головних важливих моментів цього VPN є те, що вони підтримують низку платформ, включаючи Mac, Android, iOS, Linux, Windows та інші. ExpressVPN пропонує підтримку маршрутизаторів, Apple TV, PlayStation, Kindle Fire та Fire TV.

За допомогою однієї підписки ви зможете підключити до трьох різних пристроїв. Хоча це не залежить від того, що дозволяють інші, такі як NordVPN, одним з головних плюсів для ExpressVPN є те, що ви можете використовувати його на маршрутизаторі. Таким чином, ви встановлюєте VPN на свій маршрутизатор, і всі пристрої вашого будинку захищені. ExpressVPN пропонує ряд технічних додатків.

Наприклад, у них є власні DNS-сервери, які забезпечують додатковий рівень захисту Інтернету. Технології шифрування високого класу роблять це неможливим навіть для найдосвідченіших хакерів та зловмисників контролювати вашу діяльність.

Те, що ми не бачили в інших VPN, – це функція, відома як “розділений тунель”. Це означає, що якщо ви встановите VPN на свій маршрутизатор, ви зможете вибрати, які пристрої підключаються через VPN, а які – через ваше звичайне з’єднання. Ви також можете визначити, які додатки будуть проходити через VPN та які використовуватимуть звичайне з’єднання.

Плюси:
 • Швидка швидкість завантаження
 • Розблокує Netflix
 • Більше 2000 серверів
 • Простий у використанні додаток
 • Захищені протоколи шифрування та VPN
 • Дозволяє потоки
 • Сувора політика без журналів
Мінуси:
 • Трохи дорожче, особливо для місячних користувачів
Особливості:
 • Розблокує вміст з усього світу
 • 148 серверів
 • Вбудована функція тестування швидкості
 • Програми для кожного пристрою
 • 256-бітове шифрування AES
 • Немає журналів активності чи журналів зв’язків
 • Маскування IP-адреси
 • Анонімний перегляд
 • OpenVPN та інші протоколи
 • Нульові знання DNS

Де розташовані сервери?

Місце розташування сервера – це ще одна область, де ExpressVPN дійсно показує свою цінність. Велика кількість серверів означає, що вам легко змінити та приховати IP-адресу.

Станом на написання цього огляду, ExpressVPN має сервери в більш ніж 94 країнах. Їх більше 3000 різних серверів у понад 148 міст. Це ставить їх прямо вгорі, коли мова йде про більшість серверів, пропонованих VPN. Експрес-країни VPN Якщо в конкретному місті є потрібний сервер, швидше за все, ви знайдете його за допомогою ExpressVPN. І якщо у вас виникнуть запитання щодо того, чи ні сервери вгору чи вниз, ви можете перевірити їхні сервери в режимі реального часу.

На цій же сторінці ви можете перевірити свою IP-адресу, а також перевірити швидкість вашого з’єднання. Варіант перемикання “вбивство” ідеально підходить для людей, які виконують конкретні місця. Наприклад, деяка робота з домашніх сайтів вимагає перебування в певній країні. Перемикач на знищення автоматично знищить усі веб-сайти чи програмне забезпечення, які ви використовуєте, якщо ваше мережеве з’єднання буде втрачено.

Навіть якщо у вас немає зв’язку, у вас ще є захист.

Наскільки безпечно ExpressVPN?

Перш ніж ми перейдемо до фактичних особливостей безпеки, ми повинні згадати сторонні аудити. ExpressVPN не очікує, що ви довіряєте лише їх слову, якщо мова йде про їхні твердження про надійність. PwC перевірила відповідність ExpressVPN своїй політиці конфіденційності.

Крім того, ExpressVPN регулярно наймає незалежних експертів для перевірки меж їх безпеки. У галузі, де неправдиві обіцянки, що межують з шахрайством, впливають на багатьох потенційних покупців, самовиражені чеки – винятковий доказ довіри.

ExpressVPN використовує AES з 256-бітними клавішами. Це той самий рівень шифрування, який використовує уряд Сполучених Штатів. Це той самий рівень шифрування, який використовує більшість експертів із безпеки в усьому світі.

Те, що уряди та охоронні фірми використовують це, може здатися трохи абстрактним. Але подумайте про це так: ExpressVPN використовує ключ шифрування, який є 115,792,089,237,316,195,423,570,985,008,687,907,853,269,984,665,640,560 × 10 (e24) можливі комбінації. expressvpn захистНавіть якщо всі найпотужніші суперкомп’ютери планети присвятили весь свій час намаганням розшифрувати інформацію, яку ви надсилаєте в Інтернеті за допомогою ExpressVPN, це займе їм мільярди років.

