Prehľad IPVanish (2020)

IPVanish, rovnako ako mnoho iných sietí VPN, hovorí, že sú „najlepšou službou VPN na svete“. Avšak vo svete, kde existuje veľa špičkových sietí VPN za skvelé ceny, to je veľmi vysoký nárok


Čo by sme chceli urobiť, je stiahnuť záclony, ísť nad rámec humbuk v marketingu a dostať sa k jadru služby. Za týmto účelom sa pozrieme na štyri veci:

 • Umiestnenie servera
 • Rýchlosť servera
 • Zásady ochrany osobných údajov
 • stanovenie ceny

Prehľad

ipvanish logo

IPVanish je virtuálna súkromná sieť zameriava sa na to, aby sa z webu stal pre svojich klientov bezpečnejšie a bezpečnejšie miesto. IPVanish pri tom umožňuje prenos P2P a bitový tok. Ich servery ponúkajú najmodernejšie funkcie vrátane automatické IP cyklovanie.

IPVanish má sídlo v Spojených štátoch. Majú však stovky serverov rozmiestnených v 60 rôznych krajinách. IPVanish prevádzkuje poskytovateľ webových služieb StackPath. Sú veľmi hrdí na to, že inzerujú túto skutočnosť bežia na vlastnom hardvéri.

Majú tiež vlastnú infraštruktúru, káble, stojany atď. Toto sa zobrazuje iba pri špičkovej službe VPN. IPVanish pri úplnom zverejnení využíva niektorých poskytovateľov cloudových služieb na rôznych miestach na doplnenie svojej vlastnej siete.

IPVanish nie je spoločnosť, ktorá kladie dôraz na podstatu. Toto si všimnete hneď, keď si stiahnete svojho klienta. Uvidíte, že majú jednoduchý informačný panel, ktorý je usporiadaný, ale nemá veľa zábleskov.

V strede obrazovky uvidíte, či ste pripojení alebo nie. Nižšie uvidíte aktualizácie stavu, server, ku ktorému ste pripojení atď. Rozhranie, podobne ako samotná služba, je jednoduché, ale umožňuje používateľom vykonávať úlohy, ktoré chcú vykonať..

ipvanish pripojenie dashboard-min

FeaturesInformation
Použiteľnosť:Slabé užívateľské rozhranie
Pravidlá protokolovania:Žiadne protokolovanie
Veľkosť servera:1 300 ++ serverov
Distribúcia servera:60+ krajín
Podpora:Živý rozhovor s prvou službou, prvou službou 24/7
torrenting:Povolený
Streaming:obmedzený
Protokol VPN a šifrovanie:OpenVPN, SOCKS5 a ďalšie; Šifrovanie AES-256
centrála:USA
Cena:$ 4,87 / mesiac
Oficiálna web stránka:https://www.ipvanish.com
Pros:
 • Nadpriemerná rýchlosť sťahovania
 • Torrenting je povolený
 • Prísne politiky proti ťažbe dreva
 • Silné šifrovanie
Zápory:
 • So sídlom v USA
 • drahý
 • Chýba hĺbková podpora zákazníkov
Vlastnosti:
 • Ľahko použiteľná aplikácia
 • Šifrovanie AES – 256
 • Pripojte až päť zariadení na odber
 • Neobmedzený prenos P2P
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Viacnásobné zabezpečenie
 • Neobmedzené prepínanie serverov
 • Viac protokolov VPN

Kde sa nachádzajú ich servery?

IPVanish servery map-min

IPVanish má jednu z najrozsiahlejších skupín serverov pre VPN na planéte. Majú viac ako 1 000 serverov vo viac ako 60 krajinách. Svojim zákazníkom ponúkajú viac ako 40 000 IPS. V Európe má 426 serverov, 523 v Severnej Amerike, 20 v Strednej a Južnej Amerike, 47 v Ázii, 14 v Afrike a na Strednom východe a 65 v Oceánii..

Veľký počet serverov ponúkaných spoločnosťou IPVanish znamená, že ste schopní vybrať server, ktorý potrebujete, podľa toho, čo chcete dosiahnuť. Ak napríklad hľadáte prístup k obsahu, ktorý je vo vašej fyzickej polohe geograficky obmedzený, môžete si vybrať server v inej krajine. Ak hľadáte server, ktorý maskuje vašu IP adresu, môžete si vybrať server, ktorý je vám najbližší. Svoju adresu IP budete môcť maskovať a stále využívať rýchle služby.

