Kuris yra geriausias nemokamas „Torrenting“ VPN – 2019 m

Visi klausimai
Atsakyta į klausimus
Neatsakyti klausimai


Visos kategorijos VPN WordPress

>

«Atgal į ankstesnį puslapį

„Tweet“


194 m

0

Laikui bėgant pastebėjau, kad interneto valdžios institucijos įgijo galių daugiausia įtraukdamos autorių teisių pažeidimus. Tai pakeitė scenarijų, nes dabar IPT gali skirti baudą vartotojams, ištyrę interneto srautą.

Norint atsispirti šiems apribojimams, internete pateikiamas nemokamas torrentų VPN, tačiau žmonės parodė savo išlygas pagal veikimą. Aš sumišęs, kad noriu naudoti šią VPN paslaugą arba ieškoti kitų variantų. Prašome pasidalyti aiškia nuomone, atsižvelgiant į savo patirtį, kuri man padės judėti pirmyn.

Pažymėta kaip šlamštas

Paskelbė Mitchell Root (Klausimai: 1, Atsakymai: 1)

Klausiama 2019 m. Vasario 8 d. 11:38

6346 peržiūros

 • Sekite
 • Neatlikti
 • Naujausias
 • Aukščiausias įvertinimas


0

&# 10004;

Privatus atsakymas

Nemokamas VPN kankinimui? Tokio dalyko nėra, net mokamas VPT kažkur sukompromituoja duomenis, kaip tai padarė „PureVPN“ po kelių mėnesių.

Kalbant konkrečiai apie „Torrenting“! Jums nereikia VPN; vietoj to jums reikia greičiausio VPN. Kaip jau galbūt žinote, yra net mokamos versijos, kuri sulėtina jūsų interneto ryšį dėl šifravimo.

Jūs teisingai suprantate? Turite naudoti greičiausią ir stipriausią šifravimą, kad neatsirastumėte atsisiuntę.

Aš tyrinėjau norėdamas rasti VPN, kuris būtų tinkamas kankinimui. Taigi, aš sužinojau apie „ExpressVPN“ (remiantis vartotojo patirtimi).

„ExpressVPN“ yra gana patikimas anonimiškumo atžvilgiu, tačiau yra šiek tiek brangus. Tačiau pastaruosius dvejus metus naudoju šį VPN P2P tinklui, tačiau niekada neturėjau nei vienos bendros jo veikimo problemos.

Pažymėta kaip šlamštas

Paskelbė Jordanas Bellas (klausimai: 0, atsakymai: 33)

Atsakyta 2019 m. Vasario 25 d. 13:05


  0

  &# 10004;

  Privatus atsakymas

  Jei požiūris yra integruoti geriausią nemokamą VPN, skirtą kankinti jūsų įrenginyje dėl anonimiškumo, nei daug tinkamas verdiktas turėti „NordVPN“. Šiame VPN yra P2P serveriai, kurie padeda jūsų tinklui greitai veikti be trikdžių. Tai reiškia, kad jūsų naršyklės veikla liks paslėpta nuo IPT.

  Nemokami torrent VPN yra pigesni, palyginti su kitomis VPN paslaugomis. Be to, PIA VPN laikė nemokamu P2P VPN, VPN serverių patogumas padeda aprėpti visą pasaulį. Tai sukuria greitą greitos ir mažos kainos ryšį, todėl šis VPN yra unikali galimybė vartotojams.

  SNO

  Teikėjai

  Kaina

  Pasiūlymas su nuolaida

  1

  „NordVPN“

  2,75 USD – mėnuo

  77% nuolaida

  2

  „ExpressVPN“

  8,33 USD – mėnuo

  35% nuolaida

  3

  PureVPN

  2,95 USD – mėnuo

  65% nuolaida

  4

  VIP VIP

  3,33 USD – mėnuo

  12% nuolaida

  Pažymėta kaip šlamštas

  Paskelbė Davidas Thomsonas (klausimai: 0, atsakymai: 33)

  Atsakyta 2019 m. Vasario 11 d., 7:11


   0

   &# 10004;

   Privatus atsakymas

   Procesas prasideda įdiegus „torrent“ programą, pvz., „Bittorrent“, ir prijungus kompiuterį P2P failams dalytis. Procedūra susijusi su didele rizika, nes torrentuose dažnai yra kenkėjiškų programų, o žmonės naudoja nemokamą VPN, kad nepakaktų saugos lygio informacijos saugojimui..

