نقد و بررسی NordVPN (2020)

NordVPN یک سرویس VPN با کیفیت است که با قیمتی ارائه می شود که بیشتر مردم از پس آن برمی آیند.


همچنین این برنامه VPN است که ما بیش از هر چیز دیگری را در اینجا در Privacy Canada توصیه می کنیم. در این بررسی ، من توضیح خواهم داد که چرا…

قبل از هر چیز ، سرویس آنها بر ناشناس ماندن و امنیت تمرکز دارد. با استفاده از پروتکل تونل سازی OpenVPN و همچنین رمزگذاری 256 AES ، این یک VPN امن است.

وقتی به NordVPN روی سطح نگاه می کنید ، به نظر خیلی خوب می رسد ، اما آیا این بازاریابی فقط خوب است ، یا این سرویس مطابق با این ادعاها است؟ بیایید.

بررسی اجمالی NordVPN

مربع آرم Nordvpn

در دنیای VPN ها ، NordVPN خود را از این رقابت جدا کرده است. با بیش از 5000 سرور در سراسر جهان ، یکی از بزرگترین مناطق خدماتی را که ما دیده ایم ، دارد. NordVPN خود را در محافظت از حریم خصوصی مشتریان خود مفتخر می کند. به منظور انجام این کار ، آنها تعدادی از ابزارهایی را که بیشتر VPN های دیگر در اختیار ندارند ، به مشتریان ارائه می دهند.

NordVPN دارای یک کنسول مشتری است استفاده از آن بسیار آسان و جذاب است. در تعدادی سیستم عامل موجود است. این انتخاب خوبی است برای افرادی که در استفاده از VPN تازه کار هستند و همچنین افرادی که باتجربه تر هستند و به دنبال یک سرویس قوی هستند.

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده:بسیار آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم:صفر ورود به سیستم سخت
اندازه سرور:5200+ سرور
توزیع سرور:62 کشور
پشتیبانی:پشتیبانی 24/7 چت زنده
تورنت:P2P مجاز است
جریان:مجاز
پروتکل VPN و رمزگذاری:پروتکل OpenVPN؛ رمزگذاری بیتی AES-256
مرکز فرماندهی:پاناما
قیمت:6.99 دلار در ماه
وب سایت رسمی:https://nordvpn.com
طرفداران:
 • بیش از 5000 سرور
 • سرورهای تخصصی
 • با یک حساب می توانید شش دستگاه وصل کنید
 • P2P مجاز است
 • برنامه هایی برای مرورگر شما
 • موضع محكمی در مورد حریم خصوصی مشتری
 • سوئیچ kill را ارائه می دهد
 • با Netflix کار می کند
منفی:
 • گران برای کاربران ماه به ماه
 • مسائل مربوط به شفافیت
امکانات:
 • کلید کشتار
 • دو سرور VPN. این دو بار داده های شما را رمزگذاری می کند
 • سرورها در 62 کشور جهان
 • برنامه های کاربردی برای Android ، iOS ، Windows و Mac
 • پیاز بیش از VPN – به مشتریان امکان می دهد ناشناس در وب تاریک گشت و گذار کنند
 • Smart Play – باز کردن قفل سرویس های محدود جغرافیایی از جمله Amazon Prime ، Netflix و BBC

سرورها در کجا قرار دارند?

NordVPN یکی از بزرگترین شبکه های سرورهای ارائه دهنده VPN را دارد. در حال حاضر, آنها بیش از 5000 سرور در 62 کشور جهان دارند. تنها VPN که از آن می دانیم سرورهای بیشتری نسبت به NordVPN دارد ، دسترسی به اینترنت خصوصی است. با این حال ، با NordVPN ، شما در واقع می توانید سرور دقیقی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. این یکی دیگر از مزایای این سرویس با کیفیت بالا است.

سرورهای NordVPN در مناطق جغرافیایی متنوعی قرار دارند. مگر اینکه سعی کنید به جزیره ای کوچک در مکانی در دریای بالتیک وصل شوید ، NordVPN قادر خواهد بود پوشش مورد نیاز خود را برای شما فراهم کند. در نمودارهای زیر ، می توانید لیستی از سرورهای NordVPN را ارائه دهید.