IPVanish si strategicky vybral miesta pre svoje celosvetové servery. Zriadili servery, ktoré umožňujú anonymné torrentovanie. Toto je plus, pretože mnoho sietí VPN tvrdí, že podporujú zdieľanie P2P, ale v skutočnosti to tak nie je. Na serveroch IPVanish, máte prístup k akýmkoľvek torrentovým webom kdekoľvek na planéte.

Funguje IPVanish s Netflixom?

IPVanish má skvrnitý rekord, pokiaľ ide o obchádzanie geografických obmedzení, napríklad tých, s ktorými sa stretávajú jednotlivci, ktorí sa pokúšajú používať Netflix, keď sú mimo Spojených štátov. Keď sa pozriete na ich stránku, uvidíte, že IPVanish nehovorí, že budú pracovať s Netflixom. Toto je typické pre to, čo sme videli od mnohých poskytovateľov VPN.

Spoločnosť Netflix odviedla veľmi dobrú prácu pri zisťovaní a zabránení prístupu k geoobmedzenému obsahu prostredníctvom VPN. Iba špičkové VPN, napríklad ExpressVPN a NordVPN, môžu svojim klientom umožniť plynulý tok obsahu v streamingových službách.

Štatistiky Netflix-min

Rozhodli sme sa otestovať naše pripojenie k sieti Netflix z krajín mimo USA pomocou protokolu IPVanish VPN. Niekoľko prvých serverov, ktoré sme vyskúšali, nefungovalo.

Približne štvrtý alebo piatykrát sa však počítač konečne mohol pripojiť k sieti Netflix a obísť detekciu. Takže aj keď to bola výhra, všimli sme si aj závažné oneskorenie, ktoré znížilo zážitok.

Aká je ich logovacia politika?

Zdá sa, že IPVanish má veľmi prísnu politiku bez protokolovania. Keď sa pozriete na ich pravidlá ochrany osobných údajov, jasne tvrdia, že nevedú záznamy o prenose pripojení ani o aktívnych údajoch. Viackrát ich uvidíte, ako hlboko sa starajú o vaše práva na súkromie.

ipánske zásady ochrany osobných údajov

Bohužiaľ, ako sme videli s mnohými sieťami VPN, to, čo sľubujú a čo skutočne poskytujú, sú svety oddelené. Nedávno vyšlo najavo, že spoločnosť IPVanish na rozdiel od všetkých svojich tvrdení vedie záznamy. V skutočnosti stále existuje škandál, keď sa zdá, že spoločnosť IPVanish odovzdala protokoly používateľov orgánom, ktoré vyšetrovali trestný prípad..

Nikto nebráni zločincov zapojených do trestnej činnosti. Keď však sieť VPN sľubuje, že bude uchovávať nulové záznamy, a potom túto politiku nedodrží, ide o porušenie ich zodpovednosti voči svojim klientom a verejnosti.

Tu je niečo, čo si treba pamätať o IPVanish, sú Služba VPN v USA. To znamená, že keď žiadajú o informácie, musia dodržiavať ministerstvo vnútornej bezpečnosti a iné vládne organizácie USA.

dokumentácia o vnútornej bezpečnosti

V prípade, že k tomu došlo v roku 2016, spoločnosť IPVanish alebo konkrétnejšie ich materská spoločnosť Highwinds Network Group Inc. odovzdala ministerstvu vnútornej bezpečnosti informácie týkajúce sa jedného z ich klientov. Podľa čestného prehlásenia sa klient zapojil do trestuhodnej činnosti a za to nie je nijaká obrana.

Ako však vidíte, Ministerstvo vnútornej bezpečnosti vydalo „predvolanie na záznamy“. Highwinds Network Group Inc. najprv na predvolanie odpovedal, že nemajú k dispozícii žiadne údaje o používateľovi pretože neprihlásia žiadne informácie o svojich klientoch. Vyšetrovateľ však nadviazal na prvú žiadosť a zaslal druhé predvolanie so žiadosťou o konkrétne informácie o klientovi IPVanish.

Osobitne požiadali o informácie spojené s konkrétnou IP a portom. Dvanásť dní po podaní druhej žiadosti spoločnosť IPVanish odpovedala takto:

privolajte ipánsku odpoveď

Čestné vyhlásenie obsahuje grafické popisy trestnej činnosti. Relevantný obsah je na stranách 22 a 23. Ukazuje, že spoločnosť IPVanish poskytla úradom zdrojovú adresu IP podozrivého, ktorého hľadala, a dátumy a časy, ku ktorým bol podozrivý pripojený a odpojený od svojej siete..

