Kaip atsikratyti Omeglio


„Omegle“ – viena populiariausių pasaulyje pokalbių svetainių „Omegle“, leidžianti vartotojams užmegzti pokalbį su bet kuo visame pasaulyje. Dažniausiai tai nemokama.

Šiame vadove apžvelgsime, kaip galite atsiriboti nuo Omeglės, jei atsitiko, kad esate pašalintas iš svetainės. Žinoma, visi turi keistą pusę, tačiau reikia pasirūpinti, kad nepadarytum nieko, kas tave uždraudžia svetainėje.

Toje pastaboje norėtume iš karto paminėti, kad buvo žinoma, jog Omegle administratoriai atsitiktinai pašalino vartotojus iš platformos. Taigi jūs galbūt nežinote priežasties, kodėl buvote uždraustas.

Taigi, ką reikėtų daryti sužinojus, kad Omeglė tave uždraudė? Mūsų patirtis rodo, kad geriausias būdas atsisakyti bangos iš „Omegle“ (ir bet kurios jos pokalbių kambario) yra naudotis VPN arba virtualiu privačiu tinklu..

omegle vaizdas

Jei turite tą dalį žemyn, visi esate pasirengę išmokti atsiriboti nuo „Omeagle“.

Omegle draudžiantis žmones yra tai, kad jiems reikia jų IP adresų. Neapžiūrėjęs jūsų IP adreso, „Omegle“ neturi galimybės žinoti, kas jūs esate.

Jie negali jūsų pašalinti, jei pakeisite IP adresą naudodami VPN paslaugą.

Štai kodėl paprasčiausias ir geriausias būdas atsisakyti bangos iš „Omegle“ yra naudoti VPN ir pakeisti kompiuterio IP adresą. Jei nežinote, kaip tai padaryti, nesijaudinkite – gausite daug informacijos, kaip užblokuoti prieigą prie jūsų IP adreso.

Kol kas turėtumėte žinoti, kad virtualus privatus tinklas yra paslauga, kuria rūpinamasi viskuo, ką reikia padaryti norint pakeisti savo IP adresą.

Viskas, ką jums tikrai reikia padaryti, tai prisiregistruoti prie VPN paslaugos, atsisiųsti / įdiegti VPN programą, paleisti ją, tada prisijungti prie jūsų pasirinkto VPN serverio..

Daugeliui gerų VPT paslaugų teikėjų taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Tokiu būdu jums nereikia prisiimti jokios rizikos prisiregistruojant prie VPN, nes ši paslauga grąžins jūsų pinigus, jei jums tai nepatinka..

Kodėl „Omegle“ draudžia vartotojus

„Omegle“ yra žinomas juodojo sąrašo tinklalapio vartotojams. Dėl šių priežasčių žmonėms uždraudžiama Omeglė:

Pažeidėte vieną ar daugiau „Omegle“ taisyklių ir sąlygų

Vien todėl, kad „Omegle“ yra nemokama internetinių pokalbių paslauga, dar nereiškia, kad galite laisvai elgtis taip, kaip jums patinka. Už „Omegle“ yra komanda, kuri tvarko reikalus. Išpakuokime tai šiek tiek.

Apskritai, jūs galite naudotis tokia paslauga kaip „Omegle“ be jokių problemų. Tačiau kai kurie veiksmai gali priversti Omeglę įtraukti jus į juodąjį sąrašą iš svetainės. Kai kuriais iš šių veiksmų piktnaudžiaujama kitais vartotojais, šlamščiami įvairūs pokalbių kambariai ir skelbiamas vaikams netinkamas turinys.

„Omegle“ vartotojai savo vaizdo įrašuose taip pat negali leisti jokios muzikos, saugomos autorių teisių.

Remdamiesi tuo, ką apie juos sako kiti vartotojai, „Omegle“ administratoriai gali ir išstumti žmones iš platformos.

uždraustas logotipas

Jei žmonės pradės skųstis dėl konkretaus „Omegle“ vartotojo, tas vartotojas gali būti uždraustas. Pačiam „Omegle“ nereikia jus traukti pažeidžiant platformos taisykles ir nuostatas.

Net jei kitas vartotojas jus sučiupo ir praneša apie tai svetainės moderatoriams, galite panaikinti savo draudimą. Tai akivaizdžiai reiškia, kad daug kas priklausys nuo moderatoriaus, kurio byla tavo, sprendimo.

Kitas dalykas, kurį turėtumėte nepamiršti, yra tai, kad jūs negalite tiesiog pradėti pokalbio su suaugusiaisiais su bet kuriuo platformos dalyviu.

