Najlepšie súkromné ​​vyhľadávače zostať anonymný


Vyhľadávače sú jednou z najväčších inovácií na svete internetu. Poskytnú vám potrebné informácie do niekoľkých sekúnd. Sú to kódované programy, vďaka ktorým sú otvorené dvere pre počítačové útoky. Ak zachovávate svoje súkromie v bezpečí, musíte použiť anonymný vyhľadávací nástroj.

Vyhľadávacie nástroje označené ako populárne v tomto veku nie sú o vás priateľské. Dôvodom je to, že si uchovávajú záznamy o histórii, preferenciách, metaúdajoch a čase strávenom používateľmi. Osoba, ktorá si je vedomá anonymity, by určite nechcela, aby ju niekto držal.

Najlepšie súkromné ​​vyhľadávacie nástroje boli zavedené, aby poskytli platformu, prostredníctvom ktorej môže užívateľ mať informácie bezpečne. Používateľ internetu zadá dotaz cez anonymný vyhľadávací panel bez obáv z sledovania. Tieto vyhľadávacie nástroje neuchovávajú históriu používateľov a nevedú ani denníky.

Prečo sú potrebné súkromné ​​vyhľadávacie nástroje?

Vyhľadávacie nástroje vedia veľa o svojich používateľoch, ktoré zahŕňajú súbory cookie, históriu a prediktívne výsledky. Sú to príklady toho, ako vyhľadávací nástroj vie o svojich používateľoch. Poznaním vašich preferencií nie je pre vyhľadávače ťažkou úlohou odvodiť vašu osobnosť a spoznať vaše obľúbené a nepáčne.

Prečo chcete, aby niekto sledoval vaše vyhľadávacie dopyty? V tejto dobe má tajomstvo svoju vlastnú hodnotu. Na poskytnutie anonymného prostredia vám pomôže súkromný vyhľadávací nástroj. S jeho pomocou sa na webe nikdy neuverejnia vaše metadáta, poloha ani preferencie.

12 najlepších súkromných vyhľadávacích nástrojov, ktoré vás nesledujú

Tieto vyhľadávacie nástroje zabezpečujú ochranu údajov pred únikom údajov tretím stranám a nedostanete sa pod radar hackerov a snooperov. Uviedli sme najlepšie súkromné ​​vyhľadávacie nástroje pre tých používateľov, ktorí sú trochu paranoidní o svojej online prítomnosti.

1. DuckDuckGo

DuckDuckGo je maják medzi súkromnými vyhľadávacími nástrojmi, ktoré implementujú izoláciu od rozliatia údajov alebo hackingu. Používa sa široko na zabezpečenie anonymného prehliadania. Užívateľ internetu môže ľahko získať výsledky bez toho, aby bol rušený reklamami. Servery DuckDuckGo majú niekoľko úžasných funkcií, ktoré môžu byť pre používateľov internetu atraktívnejšie.

DuckDuckGo zaisťuje špičkové súkromie v histórii internetu. Poskytuje voľný priestor na ukladanie údajov v cloude a funkčnosť na rôznych počítačoch. Umožňuje tiež používateľom meniť „nastavenia“ miesta, ktoré zakazuje sledovanie internetového pripojenia.

2. BitClave

Bitclave je ďalší prírastok v kategórii anonymných vyhľadávacích nástrojov vyvinutých s blockchainom len na jeden účel, ktorý už poznáte! Zabezpečenie vašej online aktivity. Ide o decentralizovaný vyhľadávací nástroj, ktorý používateľom umožňuje zvoliť si, ktoré informácie môžu svojim inzerentom poskytnúť.

Útoky typu „človek v strede“ nie sú možné, pretože komunikujete priamo s inzerentom. Stručne povedané, vaša anonymita je pre nich vzácna a poskytujú vám priateľské užívateľské rozhranie. Bezpečné, bezpečné a priateľské bitclave po celú dobu!

3. StartPage

StartPage nie je jednoduchá ako jej názov, považuje sa za najlepší súkromný vyhľadávací nástroj, ktorý indexuje anonymné výsledky. StartPage zobrazuje rozhranie, ktoré berie vstup a zobrazuje výsledky. Aká je súdržnosť na pozadí, aby ste vy alebo vaše údaje boli v bezpečí?