   Kad išvengtumėte tokių susitikimų, jums reikia patikimo VPN, kad duomenys būtų privatūs iš smalsių IPT akių. Jie slepia tikrąją jūsų buvimo vietą ir IP adresą, kuris anonimizuoja interneto srautą.

   „PureVPN“ yra puiki programinė įranga, veikianti visose šalyse. Jie turi daugiau nei 750 VPN serverių, kurie reguliariai atnaujinami, kad išlaikytų greitį. Be to, „PureVPN“ yra novatoriška paleidžiant saugos protokolus, kurie užkoduoja duomenis ir tapatybę nuo pavogimo..

   Pažymėta kaip šlamštas

   Paskelbė Martin Smith (Klausimai: 0, atsakymai: 33)

   Atsakyta 2018 m. Gruodžio 14 d. 11:15


    0

    &# 10004;

    Privatus atsakymas

    Taip, nemanykite, kad turite geriausią nemokamą torrentą užtikrinantį VPN, nes jis neužtikrina 256 bitų apsaugos interneto vartotojams, nes jūsų duomenys yra slapti. Tačiau nemokami VPT bendradarbiauja su vyriausybinėmis agentūromis ir IPT, kad sugautų žmones perkeliant nelegalų turinį.

    Pagal šį scenarijų norėčiau rekomenduoti „ExpressVPN“ už kankinimus yra daug patikimas pasirinkimas, nes siūlo 256 įmontuotą šifravimą ir patenkina auditoriją, mėgstančią kankintis duomenų slėpimu. Be to, ji turi P2P serverius, kurie išvengia greičio mažinimo ir palaiko ryšio efektyvumą.

    Pažymėta kaip šlamštas

    Paskelbė Chris Jordan (Klausimai: 0, atsakymai: 33)

    Atsakyta 2018 m. Lapkričio 30 d. 10:08


     0

     &# 10004;

     Privatus atsakymas

     „Torrenting“ naudoja P2P kanalą, kuris leidžia kitiems vartotojams prisijungti prie jūsų sistemos. Šiuo moderniųjų technologijų internetinių paslaugų teikėjų erą ir kitas smalsias akis gali nesunkiai sekti jūsų veikla, o tai visiškai iššaukia geriausią nemokamą VPN kankinimui. Mano nuomone, nemokamas VPN kompromisas dėl funkcijų, todėl jis yra „nemokamas“.

     Norėdami paslėpti savo internetinę veiklą nuo IPT ir kitų organizacijų, tokių kaip stebėjimo agentūros ir autorių teisių troliai. Būtina turėti „NordVPN“ kankinant tai garantuoja interneto anonimiškumą be jokių pralaidumo apribojimų ar IP nutekėjimo įsilaužėliams ir duomenų sraigtui.

     Pažymėta kaip šlamštas

     Paskelbė Aleksandras Kole (klausimai: 0, atsakymai: 33)

     Atsakyta 2018 m. Lapkričio 20 d. 14:27


      0

      &# 10004;

      Privatus atsakymas

      Visos tautos patvirtino savo interneto paslaugų teikėją, kad jis saugo kliento informaciją, kuri apribojo internetinės veiklos vietą. To galima išvengti įtraukiant geriausią nemokamą torrentą užtikrinantį VPN, nes jis yra antspaudas kaip tinkama alternatyva, nes tai daro skirtingą praėjimą keičiantis žiniatinklio veiklai.

      Didelė dalis „torrent“ vartotojų taiko nemokamą P2P VPN, nes tam nereikia patvirtinimo ir sukuria asociaciją neapmokestinant vienišio cento. Nemokamas torrent VPN neturi greito greičio, kuris prailgina laiko intervalą. Be to, jis perduoda jūsų tikrus duomenis IPT ir organizacijoms.

      Kai kurie VPN yra gerai atpažįstami, pavyzdžiui, kankina, „NordVPN“ arba „ExpressVPN“. Nepaisant to, šie VPT nepriklauso kankinimų klasei. Tačiau šie VPT yra žinomi dėl to, kad padidina kankinimo greitį. Didžioji dalis gyventojų naudojasi VPN kankinimui ir turi geresnę patirtį kartu su greitu greičiu ir saugiais tinklais.