Jei norite tai padaryti, „Omegle“ jų svetainėje turi specialų skyrių. Jei administratoriai pastebės, kad nesilaikote jų platformos 18 metų ir vyresnių taisyklių, jie jus tikrai uždraus.

Kažkas praneša jums dėl kitų priežasčių

Be taisyklių ir nuostatų, jei matote tai, ką kitas vartotojas laiko įžeidžiančiu, o vartotojas praneša jums, tada „Omegle“ administracija turi teisę įsitraukti į jūsų sąrašą ir įtraukti jį į juodąjį sąrašą..

Dėl tokių pranešimų labai greitai uždraudžiama, todėl būkite budrūs, kad nesakytumėte, kas bet kada ateis į galvą.

Žinoma, kad šios platformos moderatoriai praleidžia daug laiko peržiūrėdami ataskaitas ir tikrindami netinkamą svetainės vartotojų elgesį.

Žinoma, kai kurie mano, kad „Omegle“ moderatoriai yra šiek tiek per dosnūs, kai reikia uždrausti žmones svetainėje.

Mes perskaitėme apie atvejus, kai administracija nepakankamai išsamiai ištyrė prieš uždraudžiant tam tikrą vartotoją.

Bet visai nesvarbu, apie ką tu kalbi.

Jei asmuo, su kuriuo kalbatės, supranta, kad jūs sakėte, kad kažkas juos įskaudino, ir jis praneša jums, „Omegle“ gali jus įtraukti į juodąjį sąrašą, net jei niekada nepriartėjote prie platformos taisyklių ir sąlygų pažeidimo..

Taigi, kokie netinkami dalykai turėtų būti vengti kalbėti apie „Omegle“?

Na, mes jau minėjome, kad turėtumėte perskaityti taisyklių ir sąlygų puslapį, kad žinotumėte oficialią platformos poziciją dėl turinio, kurį ji paprastai leidžia svetainėje..

Dažniausiai pastebėsite, kad viskas, ką administratoriai laiko netinkama, yra subjektyvu. Ką tada turėtum daryti? Geriausias būdas yra įsitikinti, kad gerbiate visus, esančius platformoje.

„Omegle“ vartotojai nenori su jumis kalbėti

Kuo daugiau „Omegle“ vartotojų išmes jus iš savo ekranų, tuo daugiau „Omegle“ pastebės. Jei moderatoriai pasakys, kad per daug „Omegle“ vartotojų atšaukė pokalbį su jumis, jie tai laikys ženklu, kad galbūt jūs nepriklausote tinklui. Mes taip pat nustatėme, kad jums nereikia daug mesti, kad būtų uždraustas.

Galų gale kalbama apie moderatorius, esančius tam tikru momentu, tačiau jei tave pametančių žmonių skaičius yra didesnis nei žmonių, priimančių jūsų ryšį, tai yra problema.

Moderatoriai nėra vieninteliai medžiojantys „Omegle“ vartotojus, kurie bando sukelti bėdų platformoje. Kai kurie algoritmai buvo išmokyti suvokti, kuris vartotojas gali sukelti problemų. Jei esate trolis, algoritmai jus pasivys, o tada įtraukia į juodąjį sąrašą.

Pastaba:

Tiems, kurie nežino, kas yra trolis: paprasčiau tariant, „trolis“ yra vartotojas, kurio vienintelis motyvas yra erzinti kitus žmones tam tikroje platformoje.

Neabejojama, kad svetainės moderatoriams yra sudėtinga užduotis – įsitikinti, kad „Omegle“ yra saugi platforma žmonėms, norintiems pradėti pokalbius su visiškai nepažįstamais žmonėmis iš viso pasaulio..

Mes nesame tikri, ar viskas taip turėtų būti vykdoma, nes niekaip negalime garantuoti, kad „Omegle“ vartotojai platformoje nepateiks nepadorios medžiagos. Bet galbūt tai nesvarbu.

„Omegle“ yra internetinė socialinė platforma, o jei nesate įgudę bendrauti internete, tada galbūt nenorėtumėte naudoti tokios socialinės žiniasklaidos platformų kaip „Omegle“.

Šiuo klausimu taip pat turėtume paminėti, kad taisyklė „per daug lašų“ veikia ir priešingai. Jei platformos moderatoriai ir algoritmai pamatys, kad per daug dažnai ir per greitai numetate daug vartotojų, jie supras, kad nenorite bendrauti ar atiduoti platformos.

Toks veiksmas taip pat sukuria Omeglei įspūdį, kad jūs tiesiog šnipinėjate žmones, kurie nuoširdžiai nori kalbėtis su nepažįstamaisiais..

Omeglio draudimai: kiek laiko jie trunka?

klaviatūra uždraustaFiksuoto laikotarpio nėra. Daugiausia tai priklauso nuo to, kodėl moderatoriai jautė poreikį jus uždrausti. Paprastai tariant, draudimai gali skirtis nuo vienos savaitės iki ketvirčio metų.

