Ako obísť ISP Throttling s vysokou rýchlosťou


Odvtedy, čo bolo prepustenie neutrality siete, boli poskytovatelia internetových služieb zodpovední za škrtenie internetu zo strany FCC. Zmena pravidiel umožnila poskytovateľom internetových služieb obmedziť pripojenie používateľa bez oprávneného dôvodu.

Poskytovatelia internetových služieb navyše vyvinuli špeciálne softvérové ​​filtre, ktoré používajú na obmedzovanie internetového pripojenia svojich používateľov, ktorí majú vysoké využitie šírky pásma. Nielen to, ale vyvíjajú sa aj špeciálne filtre na sledovanie aktivít používateľov na internete.

Čistá neutrálna Bilboard

Ako skontrolovať, či vás váš poskytovateľ internetových služieb nepokrýva?

 1. Spustite rýchlostný test a zapíšte si výsledky. Vyskúšajte speedtest.net
 2. teraz, nainštalovať službu VPN.
 3. Znova spustite rýchlostný test a porovnajte ho s predchádzajúcimi výsledkami.

Poznámka: Ak vidíte pozitívne výsledky vo svojich najnovších rýchlostných výsledkoch, mali by ste naďalej používať VPN, aby ste sa vyhli škrteniu.

Najlepšie VPN zastaviť škrtenie

Našťastie som nikdy nečelil škriabaniu ISP, pretože krajina, v ktorej žijem (Austrália), má zákony proti škriabaniu internetu. Môj priateľ, ktorý bol používateľom Comcastu, však čelí škrtiacemu problému.

Výsledkom bolo, že začal experimentovať s VPN, aby zistil, či to skutočne stojí za to? A môžu ľahko obísť škrtenie ISP pri dosahovaní vysokých rýchlostí?

On použil NordVPN z tohto dôvodu a našiel dobré výsledky. Je to ako 5% až 6% zníženie našej bežnej rýchlosti internetu, čo je perfektné a pravdepodobne sa vyskytuje vďaka silnému šifrovaniu.

Dáva to zmysel?

Áno, raz pripojte sa k zabezpečenej sieti VPN, Váš poskytovateľ internetových služieb nevie, do ktorých aktivít ste zapojení, a je to kvôli šifrovaniu. To znamená, že filtre poskytovateľa internetových služieb sú obmedzené.

Rozpoznať a obísť Throttling ISP

Väčšinu času, keď čelíte škrteniu internetu, to sú vinníci za tým.

Môžete identifikovať problém škrtenia údajov a implementovať jeho konkrétne riešenie.

 • Oneskorenie účtov – Ak poskytovateľ internetových služieb zistí pravidelný model odkladu platby faktúr, môže sa zúčastniť na škrtení internetu.
 • Torrenting / Streaming – Väčšina používateľov internetu sa sťažuje na pomalý internet, keď začnú torrentovať alebo streamovať Netflix v kvalite HD alebo ešte horšie, 4 kB. Je to tak preto, lebo poskytovatelia internetových služieb majú tendenciu obmedzovať pripojenie, ak zachytia systém, ktorý sa púšťa do náročných úloh, ako je torrenting alebo spotreba videa..
 • Online hry – Hry online prešli v týchto dňoch dlhou cestou a množstvo šírky pásma, ktorú používajú, je veľmi veľké. Môže to spôsobiť ďalšie zaťaženie siete a byť dôvodom na zníženie rýchlosti.
 • Príliš veľa používateľov – Tento bod je samozrejmý, pretože keď sa používatelia pripojení k jednej sieti zvýšia, váš internet bude musieť byť obmedzený. To môže platiť najmä v čase špičky medzi 18:00 a 23:00, keď každý doma vysiela Netflix.

Torrenting / streamovanie HD videa a hranie online hier sú hlavnými príčinami škrtenia internetu po sieti. Po mnohých výskumoch a analýzach v online komunitách som objavil a legitímna VPN byť v tomto scenári najúčinnejšou metódou na obídenie škrtenia ISP.

