סקירת NordVPN (2020)

NordVPN הוא שירות VPN איכותי המוצע במחיר שרוב האנשים יכולים להרשות לעצמם.


זוהי גם אפליקציית ה- VPN שאנו ממליצים עליה יותר מכל אחר באתר פרטיות קנדה. בסקירה זו אסביר מדוע זה …

בראש ובראשונה השירות שלהם מתמקד באנונימיות ובביטחון. באמצעות פרוטוקול המנהור של OpenVPN וכן קידוד 256 AES, זהו VPN מאובטח.

כשמסתכלים על NordVPN על פני השטח, זה נראה טוב מאוד, אבל האם זה רק שיווק טוב, או שהשירות עומד בתביעות האלה? בוא נגלה.

סקירה כללית של NordVPN

כיכר הלוגו של Nordvpn

בעולם ה- VPNs, NordVPN הגדירה את עצמה מהמתחרים. עם יותר מ 5,000 שרתים ברחבי העולם יש לו אחד מאזורי השירות הגדולים ביותר שראינו. NordVPN מתגאה בשמירה על פרטיותם של לקוחותיה. בכדי לעשות זאת הם מציעים ללקוחות מספר כלים שלרוב ה- VPN האחרים אין.

ל- NordVPN יש קונסולת לקוח קל מאוד לשימוש ומושך להסתכל עליו. זה זמין במספר פלטפורמות. זו בחירה טובה עבור אנשים המתחילים להשתמש ב- VPN, כמו גם עבור אנשים מנוסים יותר ומחפשים שירות חזק..

תכונות מידע
שימושיות:קל מאוד לשימוש
מדיניות רישום:רישום אפס קפדני
גודל שרת:5200 שרתים
הפצת שרת:62 מדינות
תמיכה:תמיכה בצ’אט חי 24/7
מפתה:P2P מותר
סטרימינג:מותר
פרוטוקול VPN והצפנה:פרוטוקול OpenVPN; הצפנת AES-256 סיביות
המטה:פנמה
מחיר:6.99 $ לחודש
אתר רשמי:https://nordvpn.com
יתרונות:
 • יותר מ -5,000 שרתים
 • שרתים מומחים
 • אתה יכול לחבר עד שישה מכשירים עם חשבון אחד
 • P2P מותר
 • אפליקציות לדפדפן שלך
 • עמדה חזקה על פרטיות הלקוחות
 • מציע מתג להרוג
 • עובד עם נטפליקס
חסרונות:
 • יקר למשתמשים מחודש לחודש
 • סוגיות שקיפות
תכונות:
 • מתג כיבוי
 • שרתי VPN כפולים. אלה מצפינים את הנתונים שלך פעמיים
 • שרתים ב 62 מדינות
 • אפליקציות ל- Android, iOS, Windows ו- Mac
 • Onion Over VPN – מאפשר ללקוחות לגלוש בעילום שם באינטרנט האפל
 • Smart Play – ביטול נעילת שירותי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים כולל אמזון פריים, נטפליקס ו- BBC

היכן ממוקמים השרתים?

ל- NordVPN אחת הרשתות הגדולות של שרתים של ספק VPN כלשהו. נכון לעכשיו, יש להם יותר מ -5,000 שרתים שנמצאים ב 62 מדינות. ה- VPN היחיד שידוע לנו שיש לו יותר שרתים מאשר NordVPN הוא גישה פרטית לאינטרנט. עם זאת, עם NordVPN, אתה יכול בעצם לבחור את השרת המדויק שבו ברצונך להשתמש. זהו פלוס נוסף לשירות איכותי זה.

שרתי NordVPN נמצאים במיקומים גיאוגרפיים מגוונים. אלא אם אתה מנסה להתחבר לאי קטן אי שם בים הבלטי, NordVPN יוכל לספק לך את הכיסוי הדרוש לך. בתרשימים שלהלן תוכל לראות רשימה של השרתים ש- NordVPN מציע.