در اینجا سرورهای آنها در آسیا و اقیانوسیه آمده است:

سرورهای nordvpn آسیا اقیانوس آرام

در اینجا سرورهای اروپایی آنها آمده است:

سرورهای اروپایی nordvpn

اینها سرورهای آنها در آمریکا هستند:

سرورهای nordvpn america

و سرانجام ، این سرورهای آنها در آفریقا و خاورمیانه است:

سرورهای nordvpn آفریقا

سرورهای ویژه و ویژگی های امنیتی

وکتور پخش ویدئوعلاوه بر سرورهای معمولی ، NordVPN دارای سرورهایی است که بطور خاص برای رفع برخی نگرانی ها طراحی شده اند. به عنوان مثال ، سرورهای P2P آنها برای افرادی که در درجه اول مایل به استفاده از VPN برای تورنت هستند از طراحی استفاده می کنند.

آنها سرورهای اختصاصی IP و همچنین دو سرور VPN اختصاص داده اند که با رمزگذاری ترافیک شما یک لایه محافظت اضافی اضافه می کنند. سرورهای پیاز بیش از VPN برای افرادی است که به هنگام گشت و گذار در وب تاریک به دنبال محافظت بیشتر هستند.

سرورهای NordVPN بسیار امن هستند. آنها IP را پنهان می کنند و به محتوای جغرافیایی محدود دسترسی دارند. هنگامی که به VPN وصل می شوید ، گزینه استفاده از دو نوع مختلف سوئیچ kill را بدست می آورید. یک سوئیچ kill این امکان را به شما می دهد که به سادگی یک برنامه خاص را ببندید. سوئیچ kill دیگر در صورت وجود ترک سرویس VPN ، اتصال اینترنت را به کلی قطع می کند.

شما را از نشت DNS ایمن می کند

آنها همچنین از نشت DNS محافظت می کنند. اگر بصورت دستی یا تنظیم مجدد ویندوز را تنظیم کنید ، درخواستهای DNS محافظت نخواهند شد. NordVPN برای پیاده سازی اقدامات برای محافظت از شما در برابر این نشتها ، از طریق پیوندهای تجاری عبور کرده است.

پیاز Over VPN برای افرادی که مایل به بازدید از وب تاریک هستند ، یک لایه محافظت اضافی به شما می دهد. NordVPN ابتدا از طریق VPN ترافیک شما را مسیریابی می کند و سپس آن را به روتر پیاز ارسال می کند.

nordvpn با پیاز روی vpn

Smart Play Technology به لطف سرورهای تخصصی جریان ارائه می شود که NordVPN از آنها برای جابجایی سرویس های پخش جغرافیایی محدود استفاده می کند. تعداد زیادی VPN وجود دارد که نوید می دهند قادر به انسداد محتوای جغرافیایی محدود هستند ، اما اکثر آنها با شکست مواجه می شوند. در تجربه ما ، زمانی نبود که نتوانیم با استفاده از NordVPN به یک سرویس پخش از خارج از کشور وصل شویم.

گزینه حفاظت از Double Data ارائه شده توسط NordVPN داده های شما را دو بار با انتقال اطلاعات از طریق دو سرور VPN بعدی قبل از رسیدن به صفحه وب برنامه که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید ، رمزگذاری می کنید.

و اگر این کافی نباشد ، سرویس دوم VPN آدرس IP اصلی شما را نخواهد داشت. پروتکل های UDP و TCP برای ایجاد اتصالات استفاده می شوند. این یک لایه امنیتی اضافی است که اکثر مردم به آن احتیاج ندارند ، اما اگر به آن احتیاج دارید ، خوب است بدانید که در دسترس است.

سیاست ورود به سیستم آنها چیست?

NordVPN ادعا می کند که هیچ مشکلی را حفظ نمی کند. با این حال ، این چیزی است که تقریبا در مورد هر VPN وعده داده می شود ، اما تنها بهترین ارائه دهندگان VPN این قول را می دهند. خوشحالیم که این حرف را زده ایم NordVPN به قول خود عمل می کند.

سیاست حفظ حریم خصوصی nordvpn

به عنوان یک شرکت مستقر در پاناما ، NordVPN موظف هیچ دولتی نیست که اطلاعات ورود به سیستم شما را فاش کند. و حتی اگر آنها توسط دولت موظف به انجام چنین کاری باشند ، NordVPN هیچ کاری برای دادن آنها نخواهد داشت.

خط مشی عدم ورود آنها به این معنی است که آنها زمانی را که شما از خدمات آنها یا مدت زمان سرویس خود استفاده می کنید ، پیگیری نمی کنند. آنها آدرسهای IP ، سرورهای مورد استفاده ، پرونده هایی را که بارگیری کرده اید یا وب سایتهایی که بازدید کرده اید ، نگه نمی دارند.