Net neaišku, kiek dienų turite apsilankyti svetainėje, kad pašalintumėte draudimą. Svarbiausias dalykas, kurį galite padaryti tokiu atveju, yra atkreipti dėmesį į elgesį, kurį svetainė aiškiai atgraso. Neskleiskite šlamšto, nenaudokite rasistinių kliūčių ir neskelbkite NSFW turinio.

Įspėjimas:

Jei neatsisakysite tokio elgesio, Omegle gali jus visam laikui uždrausti.

Bet pakankamai apie tai, ką Omegle gali padaryti naudodamasi jūsų internetinių pokalbių patirtimi. Pakalbėkime apie sprendimus, kuriuos dabar galite naudoti norėdami panaikinti „Omegle“ draudimą.

Svarbiausi būdai pašalinti draudimą nuo omleto

Tiesiog palaukite

Nors tai gali būti nepatogu ir nelinksma, kartais viskas, ką turite padaryti, yra palauk kelias dienas kad jūsų draudimas būtų atšauktas.

Draudimo trukmė gali priklausyti nuo jūsų nusikaltimo sunkumo. Kartais per savaitę jūs automatiškai nebankrutuojate, o kartais jums gali tekti palaukti šešis mėnesius arba amžinai.

Lengviausia tai padaryti nuolat tikrinkite „Omegle“ svetainę.

Jei apskritai galite patekti į svetainę, jūsų draudimas gali būti panaikintas. Jei ne, tada skaitykite toliau.

Yra keletas dalykų, kurie gali žymiai pailginti jūsų draudimo trukmę. Viena vertus, jei „Omegle“ moderatoriai mato, kad jie jus uždraudė daugiau nei vieną kartą arba uždraudė jums tai, ką platforma laiko visiškai įžeidžiančiu, tada jie gali pailginti jūsų „Omegle“ draudimo laikotarpį (iki potencialiai neriboto laiko)..

Kartais pastebėsite, kad jus uždraudė Omegle be jokios aiškios priežasties.

Tai yra svarbu:

Kaip siūloma aukščiau, visada yra gera mintis patikrinti „Omegle“ svetainės skyrių „Sąlygos ir nuostatos“, kad įsitikintumėte, jog netyčia nepadarėte kažko nepaisydamas platformos taisyklių.

Eikite į oficialią svetainę www.omegle.com ir slinkite žemyn iki puslapio apačios. Čia galėsite perskaityti daugiau informacijos apie paslaugos teikimo sąlygas.

Pabandykite pakeisti savo tinklą

Kartais, jei tik pakeisite savo tinklą, galite atsikratyti draudimo. Omegle greičiausiai uždraudžia žmones uždrausdamas savo namų „WiFi“ tinklų IP adresus, todėl viskas, ką turite padaryti, kad būtumėte bebangiai, yra prisijungti prie kito „WiFi“ tinklo ir naudokite savo naują IP adresą, kad pasiektumėte „Omegle“.

Žinoma, tai neįmanoma, jei neturite kito „WiFi“ tinklo.

telefonas su grandinėmis

Visada galite pabandyti perkelti kompiuterį arčiau kito „WiFi“ ryšio. Keletas praktinių pavyzdžių yra apsilankymas bibliotekoje, draugo namuose ar net vietinėje kavinėje (už prieigą prie „Wi-Fi“ gali tekti sumokėti už kavą). Priklausomai nuo to, kur gyvenate, galbūt netgi turėsite prieigą prie žaidimų kavinių, siūlančių nemokamą „WiFi“ tinklo ryšį.

Tai pasakius, mes patartume susilaikyti nuo vaizdo pokalbių, kai esate viešoje vietoje.

Visada yra geresnis būdas, kai, naudodamiesi „Omegle“ iš kito tinklo, įsitikinkite, kad esate privačioje zonoje arba bent jau įsitikinkite, kad niekas kitas negali žvilgtelėti į jūsų ekraną. Be to, galbūt norėsite vengti viešųjų „WiFi“ tinklų naudojimo, nes daugelis jų nėra tinkamai apsaugoti.

Pakeiskite savo IP adresą

Galbūt turite kabelinį modemą arba DSL ryšį. Greičiausiai jūsų interneto paslaugų teikėjas automatiškai priskirtų jums dinaminį IP adresą.

Tai reiškia, kad modemo IP adresas automatiškai pasikeis, kai praeis tam tikras laiko tarpas. Štai ką IPT ragina atnaujinti (vartotojams priskiriamas naujas IP adresas).