להלן השרתים שלהם באסיה-פסיפיק:

nordvpn אסיה שרתי פסיפיק

להלן השרתים האירופיים שלהם:

שרתים אירופיים של nordvpn

אלה השרתים שלהם באמריקה:

שרתי Nordvpn אמריקה

ולבסוף, אלה השרתים שלהם באפריקה ובמזרח התיכון:

שרתי נורדוופן אפריקה

שרתים מיוחדים ותכונות אבטחה

וקטור הזרמת וידאובנוסף לשרתים רגילים, ל- NordVPN יש שרתים שתוכננו במיוחד כדי לתת מענה לחששות מסוימים. לדוגמה, שרתי ה- P2P שלהם משתמשים בעיצוב עבור אנשים שרוצים בעיקר להשתמש ב- VPN לצורך סיבוב.

יש להם שרתי IP ייעודיים כמו גם שרתי VPN כפולים, המוסיפים שכבת הגנה נוספת על ידי הצפנת התנועה שלך פעמיים. שרתי Onion Over VPN מיועדים לאנשים המחפשים הגנה נוספת בעת גלישה באינטרנט האפל.

שרתי NordVPN מאוד מאובטחים. הם מציעים הסתרת IP וגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. כשאתה מתחבר ל- VPN אתה מקבל אפשרות להפעיל שני סוגים שונים של מתגי הרג. מתג להרוג אחד מאפשר לך פשוט לסגור יישום מסוים. מתג ההריגה האחר ישבור לחלוטין את חיבור האינטרנט אם יש נשירה של שירות ה- VPN.

מאבטח אותך מדליפות DNS

הם גם מציעים הגנה מפני דליפות DNS. בקשות DNS לא יוגנו אם תגדיר חיבור VPN באופן ידני או אם תאפס את Windows. NordVPN עברה קישורי סחר ליישום אמצעים להגנה מפני הדלפות אלה.

Onion Over VPN מעניק שכבת הגנה נוספת לאנשים שרוצים לבקר באינטרנט האפל. NordVPN ינתב תחילה את התעבורה שלך דרך ה- VPN שלהם ואז ישלח אותה לנתב הבצל.

nordvpn עם בצל מעל vpn

טכנולוגיית Smart Play ניתנת הודות לשרתי סטרימינג מתמחים בהם NordVPN משתמש כדי לעקוף שירותי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים. ישנם הרבה VPNs שמבטיחים כי יוכלו לבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפיה, אך רובם נכשלים. מניסיוננו, לא הייתה פעם אחת בה לא יכולנו להתחבר לשירות סטרימינג מחוץ למדינה באמצעות NordVPN.

ה אפשרות להגנה כפולה על נתונים המוצעת על ידי NordVPN יצפין את הנתונים שלך פעמיים על ידי העברת המידע דרך שני שרתי VPN עוקבים לפני שהם מגיעים לדף האינטרנט של היישום שאליו אתה מנסה להשיג גישה..

ואם זה לא מספיק, לשירות ה- VPN השני לא תהיה כתובת ה- IP המקורית שלך. פרוטוקולי UDP ו- TCP משמשים ליצירת חיבורים. זו שכבה נוספת של אבטחה שרוב האנשים לא צריכים, אבל אם אתה כן זקוק לה, טוב לדעת שהיא זמינה.

מהי מדיניות הרישום שלהם?

NordVPN טוען כי הוא אינו מחזיק יומנים. עם זאת, זה משהו שכמעט כל VPN מבטיח, אך רק ספקי ה- VPN הטובים ביותר מספקים את ההבטחה הזו. אנו שמחים לומר זאת NordVPN מבטיחה את הבטחתה.

מדיניות הפרטיות של nordvpn

כחברה מבוססת פנמה, NordVPN אינה מחויבת על ידי אף ממשלה לחשוף את פרטי הרישום שלך. וגם אם היו מחויבים על ידי הממשלה לעשות זאת, ל- NordVPN לא היה מה לתת להם.

המדיניות הקפדנית שלהם ללא יומן פירושה שהם לא עוקבים אחר הזמן בו אתה משתמש בשירות שלהם או את משך השירות שלך. הם לא שומרים על כתובות IP, שרתים המשמשים, קבצים שהורדת או אתרים שבהם ביקרת.