Poznámka: Ak vám stále nie je jasné niečo o obmedzení šírky pásma, môžete pokračovať v čítaní, až kým to úplne nezrozumíte..

Čo je to Throttling na internete?

Vise zovretie ethernetového káblaŠkrtenie internetu možno definovať ako úmyselné rušenie vášho širokopásmového pripojenia poskytovateľom internetových služieb (ISP)..

Ako zasahujú? Odpoveď je jednoduchá.

Poskytovatelia internetových služieb úmyselne spomaľujú vaše pripojenie k internetu. Môže sa to vyskytnúť pri akejkoľvek úlohe, ktorú vykonávate na internete, a keď sú chytení, poskytovatelia internetových služieb poskytnú výhovorku, aby zabránili preťaženiu siete v dôsledku veľkého množstva spotreby pásma a požiadaviek spotrebiteľov.

Bolo veľmi neskoro, kým sa medzi užívateľmi internetu veľmi dobre nezistili škrtenie a poskytovatelia internetových služieb pripustili, že to už nejakú dobu trvá. Škrtenie poskytovateľa internetových služieb je ťažké identifikovať, pretože na reguláciu internetových údajov o konkrétnych činnostiach sa používajú rôzne algoritmy.

Problémy z dôvodu Throttlingu ISP?

Šetrenie na internete narušuje vaše online skúsenosti do extrémnej miery. Niektoré príznaky, že poskytovateľ internetových služieb obmedzuje vaše pripojenie, môžu byť:

 • Dlhé nahrávacie časy alebo ukladanie do vyrovnávacej pamäte pri streamovaní HD videa na YouTube, Netflix atď.
 • Lag hroty, problémy s vysokou latenciou pri hraní hier.
 • Vyšší odhadovaný čas príchodu (ETA) súborov pri torrentovaní.

Toto sú negatívne vplyvy, ktoré môže mať vaše internetové používanie na vaše online skúsenosti.

Môžete však obísť škrtenie ISP konfigurácia VPN na vašom zariadení, pretože tvorí samostatný šifrovaný pruh. Okrem toho pridáva vrstvu anonymity spolu s vysokou rýchlosťou.

Ako obísť Thptling ISP pomocou VPN?

best-vpn-service

Ľudia, ktorí čelia tomuto problému, používajú službu VPN na obídenie škrtenia, pretože šifruje všetky dátové pakety odoslaním prostredníctvom zabezpečeného plynovodu..

Keď údaje prejdú týmto procesom, stanú sa nedetegovateľné, poskytovatelia internetových služieb nemôžu tieto informácie dešifrovať a zistiť, aké činnosti používateľ vykonáva. Nevidia, či hráte, streamujete alebo sťahujete súbory.

Najlepšie VPN na zastavenie obmedzovania ISP

Pri hľadaní najlepšej siete VPN na zastavenie škrtenia by ste mali hľadať celý rad faktorov.

 • Musíte skontrolovať bezpečnostné protokoly, ktoré zaistia vašu online prítomnosť. (Chcete OpenVPN)
 • VPN musí mať zabíjací spínač. Po výpadku pripojenia nedôjde k úniku vášho servera DNS.
 • Potrebujete VPN s rýchlymi servermi, aby ste minimalizovali ukladanie do vyrovnávacej pamäte.
 • Pravidlá bez protokolov, takže vám nebude možné vysledovať nič. (Premýšľajte)
 • Niektoré druhy záruk, aby ste svoje peniaze mohli získať späť, ak to nebude fungovať.
 • Umožňuje torrent.

1. NordVPN

NordVPN

NordVPN je VPN zameraná na ochranu súkromia a nachádza sa v Paname. Považuje sa za jednu z najbezpečnejších a najrýchlejších sietí VPN, aby sa predišlo škrteným pripojeniam, ktoré môže laik alebo odborník v oblasti IT používať..

Zabezpečuje vaše pripojenie na web pomocou mimoriadnych funkcií, ako sú Kill Switch, firewally NAT a silné protokoly ochrany.