      Pažymėta kaip šlamštas

      Paskelbė Alanas Balabanas (klausimai: 0, atsakymai: 33)

      Atsakyta 2018 spalio 20 dieną 11:01


       0

       &# 10004;

       Privatus atsakymas

       Taip, aš žinau, kad „Tunnelbear“, įvykęs laisvame torrentų VPN, vykdo pažadą pateikti begalinį interneto ryšį su šifravimu nuo galo iki galo. Kai torrent mėgėjas įveda užklausą į įrenginį. Pirmiausia jis patenka į VPN serverį per „Tunnelbear“ sukurtą saugų cilindrą, tada keliauja į visuotinį internetą.

       Ši procedūra nesumažina interneto greičio, priežastis, dėl kurios nemokamam VPN kankinimui naudojami P2P serveriai, skirti duomenų paketams perduoti internetu..

       Tačiau niekada nesate tikri dėl nemokamos VPN paslaugos privatumo politikos. Privatumas yra būtinas reikalavimas, ypač kai reikia atsisiųsti ir dalintis P2P failais. Daugelis žmonių pasirenka nemokamus VPT, nes jiems rūpi didelis tarifas ir jų investicijos, kurios neturėtų būti vertinamos.

       „NordVPN“ yra viena iš mokamų VPN paslaugų, kurios yra populiarios ir tikrai prieinamos. Taip pat išvengsite savo investavimo rizikos, pasinaudodami nemokamu bandomuoju laikotarpiu ir pinigų grąžinimo garantija.

       Pažymėta kaip šlamštas

       Paskelbė Peteris Joe (Klausimai: 0, Atsakymai: 2)

       Atsakyta 2018 rugpjūčio 17 d., 19:37


        0

        &# 10004;

        Privatus atsakymas

        Norint sukurti atskirą interneto ryšį, yra nesuskaičiuojamas skaičius geriausių nemokamų VPN. Tačiau kai kurie VPT neteikia ypatingo pranašumo „torrent“ vartotojams. Be to, nemokami „torrent“ VPN nepateikia P2P optimizuotų serverių, kurie pasižymi dideliu greičiu. Šie VPT nutekina duomenis IPT ir agentūroms, o tai prieštarauja interneto laisvei.

        Mano manymu, geriausias torrent VPN būtų „NordVPN“, nes tai teikia pirmenybę vartotojų privatumui internete. „NordVPN“ siūlo P2P optimizuotus serverius, apsaugotus šifravimais, kurių neįmanoma nulaužti. Trumpai tariant, aš buvau gana nustebintas dėl jo vartotojams siūlomo greičio ir apsaugos lygio. Investuoti į šį VPN bus verta, jei galvojate kankintis su VPN.

        Pažymėta kaip šlamštas

        Paskelbė Amelia Louis (Klausimai: 0, Atsakymai: 33)

        Atsakyta 2018 m. Liepos 11 d., 18:39


         0

         &# 10004;

         Privatus atsakymas

         Visos šalys leido savo IPT saugoti vartotojo duomenis, kurie apribojo torrentinės veiklos vietą. Tai gali būti išvengta integruojant geriausią nemokamą torrentą užtikrinantį VPN, nes jis yra tinkamas pasirinkimas, nes sukuria atskirą tunelį interneto srauto operacijai..

         Jei žmonės kenčia nuo kibernetinių išpuolių, svarbu vengti nemokamo P2P VPN failams perduoti, nes jis neužšifruoja duomenų, kurie generuojami iš asmeninio kompiuterio ir kuriuos gali pamatyti priežiūros agentūros..

         Dabar, „ExpressVPN“ yra puikus kankinimui, nes slepia informaciją, naudodamas 256 bitų šifravimą, todėl bendras interneto srautas yra slepiamas. IPT ir stebėjimo agentūrų iššifruoti tampa neįmanoma.

         Pažymėta kaip šlamštas

         Paskelbė Davidas Jacksonas (klausimai: 0, atsakymai: 33)

         Atsakyta 2018 m. Birželio 22 d. 10:53


          0

          &# 10004;

          Privatus atsakymas

          Užuot išryškinę geriausią nemokamą torrentą užtikrinantį VPN, kad jūsų srautas ir tapatybė būtų anonimiški. Tai gali būti saugi galimybė kreiptis „ExpressVPN“ kuri neužlaiko registravimo veiklos ir suteikia greitį nuolat. Jis turi protokolus, kurie sukuria tvirtą P2P ryšį ir išvengia smalsių akių.

