IPVanish pārskats (2020)

IPVanish, tāpat kā daudzi citi VPN, saka, ka tie ir “labākais pasaules VPN pakalpojums”. Tomēr pasaulē, kur pastāv daudzi augstākā līmeņa VPN par izdevīgām cenām, tā ir ļoti gara prasība


Tas, ko mēs vēlētos darīt, ir aizvilkt aizkarus, pārsniegt mārketinga jomas un nonākt līdz pakalpojuma būtībai. Lai to izdarītu, mēs aplūkosim četras lietas:

 • Servera atrašanās vieta
 • Servera ātrums
 • Privātuma politika
 • Cenu noteikšana

Pārskats

ipvanish logo

IPVanish ir virtuāls privātais tīkls kuras mērķis ir padarīt globālo tīmekli par drošāku un drošāku vietu saviem klientiem. To darot, IPVanish pieļauj P2P, kā arī bit torrent trafiku. Viņu serveri piedāvā modernākās funkcijas, ieskaitot automātiska IP riteņbraukšana.

IPVanish atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Tomēr viņiem ir simtiem serveru, kas izvietoti 60 dažādās valstīs. IPVanish pārvalda tīmekļa pakalpojumu sniedzējs StackPath. Viņi ļoti lepni reklamē faktu, ka viņi darbojas ar savu aparatūru.

Viņiem ir arī sava infrastruktūra, kabeļi, statīvi utt. Tas ir kaut kas, ko jūs redzat tikai ar augstākā līmeņa VPN pakalpojumu. Pilnībā atklājot, IPVanish izmanto dažus mākoņa pakalpojumu sniedzējus dažādās vietās, lai papildinātu savu patentēto tīklu.

IPVanish nav uzņēmums, kas ātri pārraida vielas saturu. Tas ir kaut kas, ko jūs pamanīsit tūlīt, kad lejupielādējat viņu klientu. Jūs redzēsit, ka viņiem ir vienkāršs informācijas panelis, kas ir sakārtots, bet tajā nav daudz zibšņu.

Ekrāna centrā jūs redzēsit, vai esat izveidojis savienojumu. Zem tā jūs redzēsit statusa atjauninājumus, serveri, ar kuru esat izveidojis savienojumu utt. Interfeiss, tāpat kā pats pakalpojums, ir vienkāršs, taču tas ļauj lietotājiem veikt uzdevumus, kurus viņi vēlas veikt..

ipvanish savienojuma informācijas panelis-min

FeaturesInformation
Izmantojamība:Slikta lietotāja saskarne
Mežizstrādes politika:Nav mežizstrādes
Servera lielums:1300 ++ serveri
Serveru izplatīšana:60 un vairāk valstis
Atbalsts:Pirmais brauc, pirmais apkalpo 24 stundu diennakts tiešraidi
Kārdinošs:Atļauts
Straumēšana:Ierobežots
VPN protokols un šifrēšana:OpenVPN, SOCKS5 un citi; AES-256 šifrēšana
Galvenā mītne:ASV
Cena:USD 4,87 mēnesī
Oficiālā mājas lapa:https://www.ipvanish.com
Plusi:
 • Pārsniedz vidējo lejupielādes ātrumu
 • Torrenting ir atļauta
 • Stingra pret mežizstrādi vērsta politika
 • Spēcīga šifrēšana
Mīnusi:
 • Atrodas ASV
 • Dārgi
 • Trūkst padziļināta klientu atbalsta
Iespējas:
 • Viegli lietojama lietotne
 • AES – 256 šifrēšana
 • Pievienojiet ne vairāk kā piecas ierīces abonementā
 • Neierobežots P2P trafiks
 • Neierobežots joslas platums
 • Daudzplatformu drošība
 • Neierobežota servera maiņa
 • Vairāki VPN protokoli

Kur atrodas viņu serveri?

IPVanish serveru karte-min

IPVanish ir viena no visplašākajām VPN serveru grupām uz planētas. Viņiem ir vairāk nekā 1000 serveru vairāk nekā 60 valstīs. Viņi saviem klientiem piedāvā vairāk nekā 40 000 IPS. Viņiem ir 426 serveri Eiropā, 523 Ziemeļamerikā, 20 Centrālajā un Dienvidamerikā, 47 Āzijā, 14 Āfrikā un Tuvajos Austrumos un 65 Okeānijā..

Liels serveru skaits, ko piedāvā IPVanish, nozīmē, ka jūs varat izvēlēties nepieciešamo serveri, pamatojoties uz to, ko vēlaties paveikt. Piemēram, ja vēlaties piekļūt saturam, kura atrašanās vieta ir ģeogrāfiski ierobežota, varat izvēlēties serveri citā valstī. Ja jūs vienkārši meklējat serveri, lai maskētu jūsu IP adresi, varat izvēlēties sev tuvu serveri. Jūs varēsit maskēt savu IP adresi un joprojām baudīt ātru apkalpošanu.