Výhody:

 • Pre bezpečnosť transakcie sa použije dvojitá sieť VPN.
 • Odvádza škodlivý softvér a blokuje vzhľad reklamy.
 • Jednoduché nastavenie na viacerých zariadeniach.
 • Prísne zásady denníkov bez prihlásenia.
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí.
 • Super rýchle rýchlosti.
 • Lacnejšia možnosť.

2. ExpressVPN

ExpressVPN

Máte už dosť škrteného spojenia a hľadáte dokonalé riešenie, ako ho obísť? ExpressVPN by malo byť vaše riešenie. Zabezpečuje vaše pripojenie Wi-Fi a chráni vaše osobné údaje.

Keď streamujete akúkoľvek službu, nedochádza k žiadnym oneskoreniam a môžete si užiť prepínanie serverov bez obmedzení.

Výhody:

 • Dedikované servery pre P2P sieť a streamovanie.
 • Bezplatný prístup do sveta internetu.
 • 24/7 zákaznícka podpora.
 • Zásady nulových protokolov.

Obísť ISP Throttling v systéme Android

Chráňte zariadenie s AndroidomPoužívatelia systému Android čelia problémom s poklesom rýchlosti často, najmä keď streamujú alebo sťahujú. Pre svojich používateľov je to veľmi frustrujúce a na ich vyriešenie sa zameriava na softvér VPN.

VPN zakáže obmedzenie škrtenia ISP a stabilizuje rýchlosť siete. Nielen obchádza škrtenie na zariadeniach s Androidom, ale tiež chráni zdieľanie údajov cez externé servery.

Ak sa chcete vyhnúť takémuto obmedzenému pripojeniu, postupujte podľa nižšie uvedeného postupu a zbavte sa pomalého internetu.

 • Dostať spoľahlivá služba VPN.
 • Prejdite na „oficiálnu stránku“ VPN a „zaregistrujte sa“ na svoj účet.
 • Stiahnite a nainštalujte klienta VPN do telefónu s Androidom.
 • Zadajte svoje prihlasovacie ID a heslo.
 • Vyberte najbližšiu „VPN server“.
 • Kliknite na možnosť Pripojiť.

Poskytovatelia internetových služieb prideľujú špecifický limit šírky pásma pre všetkých používateľov, pričom prekročenie limitu použitia môže spustiť spotrebu šírky pásma. Pre používateľov systému Android sú k dispozícii aplikácie, ktoré pomáhajú pri spotrebovaní menšieho množstva údajov, medzi ktoré patria napríklad Onavo Extend a OperaMax.

Okrem toho v telefónoch s Androidom existuje funkcia nazývaná „kompresia údajov“, ktorá sa používa na zníženie využívania šírky pásma, čo môže zabrániť prekročeniu limitov dátových limitov, čo zase znižuje pravdepodobnosť, že ich poskytovatelia internetových služieb obmedzia..

Ak chcete povoliť vstavanú kompresiu údajov v telefóne s Androidom, ktorá udržuje šírku pásma, použite uvedené kroky:

 • Ísť do > ‘Nastavenie’.
 • pútko > „Správa šírky pásma“.
 • Ak chcete povoliť kompresiu, vyberte možnosť „Znížiť využitie údajov“.

Obísť obmedzovanie ISP na iPhone

iPhone si získal obrovskú popularitu medzi mobilnými používateľmi po celom svete. Dôvodom je, že funkcie zahrnuté v iPhone sú jedinečné a líšia sa od ostatných smartfónov. IPhone sa tiež považuje za najlepšie zariadenie na udržanie kvality týchto funkcií.

Bohužiaľ, tento Bling zatienil niektoré nedostatky iPhonu, hlavne rýchlosť. Používatelia musia obísť obmedzenia rýchlosti pri streamovaní, aby si udržali slušnú skúsenosť používateľov.