NordVPN חורג מעבר לזה. הם לא ממשיכים לרשום נתונים כמו כתובות IP נכנסות ולא מידע אחר על קובצי יומן, ואינם עוקבים אחר ה- IP שאתה מקבל. זהו שינוי מרענן ממה שראינו עם VPNs אחרים. רבים אומרים שום כריתת עצים, אך הם כן תופסים חלק מהמידע הזה.

מדיניות הפרטיות של NordVPN

מגמה נפוצה נוספת בכל הנוגע למדיניות הפרטיות של VPN היא שמה שאתה רואה בדף הבית של האתר אינו מה שאתה רואה כשאתה קורא את האותיות הקטנות במדיניות הפרטיות או בתנאי השירות.

להפתעתנו, NordVPN אין שום הפתעות הקשורות לפרטיות מוסתרות במדיניות הפרטיות שלהם. לחברה אכן יש מידע אודותיך. אבל זה דברים שכבר ניחשתם נכון. לדוגמה, יש להם את כתובת הדוא”ל שלך לתקשר איתם, יש להם את פרטי התשלום שלך, והם עומדים לקבל הודעות ששלחת לשירות הלקוחות שלהם..

אבל גם כאן יש לך את היכולת למזער את החשיפה שלך. אם אתה משתמש בכתובת דוא”ל שאתה משתמש בה רק לרישום VPN ואם אתה משלם עם ביטקוין אתה אנונימי לחלוטין.

היו כמה דיווחי חדשות בעבר שהציעו כי NordVPN הייתה בבעלות חברה העוסקת בכריית נתונים. נכון להיום, לא ראינו שום דבר שמגבה זאת.

NordVPN נותרו בשקט ולא התגוננו מפני האשמות אלה במשך זמן רב. אולם לאחרונה, הם חשו צורך ליישר את השיא וסיפקו הגנה מפורטת על מדיניותם ללא כריתת עצים.

בנוסף, NordVPN עשתה את הצעד הנוסף של שכירת חברת שירות מקצועית לביצוע ביקורת עצמאית כדרך לאמת את טענתם ללא יומני. זה מבטיח מאוד מכיוון שזה אומר ש- NordVPN לא רק אומר שהם מודאגים מפרטיות הלקוח שלהם אלא גם מגבים את זה בפעולות.

תביעת nordvpn

כמה מהיר השירות של NordVPN?

כשאתה מבקר באתרי VPN, אתה רואה לעתים קרובות פרסומות כמו “מהירות הבזק” ו”שרתים מהירים “כדי לתאר את השירות שהם מציעים. NordVPN מקדם את עצמם כאחד הטובים שם בכל מה שקשור למהירות וביצועים. לאחר בדיקת השירות שלהם, אנו יכולים לומר בביטחון שהם צודקים.

בדקנו במהירויות ההורדה שלהם וראינו שהם מהשורה הראשונה. מהירויות ההעלאה היו מעט איטיות יותר, אך המספרים עדיין היו בטווח שנראה לנו מכובד ובהחלט הרבה יותר טוב ממה שראינו עם VPNs אחרים. עם זאת, אם אתם מחפשים מהירות העלאה מהירה יותר, אולי תרצו להסתכל על ExpressVPN.

תוצאות מהירות הבדיקה של nordvpn

כברירת מחדל, NordVPN עומד לבחור את השרת שלדעתו יספק את המהירות הטובה ביותר עבור המיקום הנוכחי שלך. וזה עושה עבודה הגונה עם זה. ראינו שבחירת שרת עומס נמוך העניקה לנו מהירות קצת יותר טובה ממה שקיבלנו מהבחירה האוטומטית שביצעה NordVPN. אבל זה לא היה שינוי כה גדול בכדי להפוך את היצירה לכדאית.

מה התמחור של NordVPN?