          Daugelis „torrent“ mėgėjų naudoja nemokamą P2P VPN, nes nereikia autentifikavimo ir užmezga ryšį neapmokestindami nė cento. Tačiau nemokamam kankinančiam VPN trūksta greito greičio, kuris padidina laiko tarpą. Be to, ji perduoda jūsų faktinę informaciją IPT ir priežiūros agentūroms.

          Pastaruoju metu aš patyriau „ExpressVPN“ už kankinimus skirtinguose JAV regionuose ir aš gana gerai praleidau laiką su jų VPN programomis, nes tai palaiko greito ryšio patikimumą.

          Pažymėta kaip šlamštas

          Paskelbė Mike’as Wilsonas (klausimai: 0, atsakymai: 33)

          Atsakyta 2018 m. Gegužės 4 d., 7:33


           0

           &# 10004;

           Privatus atsakymas

           Manau, kad nepadarėte išsamaus nemokamo VPN tyrimo, kad galėtumėte kankintis, kitaip jūsų nuomonė gali turėti skirtingų aspektų. Na, šie VPN turi anonimiškumo ir P2P serverių apribojimus, kurie yra esminis torrentų poreikis. Kadangi tai keičia interneto greitį ir neleidžia IPT nuskaityti interneto srauto.

           Tačiau yra keletas geriausių nemokamų „torrenting“ VPN, kuriuos pabrėžia realią patirtį turintys asmenys, palaikantys „uTorrent“ ir „BitTorrent“ srautus. Jūs tiesiog turite tą VPN programinę įrangą keliuose įrenginiuose ir galite atremti autorių teisių įstatymų apribojimus, kuriuos nustato priežiūros agentūros.

           Pažymėta kaip šlamštas

           Paskelbė Tom Jones (Klausimai: 0, Atsakymai: 33)

           Atsakyta 2018 m. Balandžio 2 d. 13:48


            0

            &# 10004;

            Privatus atsakymas

            Nesate tikri, apie kokį laisvą torrent VPN jūs kalbate, nes visi jie nėra skirti saugiam ryšiui su „uTorrent“ ar „BitTorrent“ užmegzti. Turite klasifikuoti nemokamą torrent VPN, atsižvelgdami į veiksnius, kurie yra visos procedūros metu.

            Kai kurie VPT garsėja tokiais kankinančiais dalykais kaip „ExpressVPN“ arba „NordVPN“. Tačiau šie VPN nepriklauso geriausio nemokamo kankinimo VPN kategorijai. Jie yra mokami VPN, tačiau palaiko kankinimo metodą. Dauguma žmonių taiko šiuos VPN kankinimui ir sėkmingai naudoja greitą greitį ir jungiamumą.

            Pažymėta kaip šlamštas

            Paskelbė Joe Denly (Klausimai: 0, Atsakymai: 33)

            Atsakyta 2018 m. Kovo 16 d., 7:37


             0

             &# 10004;

             Privatus atsakymas

             Daugelis asmenų negali sustabdyti pranešdami, kad nemokamas „UTorrent“ VPT yra naudingas sprendimas. Manau, prieš priimdami verdiktą, jie turi pamatyti istorinius rezultatus. Žmonės, kurie bando išvengti interneto paslaugų teikėjo ir masinio stebėjimo neturėdami patikimo šifravimo, užfiksuoto pagal autorių teisių pažeidimo įstatymą.

             Vis dėlto panaši parinktis vis dar yra sėkminga, tačiau pritaikymas pradedamas naudojant geriausią nemokamą torrentą užtikrinantį VPN. Tai reiškia, kad galvoje turite paruošti kontrolinį sąrašą, per kurį galėsite atpažinti nemokamą torrent VPN, būtiną šiam šaltiniui. Procedūrai reikia laiko, bet jei dar neturite, galite pasirinkti „NordVPN“, kad galėtumėte naudoti torrentą, kuris yra pats tinkamiausias pasirinkimas.

             Pažymėta kaip šlamštas

             Paskelbė Jamesas Petersonas (klausimai: 0, atsakymai: 33)

             Atsakyta 2018 m. Vasario 20 d., 19:15


              1

              &# 10004;

              Privatus atsakymas

              Taip, mačiau, kaip žmonės kovoja su nemokamu VPN dėl kankinimų ir bando kelis pakaitalus, kad turėtų tvarų interneto ryšį. Tai atsitinka, kai jūsų VPN įrankio nepakanka, kad interneto srautas būtų užšifruotas. Tai suteikia IPT palankias sąlygas įgyvendinti autorių teisių taisykles ir reglamentus, kurie pažymėjo vartotoją kaip juodąjį sąrašą.