Používatelia internetu používajú rôzne spôsoby, ako obísť obmedzovanie ISP v iPhone. Sieť VPN je vynikajúcou možnosťou, ktorá zvyšuje zabezpečenie siete, vďaka ktorej je vaše streamovanie zabezpečené bez zníženia rýchlosti.

Pomocou týchto krokov môžete obísť škrtenie na zariadení iPhone počas streamovania videí.

 • Ak chcete vybrať a Služba VPN pre iPhone.
 • Navštívte webovú stránku VPN a vytvorte si účet VPN.
 • Stiahnite a nainštalujte si aplikáciu VPN do svojho iPhone.
 • Po dokončení procesu inštalácie aktivujte klienta VPN.
 • Vyberte „VPN server“ a kliknite na „pripojiť“..

Vyhnite sa Thptling ISP na Windows

Používatelia nielen zažívajú prerušenie spojenia na smartfónoch a tabletoch, ale aj na prenosných počítačoch a počítačoch. Mnoho používateľov sa sťažovalo na obmedzovanie šírky pásma, keď prehliadali internet. Internetové údaje zvyčajne používajú aplikácie ako Skype a správca sťahovania. Ak tieto aplikácie zatvoríte, prehliadanie zváži obrovskú zmenu rýchlosti.

Môžete tiež obísť škrtenie ISP a zažiť kvalitu internetového prehliadania použitím niektorých trikov. Používatelia prehliadačov Safari a Opera môžu obmedzovať škrtenie povolením režimu šetrenia údajov. Tým sa v krátkom čase zníži celková kompresia údajov.

Toto sú kroky na povolenie režimu kompresie údajov v systéme Windows:

 • Ísť do > „Nastavenia prehliadača“.
 • Karta „Správa šírky pásma“.
 • Teraz kliknite na položku Znížiť využitie dát..
 • Začiarknite políčko „Povoliť kompresiu“.

Poskytovatelia internetových služieb, ktorí sú pre Throttling neslávni

Výskum, ktorý zverejnil Bloomberg, odhalil určitý trend, ktorým poskytovatelia internetových služieb obmedzujú internet. Prieskum sa dá potvrdiť dodržiavaním podmienok plánov predplatného poskytovaných poskytovateľmi internetových služieb.

Zúženie spektra (Time Warner Cable)

Oficiálna webová stránka spoločnosti Spectrum uvádza, že používajú bežné zásady správy siete, ktoré sú v súlade s priemyselnými štandardmi. Pre spotrebiteľov spektra to nie je dobrá správa.

Súhlasom s ich pravidlami prijateľného použitia (AUP) im dávate súhlas na obmedzovanie vášho internetu. Nikto neprechádza politikami, a preto nemôžete obstáť na súde.

Zaujímavé je, že pripúšťajú, že sa budú zaoberať preťažením siete penalizáciou používateľov s vysokou šírkou pásma..

Podľa Spectrum, akonáhle začnú škrtiť, používatelia budú čeliť vyšším časom sťahovania a nahrávania, vyšším oneskoreniam pri hraní hier a mnohým ďalším problémom. Úplne zničte svoje skúsenosti škrtením.

Tomuto druhu obmedzovania ISP sa dá vyhnúť použitím VPN. Funkcia VPN riadi nedostatok rýchlosti prostredníctvom svojich vlastných serverov.

Comcast Throttling

V roku 2007 bol Comcast zachytený pri obmedzovaní prenosu BitTorrent. V roku 2008 FCC prijal rozkaz, ktorý prinútil Comcast zastaviť nezákonné sieťové praktiky.

Súd však toto rozhodnutie rozhodnutia FCC, agentúry zodpovednej za neutralitu siete, zrušil. Potom sa spoločnosť Comcast rozhodla, že je vhodný čas na zavedenie prístupu založeného na „protokolovom agnostickom“ prístupe k obmedzovaniu internetu. To znamenalo, že iba používatelia využívajúci veľkú šírku pásma budú potrestaní škrtením.

