Przegląd IPVanish (2020)

IPVanish, podobnie jak wiele innych sieci VPN, twierdzi, że są one „najlepszą usługą VPN na świecie”. Jednak w świecie, w którym istnieje wiele sieci VPN najwyższego poziomu w atrakcyjnych cenach, to bardzo wysokie roszczenie


Chcielibyśmy odsunąć zasłony, wyjść poza szum w marketingu i przejść do sedna usługi. Aby to zrobić, przyjrzymy się czterem rzeczom:

 • Lokalizacja serwera
 • Szybkość serwera
 • Polityka prywatności
 • cennik

Przegląd

logo ipvanish

IPVanish to wirtualna sieć prywatna koncentruje się na uczynieniu World Wide Web bezpieczniejszym i bezpieczniejszym miejscem dla swoich klientów. Robiąc to, IPVanish zezwala na ruch P2P, a także nieco torrentowy. Ich serwery oferują najnowocześniejsze funkcje, w tym automatyczne przełączanie IP.

IPVanish ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Mają jednak setki serwerów rozmieszczonych w 60 różnych krajach. IPVanish jest prowadzony przez dostawcę usług internetowych StackPath. Z dumą ogłaszają to działają na własnym sprzęcie.

Mają też własną infrastrukturę, kable, stojaki itp. Jest to coś, co widać tylko w przypadku usługi VPN najwyższego poziomu. Po pełnym ujawnieniu IPVanish korzysta z usług niektórych dostawców usług w chmurze w różnych lokalizacjach w celu uzupełnienia swojej zastrzeżonej sieci.

IPVanish nie jest firmą, która kładzie nacisk na treść. Zauważysz to od razu po pobraniu ich klienta. Zobaczysz, że mają prosty zorganizowany pulpit nawigacyjny, ale nie ma wielu błysków.

Na środku ekranu zobaczysz, czy jesteś podłączony czy nie. Poniżej zobaczysz aktualizacje statusu, serwer, z którym jesteś połączony itp. Interfejs, podobnie jak sama usługa, jest prosty, ale pozwala użytkownikom wykonywać zadania, które chcą wykonać.

ipvanish połączenie pulpit nawigacyjny-min

Funkcje Informacje
Użyteczność:Słaby interfejs użytkownika
Zasady rejestrowania:Bez logowania
Rozmiar serwera:1300 ++ serwerów
Dystrybucja serwerów:Ponad 60 krajów
Wsparcie:Czat na żywo kto pierwszy, ten lepszy 24/7
Torrenting:Dozwolony
Streaming:Ograniczony
Protokół VPN i szyfrowanie:OpenVPN, SOCKS5 i inne; Szyfrowanie AES-256
Kwatera główna:USA
Cena £:4,87 USD / miesiąc
Oficjalna strona internetowa:https://www.ipvanish.com
Plusy:
 • Powyżej średniej prędkości pobierania
 • Torrentowanie jest dozwolone
 • Silne zasady antylogowania
 • Silne szyfrowanie
Cons:
 • Z siedzibą w USA
 • Kosztowny
 • Brakuje dogłębnej obsługi klienta
Funkcje:
 • Łatwa w użyciu aplikacja
 • Szyfrowanie AES – 256
 • Podłącz maksymalnie pięć urządzeń do jednej subskrypcji
 • Nieograniczony ruch P2P
 • Nieograniczona przepustowość
 • Zabezpieczenia wieloplatformowe
 • Nieograniczone przełączanie serwerów
 • Wiele protokołów VPN

Gdzie znajdują się ich serwery?

Mapa serwerów IPVanish-min

IPVanish ma jedną z najobszerniejszych grup serwerów dla VPN na świecie. Posiadają ponad 1000 serwerów w ponad 60 krajach. Oferują swoim klientom ponad 40 000 IPS. Posiadają 426 serwerów w Europie, 523 w Ameryce Północnej, 20 w Ameryce Środkowej i Południowej, 47 w Azji, 14 w Afryce i na Bliskim Wschodzie oraz 65 w Oceanii.

Duża liczba serwerów oferowanych przez IPVanish oznacza, że ​​możesz wybrać serwer, którego potrzebujesz, na podstawie tego, co chcesz osiągnąć. Na przykład, jeśli chcesz uzyskać dostęp do treści, które są ograniczone geograficznie w Twojej fizycznej lokalizacji, możesz wybrać serwer w innym kraju. Jeśli po prostu szukasz serwera do maskowania adresu IP, możesz wybrać serwer, który jest blisko Ciebie. Będziesz mógł maskować swój adres IP i nadal cieszyć się szybką obsługą.