Po získaní týchto informácií boli úrady schopné použiť IP adresu jednotlivca na identifikáciu jeho polohy a následne jednotlivca zatknúť. Na konci dňa bol zadržaný zločinca a vy sa na to nemôžete sťažovať. Avšak to vás núti spochybňovať IPVanish a ich politiku bez protokolovania.

Na porovnanie, jednou z najlepších VPN, pokiaľ ide o politiky protokolovania, je ExpressVPN. V roku 2017 boli ich turecké servery zabavené orgánmi. Keďže sa riadia prísnymi zásadami bez protokolov, turecké orgány nemohli nájsť žiadne informácie o klientoch na serveroch ExpressVPN..

Aká je ich cena?

IPVanish ponúka svoje VPN služby ako jeden balík, ktorý má množstvo rôznych plánov.

španielska cenová tabuľka

Ak sa prihlásite na odber mesačne, zaplatíte 10 dolárov mesačne. Predplatné na tri mesiace je 8,99 dolárov mesačne. Ročné predplatné, najlepšia hodnota, je 6,49 dolárov mesačne.

ipánsky spôsob platbyIPVanish akceptuje viacero spôsobov platby. Rovnako ako väčšina sietí VPN, budú akceptovať hlavné kreditné karty vrátane kariet American Express, Visa, MasterCard a Discover. Môžete tiež platiť pomocou služieb PayPal, BitCoin a ďalších medzinárodných platobných služieb.

IPVanish je jednou z mála sietí VPN ponúknuť svojim klientom sedemdennú záruku vrátenia peňazí. To znamená, že si môžete službu vyskúšať a zistiť, či sa vám páči. Ak tak neurobíte, môžete zrušiť do siedmich dní a získať úplnú náhradu.

Spoločnosť IPVanish odporúča, aby ste sa v prípade otázok počas tejto sedemdňovej skúšky obrátili na technickú podporu. Ak neukončíte svoju službu do konca siedmich dní, bude vám zaúčtovaný celý servis.

Odporúčame službu?

IPVanish má za sebou veľa vecí. Svojim zákazníkom ponúkajú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. S jedným odberom môžete súčasne pripojiť až 10 zariadení.

Ste schopní robiť torrenting anonymne a máte prístup k neobmedzenému P2P prenosu. IPVanish má viac ako 1 000 serverov vo viac ako 60 krajinách. Zákazníci majú prístup k neobmedzenej šírke pásma a ich prenos je šifrovaný 256 bitovým šifrovaním AES. IPVanish ponúka sedemdennú záruku vrátenia peňazí.

ipvanish logo

So všetkým, čo bolo povedané, nemyslíme si, že IPVanish stojí za peniaze. V sieti VPN hľadajú ľudia dve veci. Chcú súkromie a chcú získať prístup k geoobmedzenému obsahu. Pokiaľ ide o obsah obmedzený geograficky, IPVanish je zasiahnutý a chýba. A keď zasiahne, služba je tak pomalá, že frustrovanie sledovania vašej obľúbenej streamovacej služby.

Pokiaľ ide o ochranu súkromia, napriek všetkým ich sľubom jednoducho nemáme pocit, že sieť IPVanish VPN je dôveryhodná. Aj keď chválime úlohu, ktorú zohrávali pri pomáhaní orgánom činným v trestnom konaní, zatkli jednotlivca, ktorý je obvinený z hrozného zločinu, Je sklamaním, že dôvodom, prečo sa im to podarilo, je to, že po celý čas klamali o vedení denníkov o premávke. Vo svete VPN, to je neospravedlniteľné.

Ak potrebujete prestávku od vyhľadávania a potrebujete rýchle odporúčania, pozrite sa na NordVPN a Surfshark. Surfshark je jedna z najbezpečnejších služieb VPN, ktorú si peniaze môžu kúpiť. Keď hovoria, že nevedú záznamy, myslia to vážne. A existuje veľa dôkazov na podporu tohto tvrdenia.

Pokiaľ ide o naše peniaze, najlepšia testovaná VPN – a tá, ktorú najčastejšie odporúčame priateľom, kolegom a dokonca aj rodine – je NordVPN. Sú bezpečné, sú rýchle, neuchovávajú si protokoly a majú stopercentný úspech obchádzajúci geografické obmedzenia na stránkach ako Netflix. Neuspokojte sa s tým, že vaše súkromie stojí za to.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map