Recenzia ExpressVPN (2020)

námestie s logom expresvpn


Okolo ExpressVPN je veľa humbuk. Keď sa pozriete na väčšinu recenzií VPN, ExpressVPN sa dnes často zaraďuje medzi najlepšie VPN služby, v Kanade a na celom svete. Aké sú však tieto tvrdenia opodstatnené?

Viaceré recenzie hovoria o tom, ako rýchly je ExpressVPN, iní hovoria, že je to istý spôsob, ako obísť streamovaný obsah s obmedzeným geografickým umiestnením, a vy neustále počúvate o tom, akú dobrú prácu robia pri ochrane súkromia svojich klientov..

Chceli sme prerušiť všetku humbuk a službu sami vyskúšať. Zamerali sme sa na štyri veci:

 1. Umiestnenie servera
 2. Rýchlosť servera
 3. Zásady protokolovania
 4. stanovenie ceny

Prehľad ExpressVPN

FeaturesInformation
Použiteľnosť:Jednoduché použitie
Pravidlá protokolovania:Žiadne protokoly
Veľkosť servera:3000+ serverov
Distribúcia servera:94 krajín
Podpora:Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7
torrenting:Povolený
Streaming:Povolený
Protokol VPN a šifrovanie:256-bitové AES / SSTP, PPTP, OpenVPN, IPSec & L2TP
centrála:Britské Panenské ostrovy
Cena:$ 8,32 / mesiac
Oficiálna web stránka:https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN sídli na Britských Panenských ostrovoch. Ich služby, ich rýchlosť a zákaznícke služby ich odlišujú od konkurencie.

ExpressVPN je schopný dodať viac funkcií ako len o ostatných VPN, ktoré sme skontrolovali. Jedným z hlavných vrcholov tejto siete VPN je, že podporujú množstvo platforiem, vrátane počítačov Mac, Android, iOS, Linux, Windows a ďalších. ExpressVPN ponúka podporu pre smerovače, Apple TV, PlayStation, Kindle Fire a Fire TV.

S jedným odberom môžete pripojiť až tri rôzne zariadenia. Aj keď to neprekáža tomu, čo umožňujú iní, napríklad NordVPN, jedným z hlavných dôvodov pre ExpressVPN je to, že ho môžete použiť na vašom smerovači. Nainštalujete VPN do smerovača a všetky zariadenia vo vašej domácnosti sú chránené. ExpressVPN ponúka množstvo technických doplnkov.

Majú napríklad vlastné servery DNS, ktoré vám poskytujú ďalšiu úroveň ochrany internetu. Vďaka ich špičkovým technológiám šifrovania je aj pre najskúsenejších hackerov a útočníkov nemožné sledovať vaše aktivity.

Niečo, čo sme nevideli v iných sieťach VPN, je funkcia známa ako „rozdelené tunelovanie“. To znamená, že ak nainštalujete sieť VPN do smerovača, budete môcť vybrať, ktoré zariadenia sa pripoja prostredníctvom siete VPN a ktoré prechádzajú vašim bežným pripojením. Môžete tiež určiť, ktoré aplikácie prechádzajú sieťou VPN a ktoré budú používať bežné pripojenie.

Pros:
 • Vysoká rýchlosť sťahovania
 • Odblokuje Netflix
 • Viac ako 2 000 serverov
 • Ľahko použiteľná aplikácia
 • Bezpečné šifrovanie a protokoly VPN
 • Umožňuje torrenty
 • Prísna politika bez protokolov
Zápory:
 • O niečo drahšie, najmä pre mesačných používateľov
Vlastnosti:
 • Odblokuje obsah z celého sveta
 • 148 umiestnení servera
 • Zabudovaná funkcia na testovanie rýchlosti
 • Aplikácie pre každé zariadenie
 • 256 bitové šifrovanie AES
 • Žiadne protokoly aktivity ani protokoly pripojenia
 • Maskovanie IP adresy
 • Anonymné prehliadanie
 • OpenVPN a ďalšie protokoly
 • DNS s nulovými znalosťami

Kde sa nachádzajú servery?