Šis veiksmas kartais gali jus pritraukti iš „Omeglės“. Tu gali iš naujo paleiskite modemą porą kartų pagreitinti kintantį procesą.

Kitas būdas pakeisti savo IP adresą yra naudoti VPN – mes išsamiau aprašysime tai vėliau šiame vadove.

Išlipkite iš „Omegle“: raskite kitą internetinių pokalbių platformą

Jūs visada galite išbandykite kitą pokalbio paslaugą jei jums buvo uždrausta Omegle. Kai kurios labiausiai žinomos „Omegle“ alternatyvos yra:

  1. Tinychat
  2. „Chatrandom“
  3. Chatroulette

Naudokite tarpinio serverio paslaugą

Yra daugybė nemokamų tarpinių paslaugų, kurios gali suteikti jums prieigą prie „Omegle“. Tiesiog ieškokite vieno internete.

Atminkite, kad daugumą tarpinių paslaugų jau būtų uždraudęs Omegle. Išbandykite nemokamą tarpinio serverio paslaugą prieš užsiregistruodami aukščiausios kokybės paslaugą.

Čia yra keletas variantų:

  1. Megaproxy
  2. „FilterBypass“
  3. „VPNBook“

Pirmasis būdas atsisakyti „Omegle“: naudokite VPN

Bet ne tik bet kuris VPN (virtualus privatus tinklas). Norime, kad prisiregistruotumėte naudotis patikima (neatskleidžia savo duomenų) ir greita VPN paslauga (nenorite, kad visą laiką atjungtumėte ir buferizuotumės kalbėdami)..

VPT paslaugos atlieka puikų darbą – užmaskuoti vartotojo IP adresą.

Jie tai daro nukreipdami vartotojo interneto srautą per savo VPN serverį, esantį vartotojo pasirinktoje šalyje. Prisijungę prie VPN serverio, „Omegle“ jus matys tik kaip klientą iš naujos šalies.

Jie neturėtų galimybės žinoti, kad naudojate tą patį namų tinklą, kaip ir anksčiau.

Viena iš priežasčių, kodėl mes siūlome prisijungti prie greitos VPN paslaugos, yra ta, kad dauguma VPN sulėtina jūsų ryšį dėl jų veikimo būdo. Taigi, jei prisiregistruojate naudoti lėtą VPN, galite nusivilti, kai vaizdo pokalbis neveikia.

„NordVPN“ yra vienas geriausių VPN paslaugų teikėjų rinkoje. Taip pat yra keletas gerų VPT, tokių kaip „ExpressVPN“ ir „CyberGhost“.

Aukščiausios kokybės VPT paslaugos kas mėnesį ar metus apmokestins nedidelę pinigų sumą.

Visada galite nemokamai išbandyti paslaugą ir sužinoti, ar ji jums patinka. „NordVPN“, „ExpressVPN“ ir „CyberGhost“ naujiems klientams siūlo nemokamą bandomąjį laikotarpį. Jei pakankamai ilgai prisiregistruojate naudotis VPN paslauga, iš tikrųjų galite gauti ir gana padorių nuolaidų.

Pastaba:

Tą dieną, kai prisiregistruosite, būtinai išbandykite savo virtualiojo privataus tinklo paslaugą su „Omegle“. Jei jūsų VPT neveikia su „Omegle“, pasinaudokite pinigų grąžinimo garantija ir paprašykite grąžinti pinigus.

Žingsnis po žingsnio vadovas: Kaip naudoti VPN, norint atsiriboti nuo „Omegle“

  1. Prisiregistruokite gauti gerą VPN. Spustelėkite čia, norėdami pamatyti populiariausių VPN paslaugų sąrašą.
  2. Įdiekite VPN programą iš prisijungusios VPN svetainės ir paleiskite programą.
  3. Prisijunkite prie atstumo VPN serverio, kad pakeistumėte savo IP adresą į naują IP adresą.
  4. Prisijunkite prie omegle.com naudodami savo naują IP adresą.

DUK

Kiek laiko užtrunka išlipti iš Omeglės?

Bet kur nuo poros dienų iki amžinybės. Arba naudokite VPN, kad galėtumėte akimirksniu atsitraukti.

Kiek laiko trunka Omeglio draudimai?

Priklausomai nuo jūsų nusikaltimų sunkumo, nuo savaitės iki šešių mėnesių. Tai mes žinome kaip 2020 m.

Kaip aš galiu būti pašalintas iš „OmeTV“?

Naudodamiesi VPN ar tarpinio serverio paslauga pakeiskite savo IP adresą į naują IP adresą.

Ar Omegle praneša policijai?

Jei darote ką nors neteisėto, tada taip. Čia skaitykite „Omegle“ privatumo politiką.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me