IPVanish ir stratēģiski izvēlējies vietu saviem pasaules serveriem. Viņi ir izveidojuši serverus, kas ļauj anonīmi mocīties. Tas ir pluss, jo daudzi VPN saka, ka atbalsta P2P koplietošanu, bet viņi to patiešām neatbalsta. IPVanish serveros, jūs varat piekļūt jebkurai aizraujošai vietnei jebkur uz planētas.

Vai IPVanish darbojas ar Netflix?

IPVanish ir plankumains ieraksts par ģeogrāfisko ierobežojumu novēršanu, piemēram, tiem, ar kuriem sastopas personas, kas mēģina izmantot Netflix, atrodoties ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm. Apskatot viņu vietni, jūs redzat, ka IPVanish nesaka, ka viņi strādās ar Netflix. Tas ir raksturīgi tam, ko esam redzējuši no vairākiem VPN pakalpojumu sniedzējiem.

Netflix ir paveicis ļoti labu darbu, lai atklātu un novērstu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam, izmantojot VPN. Tikai augstākā līmeņa VPN, piemēram, ExpressVPN un NordVPN, saviem klientiem ļauj nemanāmi straumēt straumēšanas pakalpojumu saturu..

Netflix statistika-min

Mēs nolēmām pārbaudīt mūsu laimes savienojumu ar Netflix no ārpus ASV, izmantojot IPVanish VPN. Daži pirmie serveri, kurus izmēģinājām, nedarbojās.

Tomēr apmēram ceturtajā vai piektajā reizē dators beidzot varēja izveidot savienojumu ar Netflix un apiet atklāšanu. Tātad, kamēr tā bija uzvara, mēs pamanījām arī smagu nobīdi, kas mazināja pieredzi.

Kāda ir viņu mežizstrādes politika?

Šķiet, ka IPVanish politika ir ļoti stingra bez mežizstrādes. Apskatot viņu privātuma politiku, viņi skaidri norāda, ka viņi neveic savienojuma trafika vai aktīvo datu uzskaiti. Vairākas reizes jūs redzēsit viņus sakām, cik ļoti viņiem rūp jūsu privātuma tiesības.

ipvanish privātuma politika

Diemžēl, kā mēs redzējām ar vairākiem VPN, tas, ko viņi sola, un tas, ko viņi patiesībā piegādā, ir pasaulēs atšķirīgi. Nesen atklājās, ka IPVanish, pretēji visiem viņu apgalvojumiem, tur žurnālus. Faktiski pastāv skandāls, kurā IPVanish, šķiet, ir nodevis lietotāju žurnālus iestādēm, kas izmeklē krimināllietu.

Acīmredzot neviens neaizstāv noziedzniekus, kas iesaistīti noziedzīgās darbībās. Tomēr, kad VPN sola saglabāt nulles žurnālus, un pēc tam neiztur šo politiku, tas ir viņu pienākumu pret klientiem un sabiedrību pārkāpums.

Šeit ir kaut kas, ko atcerēties par IPVanish, tie ir: ASV bāzēts VPN pakalpojums. Tas nozīmē, ka viņiem, iesniedzot informācijas pieprasījumus, jāievēro Iekšzemes drošības departaments un citas ASV valdības organizācijas.

dzimtenes drošības dokumentācija

Gadījumā, ja notikums notika 2016. gadā, IPVanish vai, precīzāk, viņu mātes uzņēmums Highwinds Network Group Inc., nodeva informāciju Iekšzemes drošības departamentam par vienu no saviem klientiem. Saskaņā ar zvēresta apliecinājumu klients nodarbojās ar nosodāmām darbībām, un tam nav nekādas aizstāvības.

Tomēr, kā redzat, Iekšzemes drošības departaments izsludināja “uzaicinājumu uz lietvedību”. Highwinds Network Group Inc. sākumā atbildēja uz pavēsti, sakot, ka viņiem nav pieejami nekādi lietotāja dati jo viņi nepieraksta nekādu informāciju par saviem klientiem. Tomēr izmeklētājs sekoja pirmajam pieprasījumam un nosūtīja otro pavēsti, pieprasot konkrētu informāciju par IPVanish klientu.

Viņi īpaši lūdza informāciju, kas saistīta ar noteiktu IP un portu. Divpadsmit dienas pēc otrā pieprasījuma iesniegšanas IPVanish atbildēja, sniedzot šādus datus:

ivanas atbildes izsaukums

Paziņojumā ir ietverti noziedzīgu darbību grafiski apraksti. Attiecīgais saturs ir atrodams 22. un 23. lappusē. Tas parāda, ka IPVanish sniedza iestādēm aizdomās turamās personas IP adresi, kuru viņi meklēja, kā arī datumus un laikus, kad aizdomās turētais bija pieslēgts viņu tīklam un atvienots no tā..

