Ako sa zbaviť Omegle


Vynechajte jeden z popredných svetových komunitných chatovacích webov, ktorý používateľom umožňuje začať konverzáciu s kýmkoľvek na celom svete. Predovšetkým je to zadarmo.

V tejto príručke sa pozrieme na to, ako sa môžete zbaviť moci od Omegle, ak ste náhodou vykopli stránky. Každý má samozrejme nepredvídateľnú stránku, ale je potrebné dávať pozor, aby ste nerobili nič, čo by vás na webe zakázalo..

V tejto poznámke by sme chceli spomenúť hneď na začiatku, že správcovia Omegle sú známi náhodou vylúčiť používateľov z platformy. Možno nebudete vedieť, prečo ste dostali zákaz.

Čo by ste mali urobiť, keď zistíte, že Omegle vás zakázal? Podľa našich skúseností je najlepším spôsobom, ako sa odblokovať od Omegle (a ktorejkoľvek z jej chatovacích miestností), využitie VPN alebo virtuálnej súkromnej siete..

omegle image

Ak máte tú časť dole, ste všetci pripravení naučiť sa, ako sa zbaviť osvety od Omeagle.

Ide o to, že ľudia Omegle zakážu ľuďom to, že potrebujú svoje adresy IP. Bez sledovania vašej IP adresy nemá Omegle žiadnu možnosť vedieť, kto ste.

Ak použijete službu VPN na zmenu vašej adresy IP, nemôžu vás odstrániť.

Preto je najjednoduchším a najlepším spôsobom, ako sa odblokovať od Omegle, použitie VPN a zmena IP adresy vášho počítača. Ak neviete, ako to urobiť, nebojte sa – prichádzame veľa podrobností o tom, ako zablokovať prístup k vašej adrese IP..

Zatiaľ by ste mali vedieť, že virtuálna súkromná sieť je služba, ktorá sa stará o všetko, čo musíte urobiť, aby ste zmenili svoju IP adresu..

Všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa v službe VPN, stiahnuť / nainštalovať aplikáciu VPN, spustiť ju a potom sa pripojiť k VPN serveru podľa vášho výberu..

Väčšina dobrých poskytovateľov služieb VPN prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Týmto spôsobom nemusíte pri registrácii do siete VPN riskovať, pretože služba vám peniaze vráti, ak sa vám to nepáči..

Prečo Omegle zakazuje používateľov

O spoločnosti Omegle je známe, že pravidelne blokuje používateľov zo stránok. Toto sú dôvody, prečo sú ľudia v Omegle zakázaní:

Porušili ste jednu alebo viac zmluvných podmienok spoločnosti Omegle

To, že Omegle je bezplatná služba online chatu, neznamená, že môžete robiť to, čo chcete. Za Omegle je tím, ktorý udržuje veci pod kontrolou. Rozbalme to trochu.

Celkovo môžete bez problémov používať službu ako Omegle. Niektoré akcie však môžu spoločnosť Omegle prinútiť, aby vás na webe zakázala. Niektoré z týchto akcií zneužívajú iných používateľov, spamujú rôzne chatovacie miestnosti a zverejňujú obsah nevhodný pre deti.

Používatelia Omegle tiež nemôžu vo svojich videách prehrávať hudbu chránenú autorskými právami.

Správcovia Omegle môžu a môžu ľudí vyradiť z platformy na základe toho, čo o nich hovoria ostatní používatelia.

zakázané logo

Ak sa ľudia začnú sťažovať na konkrétneho používateľa Omegle, môže byť tomuto používateľovi zakázaný. Samotná spoločnosť Omegle vás nemusí chytiť porušovaním zmluvných podmienok platformy.

Aj keď vás iný používateľ chytí a nahlási ho moderátorom stránky, svoj zákaz môžete odstrániť. To samozrejme znamená, že veľa bude závisieť od úsudku moderátora, ktorého sa prípad týka.

Ďalšou vecou, ​​na ktorú by ste mali pamätať, je to, že nemôžete začať konverzáciu s tematikou pre dospelých s kýmkoľvek na platforme..

Ak to chcete urobiť, Omegle má na svojich webových stránkach špeciálnu sekciu. Ak správcovia zistia, že nedodržiavate pravidlo 18+ svojej platformy, určite vás zakázajú.