שולחן התמחור של nordvpn

ל- NordVPN יש תוכנית תמחור שקל להבין אותה וישר לפיתרוןt. יש לך אפשרות לקנות תכנית לשנתיים במחיר של 3.99 דולר לחודש, תוכנית לחצי שנה במחיר של 9 דולר לחודש, תוכנית לשנה תמורת 6.99 דולר לחודש, או שתוכל לשלם מדי חודש במחיר של $ 11.95.

שיטת תשלום nordvpn

אתה יכול לשלם באמצעות PayPal, כרטיס אשראי מרכזי, ו- cryptocurrencies וכרטיסי מתנה בתשלום מראש. מכיוון שיש רק תוכנית בגודל אחד שמתאימה לכל, אין ניסיון למכור מחדש. וכן, אם אינך אוהב את השירות, יש אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום. אם תבחר בתכנית לשלוש שנים, NordVPN היא אחת מספקיות ה- VPN הזולות ביותר שתמצא.

אם יש לך טענות לגבי התמחור שלהן, ייקח זמן עד שתשלם החזר כספי. רוב ה- VPN יחזירו את כספכם תוך שבעה ימים. לעיבוד ההחזר שלך לוקח 30 יום ל- NordVPN.

בסופו של יום, עבור רוב האנשים זה לא הדבר הכי גדול בעולם, אבל זה לא שירות הלקוחות הטוב ביותר. למרבה המזל, השירות כל כך טוב שהרוב המכריע של האנשים לא יצטרכו לדאוג לקבל החזר כספי.

בסך הכל, אנו אוהבים עד כמה התמחור של NordVPN פשוט וכמה הוגן. זה נהדר כי אין מגבלת רוחב פס, כמו VPNs אחרים בשוק.

האם אנו ממליצים על השירות?

בהחלט.

לרוב האנשים מעדיפים שלא תהיה שום הגנה מאשר להתמודד עם VPN שקשה להשתמש בו. זו אחת הסיבות לכך ש- NordVPN פופולרי כל כך. זה מקל על אבטחת התעבורה המקוונת שלך.

NordVPN מציע את כל מה שתרצה שיהיה ל- VPN ועוד. אנחנו מאוד אוהבים את העובדה שיש להם שרתים ייעודיים לאנשים שרוצים להזרים תוכן מוגבל גיאוגרפי, למי שרוצה אבטחה נוספת ולמי שרוצה לבצע העברות קבצים P2P כמו סיבוב.

כיכר הלוגו של Nordvpn

אנו גם מעריכים עד כמה פעיל NordVPN בעדכון השרתים שלהם והתקשרות עם הלקוחות שלהם. מתי האשמות שווא נעשו בנוגע לשיטות הרישום שלהם, הם הגיבו בצורה אחראית ואינטליגנטית. אנו חשים שזו השתקפות טובה על השירות הכולל שהחברה מציעה.

העובדה ש- NordVPN נמצאת בפנמה מעניקה לנו תחושת ביטחון נוספת. אנו יודעים שממשלות לא יכולות להכריח את NordVPN למסור את פרטי הלקוחות שלהן. אפילו אם היו מנסים, בזכות מדיניות הרישום הקפדנית של NordVPN, לא היה מה למסור.

אם אתה רוכש את השירות על בסיס חודש לחודש, הוא מעט יקר יותר מכמה מהאפשרויות האחרות שם. עם זאת, כשמסתכלים על כל השירותים שהם מציעים, המחיר יותר שווה את זה.

חלופות מומלצות

שירותי ה- VPN היחידים – מלבד PIA – שיכולים לשחק בכדור עם נורד הם ExpressVPN ו- Surfshark. אחת מתכונות המפתח המגדירה את ExpressVPN ו- Surfshark מלבד NordVPN היא שירות הלקוחות שלהם.

הן Surfhark והן ExpressVPN מקיימים צ’אט מקוון חי ומענה שזמין 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע. סוכני שירות הלקוחות שלהם בקיאים ומגיבים לשאלותיך באופן מיידי.

בנוסף, ראינו שמהירות ההעלאה של ExpressVPN היא נגיעה גבוהה יותר ממה שהיית מקבל מ- NordVPN. מחוץ להבדלים הזעירים הללו, שירותים אלה עומדים זה בזה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map