NordVPN apskats (2020)

NordVPN ir kvalitatīvs VPN pakalpojums, ko piedāvā par cenu, ko vairums cilvēku var atļauties.


Tā ir arī VPN lietotne, kuru mēs iesakām vairāk nekā jebkuru citu šeit, Privacy Canada. Šajā pārskatā es paskaidrošu, kāpēc tieši tā…

Pirmkārt, viņu pakalpojums koncentrējas uz anonimitāti un drošību. Izmantojot OpenVPN tunelēšanas protokolu, kā arī 256 AES šifrēšanu, tas ir aizsargāts VPN.

Ja paskatās uz NordVPN uz virsmas, tas šķiet ļoti labs, bet vai tas ir tikai labs mārketings, vai arī pakalpojums atbilst šīm prasībām? Noskaidrosim.

NordVPN pārskats

Nordvpn logotipa kvadrāts

VPN pasaulē NordVPN ir sevi atšķīris no konkurences. Ar vairāk nekā 5000 serveri visā pasaulē tai ir viens no lielākajiem pakalpojumu apgabaliem, ko mēs esam redzējuši. NordVPN lepojas ar savu klientu privātuma aizsardzību. Lai to izdarītu, viņi klientiem piedāvā vairākus rīkus, kas lielākajai daļai citu VPN nav.

NordVPN ir klientu konsole kas ir ļoti ērti lietojams un pievilcīgs. Tas ir pieejams vairākās platformās. Tā ir laba izvēle personām, kuras VPN lietošanā ir sākušas, kā arī tām, kuras ir pieredzējušākas un meklē stabilu pakalpojumu.

FeaturesInformation
Izmantojamība:Ļoti ērti lietojams
Mežizstrādes politika:Stingra nulles reģistrēšana
Servera lielums:5200+ serveri
Serveru izplatīšana:62 valstis
Atbalsts:24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts
Kārdinošs:P2P atļauts
Straumēšana:Atļauts
VPN protokols un šifrēšana:OpenVPN protokols; AES-256 bitu šifrēšana
Galvenā mītne:Panama
Cena:6,99 USD / mēnesī
Oficiālā mājas lapa:https://nordvpn.com
Plusi:
 • Vairāk nekā 5000 serveru
 • Specializēti serveri
 • Ar vienu kontu var savienot ne vairāk kā sešas ierīces
 • P2P ir atļauts
 • Lietotnes jūsu pārlūkprogrammai
 • Stingra nostāja par klientu privātumu
 • Piedāvā nogalināšanas slēdzi
 • Darbojas ar Netflix
Mīnusi:
 • Dārgi lietotājiem no mēneša uz mēnesi
 • Pārredzamības jautājumi
Iespējas:
 • Avārijas poga
 • Dubultā VPN serveri. Viņi šifrē jūsu datus divreiz
 • Serveri 62 valstīs
 • Lietojumprogrammas operētājsistēmām Android, iOS, Windows un Mac
 • Sīpols virs VPN – ļauj klientiem anonīmi sērfot tumšajā tīmeklī
 • Smart Play – ģeogrāfiski ierobežotu straumēšanas pakalpojumu atbloķēšana, ieskaitot Amazon Prime, Netflix un BBC

Kur atrodas serveri?

NordVPN ir viens no lielākajiem VPN pakalpojumu sniedzēju serveru tīkliem. Pašlaik, viņiem ir vairāk nekā 5000 serveru, kas atrodas 62 valstīs. Vienīgajam VPN, ko mēs zinām, ir vairāk serveru nekā NordVPN, ir privāta piekļuve internetam. Tomēr, izmantojot NordVPN, jūs faktiski varat izvēlēties precīzu serveri, kuru vēlaties izmantot. Tas ir vēl viens pluss šim augstas kvalitātes pakalpojumam.

NordVPN serveri atrodas dažādās ģeogrāfiskās vietās. Ja vien jūs nemēģināt izveidot savienojumu ar nelielu salu kaut kur Baltijas jūrā, NordVPN varēs jums sniegt nepieciešamo pārklājumu. Zemāk esošajās diagrammās varat redzēt serveru, kurus piedāvā NordVPN, sarakstu.