Niekto vás nahlási z iných dôvodov

Okrem zmluvných podmienok, ak vidíte niečo, čo iný používateľ považuje za urážlivé a užívateľ vás nahlási, potom má administrácia Omegle právo zapojiť sa a zakázať vám čiernu listinu.

Takéto správy vedú k veľmi rýchlemu zákazu, takže buďte na pozore, aby ste sa vyhli hovoreniu všetkého, čo vám príde v ktorúkoľvek chvíľu.

Je známe, že moderátori na tejto platforme trávia veľa času skúmaním správ a overovaním zlého správania používateľov stránok..

Niektorí sa samozrejme domnievajú, že moderátori Omegle sú príliš štedrí, pokiaľ ide o zákaz ľudí na webe.

Čítali sme o prípadoch, ktoré administratíva nevyšetrila dostatočne dôkladne pred zákazom daného používateľa.

Ale nezáleží na tom, o čom hovoríte.

Ak osoba, s ktorou hovoríte, chápe, že ste jej povedali niečo, čo by jej mohlo ublížiť, a oni vás nahlásia, Omegle vás môže zaradiť na čiernu listinu, aj keď ste sa nikdy nepriblížili k porušeniu akýchkoľvek zmluvných podmienok platformy.

O čom sú tie nevhodné veci, o ktorých by ste sa mali vyhnúť Omegle?

Už sme sa zmienili o tom, že by ste si mali prečítať stránku so zmluvnými podmienkami a zistiť oficiálnu pozíciu platformy k typu obsahu, ktorý na stránke zvyčajne umožňuje..

Väčšinu času zistíte, že všetko, čo správcovia považujú za nevhodné, je subjektívne. Čo by ste potom mali urobiť? Najlepší postup je zabezpečiť, aby ste rešpektovali všetkých na platforme.

Používatelia Omegle s vami nechcú hovoriť

Čím viac používateľov Omegle vás opustí zo svojich obrazoviek, tým viac Omegle si toho všimne. Ak moderátori tvrdia, že príliš veľa používateľov Omegle zrušilo s vami chat, bude to znamenať, že možno nepatríte do siete. Zistili sme tiež, že na to, aby ste dostali zákaz, nemusíte byť príliš upustení.

Nakoniec je to všetko o moderátoroch prítomných v danom okamihu, ale ak je počet ľudí, ktorí vás opustia, väčší ako počet ľudí, ktorí akceptujú vaše spojenie, potom je to problém.

Moderátori nie sú jediní, ktorí lovia používateľov Omegle, ktorí sa snažia na platforme vytvárať problémy. Niektoré algoritmy boli vyškolené, aby zistili, ktorý používateľ by mohol spôsobiť problémy. Ak ste troll, algoritmy vás chytia a potom vás na čiernu listinu.

Poznámka:

Pre tých, ktorí nevedia, čo je troll: Jednoducho povedané, „troll“ je užívateľ, ktorého jediným motívom je obťažovať ostatných ľudí na danej platforme..

Nie je pochýb o tom, že moderátori stránky majú ťažkú ​​úlohu, aby sa ubezpečili, že Omegle zostane bezpečnou platformou pre ľudí, ktorí chcú začať konverzáciu s cudzími ľuďmi z celého sveta..

Nie sme si istí, či by to tak malo byť, pretože neexistuje spôsob, ako zaručiť, že používatelia Omegle nebudú na platforme vystavení neslušnému materiálu. Ale možno na tom nezáleží.

Omegle je online sociálna platforma, a ak nemáte skúsenosti so socializáciou na internete, možno by ste radšej nepoužívali platformy sociálnych médií, ako je Omegle..

V tejto súvislosti by sme tu mali tiež uviesť, že pravidlo „príliš veľa kvapiek“ funguje opačným spôsobom. Ak moderátori a algoritmy platformy zistia, že príliš často a príliš rýchlo upúšťate príliš veľa používateľov, pochopia, že nechcete platformu komunikovať ani na ňu nedávať..

Takáto akcia tiež dáva Omegle dojem, že ste tu, aby ste špehovali ľudí, ktorí skutočne chcú hovoriť s cudzími ľuďmi..

Omegle Bans: Ako dlho vydržia?

klávesnica je zakázanáNeexistuje pevné obdobie. Väčšina z toho závisí od toho, prečo moderátori cítili potrebu zakázať vás. Vo všeobecnosti sa však zákaz môže líšiť od jedného týždňa do štvrť roku.