Pēc šīs informācijas iegūšanas varas iestādes varēja izmantot personas Comcast IP adresi, lai identificētu viņa atrašanās vietu, un pēc tam personu arestēja.. Dienas beigās noziedznieks tika aizturēts, un jūs nevarat par to sūdzēties. Tomēr tas liek jums apšaubīt IPVanish un to, ka viņiem nav mežizstrādes politikas.

Salīdzinājumam – viens no labākajiem VPN, runājot par reģistrēšanas politikām, ir ExpressVPN. 2017. gadā viņu Turcijas serveri konfiscēja varas iestādes. Tā kā Turcijas varasiestādes ievēro stingru politiku žurnālu neizmantošanai, ExpressVPN serveros nevarēja atrast informāciju par klientiem..

Kāda ir viņu cena?

IPVanish piedāvā savu VPN pakalpojumu kā vienu paketi, kurai ir daudz dažādu plānu.

ipvanish cenu tabula

Ja jūs abonējat katru mēnesi, jūs maksājat 10 USD mēnesī. Trīs mēnešu abonements ir USD 8,99 mēnesī. Viena gada abonements, kas ir visizdevīgākais, ir 6,49 USD mēnesī.

ipvanish norēķinu metodeIPVanish pieņem vairākus maksājuma veidus. Tāpat kā vairums VPN, viņi pieņems galvenās kredītkartes, tostarp American Express, Visa, MasterCard un Discover. Jūs varat arī norēķināties, izmantojot PayPal, BitCoin un citus starptautiskos maksājumu pakalpojumus.

IPVanish ir viens no nedaudzajiem VPN piedāvāt saviem klientiem naudas atdošanas garantiju septiņām dienām. Tas nozīmē, ka varat izmēģināt pakalpojumu un redzēt, vai tas jums patīk. Ja jums nav, septiņu dienu laikā varat atcelt maksājumu un saņemt pilnīgu atmaksu.

IPVanish iesaka sazināties ar viņu tehniskā atbalsta dienestu, ja septiņu dienu izmēģinājuma laikā rodas kādi jautājumi. Ja jūs neizbeidzat savu pakalpojumu līdz septiņu dienu beigām, jums tiks iekasēts rēķins par pilnu pakalpojumu.

Vai mēs iesakām pakalpojumu??

IPVanish ir daudz lietu, kas tai jādara. Viņi saviem klientiem piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Ar vienu abonementu vienlaikus var savienot ne vairāk kā 10 ierīces.

Jums ir iespēja anonīmi veikt torrentu un piekļūt neierobežotai P2P trafikai. IPVanish ir vairāk nekā 1000 serveru vairāk nekā 60 valstīs. Klientiem ir pieejams neierobežots joslas platums un to satiksme tiek šifrēta ar 256 bitu AES šifrēšanu. IPVanish piedāvā naudas atmaksu septiņu dienu laikā.

ipvanish logo

Ar visu to teikto, mēs nedomājam, ka IPVanish ir naudas vērts. Ir divas lietas, kuras cilvēki meklē VPN. Viņi vēlas privātumu un vēlas piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Kad runa ir par ģeogrāfiski ierobežotu saturu, IPVanish ir nonācis garām. Un, kad tas ir sasniedzis, pakalpojums ir tik lēns, ka tas iecienītākā straumēšanas pakalpojuma skatīšanos padara neapmierinošu.

Runājot par privātumu, neskatoties uz visiem viņu solījumiem, mēs vienkārši nejūtam, ka IPVanish VPN ir uzticams. Kaut arī mēs atzinīgi vērtējam viņu lomu, palīdzot tiesībaizsardzības iestādēm aizturēt indivīdu, kurš tiek apsūdzēts par briesmīgu noziegumu, ir apbēdinoši zināt, ka iemesls, kāpēc viņi to varēja izdarīt, ir tāpēc, ka viņi visu laiku ir melojuši par satiksmes žurnālu kārtošanu. VPN pasaulē, tas ir neattaisnojami.

Ja jums ir nepieciešams pārtraukums meklējumos un nepieciešami ātri ieteikumi, pārbaudiet NordVPN un Surfshark. Surfshark ir viens no drošākajiem VPN pakalpojumiem, ko var iegādāties. Kad viņi saka, ka viņi netur žurnālus, viņi to domā. Un ir daudz pierādījumu, kas atbalsta šo prasību.

Par mūsu naudu ir labākais pārbaudītais VPN – un tas, kuru visbiežāk iesakām draugiem, kolēģiem un pat ģimenei NordVPN. Viņi ir droši, ātri darbojas, neuzglabā žurnālus, un viņiem ir simtprocentīgi panākumi, apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus tādās vietnēs kā Netflix. Nesamierinieties ar to, ka jūsu privātums jums ir vērts.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map