Umiestnenie serverov je ďalšou oblasťou, kde ExpressVPN skutočne ukazuje svoju hodnotu. Ich veľký počet serverov znamená, že je ľahké zmeniť a skryť svoju IP adresu.

V čase písania tohto prehľadu, ExpressVPN má servery vo viac ako 94 krajinách. Majú viac ako 3 000 rôznych serverov viac ako 148 miest. To ich stavia na najvyššie miesto, pokiaľ ide o väčšinu serverov ponúkaných sieťou VPN. Expresné krajiny VPN Ak existuje server, ktorý potrebujete v konkrétnom meste, je pravdepodobné, že ho nájdete pomocou ExpressVPN. A ak máte nejaké otázky o tom, či servery sú hore alebo dole, môžete ich servery skontrolovať v reálnom čase.

Na tej istej stránke môžete skontrolovať svoju IP adresu a tiež rýchlosť pripojenia. Možnosť prepínača zabíjania je ideálna pre jednotlivcov, ktorí vykonávajú činnosti špecifické pre danú lokalitu. Napríklad pri niektorých prácach z domovských stránok musíte byť v určitej krajine. Prepínač kill automaticky zabije všetky webové stránky alebo softvér, ktorý používate, ak dôjde k strate sieťového pripojenia.

Aj keď nemáte pripojenie, stále máte ochranu.

Ako bezpečné je ExpressVPN?

Predtým, ako sa dostaneme k skutočným bezpečnostným funkciám, musíme spomenúť audity tretích strán. ExpressVPN neočakáva, že dôverujete ich slovu, len čo sa týka ich tvrdení o spoľahlivosti. PwC vykonal audit dodržiavania pravidiel ochrany osobných údajov spoločnosťou ExpressVPN.

Okrem toho ExpressVPN pravidelne najíma nezávislých expertov na testovanie limitov ich bezpečnosti. V priemysle, v ktorom falošné sľuby hraničiace s podvodom ovplyvňujú mnohých potenciálnych kupujúcich, sú kontroly uložené vlastnými silami mimoriadnym dôkazom dôvery.

ExpressVPN používa AES s 256-bitovými kľúčmi. Je to rovnaká úroveň šifrovania, akú používa vláda Spojených štátov. Je to rovnaká úroveň šifrovania, akú používa väčšina bezpečnostných expertov na celom svete.

Skutočnosť, že to vlády a bezpečnostné spoločnosti používajú, sa môže zdať trochu abstraktná. Ale myslite na to takto – ExpressVPN používa šifrovací kľúč, ktorý má 115 792 089 237 316 195, 23 235 709 985 888 008 687 907 853 269 984 665 640 560 × 10 (e24) možné kombinácie. výslovná ochranaAj keď sa všetci najmocnejší superpočítače na tejto planéte venovali celý čas pokusu o dešifrovanie informácií, ktoré posielate online pomocou ExpressVPN, trvalo by im miliardy rokov..

Je to asi také bezpečné, ako sa dnes dá. Aby bola vaša prevádzka online bezpečná, ExpressVPN skryje vašu IP adresu a potom zmieša vašu komunikáciu s prevádzkou ostatných..

To robí všetko okrem nie je možné, aby si tretie osoby prečítali vaše informácie. To sa týka vášho poskytovateľa internetových služieb a miestneho operátora Wi-Fi. ExpressVPN vám ponúka možnosť výberu z rôznych protokolov VPN. Pridá sa tak ďalšia vrstva zabezpečenia medzi počítačom a serverom VPN, ktorý používate.

Väčšina ľudí používajúcich sieť VPN nepozná rozdiel medzi poskytovanými možnosťami protokolu VPN. Z tohto dôvodu má ExpressVPN možnosť automatického výberu protokolu, ktorý bude najlepší pre sieť, ktorú používate. nastavenia protokolu vpn

Aká je ich logovacia politika?

Keď sa pozriete na ExpressVPN ako na podnikanie, je zrejmé, že súkromie je pre nich názov hry. Spoločnosť sídli na Britských Panenských ostrovoch. Z tohto dôvodu nie sú povinní poskytovať spravodajským agentúram vlád akékoľvek informácie o svojich klientoch.