Nie je ani jasné, koľko dní musíte na odstránenie zákazu navštíviť. Najdôležitejšia vec, ktorú môžete v takom prípade urobiť, je venovať pozornosť typu správania, ktoré stránka výslovne odrádza. Nepoužívajte spam, nepoužívajte rasistické štíty a nezverejňujte obsah NSFW.

Výstraha:

Ak sa týmto typom správania nezdržíte, Omegle vás môže natrvalo zakázať.

Ale dosť zlé, že Omegle môže urobiť pre vaše online chatovanie. Poďme sa porozprávať o riešeniach, ktoré môžete teraz použiť na odstránenie zákazu Omegle.

Najlepšie spôsoby, ako odstrániť zákaz z Omegle

Len to počkajte

Aj keď to môže byť nepohodlné a frustrujúce, niekedy musíte urobiť všetko počkajte pár dní aby ste videli, ako sa váš zákaz zruší.

Dĺžka trvania zákazu môže závisieť od závažnosti vášho trestného činu. Niekedy sa automaticky rozbijú automaticky do jedného týždňa, zatiaľ čo inokedy budete musieť čakať šesť mesiacov alebo navždy.

Najjednoduchšie je urobiť stále kontrolujte web Omegle.

Ak máte prístup na všetky stránky, váš zákaz mohol byť zrušený. Ak nie, pokračujte v čítaní.

Existuje niekoľko vecí, ktoré môžu výrazne predĺžiť trvanie vášho zákazu. Ak napríklad moderátori spoločnosti Omegle zistia, že vám zakázali viac ako jedenkrát alebo vás zakázali na niečo, čo platforma považuje za úplne urážlivé, môžu predĺžiť obdobie zákazu Omegle (na potenciálne neobmedzené množstvo času)..

Niekedy zistíte, že vám bol Omegle zakázaný bez zjavného dôvodu.

Toto je dôležité:

Ako je uvedené vyššie, vždy je dobré skontrolovať časť zmluvných podmienok na webových stránkach spoločnosti Omegle, aby ste sa uistili, že ste náhodou nekončili niečo proti pravidlám platforiem..

Prejdite na oficiálnu webovú stránku www.omegle.com a potom prejdite nadol na spodnú časť stránky. Na tomto mieste si budete môcť prečítať viac informácií o zmluvných podmienkach služby.

Skúste zmeniť svoju sieť

Niekedy, ak jednoducho zmeníte svoju sieť, môžete svoj zákaz zbaviť. Omegle s najväčšou pravdepodobnosťou zakáže ľuďom zakázaním IP adresy ich domácich sietí Wi-Fi, takže všetko, čo musíte urobiť, aby ste sa zbavili opotrebenia, pripojiť sa k inej sieti Wi-Fi a používať ich novú adresu IP na prístup k Omegle.

To samozrejme nie je možné, ak nemáte v dosahu inú sieť Wi-Fi.

telefón s retiazkami

Počítač sa môžete vždy pokúsiť presunúť bližšie k inému pripojeniu Wi-Fi. Medzi praktické príklady patrí návšteva knižnice, domu priateľa alebo dokonca miestnej kaviarne (za prístup k WiFi budete možno musieť zaplatiť za kávu). V závislosti od toho, kde bývate, môžete mať prístup k herným kaviarňam, ktoré ponúkajú bezplatné pripojenie k sieti Wi-Fi.

S ohľadom na to vám odporúčame, aby ste sa zdržiavali videorozhovorov, keď ste na verejnom mieste.

Vždy je lepší prístup, že keď pristupujete k Omegle z inej siete, uistite sa, že ste v súkromnej oblasti alebo aspoň nezabudnite, že nikto iný na vašu obrazovku nemôže nahliadnuť. Okrem toho by ste sa mali vyhnúť používaniu verejných sietí Wi-Fi, pretože mnohé z nich nie sú správne zabezpečené.

Zmeňte svoju IP adresu

Možno máte káblový modem alebo pripojenie DSL. Váš poskytovateľ internetových služieb s najväčšou pravdepodobnosťou automaticky priradí dynamickú IP adresu.

To znamená, že adresa IP vášho modemu sa automaticky zmení po uplynutí určitého času. To je to, čo ISP volajú na obnovenie hovoru (používateľom je pridelená nová IP adresa).