StartPage funguje tak, že vezme vstup, ale na zhromažďovanie údajov nepoužíva svoju skutočnú adresu IP. Pri vyhľadávaní sa zmení adresa, pretože nikto nemá prístup k používateľovi kvôli histórii prehliadania.

4. Wolfram | Alpha

Wolfram Alpha je priekopníkom v kategórii súkromných vyhľadávacích nástrojov, ktorá užívateľovi uľahčuje autentické výsledky. Zahŕňa niektoré kategórie súvisiace s výpočtami, algoritmami, technikami. Berie vhodný vstup, vyhľadáva výsledok z týchto kategórií a uspokojuje používateľa poskytovaním autentických informácií.

Aj keď Wolfram Alpha zveruje používateľom internetu tým, že udržuje ich štatistiku bezpečnou treťou silou, ktorí sa snažia ovplyvniť systematické výsledky. Aby sa tomuto porušeniu zabránilo, používa sa Wolfram Alpha, pretože blokuje neoprávnený prístup.

5. Hulbee

Hulbee je anonymný vyhľadávací nástroj, ktorý sa nezachová so žiadnymi stopami a neobťažuje sa s umiestnením používateľa. Je to efektívne a nezachováva analýzu aktivity jeho návštevníkov. Okrem toho umožňuje používateľovi odstrániť svoju online aktivitu aj po tom, čo neponecháva žiadne stopy.

Okrem toho umožňuje používateľovi vymazať svoje internetové aktivity aj potom, čo neponecháva žiadne stopy. Pomáha to udržiavať žiadnu stopu výsledku vyhľadávania. Túto funkciu je najlepšie vyhľadávať vo vyhľadávacom nástroji v porovnaní s ostatnými. Okrem tejto úžasnosti je to, že používatelia si môžu vybrať miesto, ktoré uprednostňujú pri vyhľadávaní online.

6. Qwant

Qwant je prémiový súkromný vyhľadávací nástroj nachádzajúci sa vo Francúzsku. Začala svoju činnosť v roku 2013 a keďže sa nachádza na hranici Európy, dodržiava prísne pravidlá týkajúce sa HDPR. Vyhľadávací nástroj na svojej stránke uvádza, že nemá záujem zacieliť na používateľov reklamy podľa ich vyhľadávaní.

Zaväzuje sa chrániť súkromie svojich používateľov. Qwant ponúka útočisko pred jurisdikciou piatich a deviatich očných aliancií a je to nevyhnutné. Neohrozujte svoje súkromie pri hromadnom sledovaní. Preto, ak sa chystáte začať online vyhľadávanie súkromne pred zvedavými očami, nainštalujte Qwant a užívajte si!

7. Vyhľadajte šifrovanie

Rovnako ako väčšina popísaných anonymných vyhľadávacích nástrojov, služba Search Encrypt nesleduje otázky, ktoré používateľ urobí. Tento vyhľadávací nástroj používa šifrovanie SSL a spĺňa najvyššie kritériá spôsobilosti na účely zabezpečenia.

Po dokončení relácie sa predchádzajúce relácie automaticky vymažú, takže nezostanú žiadne stopy. Dokonca aj vaše zariadenie nemôže zachytiť vaše vyhľadávanie. Unikátna funkcia nástroja Search Encrypt, vďaka ktorej je najlepším vyhľadávacím nástrojom, je spôsob, akým poskytuje bezpečnú platformu.

Zachováva súkromie ako svoju prvoradú úlohu a nevytvára váš profil. Táto funkcia je v tomto digitálnom veku nevyhnutnosťou, pretože vyhľadávací nástroj je zriedkavý, aby vytvoril predstaviteľný profil, v ktorom sú umiestnené vaše informácie. Kvôli zachovaniu úplnej anonymity pri vyhľadávaní online je dôvodom, prečo existuje šifrovanie vyhľadávania.

8. Oscobo

Oscobo bol vyvinutý s jediným účelom, aby chránil anonymitu používateľa pri vyhľadávaní. Oscobo je na rozdiel od populárnych vyhľadávacích nástrojov oprávnená byť najlepším súkromným vyhľadávacím nástrojom kvôli svojej schopnosti nesledovať informácie o používateľovi. Ako už bolo uvedené, nesleduje a neuchováva ani protokoly informácií.