Podľa oznámenia spoločnosti Comcast odstránili zo svojej siete škrtiaci systém, ktorý bol nasadený už v roku 2008, aby tak obmedzili používateľov internetu, ktorí väčšinu času denne spotrebúvajú väčšiu šírku pásma..
Zásady obmedzenia údajov sú rovnaké, používatelia stále musia platiť ďalších 10 dolárov za šírku pásma 50 GB, keď prekročia aktuálny dátový limit 1 TB..

AT&T škrtenie

V roku 2014 FTC tvrdila, že AT&Spoločnosť T zavádzala viac ako 3 milióny spotrebiteľov so svojimi dedičskými neobmedzenými plánmi. Nezverejnili svoju politiku týkajúcu sa podmienok a služieb svojich plánov a politík obmedzovania siete.

FCC odhalil na súde, že AT&Spoločnosť T sa podieľa na praktikách obmedzovania internetu od roku 2011 a niekedy spomalila rýchlosť internetu o 90%. Na ktoré AT&Spoločnosť T odpovedala a tvrdila, že zákazníci boli od roku 2011 informovaní o svojich zásadách a podmienkach obmedzovania internetového pripojenia a že o tom boli úplne transparentní..

AT&Spoločnosť T sa dohodla, že sa nebude zaoberať prípadom na najvyššom súde, ale namiesto toho sa snažila rokovať s výborom FCC. Prípad škrtenia sa skončil bez toho, aby boli zverejnené informácie o podmienkach, na ktorých sa dohodli v ponuke vyrovnania.

Verizon Throttling

Už v roku 2018 Verizon ohrozil verejnú bezpečnosť škrtením neobmedzeného plánu hasičského zboru v Santa Clare. OES 5262 je núdzové vozidlo, ktoré si vyžaduje internetovú službu na sledovanie, správu a prenos zdrojov, ale keďže Verizon obmedzil pripojenie na internet do tej miery, že sa stal zbytočným..

Na vyriešenie tejto situácie museli zástupcovia verejnej bezpečnosti prejsť na iných prevádzkovateľov sietí a používať svoje vlastné dátové plány pomocou svojich osobných zariadení na splnenie požiadaviek týkajúcich sa internetovej služby pre vozidlo..

Používatelia sa sťažujú na škrtenie internetu rýchlosťou nepresahujúcou 50 kilobajtov podľa neobmedzeného plánu. Nezáleží na tom, či prekročili mesačný limit alebo nevyužili jeden kúsok plánu. Verizon ich aj tak škrtí.

Tu je ďalší prípad, keď nielen že rušia pripojenie, ale ukladajú aj limit údajov po prekročení určitej prahovej hodnoty..

Spotrebitelia sa hnevajú, že im bolo sľúbené, že uprednostňujú údaje, pričom sa neuškodí do tej miery, že služba sa stáva zbytočnou a Verizon nedokáže uspokojiť svojich spotrebiteľov..

T-Mobile Throttling

Došlo k trendu v obmedzovaní internetu, ktorý sa dosiahol s cieľom zabrániť preťaženiu v sieťach. Ale je to skutočne tak? T-Mobile tvrdí, že jeho internetové plány sú v skutočnosti neobmedzené, ako sľúbili.

V poslednej dobe používatelia začali čeliť škrteniu na T-Mobile, keď konzumovali videoobsah na populárnych platformách Netflix a YouTube. Toto sa ukázalo na Reddit, keď bol streamovaný video obsah obmedzený na kvalitu 480p.

Ďalšou vecou, ​​ktorú si treba zapamätať, je to, že ak prekročíte povolený limit dátového limitu 50 GB, môže dôjsť k vášmu spojeniu. Samotné T-Mobile to potvrdilo, ak žijete v oblasti, ktorá má preťaženie siete a prekročili ste limit, ktorému čelíte pomalšie rýchlosti v porovnaní s ostatnými účastníkmi..

Dátové plány však nie sú neobmedzené. Očakávali by ste, že spoločnosť takého kalibru bude ponúkať neobmedzené množstvo údajov, ale nie je tomu tak. Existuje limit 5 GB, ktorý po prekročení vás vráti späť do staroby 2G rýchlosti.

