ביקורת IPVanish (2020)

IPVanish, כמו הרבה VPNs אחרים, אומר שהם “שירות ה- VPN הטוב בעולם”. עם זאת, בעולם בו קיימים מספר רב של VPNs מהשורה הראשונה במחירים מעולים, זו טענה גבוהה מאוד


מה שהיינו רוצים לעשות זה למשוך את הווילונות, לחרוג מההייפ בשיווק ולרדת אל ליבת השירות. כדי לעשות זאת, אנו נבחן ארבעה דברים:

 • מיקום השרת
 • מהירות שרת
 • מדיניות הפרטיות
 • תמחור

סקירה כללית

לוגו ipvanish

IPVanish היא רשת וירטואלית פרטית שמתמקד בהפיכת האינטרנט העולמי למקום בטוח יותר ובטוח יותר עבור לקוחותיו. בכך, IPVanish מאפשר P2P כמו גם תנועת סיקור סיביות. השרתים שלהם מציעים תכונות עדכניות, כולל רכיבה אוטומטית על IP.

IPVanish מבוסס בארצות הברית. עם זאת, יש להם מאות שרתים הפרוסים על פני 60 מדינות שונות. IPVanish מנוהל על ידי ספק שירותי האינטרנט StackPath. הם גאים מאוד לפרסם את העובדה הם פועלים על חומרה משלהם.

יש להם גם תשתית משלהם, כבלים, מתלים וכו ‘. זה משהו שרק אתה רואה עם שירות VPN ברמה העליונה. עם הגילוי המלא, IPVanish אכן עושה שימוש במספר ספקי שירותי ענן במקומות שונים כדי להשלים את הרשת הקניינית שלהם.

IPVanish אינה חברה שמעבירה פלאש על חומר. זה משהו שתבחין בו מייד כשאתה מוריד את הלקוח שלהם. תראה שיש להם לוח מחוונים פשוט שמאורגן, אבל אין בו הרבה הבזקים.

במרכז המסך תראה אם ​​אתה מחובר או לא. מתחת לזה תוכלו לראות עדכוני סטטוס, השרת שאליו אתם מחוברים וכו ’הממשק, בדומה לשירות עצמו, הוא פשוט אך מאפשר למשתמשים לבצע את המשימות שהם רוצים לבצע..

לוח מחוונים של חיבור ipvanish - min

תכונות מידע
שימושיות:ממשק משתמש לקוי
מדיניות רישום:אין כריתת עצים
גודל שרת:1,300 שרתי ++
הפצת שרת:60+ מדינות
תמיכה:צ’אט לייב 24/7 עם כל הקודם זוכה
מפתה:מותר
סטרימינג:מוגבל
פרוטוקול VPN והצפנה:OpenVPN, SOCKS5 ואחרים; הצפנת AES-256
המטה:ארה”ב
מחיר:4.87 $ לחודש
אתר רשמי:https://www.ipvanish.com
יתרונות:
 • מהירות הורדה ממוצעת
 • איסור מותר
 • מדיניות חזקה נגד כריתת עצים
 • הצפנה חזקה
חסרונות:
 • מבוסס בארצות הברית
 • יקר
 • חסר תמיכת לקוחות מעמיקה
תכונות:
 • אפליקציה קלה לשימוש
 • AES – 256 הצפנה
 • חבר עד חמישה מכשירים למנוי
 • תנועה P2P בלתי מוגבלת
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • אבטחה מרובת-צורות
 • מיתוג שרת ללא הגבלה
 • פרוטוקולי VPN מרובים

איפה שרתיהם נמצאים?

שרתי IPVanish ממפות דקות

ל- IPVanish יש את אחת מקבוצות השרתים הנרחבות ביותר עבור VPN בעולם. יש להם יותר מאלף שרתים ביותר מ- 60 מדינות. הם מציעים ללקוחותיהם מעל 40,000 IPS. יש להם 426 שרתים באירופה, 523 בצפון אמריקה, 20 במרכז אמריקה ודרום, 47 באסיה, 14 באפריקה ובמזרח התיכון, ו -65 באוקיאניה..

מספר גדול של שרתים המוצעים על ידי IPVanish אומר שאתה יכול לבחור את השרת שאתה זקוק לו על סמך מה שאתה רוצה להשיג. לדוגמה, אם אתה מעוניין לגשת לתוכן שמוגבל גיאוגרפי במיקום הפיזי שלך, אתה יכול לבחור שרת במדינה אחרת. אם אתה פשוט מחפש שרת שיסווה את כתובת ה- IP שלך, אתה יכול לבחור שרת קרוב אליך. תוכל להסוות את כתובת ה- IP שלך ועדיין ליהנות משירות מהיר.