IPVanish wybrał strategicznie lokalizacje dla swoich serwerów na całym świecie. Skonfigurowali serwery, które umożliwiają anonimowe torrentowanie. Jest to plus, ponieważ wiele sieci VPN twierdzi, że obsługuje udostępnianie P2P, ale tak naprawdę nie. Na serwerach IPVanish, możesz uzyskać dostęp do dowolnej strony z torrentami w dowolnym miejscu na świecie.

Czy IPVanish działa z Netflix?

IPVanish ma rekordowy rekord, jeśli chodzi o omijanie ograniczeń geograficznych, takich jak te napotykane przez osoby próbujące korzystać z Netflix poza Stanami Zjednoczonymi. Gdy spojrzysz na ich stronę, zobaczysz, że IPVanish nie mówi, że będą współpracować z Netflix. Jest to typowe dla tego, co widzieliśmy od wielu dostawców VPN.

Netflix wykonał bardzo dobrą robotę, wykrywając i zapobiegając dostępowi do treści z ograniczeniami geograficznymi za pośrednictwem sieci VPN. Tylko sieci VPN najwyższego poziomu, takie jak ExpressVPN i NordVPN, mogą zezwalać swoim klientom na płynne strumieniowanie treści w serwisach streamingowych.

Statystyki serwisu Netflix-min

Zdecydowaliśmy się przetestować naszą fortunę łączącą się z Netflix spoza Stanów Zjednoczonych za pomocą IPVanish VPN. Kilka pierwszych serwerów, które wypróbowaliśmy, nie działało.

Jednak około czwartego lub piątego czasu komputer w końcu mógł połączyć się z Netflix i ominął wykrywanie. Więc chociaż była to wygrana, zauważyliśmy również poważne opóźnienie, które zmniejszyło doświadczenie.

Jakie są ich zasady rejestrowania?

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że IPVanish ma bardzo surową politykę braku rejestrowania. Kiedy patrzysz na ich politykę prywatności, wyraźnie stwierdzają, że nie prowadzą rejestrów ruchu związanego z połączeniami ani aktywnych danych. Wiele razy zobaczysz, jak mówią, jak bardzo dbają o twoje prawa do prywatności.

Polityka prywatności ipvanish

Niestety, jak widzieliśmy w przypadku wielu sieci VPN, to, co obiecują i co faktycznie dostarczają, to odrębne światy. Ostatnio wyszło na jaw, że IPVanish, wbrew wszystkim ich roszczeniom, prowadzi dzienniki. W rzeczywistości trwa skandal, w którym IPVanish wydaje dzienniki użytkowników organom prowadzącym dochodzenie w sprawie karnej.

Oczywiście nikt nie broni przestępców prowadzących działalność przestępczą. Jednak gdy VPN obiecuje zachować zerowe dzienniki, a następnie nie przestrzega tej zasady, stanowi to naruszenie ich odpowiedzialności wobec klientów i opinii publicznej.

Oto coś do zapamiętania na temat IPVanish, są Usługa VPN z siedzibą w USA. Oznacza to, że muszą przestrzegać Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego i innych amerykańskich organizacji rządowych, gdy proszą o informacje.

dokumentacja bezpieczeństwa wewnętrznego

W przypadku, gdy miało to miejsce w 2016 r., IPVanish, a ściślej ich spółka dominująca Highwinds Network Group Inc., przekazała informacje Departamentowi Bezpieczeństwa Wewnętrznego dotyczące jednego z ich klientów. Zgodnie z oświadczeniem, klient był zaangażowany w naganną działalność i nie ma na to obrony.

Jednak, jak widać, Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego wydał „wezwanie do akt”. Highwinds Network Group Inc. najpierw odpowiedział na wezwanie, mówiąc, że nie ma dostępnych danych użytkownika ponieważ nie rejestrują żadnych informacji o swoich klientach. Jednakże śledczy sprawdził pierwsze żądanie i wysłał drugie wezwanie z prośbą o szczegółowe informacje o kliencie IPVanish.

W szczególności poprosili o informacje związane z konkretnym adresem IP i portem. Dwanaście dni po złożeniu drugiego wniosku IPVanish odpowiedziała, podając następujące informacje:

wezwanie do odpowiedzi ipvanish

Oświadczenie zawiera graficzne opisy działalności przestępczej. Odpowiednia treść znajduje się na stronach 22 i 23. Pokazuje, że IPVanish podał organom źródłowy adres IP podejrzanego, którego szukał, oraz daty i godziny, w których podejrzany był podłączony i odłączony od ich sieci.