Це настільки ж безпечно, як і сьогодні. Для того, щоб захистити ваш інтернет-трафік, ExpressVPN приховує вашу IP-адресу, а потім змішує ваш трафік із трафіком інших..

Це робить все, але третім сторонам неможливо прочитати вашу інформацію. Це стосується вашого постачальника послуг Інтернету та вашого локального оператора Wi-Fi. ExpressVPN надає можливість вибору з різних протоколів VPN. Це додає ще один рівень захисту між вашим комп’ютером та сервером VPN, який ви використовуєте.

Більшість людей, які використовують VPN, не знають різниці між наданими параметрами протоколу VPN. З цієї причини ExpressVPN має можливість автоматичного вибору протоколу, який буде найкращим для мережі, яку ви використовуєте. налаштування протоколу vpn

Яка їх політика на лісозаготівлю?

Коли ви дивитесь на ExpressVPN як на бізнес, стає дуже зрозуміло, що конфіденційність – це назва гри для них. Компанія базується на Британських Віргінських островах. Таким чином, вони не зобов’язані передавати інформацію про своїх клієнтів розвідувальним агенціям урядів.

Коли ви досліджуєте керівників компанії, ви можете знайти трохи інформації про віце-президента та його менеджера з комунікацій, а також про деяких інших членів команди. Однак більшість колективів працює анонімно. Компанія не розголошує особисті посвідчення власників з міркувань безпеки.

Вони вважають, що керування їхньою компанією без загальновідомих власників дає додатковий рівень безпеки та захисту тим, хто використовує ExpressVPN. Купуєте ви це пояснення чи ні, ви повинні погодитись, що група людей, які хочуть зберегти свою анонімність, вийде зі свого шляху, щоб переконатися, що конфіденційність їхніх клієнтів захищена.

І саме це ви бачите, як ви дивитесь на їх політику конфіденційності. Багато VPN обіцяють захистити конфіденційність та анонімність своїх клієнтів лише для того, щоб згодом з’ясувалося, що вони збирають інформацію клієнта та продають її третім особам. ExpressVPN цього не робить. Їх девіз полягає в тому, що їх ніколи не можна змушувати надавати клієнтські дані, оскільки їх немає.

Які дані буде виражатиVVNN?

Є деякі речі, які ExpressVPN збирає. Однак жодна з цих відомостей не дозволяє ExpressVPN чи комусь іншому співставляти особу з мережею, діяльністю чи поведінкою. expressvpn політика конфіденційності ExpressVPN не розбудував свою систему, щоб знати, як користувачі користуються їх послугою. Якби їх коли-небудь запитували, вони б не мали уявлення про те, які користувачі підключені до певної IP-адреси в певний час.

Вони б не мали уявлення, які користувачі отримують доступ до веб-сайту чи інших конфіденційних даних. Ми можемо чесно сказати, що нас порадувало те, що ми побачили, коли дивилися за завісу в політиці конфіденційності ExpressVPN. Їх прозорість, коли мова йде про те, яку інформацію вони роблять, а не збирає, викликала у нас впевненість.

Чи працює ExpressVPN з Netflix?

Підключившись до їх служби, ви можете вибрати сервер у Сполучених Штатах. Після цього ExpressVPN автоматично підключить вас до найкращого VPN-сервера для вашого місцезнаходження. Це ми зробили.

Тоді ми скакали на Netflix, щоб тільки нас зустріти жахлива помилка VPN Netflix. Ми думали, що ми знайшли перший штрих у броні ExpressVPN. Ми зв’язалися зі службою підтримки через їхній чат і запитали, чому ми не можемо підключитися до Netflix. Вони пояснили це ExpressVPN має спеціальні сервери для потокової передачі. expressvpn netflix Очевидно, вони не транслюють там, де їхні сервери у світі, але вони із задоволенням скажуть своїм клієнтам. Вони сказали нам, до якого сервера потрібно підключитися, і ми змогли передавати Netflix, Amazon Prime, відео YouTube та Hulu без будь-яких обмежень..

Наскільки швидко їх обслуговування?