Obtok T-Mobile Throttling

Ak chcete zažiť bežnú rýchlosť internetu, vykonajte nasledujúce kroky, aby ste najrýchlejším spôsobom obchádzali údaje T-Mobile..

 • Choď do nastavení.”
 • Vyberte: „Wireless & network “, > Mobilná sieť.
 • Klepnite na: na „Názvy prístupových bodov“ > T-Mobile APN a prejdite na typ APN.
 • Klepnite na: na „Typ APN“ a upravte ho pridaním „dun“ na koniec.
 • Reštartujte zariadenie.

Som obmedzený? Spustite test rýchlosti, aby ste to vedeli.

Musíte sa ubezpečiť, že problémom, ktorému čelíme, je skutočne škrtenie internetu. A ak chcete zistiť, či je náš internet obmedzený, musíte sa spoliehať na niekoľko rôznych nástrojov. Tieto nástroje dokážu poskytnúť jasné výsledky o vašom pripojení.

Test zdravia na internete

Ak chcete zistiť, či ste tu obmedzení, je  Nástroj na testovanie zdravotného stavu na internete. Tento nástroj bol vyvinutý ľuďmi, ktorí verili v slobodu internetu. Tento nástroj porovnáva rôzne variácie rýchlosti.

Ak je medzi testami menší rozdiel, existuje menšia pravdepodobnosť, že bude spotrebiteľ škrtený. Ak sa obávate škrtenia, mali by ste nástroj skontrolovať.

Je škrtenie poskytovateľa internetových služieb nezákonné?

Nie, škrtenie vykonávané poskytovateľmi internetových služieb nemožno považovať za nezákonné. Keď bola sieťová neutralita v poriadku, poskytovatelia internetových služieb boli zodpovední za svoje konanie v prípade zanedbania povinností zo strany FCC. Od vtedy Zákony o neutralite siete boli zasielané do kanalizácie. Poskytovatelia internetových služieb majú právomoc robiť všetko, čo chcú pre vaše pripojenie.

Či už ide o uprednostňovanie konkrétneho obsahu, škrtenie internetového pripojenia, čokoľvek. Bez kontrolného orgánu nad poskytovateľmi internetových služieb sa môžu dopúšťať nesprávnych praktík a rušiť užívateľské skúsenosti bez toho, aby ich ktokoľvek považoval za zodpovedného.

Throttling ISP, zatiaľ čo Torrenting?

Torrenting je najpoužívanejšou architektúrou na sťahovanie obsahu na celom svete. Štatistika odhaľuje že počet ľudí, ktorí navštívili pirátske webové stránky, je v miliardách.

To nevyhnutne neznamená, že torrentovanie sa používa príliš nelegálne na sťahovanie obsahu chráneného autorskými právami. Architektúra typu Peer-to-Peer sa používa na sťahovanie legitímnych súborov, ako sú operačné systémy s otvoreným zdrojom, napríklad Ubuntu..

Pretože počet ľudí zapojených do torrentingu je vysoký, poskytovatelia internetových služieb obmedzujú internet, aby vám zabránili sťahovať cez architektúru P2P.

Comcast, Verizon a Cox sú známe tým, že obmedzujú pripojenia, ktoré sa podieľajú na torrentingu. Podľa ZDNet, Comcast obmedzuje 12% internetových pripojení, zatiaľ čo Cox a Verizon narúšajú 13% a 9% pripojení..

Bypass Throttling na zrýchlenie torrentov

Ak chcete obísť škrtenie počas torrentovania, potrebujete predplatné siete VPN, ktoré nezakazuje torrentovanie na ich serveroch..

 1. Musia mať „špecializované servery P2P“.
 2. Potvrďte, že VPN má vysoko kvalitné šifrovanie.
 3. Vďaka funkcii Kill-Switch zostane vaša identita anonymná počas celého obdobia sťahovania.
 4. „Pravidlá bez protokolovania“, aby vaše aktivity nemali „žiadnu históriu“.