              Jei norite išvengti tokių dalykų, kurie apima įsilaužimą ir naršymo duomenų nutekėjimą į interneto paslaugų teikėjus, venkite nemokamo torrent VPN ir ieškokite patikimo įrankio, pavyzdžiui, „ExpressVPN“. Tai palaiko P2P failų mainus ir turi didelį kiekį VPN serverių, kurie suteikia greitą greitį. „ExpressVPN“ specialiai užšifruoja bendrą vartotojų įžvalgą ir specialiai leidžia įgaliotiems galutiniams vartotojams pamatyti tą informaciją.

              Pažymėta kaip šlamštas

              Paskelbė Albertas Marshas (klausimai: 0, atsakymai: 33)

              Atsakyta 2018 m. Vasario 5 d. 9:10


               0

               &# 10004;

               Privatus atsakymas

               Aš visiškai sutinku su tais žmonėmis, kurių nuomonė teikia pirmenybę karštojo kanalo skydui, kad kankintų. Tam tikros priežastys daro jį geriausiu nemokamu VPN kankinimui ir niekas negali paneigti šių faktų. „Hotspot VPN“ aktyviai dalyvauja sprendžiant interneto privatumo klausimus, ir tai sukūrė jų reputaciją tarp vartotojų.

               Negalite pažymėti viešosios interneto prieigos taško skydo nemokamų kankinančių VPT sąraše, kuris dažnai patenka į pagrindinį srautą dėl jų pažeidžiamumo. Taip pat šis VPN nėra skirtas tik tam tikram tikslui, kaip P2P failų dalijimasis. Hotspot VPN veikia daugelyje šalių, nes jos užėmė VPN serverius visame pasaulyje.

               Pažymėta kaip šlamštas

               Paskelbė Kelly Morrison (Klausimai: 0, atsakymai: 33)

               Atsakyta 2018 m. Sausio 26 d., 19:20


                0

                &# 10004;

                Privatus atsakymas

                Galvojate naudoti nemokamą VPN „Torrenting“? Na, tai nėra puikus įrankis, nes jie nepalaiko P2P serverių, kurie suteikia jums greitą atsisiuntimo greitį.

                Šiuo metu „Betternet“ gali veikti tokiose situacijose, todėl tai yra geriausias nemokamas VPN, skirtas kankintis, atsižvelgiant į tai, kad jis apima saugumo ir apsaugos veiksnius ir leidžia interneto ryšiui ištrūkti iš jūsų IPT..

                „Free VPN torrent“ paskiria vienišą IP adresą daugiau nei 80 klientų ir tai suteikia galimybę skirtingiems klientams pamatyti jūsų veiklą neatliekant jokių mokėjimų. Atsižvelgiant į šią priežastį, daugelis asmenų yra nulaužti, kai naudoja šiuos VPN.

                Daug geriau naudoti „ExpressVPN“ tuo pagrindu, kad jie užkoduoja jūsų duomenis, kai esate prie jo prisijungę. Taigi, jūsų internetinė veikla yra slepiama nuo jūsų IPT ir vyriausybinių agentų smalsių akių.

                Pažymėta kaip šlamštas

                Paskelbė Eric Mathews (Klausimai: 0, Atsakymai: 4)

                Atsakyta 2018 m. Sausio 21 d., 17:17


                 0

                 &# 10004;

                 Privatus atsakymas

                 Procedūra gali būti bauginanti, kai jūsų įrenginys perduoda informaciją IPT ar stebėjimo agentūroms, kai esate prisijungę prie P2P tinklo. Tokiu būdu nemokamas VPN kankinimas nėra tinkamas sprendimas priimti. Tai neapima internetinės saugos srities ir neužšifruoja jūsų naršymo internete.

                 Tokiose situacijose reikalingas P2P VPN torrentas. Jie patenkina jūsų norą, kuo greitesnį informacijos dalijimąsi naudojant šifravimą nuo galo iki galo. Akivaizdu, kad vyrauja kita palanki padėtis, kuri užgožia jūsų rajoną ir apsaugo jus nuo jūsų IPT. Kadangi esate neaptinkamas savo interneto paslaugų teikėjo, naršykite anonimiškai ir laisvai kankinkite.