NordVPN بالاتر و فراتر از آن می رود. آنها داده های ورود به سیستم مانند آدرس های IP ورودی و دیگر اطلاعات پرونده ورود را نگه نمی دارند ، و IP را که دریافت می کنید نظارت نمی کنند. این یک تغییر طراوت است از آنچه که با VPN های دیگر دیده ایم. بسیاری می گویند ورود به سیستم نیست ، اما برخی از این اطلاعات را ضبط می کنند.

خط مشی رازداری NordVPN

یکی دیگر از روندهای متداول در مورد سیاستهای حفظ حریم خصوصی VPN این است که آنچه در صفحه اصلی وب سایت مشاهده می کنید ، آن چیزی نیست که هنگام خواندن چاپ خوب در خط مشی رازداری یا در شرایط خدمات می بینید..

به تعجب ما, NordVPN هیچ شگفتی مربوط به حریم خصوصی در سیاست حفظ حریم خصوصی پنهان ندارد. این شرکت اطلاعاتی در مورد شما دارد. اما این چیزهایی است که قبلاً حدس زده اید به عنوان مثال ، آنها آدرس ایمیل شما را برای برقراری ارتباط با آنها دارند ، اطلاعات پرداخت شما را دارند و می خواهند پیام هایی را که شما برای خدمات مشتری خود ارسال کرده اید ، داشته باشند.

اما حتی در اینجا شما این توانایی را دارید که میزان نوردهی خود را به حداقل برسانید. اگر از آدرس ایمیلی استفاده می کنید که فقط برای ثبت نام در VPN استفاده می کنید و اگر با بیت کوین پرداخت می کنید ، کاملاً ناشناس هستید.

در گذشته گزارش های خبری وجود داشته است که حاکی از آن است که NordVPN متعلق به یک شرکت درگیر در داده کاوی است. تا به امروز ، ما چیزی ندیدیم که این نسخه پشتیبان تهیه کند.

NordVPN ساکت ماند و برای مدت طولانی از خود در برابر این اتهامات دفاع نکرد. اما اخیراً ، آنها نیاز به تنظیم مستقیم سوابق و دفاع مفصلی از سیاست عدم ورود آنها را داشتند.

علاوه بر این ، NordVPN قدم اضافی در استخدام یک شرکت خدمات حرفه ای برای انجام ممیزی مستقل به عنوان روشی برای تأیید صحت ادعاهای مربوط به آنها برداشته است. این بسیار امیدوار کننده است زیرا این بدان معنی است که NordVPN نه تنها می گوید که نگران حریم خصوصی مشتری خود هستند بلکه با اقدامات خود از آن حمایت می کنند.

ادعای nordvpn

سرویس NordVPN چقدر سریع است?

هنگامی که به وب سایت های VPN مراجعه می کنید ، اغلب توصیفاتی مانند “سرعت صاعقه” و “سرورهای بسیار سریع” را برای توصیف خدمات ارائه شده آنها مشاهده می کنید. NordVPN وقتی صحبت از سرعت و کارایی می شود ، خود را به عنوان یکی از بهترین های موجود در آنجا تبلیغ می کند. پس از تست سرویس آنها, با اطمینان می توانیم بگوییم که آنها حق دارند.

ما سرعت بارگیری آنها را بررسی کردیم و دیدیم که درجه یک هستند. سرعت بارگذاری کمی آهسته تر بود ، اما تعداد آنها هنوز در محدوده ای بودند که ما قابل احترام می دانیم و قطعاً بسیار بهتر از آنچه که با VPN های دیگر دیده ایم. این گفته است ، اگر به دنبال سرعت بالاتر بارگذاری هستید ، ممکن است بخواهید به ExpressVPN نگاه کنید.

nordvpn سریعترین نتایج

به طور پیش فرض ، NordVPN قصد دارد سروری را انتخاب کند که فکر می کند بهترین سرعت را برای مکان فعلی شما فراهم می کند. و با این کار کار مناسبی انجام می دهد. ما دیدیم که انتخاب سرور کم بار سرعت کمی بهتر از آنچه را که از انتخاب اتوماتیک ساخته شده توسط NordVPN کسب کرد به ما داد. اما تغییر ارزش این کار مهم نیست.

قیمت گذاری NordVPN چیست?

جدول قیمت گذاری nordvpn

NordVPN دارای یک برنامه قیمت گذاری است که به راحتی قابل فهم و مستقیم استتی شما امکان خرید یک برنامه دو ساله را با قیمت 3.99 دلار در ماه ، یک برنامه شش ماهه با 9 دلار در ماه ، یک برنامه یک ساله با قیمت 6.99 دلار در ماه دارید یا می توانید ماهانه مبلغ 11.95 دلار پرداخت کنید..