Netflix Throttling

Od tohto roku má Netflix viac ako 167 miliónov spotrebiteľov (predplatiteľov) a očakáva sa, že sa zvýši kvôli vysokokvalitnému obsahu, o ktorom sú známe, a vďaka koronavírusu, vďaka ktorému zostávajú všetci doma. Používatelia streamovaní na serveri Netflix spotrebúvajú väčšiu šírku pásma ako obvykle, čo zvyšuje pravdepodobnosť, že ho poskytovatelia internetových služieb potláčajú..

AT&T a Verizon sú dva hlavné nosiče ktoré sú známe tým, že obmedzujú používateľov, ktorí sa podieľajú na streamovaní obsahu Netflix.

Aké je riešenie škrtenia v sieti Netflix, aby ste si mohli vychutnať filmy vo vysokej kvalite a televízne vysielania? Ako sa dá človek úplne vyhnúť škrteniu? Odpoveď leží vo vašom dosahu.

Zastavte škrtenie na Netflixe

Ak chcete zastaviť obmedzovanie siete Netflix, vyberte sieť VPN, ktorá je kompatibilná s technológiou Netflix. V sieti VPN kompatibilnej so systémom Netflix môžete očakávať nasledujúce funkcie.

 • Pre Netflix-Streaming musia existovať „dedikované servery“.
 • VPN je možné použiť na streamovanie geo-lock obsahu.

Rýchlosti blesku a majú schopnosť chrániť vás pred nechceným škrtením ISP.

Throttling ISP na YouTube

YouTube je platforma na streamovanie videa, ktorú každý deň používajú miliardy ľudí z rôznych dôvodov. Niektorí ho používajú na učenie, iní ho používajú na zábavu.

Jedna vec, ktorá zostáva bežná na celom svete, je škrtenie. Poskytovatelia internetových služieb YouTube obmedzujú, pretože má schopnosť využiť všetku dostupnú šírku pásma a zvýšiť zaťaženie serverov.

nedávno, AT&T bol chytený škrtiace populárnej platformy, YouTube. Správa odhalila, že telekomunikačná spoločnosť obmedzovala YouTube o 74% času.

Ľudia, ktorí sú svedkami škrtenia na YouTube?

Pozerali ste už niekedy YouTube a narazíte na pokles kvality videa? Môžete sa stať obeťou škrtenia ISP. Ako potom určíte škrtenie internetu?

Pomocou nástroja, ktorý poskytuje samotná spoločnosť Google, môžete využiť prehľad kvality videa google. Ukazuje vám, akú rýchlosť ste na YouTube.

Vynechajte škrtenie ISP na YouTube?

Ak chcete obísť obmedzovanie počtu poskytovateľov internetových služieb na YouTube, potrebujete VPN s nasledujúcimi funkciami:

 • šifrovanie
 • Vysoké rýchlosti
 • Hlavný vypínač
 • Široká škála serverov

Tieto funkcie sú potrebné z rôznych dôvodov. Nemusíte však strácať čas hľadaním VPN, ktorá spĺňa vyššie uvedené kritériá. Už viete o tých VPN, ktoré dokážu zastaviť škrtenie ISP raz a navždy.

záver

Poskytovatelia internetových služieb zneužívajú svoje právomoci už od prepustenia neutrality siete. V každom okamihu robia nepravdivé tvrdenia, aby zvýšili svoje konverzie, ale predovšetkým neposkytujú to, čo predávali.

Verizon a AT&T sú dva veľké príklady urážlivej sily. Poskytovatelia internetových služieb sa zapojili do internetového škrtenia od roku 2011, keď nikto netušil, že je to dokonca možné.

Ak chcete získať späť svoje právo na používanie bezplatného internetu bez problémov, s obmedzeniami a škrtením. Musíte sa riadiť vyššie uvedeným procesom obchádzania škrtenia ISP. Jediným efektívnym spôsobom, ako sa tohto problému zbaviť, je použitie siete VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me