IPVanish בחרה אסטרטגית את המיקומים עבור השרתים העולמיים שלהם. הם הקימו שרתים המאפשרים סיקור אנונימי. זהו יתרון מכיוון שרבים מ- VPN אומרים שהם תומכים בשיתוף P2P, אך הם באמת לא עושים זאת. בשרתים של IPVanish, אתה יכול לגשת לכל אתר סוער בכל מקום בעולם.

האם IPVanish עובד עם נטפליקס?

ל- IPVanish יש שיא ספוטטי בכל הקשור למגבלות גיאוגרפיות, כמו אלה שנתקלים על ידי אנשים המנסים להשתמש בנטפליקס מחוץ לארצות הברית. כשאתה מסתכל באתר שלהם אתה רואה ש- IPVanish לא אומרת שהם יעבדו עם Netflix. זה אופייני למה שראינו ממספר ספקי VPN.

נטפליקס עשתה עבודה טובה מאוד באיתור ומניעה של גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי באמצעות VPNs. רק VPNs העליונים, כגון ExpressVPN ו- NordVPN, מסוגלים לאפשר ללקוחות שלהם להזרים בצורה חלקה תוכן בשירותי הסטרימינג..

סטטיסטיקות נטפליקס - דקות

החלטנו לבדוק את הוננו בהתחברות לנטפליקס מחוץ לארצות הברית באמצעות VPN IPVanish. השרתים הראשונים שניסינו לא פעלו.

עם זאת, בערך בפעם הרביעית או החמישית, סוף סוף הצליח המחשב להתחבר לנטפליקס ועוקף זיהוי. אז בזמן שהיה זה ניצחון, שמנו לב גם לפיגור קשה, שהקטין את החוויה.

מהי מדיניות הרישום שלהם?

על פני השטח נראה כי ל- IPVanish קיימת מדיניות ללא כריתת עצים. כשאתה מסתכל על מדיניות הפרטיות שלהם, הם מציינים בבירור שהם לא מנהלים רישומים של תנועת חיבור או נתונים פעילים. פעמים רבות תוכלו לראות אותם אומרים עד כמה הם דואגים לזכויות הפרטיות שלכם.

מדיניות פרטיות של ipvanish

למרבה הצער, כפי שראינו עם מספר VPNs, מה שהם מבטיחים ומה שהם בעצם מספקים הם עולמות זה מזה. לאחרונה התברר כי IPVanish, בניגוד לכל טענותיהם, מנהלת יומנים. למעשה, קיימת שערורייה מתמשכת שבה נראה כי IPVanish מסרה יומני משתמש לרשויות שחוקרות תיק פלילי.

ברור שאיש אינו מגן על עבריינים העוסקים בפעילות פלילית. עם זאת, כאשר VPN מבטיח לשמור על אפס יומני ואז לא מצליח לשמור על מדיניות זו, זו הפרת האחריות שלהם כלפי הלקוחות שלהם והציבור.

הנה משהו שכדאי לזכור ב- IPVanish, הם א שירות VPN מבוסס ארה”ב. המשמעות היא שהם חייבים לעמוד במחלקה לביטחון פנים וארגונים ממשלתיים אחרים בארה”ב כאשר הם מבקשים מידע.

תיעוד לביטחון פנים

במקרה של התרחשות בשנת 2016, IPVanish, או ליתר דיוק חברת האם שלהם Highwinds Network Group Inc., העבירה מידע למחלקה לביטחון פנים אודות אחד הלקוחות שלהם. על פי התצהיר, הלקוח עסק בפעילות בלתי נתפסת, ואין לכך שום הגנה.

עם זאת, כפי שאתה יכול לראות, ה- המחלקה לביטחון פנים הגישה “זימון לרישומים.” Highwinds Network Group Inc. בהתחלה השיב לזימון באומרו כי אין להם נתוני משתמש זמינים מכיוון שהם לא רושמים שום מידע על הלקוחות שלהם. עם זאת, החוקר מעקב אחר הבקשה הראשונה ושלח זימון שני וביקש מידע ספציפי אודות לקוח IPVanish.

הם ביקשו ספציפית לקבל מידע הקשור ל- IP ויציאה מסוימים. 12 יום לאחר שהתקבלה אותה בקשה שנייה, השיבה IPVanish בכך שהגישה את הדברים הבאים:

תגובה מזעיקה

התצהיר מכיל תיאורים גרפיים של פעילות פלילית. התוכן הרלוונטי מופיע בעמודים 22 ו- 23. הוא מראה כי IPVanish העניקה לרשויות את כתובת ה- IP המקורית של החשוד שחיפשו ואת התאריכים והשעות שהחשוד היה מחובר אליהם ומנותק מהרשת שלהם.