روش پرداخت nordvpn

می توانید با استفاده از PayPal ، یک کارت اعتباری اصلی ، و cryptocurrency و کارتهای هدیه پیش پرداخت هزینه پرداخت کنید. از آنجا که فقط یک طرح متناسب با همه وجود دارد ، هیچ تلاشی برای فروش بیشتر وجود ندارد. و اگر خدمات را دوست ندارید, 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد. اگر برنامه سه ساله را انتخاب کنید ، NordVPN یکی از ارزانترین ارائه دهنده VPN است که می خواهید پیدا کنید.

اگر در مورد قیمت گذاری آنها شکایتی دارید ، مدت زمان لازم برای پرداخت بازپرداخت آنها طول می کشد. بیشتر VPN ها ظرف هفت روز پول شما را پس می دهند. NordVPN 30 روز طول می کشد تا پردازش بازپرداخت شما را انجام دهد.

در پایان روز ، برای اکثر مردم ، این بزرگترین چیز در جهان نیست ، اما بهترین خدمات به مشتریان نیست. خوشبختانه خدمات بسیار خوب است که اکثریت قریب به اتفاق مردم نیازی به نگرانی در مورد دریافت بازپرداخت نخواهند داشت.

در کل ، ما دوست داریم که قیمت گذاری NordVPN چقدر ساده و منصفانه باشد. عالی است که هیچ محدوده پهنای باند مانند سایر VPN در بازار وجود ندارد.

آیا ما این سرویس را توصیه می کنیم?

کاملا.

بیشتر افراد ترجیح می دهند از برخورد با VPN که استفاده از آن سخت است ، به هیچ وجه محافظت نمی کنند. این یکی از دلایلی است که باعث محبوبیت بسیار زیاد NordVPN می شود. امنیت ترافیک آنلاین شما را آسان می کند.

NordVPN هر آنچه را که می خواهید VPN داشته باشد ارائه می دهد و بیشتر. ما واقعاً این واقعیت را دوست داریم که آنها سرورهای تخصصی برای افرادی که به دنبال جریانی محتوای جغرافیایی محدود هستند ، برای کسانی که امنیت اضافی می خواهند ، و برای کسانی که می خواهند انتقال فایل P2P مانند torrenting را انجام دهند ، دوست دارند..

مربع آرم Nordvpn

ما همچنین از عملکرد فعال NordVPN در به روزرسانی سرورهای خود و برقراری ارتباط با مشتریانشان قدردانی می کنیم. چه زمانی اتهامات دروغین آنها درمورد شیوه های ورود به سیستم ساخته شده اند ، آنها با روشی مسئولانه و هوشمندانه پاسخ دادند. ما احساس می کنیم که این تأثیر خوبی در کلیه خدمات کلی این شرکت ارائه می دهد.

این واقعیت که NordVPN در پاناما قرار دارد ، احساس امنیتی دیگری به ما می بخشد. ما می دانیم که دولت ها نمی توانند NordVPN را وادار کنند تا اطلاعات مشتری خود را تحویل دهد. حتی اگر آنها تلاش کنند ، به لطف سیاست سختگیرانه ورود به سیستم NordVPN ، چیزی برای تحویل وجود نخواهد داشت.

اگر خدمات را ماهانه به ماه خریداری کنید ، کمی گرانتر از برخی گزینه های دیگر در خارج است. با این حال ، وقتی به تمام خدماتی که ارائه می دهند نگاه می کنید ، قیمت بیش از ارزش آن است.

گزینه های پیشنهادی

تنها خدمات VPN – غیر از PIA – که می تواند با Nord بازی کند ، ExpressVPN و Surfshark هستند. یكی از مهمترین ویژگیهایی كه ExpressVPN و Surfshark را از NordVPN جدا می كند ، ارائه خدمات به مشتریان است.

Surfhark و ExpressVPN هر دو چت آنلاین پاسخگو دارند که در دسترس هستند 24 ساعت شبانه روز هفت روز در هفته. نمایندگان خدمات مشتری آنها آگاه و پاسخگوی سؤالات شما هستند بلافاصله.

علاوه بر این ، ما دیده ایم که سرعت بارگذاری ExpressVPN لمسی بالاتر از آنچه از NordVPN دریافت می کنید است. خارج از این اختلافات جزئی ، این خدمات با یکدیگر مطابقت دارند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me