Po uzyskaniu tych informacji władze mogły wykorzystać adres IP Comcast danej osoby do zidentyfikowania jej lokalizacji, a następnie aresztować tę osobę. Pod koniec dnia zatrzymano przestępcę i nie można na to narzekać. Sprawia to jednak, że kwestionujesz IPVanish i jego zasady braku rejestrowania.

Dla porównania, jedną z najlepszych sieci VPN, jeśli chodzi o zasady rejestrowania, jest ExpressVPN. W 2017 r. Ich turecki serwer został przejęty przez władze. Ponieważ stosują się do ścisłej zasady braku dzienników, władze tureckie nie mogły znaleźć żadnych informacji o klientach na serwerach ExpressVPN.

Jakie są ich ceny?

IPVanish oferuje usługę VPN jako jeden pakiet, który ma wiele różnych planów.

Tabela cen ipvanish

Jeśli subskrybujesz co miesiąc, zapłacisz 10 USD miesięcznie. Trzymiesięczna subskrypcja kosztuje 8,99 USD miesięcznie. Roczna subskrypcja o najlepszej wartości wynosi 6,49 USD miesięcznie.

Metoda płatności ipvanishIPVanish akceptuje wiele form płatności. Podobnie jak większość sieci VPN akceptują główne karty kredytowe, w tym American Express, Visa, MasterCard i Discover. Możesz także płacić za pomocą PayPal, BitCoin i innych międzynarodowych usług płatniczych.

IPVanish jest jednym z niewielu VPN-ów zaoferować swoim klientom siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz wypróbować usługę i sprawdzić, czy Ci się podoba. Jeśli nie, możesz anulować w ciągu siedmiu dni i uzyskać pełny zwrot pieniędzy.

IPVanish zaleca skontaktowanie się z pomocą techniczną, jeśli masz jakieś pytania podczas siedmiodniowego okresu próbnego. Jeśli nie zakończysz usługi przed upływem siedmiu dni, zostanie naliczona opłata za pełną usługę.

Czy polecamy usługę?

IPVanish ma na to wiele spraw. Oferują swoim klientom wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki jednej subskrypcji możesz podłączyć do 10 urządzeń jednocześnie.

Możesz anonimowo torrentować i mieć dostęp do nieograniczonego ruchu P2P. IPVanish ma ponad 1000 serwerów w ponad 60 krajach. Klienci mają dostęp do nieograniczonej przepustowości i ich ruch jest szyfrowany 256-bitowym szyfrowaniem AES. IPVanish oferuje siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

logo ipvanish

Biorąc to wszystko pod uwagę, nie uważamy, że IPVanish jest wart swojej ceny. Istnieją dwie rzeczy, których ludzie szukają w sieci VPN. Chcą prywatności i chcą uzyskać dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi. Jeśli chodzi o treści z ograniczeniami geograficznymi, IPVanish jest trafiony. A kiedy już trafi, usługa jest tak wolna, że ​​frustruje ją oglądanie ulubionej usługi przesyłania strumieniowego.

Jeśli chodzi o prywatność, pomimo wszystkich ich obietnic, po prostu nie uważamy, że IPVanish VPN jest godny zaufania. Oklaskujemy rolę, jaką odegrali, pomagając organom ścigania w zatrzymaniu osoby oskarżonej o ohydne przestępstwo, rozczarowujące jest to, że udało im się to zrobić, ponieważ przez cały czas kłamali na temat prowadzenia dzienników ruchu. W świecie VPN, to niewybaczalne.

Jeśli potrzebujesz przerwy w wyszukiwaniu i potrzebujesz szybkich rekomendacji, sprawdź NordVPN i Surfshark. Surfshark to jedna z najbezpieczniejszych usług VPN, jaką można kupić za pieniądze. Mówiąc, że nie prowadzą dzienników, mają na myśli. Istnieje wiele dowodów na poparcie tego twierdzenia.

Za nasze pieniądze najlepsza VPN, którą przetestowaliśmy – i ta, którą najczęściej polecamy znajomym, współpracownikom, a nawet rodzinie – jest NordVPN. Są bezpieczne, szybkie, nie prowadzą dzienników i mają 100-procentowy sukces w obchodzeniu ograniczeń geograficznych w witrynach takich jak Netflix. Nie zadowalaj się tym, że Twoja prywatność jest dla Ciebie warta.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map