לאחר קבלת מידע זה, הרשויות הצליחו להשתמש בכתובת ה- IP של ה- Comcast של האדם כדי לזהות את מיקומו, ואז עצרו את האדם. בסופו של יום, עבריין נתפס ולא ניתן להתלונן על כך. עם זאת, זה גורם לך להטיל ספק ב- IPVanish ובמדיניות ללא כניסה שלהם.

לשם השוואה, אחד ה- VPN הטובים ביותר בכל הקשור למדיניות כניסה הוא ExpressVPN. בשנת 2017 נתפס השרת הטורקי שלהם על ידי הרשויות. מכיוון שהם מקפידים על מדיניות קפדנית ללא יומני, הרשויות הטורקיות לא יכלו למצוא מידע על לקוחות בשרתים של ExpressVPN.

מה התמחור שלהם?

IPVanish מציעה את שירות ה- VPN שלהם כחבילה אחת הכוללת מספר תוכניות שונות.

שולחן תמחור איפווניש

אם תרשמו כמנוי על בסיס חודש לחודש, תשלמו 10 דולר לחודש. מנוי לשלושה חודשים הוא 8.99 דולר לחודש. מנוי לשנה, הערך הטוב ביותר, הוא 6.49 דולר לחודש.

אמצעי תשלום ipvanishIPVanish מקבלת אמצעי תשלום מרובים. כמו רוב ה- VPNs, הם יקבלו כרטיסי אשראי גדולים, כולל אמריקן אקספרס, ויזה, MasterCard ו- Discover. ניתן גם לשלם באמצעות PayPal, BitCoin ושירותי תשלום בינלאומיים אחרים.

IPVanish הוא אחד ממספר ה- VPN המעט להציע ללקוחותיהם ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים. המשמעות היא שתוכלו לנסות את השירות ולראות אם תרצו. אם לא, תוכל לבטל תוך שבעה ימים ולקבל החזר מלא.

IPVanish ממליץ לך לפנות לתמיכה הטכנולוגית שלהם אם יש לך שאלות במהלך אותו ניסיון בן שבעה ימים. אם לא תפסיק את שירותך בסוף שבעת הימים, תחויב בגין השירות המלא.

האם אנו ממליצים על השירות?

ל- IPVanish יש המון דברים. הם מציעים ללקוחותיהם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע תמיכה. באמצעות מנוי אחד, אתה יכול לחבר עד 10 מכשירים בו זמנית.

אתה יכול לבצע סיקור אנונימי ויש לך גישה לתעבורת P2P בלתי מוגבלת. ל- IPVanish יש יותר מ -1,000 שרתים ביותר מ -60 מדינות. ללקוחות יש גישה לרוחב פס בלתי מוגבל ושלהם התנועה מוצפנת עם קידוד AES של 256 סיביות. IPVanish מציעה אחריות לשבעה ימים להחזר הכסף.

לוגו ipvanish

עם כל הנאמר, אנו לא חושבים ש- IPVanish שווה את הכסף. ישנם שני דברים שאנשים מחפשים ב- VPN. הם רוצים פרטיות והם רוצים לקבל גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. כשמדובר בתוכן מוגבל גיאוגרפי, IPVanish נפגע ומפספס. וכשהוא כן מכה, השירות כל כך איטי שהוא הופך את הצפייה בשירות הסטרימינג המועדף עליך למתסכל.

כשמדובר בפרטיות, למרות כל ההבטחות שלהם, אנחנו פשוט לא מרגישים ש- VPV IPVanish אמין. ואילו אנו מברכים על התפקיד שהם מילאו בסיוע לאכיפת החוק לתפוס אדם המואשם בפשע מזוויע, מאכזב לדעת שהסיבה לכך שהם הצליחו לעשות זאת היא בגלל שהם שיקרו לאורך כל הדרך ביחס לשמירת יומני תנועה. בעולם ה- VPN, זה בלתי נסלח.

אם אתה זקוק להפסקה מהחיפוש שלך וזקוק להמלצות מהירות, בדוק את NordVPN ו- Surfshark. כריש גולש הוא אחד משירותי ה- VPN המאובטחים ביותר שכסף יכול לקנות. כשהם אומרים שהם לא מנהלים יומני, הם מתכוונים לזה. ויש הרבה ראיות לגיבוי הטענה הזו.

בכסף שלנו, ה- VPN הטוב ביותר שבדקנו – וזה שאנחנו ממליצים עליו לרוב לחברים, קולגות ואפילו משפחה NordVPN. הם מאובטחים, הם מהירים, הם לא שומרים על יומנים, ויש להם 100 אחוזי הצלחה שעוקפים מגבלות גיאוגרפיות באתרים כמו Netflix. אל תסתפק בכך שפחות הפרטיות שלך שווה לך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map