                 Pažymėta kaip šlamštas

                 Paskelbė Adam Bolt (Klausimai: 0, atsakymai: 33)

                 Atsakyta 2018 m. Sausio 18 d. 11:24


                  0

                  &# 10004;

                  Privatus atsakymas

                  Procedūra pradedama, kai sąsaja su „torrent“, pavyzdžiui, „Bittorrent“, ir sąsaja su kompiuteriu, kad būtų galima dalytis P2P failais. Metodika apima daug pavojų, kuriuose yra kenkėjiškų programų, o asmenys naudoja nemokamą kankinamą VPN, kurio nepakanka norint žiūrėti duomenis.

                  Norėdami išlaikyti atstumą nuo tokios patirties, jums reikia geriausio „torrent“ VPN, kad informacija pagal IPT būtų privati. Jie slepia jūsų tikrąją sritį ir IP adresą, kuris anonimizuoja jūsų veiklą internete.

                  Aš naudoju „NordVPN“ torrent dėl ​​to, kad šis VPN yra puikus saugumo ir apsaugos, kuris yra pagrindinis kankinimo reikalavimas, atžvilgiu. „NordVPN“ atnaujina produktą, kuriame yra naujausias saugumas plečiant VPN serverius. Tai yra vienas iš mokamų VPT teikėjų, kurie yra žinomi ir, be to, ypač saikingi.

                  Pažymėta kaip šlamštas

                  Paskelbė Elton Finch (Klausimai: 0, atsakymai: 4)

                  Atsakyta 2018 m. Sausio 11 d. 17:23


                   0

                   &# 10004;

                   Privatus atsakymas

                   Įspūdis virsta rizika, kai jūsų kompiuteris ar įtaisas sąsajos su žiniatinkliu netaikant saugos pastangų. Jūsų vykdoma veikla internete patenka į IPT tikrinimo tvarką ir jie jums praneša. Negalite vengti šių įspėjimų naudodamiesi nemokamu VPN, kad kankintumėtės, atsižvelgiant į tai, kad jie neapima internetinio saugumo teritorijos..

                   Norint paslėpti žiniatinklio asmenybę nuo IPT, esant krituliui, labai svarbu, kad būtų geriausias VPN, skirtas kankinti, atsižvelgiant į tai, kad jis pabrėžia svarbiausius dalykus, pvz., „Kill“ jungiklis, jis natūraliai veikia ir apsaugo jūsų veiklą nuo dalijimosi IPT, kai VPN nuolaidos dėl pažangos interneto spartoje, atsižvelgiant į tai, kad per daug klientų, panašių dokumentų.

                   Rekomenduojami VPN įrankiai, skirti kankinti „NordVPN“ ir „ExpressVPN“

                   Pažymėta kaip šlamštas

                   Paskelbė Mirko Hales (Klausimai: 0, Atsakymai: 33)

                   Atsakyta 2018 m. Sausio 4 d., 15:44


                    0

                    &# 10004;

                    Privatus atsakymas

                    Turite žinoti, kad kankinti yra pavojinga, kai įrenginys, su kuriuo esate prisijungę, yra pažeidžiamas kibernetinių atakų. Tai vyksta, kai nesiimama saugumo priemonių. Taigi nemokama VPN paslauga, skirta kankinimui, nėra geras pasirinkimas. Tai neapima internetinio privatumo srities ir neužšifruoja jūsų naršymo internete.

                    Tokiomis aplinkybėmis yra viskas, ko jums reikia. Jie įgyvendina jūsų norą dalintis P2P failais, naudojant šifravimą iš vieno galo į kitą. Akivaizdu, kad kitas privalumas yra populiarus, nes jis slepia jūsų buvimo vietą ir apsaugo jus nuo akivaizdžių jūsų IPT akių. Kadangi esate nematomas savo IPT, naršykite anonimiškai ir nevaržomai.

                    Pažymėta kaip šlamštas

                    Paskelbė Johnas Brandonas (klausimai: 0, atsakymai: 33)

                    Atsakyta 2018 m. Sausio 1 d., 17:16

                     «Atgal į ankstesnį puslapį

                     Jei norite paskelbti klausimus, prisijunkite.

                     Vartotojo vardas arba elektroninio pašto adresas

                     Slaptažodis

                     Prisimink mane

                     • Eikite į WP prisijungimo puslapį
                     Kim Martin Administrator
                     Sorry! The Author has not filled his profile.
                     follow me
                      Like this post? Please share to your friends:
                      Adblock
                      detector
                      map