Pri výskume vedúcich pracovníkov spoločnosti môžete nájsť trochu informácií o viceprezidentovi a jeho manažérovi komunikácie, ako aj o niekoľkých ďalších členoch tímu. Väčšina tímov však pracuje anonymne. Spoločnosť nezverejňuje osobné totožnosti vlastníkov z bezpečnostných dôvodov.

Domnievajú sa, že prevádzka ich spoločnosti bez toho, aby boli jej majitelia verejne známi, poskytuje ďalšiu úroveň bezpečnosti a ochrany tým, ktorí používajú ExpressVPN. Či už toto vysvetlenie kúpite alebo nie, musíte súhlasiť s tým, že skupina ľudí, ktorí si chcú zachovať svoju anonymitu, prestane fungovať, aby zabezpečila ochranu súkromia svojich zákazníkov..

A to je presne to, čo vidíte, keď sa pozriete na ich zásady ochrany osobných údajov. Mnoho sietí VPN sľubuje ochranu súkromia a anonymity svojich klientov až neskôr, keď zistí, že zhromažďujú informácie o klientovi a predávajú ich tretím stranám.. ExpressVPN to nerobí. Ich mottom je, že nikdy nemôžu byť nútení poskytovať údaje o zákazníkoch, pretože ich nemajú.

Aké údaje budú zhromažďovať ExpressVPN?

ExpressVPN zhromažďuje niektoré veci. Žiadna z týchto informácií však neumožňuje ExpressVPN alebo komukoľvek inému priradiť jednotlivca k sieti, aktivite alebo správaniu. Zásady ochrany osobných údajov expresvpn ExpressVPN nevytvoril svoj systém tak, aby vedel, ako ich zákazníci využívajú ich služby. Keby boli niekedy požiadaní, nemali by tušenie, ktorí používatelia boli v určitom čase pripojení k určitej adrese IP.

Nemali tušenie, ktorí používatelia pristupujú na webovú stránku alebo iné citlivé údaje. Môžeme úprimne povedať, že nás potešilo to, čo sme videli, keď sme sa pozreli za oponou v politike ochrany osobných údajov spoločnosti ExpressVPN. Ich transparentnosť, pokiaľ ide o to, aké informácie robia a nezhromažďujú, nás presvedčila.

Funguje ExpressVPN s Netflixom?

Keď sa pripojíte k ich službám, môžete si vybrať server v Spojených štátoch. Keď to urobíte, ExpressVPN vás automaticky pripojí k najlepšiemu VPN serveru pre vašu polohu. To sme urobili.

Potom sme preskočili na Netflix, aby nás privítala obávaná chyba Netflix VPN. Mysleli sme, že sme našli prvú štrbinu v brnení ExpressVPN. Prostredníctvom ich živého rozhovoru sme kontaktovali zákaznícku podporu a opýtali sme sa ich, prečo sa nemôžeme pripojiť k Netflixu. Vysvetlili to ExpressVPN má špeciálne servery na streamovanie. expressvpn netflix Je zrejmé, že nevysielajú, kde sú ich servery na svete, ale radi to oznámia svojim klientom. Povedali nám, na ktorý server sa máme pripojiť a my sme boli schopní streamovať Netflix, Amazon Prime, videá YouTube a Hulu bez akýchkoľvek obmedzení..

Aká rýchla je ich služba?

ExpressVPN sa neustále označuje ako ultra rýchly a vysokorýchlostný. Rovnako to však platí aj pre všetky ostatné siete VPN, takže je ľahké sa pýtať, či tento nárok trochu preceňujú. Neskoršie testy rýchlosti a ukázalo sa, že toto je ďalšia oblasť, v ktorej ExpressVPN dodržiava svoju povesť. Majú rýchle rýchlosti sťahovania a nahrávania. A pri každej skúške sme videli, že rýchlosť zostáva rovnaká. výsledky rýchlosti expresvpn

Cena ExpressVPN: Stojí to za príplatok?

Ako sme už na začiatku spomenuli, ExpressVPN bude medzimesačne drahší ako niektoré z ďalších dostupných možností VPN. expresné ocenenie-min Mesačný plán vás bude stáť 12,95 dolárov. Šesťmesačné predplatné vás bude stáť 9,99 dolárov mesačne. 12 mesačné predplatné vás bude stáť 8,32 dolárov mesačne. Ako môžeš vidieť, čím dlhšie sa prihlásite na odber, tým nižší bude váš mesačný poplatok.