Ďalším užitočným riešením pre žiadateľov o súkromie je to, že spoločnosť Oscobo neumožňuje tretej strane prevziať kontrolu nad klientskými údajmi ani ich zneužiť. Tento vyhľadávací nástroj úplne šifruje vyhľadávacie dopyty a nikto s nimi nemôže zasahovať. Žiadna tretia strana, žiadne sledovače, na čo čakáte?

9. Yippy

Tento najlepší anonymný vyhľadávací nástroj drží súkromie používateľa na vrchole svojej priority. Jednou zo špecialít vyhľadávacieho nástroja Yippy je zbaviť sa výsledkov, ktoré sa považujú za nevhodné. Na serveri Yippy môžete upravovať obsah podľa svojich predstáv pod menom správ, trendov atď.

Yippy sa hodí, keď sa chcete vyhnúť ISP a vládnej kontrole. Ak teda hľadáte záznamy, ktoré neboli obnovené bežnými vyhľadávacími nástrojmi, skúste použiť program Yippy. Ak chcete vyhľadávať na webe obmedzený obsah, Yippy je na vás!

10. Gigablast

Spoločnosť Gigablast patrí medzi viac ako miliardy webových stránok / webových stránok a uľahčuje vám okamžité informácie. Nesleduje vašu online prítomnosť a je uznávaný ako najlepší súkromný vyhľadávací nástroj medzi veľkými hráčmi.

Tento vyhľadávací nástroj poskytuje ďalšie funkcie a prispôsobenie. Pomáhajú užívateľovi pri vyhľadávaní fráz, rozlišujú medzi príponami súborov a výsledkami v rôznych jazykoch. Gigablast vám dáva úplne anonymné vyhľadávanie od inzerentov a spammerov.

11. Odpojte vyhľadávanie

Odpojenie je súkromný vyhľadávací nástroj, ktorý vám pomáha oddeliť sa od webových stránok alebo rozhraní, ktoré majú právo sledovať vaše stopy. V zásade sleduje tie stránky, ktoré hľadajú informácie, ktoré môžu byť škodlivé pre tých, ktorí sa boja zdieľania svojich osobných údajov.

Odpojenie najskôr odošle dotaz a ukáže vám požadované výsledky a súčasne zobrazí vedľajšie správy. Zobrazí sa popis tých webových stránok, ktoré sú určené na uchovávanie vašich záznamov, a v konkrétnom prípade vás oddeľuje od týchto webov, pri ktorých existuje riziko uloženia záznamov..

12. MetaGer

MetaGer vám umožňuje vykonávať súkromné ​​vyhľadávania bez protokolovania dopytov. Nezostanú žiadne stopy a tiež sa pripojí k proxy serveru, takže môžete otvoriť odkazy súkromne. Tento anonymný vyhľadávací nástroj vám pomáha chrániť vašu IP adresu pred webmi, na ktoré sa prihlasujete. Vaše kľúčové slová sa nesledujú.

Inzerenti a pridružené spoločnosti tretích strán sa s vašou online prítomnosťou neobťažujú. Reklamy nezasahujú do vášho surfovania a ste chránení pred kybernetickými útokmi. Nevýhodou je len to, že predvoleným jazykom je nemčina.

Záverečné slová

Vo veku, ktorý dýchame, sú potrebné najlepšie súkromné ​​vyhľadávacie nástroje. Takmer každý populárny vyhľadávací nástroj sleduje vašu prítomnosť na internete a to by ste nechceli. Inzerenti, spameri, uprostred všetkých kybernetických útokov, ktoré sa dejú po internete, by ste sa ich mali zbaviť.

Boli vám sprístupnené jedinečné funkcie anonymných vyhľadávacích nástrojov. Otestujte každý vyhľadávací nástroj a nebudete mať pochybnosti o tom, že by mohlo dôjsť k narušeniu vašej online aktivity. Vaše online dotazy sa nebudú sledovať ani ukladať, čím sa pre vás definuje nové súkromné ​​vyhľadávanie. Šťastné súkromné ​​vyhľadávanie každého!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map