Táto akcia vás niekedy môže odradiť od Omegle. Môžeš reštartujte modem niekoľkokrát na urýchlenie procesu zmeny.

Ďalším spôsobom, ako zmeniť svoju adresu IP, je použitie siete VPN – podrobnejšie informácie nájdete ďalej v tejto príručke.

Vyskúšajte Omegle: Nájdite inú platformu online četu

Vždy môžete skúste inú chatovaciu službu ak vám bol zakázaný Omegle. Niektoré z najznámejších alternatív Omegle sú:

 1. Tinychat
 2. Chatrandom
 3. Chatroulette

Použite službu Proxy

Existuje veľa bezplatných proxy služieb, ktoré vám môžu poskytnúť prístup k Omegle. Vyhľadajte iba jeden online.

Nezabúdajte však, že Omegle už zakázala väčšinu proxy služieb. Pred registráciou na prémiovú službu vyskúšajte bezplatnú proxy službu.

Tu je niekoľko možností:

 1. Megaproxy
 2. FilterBypass
 3. VPNBook

Jedným zo spôsobov, ako sa odblokovať v Omegle: Použite sieť VPN

Ale nielen VPN (Virtual Private Network). Chceme, aby ste sa zaregistrovali do služby VPN, ktorá je spoľahlivá (nevystavuje vaše údaje) a rýchla (pri chatovaní sa nechcete neustále odpojovať a ukladať do vyrovnávacej pamäte).

Služby VPN robia skvelú prácu s maskovaním adresy IP používateľa.

Robia to presmerovaním internetového prenosu používateľa prostredníctvom svojho vlastného servera VPN, ktorý sa nachádza v krajine, ktorú si užívateľ vyberie. Po pripojení k serveru VPN vás Omegle uvidí iba ako zákazníka z novej krajiny.

Nemali by vedieť, že používate rovnakú domácu sieť ako predtým.

Jedným z dôvodov, prečo vám odporúčame zaregistrovať sa pre rýchlu službu VPN, je to, že väčšina sietí VPN spomaľuje vaše pripojenie z dôvodu spôsobu ich fungovania. Ak sa teda zaregistrujete pre pomalú sieť VPN, môžete byť frustrovaní, keď váš videochat nefunguje.

NordVPN je jedným z najlepších poskytovateľov služieb VPN na súčasnom trhu. K dispozícii sú aj niektoré ďalšie dobré VPN, napríklad ExpressVPN a CyberGhost.

Premium VPN služby vám budú účtovať malú sumu peňazí mesačne alebo ročne.

Službu môžete kedykoľvek vyskúšať zadarmo, aby ste zistili, či sa vám to páči. Spoločnosti NordVPN, ExpressVPN a CyberGhost ponúkajú bezplatnú skúšobnú dobu pre nových zákazníkov. Ak sa zaregistrujete so službou VPN dosť dlho, môžete skutočne získať aj nejaké slušné zľavy.

Poznámka:

V deň, keď sa do služby Omegle zaregistrujete, vyskúšajte svoju službu virtuálnej súkromnej siete. Ak vaša VPN nefunguje s Omegle, využite záruku vrátenia peňazí a požiadajte o vrátenie peňazí.

Sprievodca krok za krokom: Ako používať VPN na to, aby ste sa v Omegle zbavili zákazu

 1. Zaregistrujte sa a získajte dobrú sieť VPN. Kliknutím sem zobrazíte zoznam najlepších služieb VPN.
 2. Nainštalujte aplikáciu VPN z webu VPN, do ktorej ste sa zaregistrovali, a spustite aplikáciu.
 3. Pripojte sa na vzdialený server VPN a zmeňte svoju adresu IP na novú adresu IP.
 4. Prístup na omegle.com s novou IP adresou.

Najčastejšie otázky

Ako dlho potrvá, kým sa z Omegle odbremeníte?

Kdekoľvek od pár dní do večnosti. Alebo použite VPN na okamžité odbremenenie.

Ako dlho vydrží zákaz Omegle?

Podľa závažnosti vašich trestných činov od jedného týždňa do šiestich mesiacov. To vieme od roku 2020.

Ako sa môžem odbúrať z OmeTV?

Použitím VPN alebo proxy služby zmeníte svoju IP adresu na novú IP adresu.

Podáva Omegle správu polícii?

Ak urobíte niečo nezákonné, potom áno. Prečítajte si pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Omegle tu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map