Služba ExpressVPN si za svoje služby účtuje viac, pretože sa zameriava na poskytovanie špičkovej ochrany svojim klientom. ExpressVPN nemá záujem súťažiť s lacnými alebo bezplatnými sieťami VPN bez mena. To nie je ich trh. Expresná záruka vrátenia peňazí 30 dníExpressVPN však klientom ponúka spôsoby, ako získať bezplatnú službu VPN.

Napríklad môžete odkazovať priateľov a rodinu na ExpressVPN. Každý, kto sa zaregistruje, dostane 30 dní bezplatného servisu a rovnako aj vy. ExpressVPN akceptuje všetky hlavné kreditné karty a PayPal.

Akceptuje sa aj bitcoín pre jednotlivcov, ktorí chcú do svojich služieb pridať ďalšiu úroveň anonymity. ExpressVPN má jednu z najtransparentnejších 30-dňových záruk vrátenia peňazí, ktoré sme doteraz videli. Ak z nejakého dôvodu nie ste spokojní so svojou službou, do prvých 30 dní vám poskytnú plnú náhradu.

Zákaznícka podpora

Boli by sme zmätení, keby sme nehovorili o zákazníckej podpore, ktorú ponúka ExpressVPN. S ExpressVPN existujú tri spôsoby, ako získať podporu. Existujú príručky na riešenie problémov, pokyny a rozhovor v reálnom čase. Možnosti podpory ExpressVPNExpresný rozhovorPoužili sme možnosť 24/7 živého chatu, aby sme sa opýtali na pripojenie k Netflixu a na inštaláciu ExpressVPN na router. Zakaždým, keď sme dostali okamžité odpovede.

Technika podpory s nami nadviazala, kým sa náš problém nevyriešil. Existujú aj niektoré úžasné inštruktážne videá, ktoré vám krok za krokom ukážu, ako nainštalovať APN na viacerých zariadeniach.

Chceli sme nainštalovať ExpressVPN na našu Amazon Fire Stick. Bolo to aktuálne video, ktoré nás prešlo celým procesom a bolo neuveriteľne ľahké. Doteraz sme nevideli inú sieť VPN s rovnakou úrovňou služieb zákazníkom, aké ponúka ExpressVPN.

Odporúčame službu?

absolútne. Zo všetkých najlepších služieb VPN, ktoré boli skontrolované v službe Privacy Canada, sa Express nachádza na vrchole (ak nie je # 1). Jediné VPN, ktoré sme videli, ktoré sa nachádzali kdekoľvek blízko ponuky ExpressVPN, sú Sufshark a NordVPN.

NordVPN je extrémne bezpečný a asi rovnako rýchly ExpressVPN, keď sme porovnávali tieto dve služby medzi sebou, zatiaľ čo Surfshark ponúka mnoho rovnakých funkcií za zlomok ceny. Obaja mobilní klienti sú veľmi dobre navrhnutí. Nie je veľa neporiadkov. Dokonca aj začiatočník VPN pochopí, ako ho používať a ako sa pripojiť k serveru podľa vlastného výberu.

námestie s logom expresvpn

Ak hľadáte VPN na obídenie geografických obmedzení pomocou služieb Netflix a Prime Video, našli ste tú správnu službu. ExpressVPN berie súkromie zákazníka veľmi vážne. Dokonca aj jednotlivci v Číne a Turecku sú schopní obísť cenzúru pomocou tejto fenomenálnej služby.

Pretože ExpressVPN neuchováva žiadne denníky a keďže nie sú v krajine, ktorá vyžaduje, aby odovzdali údaje o zákazníkovi vláde, viete, že vaše pripojenie je súkromné. To platí aj v prípade, že používate torrent alebo sťahovanie.

ExpressVPN tam nie je najlacnejšia VPN, ale získate omnoho viac, než za čo platíte. To zahŕňa rýchle a spoľahlivé pripojenie bez ohľadu na to, kde sa na planéte nachádzate. Vyskúšajte ich a nebudete ľutovať.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map