ExpressVPN постійно називає себе надшвидкими та швидкісними. Але так само, як і будь-який інший VPN там, тож легко задатися питанням, чи трохи вони завищували претензію Пізніше кілька тестів на швидкість, і стало ясно, що це ще одна сфера, де ExpressVPN живе до своєї репутації. Вони мають швидкість завантаження та завантаження. І в кожному тесті ми бачили, як швидкість залишається послідовною. Результати швидкості expressvpn

Ціни ExpressVPN: чи варто додаткової вартості?

Як ми згадували на початку, щомісяця місяця ExpressVPN буде дорожчою, ніж деякі інші наявні VPN-варіанти. ціна експресппн-хв План на місяць на місяць обійдеться вам у 12,95 дол. Шість місяців передплати обійдеться вам у 9,99 дол. США на місяць. 12-місячна підписка обійдеться вам у 8,32 долара на місяць. Як ти бачиш, чим довше ви берете на себе передплату, тим меншою буде ваша щомісячна плата.

ExpressVPN стягує більше за свою послугу, оскільки вони зосереджені на наданні своїм клієнтам найвищого захисту. ExpressVPN не зацікавлений конкурувати з дешевими або безкоштовними VPN-іменами. Це не їх ринок. expressvpn 30-денна гарантія повернення грошейОднак ExpressVPN пропонує клієнтам способи заробити безкоштовну послугу VPN.

Наприклад, ви можете направити друзів та родичів на ExpressVPN. Кожен, хто зареєструється, отримає 30 днів безкоштовного обслуговування, а також ви. ExpressVPN приймає всі основні кредитні картки та PayPal.

Біткойн також приймається для осіб, які хочуть додати додатковий рівень анонімності до своїх послуг. ExpressVPN має одну з найбільш прозорих 30-денних гарантій повернення грошей, яку ми бачили на сьогоднішній день. Якщо є якась причина, чому ви незадоволені послугою, вони повернуть вам повне повернення протягом перших 30 днів.

Підтримка клієнтів

Ми були б звільнені, якби не говорили про службу підтримки, яку пропонує ExpressVPN. З ExpressVPN є три способи отримати підтримку. Є посібники з усунення несправностей, інструкції та чат у режимі реального часу. Параметри підтримки ExpressVPNexpressvpn чатМи використовували опцію чату 24/7 в реальному часі, щоб задати питання про підключення до Netflix та про встановлення ExpressVPN на маршрутизаторі. Кожного разу ми отримували негайні відповіді.

До нас не було вирішено проблему з технічної підтримки. Також є кілька дивовижних відео з інструкціями, які демонструють покрокову інструкцію встановлення APN на декількох пристроях.

Ми хотіли встановити ExpressVPN на наш Amazon Fire Stick. Було оновлене відео, яке пройшло нас через процес і зробило це неймовірно просто. На сьогоднішній день ми не бачили ще однієї VPN з тим самим рівнем обслуговування клієнтів, що і ExpressVPN.

Чи рекомендуємо ми послугу?

Абсолютно. З усіх найкращих VPN-сервісів, розглянутих у приватності Канади, Експрес розташований у верхній частині (якщо немає №1). Єдині VPN, які ми бачили десь поблизу від пропозицій ExpressVPN, – це Sufshark та NordVPN.

NordVPN надзвичайно безпечний і приблизно такий же швидкий ExpressVPN, коли ми порівнювали обидва сервіси головою до голови, тоді як Surfshark пропонує багато однакових функцій за частку ціни. Обидва мобільні клієнти дуже добре розроблені. Тут не так багато клопоту. Навіть новачок VPN зрозуміє, як ним користуватися та як підключитися до обраного сервера.

expressvpn логотип квадрат

Якщо ви шукаєте VPN, щоб подолати гео-обмеження за допомогою Netflix та Prime Video, ви знайшли потрібну послугу. ExpressVPN дуже серйозно ставиться до конфіденційності клієнтів. Навіть люди в Китаї та Туреччині можуть обійти цензуру за допомогою цієї феноменальної послуги.

Оскільки ExpressVPN не веде жодних журналів і оскільки вони не перебувають у країні, яка вимагає, щоб вони передавали дані клієнтів уряду, ви знаєте, що ваш зв’язок приватний. Це справедливо, навіть якщо ви використовуєте торрент або завантажуєте.

ExpressVPN не найдешевший VPN там, але ви отримуєте набагато більше, ніж за що платите. Сюди входить швидке та надійне з’єднання незалежно від того, де ви перебуваєте на планеті. Спробуйте їх, і ви не пошкодуєте.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me