Šie ir viņu serveri Āzijas un Klusā okeāna reģionā:

nordvpn asia pacific serveri

Šie ir viņu Eiropas serveri:

nordvpn Eiropas serveri

Šie ir viņu serveri Amerikā:

nordvpn america serveri

Visbeidzot, šie ir viņu serveri Āfrikā un Tuvajos Austrumos:

nordvpn africa serveri

Īpašie serveri un drošības līdzekļi

video straumēšanas vektorsPapildus parastajiem serveriem NordVPN ir serveri, kas ir īpaši izstrādāti, lai risinātu noteiktas problēmas. Piemēram, viņu P2P serveri izmanto dizainu personām, kuras galvenokārt vēlas izmantot VPN mocīšanai.

Viņiem ir īpaši IP serveri, kā arī dubultā VPN serveri, kas piešķir papildu aizsardzības līmeni, divreiz šifrējot trafiku. Sīpols virs VPN serveriem ir paredzēts personām, kuras meklē papildu aizsardzību, sērfojot tumšajā tīmeklī.

NordVPN serveri ir ļoti droši. Viņi piedāvā IP slēpšanu un piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Kad jūs izveidojat savienojumu ar VPN, jūs iegūstat iespēju izmantot divus dažādus nogalināšanas slēdžu veidus. Viens nogalināšanas slēdzis ļauj vienkārši aizvērt noteiktu lietotni. Otrs nogalināšanas slēdzis pilnībā pārtrauks interneta savienojumu, ja tiks pārtraukts VPN pakalpojums.

Aizsargā jūs no DNS noplūdes

Tie piedāvā arī aizsardzību pret DNS noplūdi. DNS pieprasījumi netiks aizsargāti, ja VPN savienojumu iestatīsit manuāli vai atiestatīsit sistēmu Windows. NordVPN ir izmantojis tirdzniecības saites, lai īstenotu pasākumus, lai aizsargātu jūs no šīm noplūdēm.

Sīpols virs VPN nodrošina papildu aizsardzības līmeni personām, kuras vēlas apmeklēt tumšo tīmekli. NordVPN vispirms novirzīs jūsu satiksmi caur viņu VPN un pēc tam nosūtīs to The Onion Router.

nordvpn ar sīpolu virs vpn

Smart Play tehnoloģija tiek nodrošināta, pateicoties specializētiem straumēšanas serveriem, kurus NordVPN izmanto, lai apietu ģeogrāfiski ierobežotus straumēšanas pakalpojumus. Ir daudz VPN, kas sola spēt atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu, taču vairumam no tiem neizdodas. Pēc mūsu pieredzes, ne reizi vien mēs nevarējām izveidot savienojumu ar straumēšanas pakalpojumu no valsts ārpuses, izmantojot NordVPN.

Dubultā datu aizsardzības iespēja, ko piedāvā NordVPN divreiz šifrēs jūsu datus, pārsūtot informāciju caur diviem nākamajiem VPN serveriem, pirms tas nokļūs tās lietojumprogrammas vietnē, kurai mēģināt piekļūt.

Un ja ar to nepietiek, otrajam VPN pakalpojumam nebūs jūsu sākotnējās IP adreses. Savienojumu veidošanai tiek izmantoti UDP un TCP protokoli. Šis ir papildu drošības slānis, kas vairumam cilvēku nav vajadzīgs, bet, ja jums tas ir vajadzīgs, ir labi zināt, ka tas ir pieejams.

Kāda ir viņu mežizstrādes politika?

NordVPN apgalvo, ka tas netur žurnālus. Tomēr tas ir kaut kas tāds, ko gandrīz katrs VPN sola, bet šo solījumu izpilda tikai labākie VPN pakalpojumu sniedzēji. Mēs ar prieku to sakām NordVPN pilda savus solījumus.

nordvpn privātuma politika

Tā kā uzņēmums Panamā atrodas, NordVPN nevienai valdībai nav pienākuma atklāt jūsu mežizstrādes informāciju. Un pat ja valdība to uzliktu par pienākumu, NordVPN nebūtu nekā, ko viņiem dot.

Viņu stingrā bez žurnāla politika nozīmē, ka viņi neizseko ne laiku, kad jūs izmantojat viņu pakalpojumu, ne jūsu pakalpojuma ilgumu. Viņi neuztur IP adreses, izmantotos serverus, lejupielādētos failus vai apmeklētās vietnes.

NordVPN pārsniedz un pārsniedz to. Viņi neuztur reģistrēšanas datus, piemēram, ienākošās IP adreses vai citu žurnālfaila informāciju, kā arī neuzrauga saņemto IP. Šīs ir atsvaidzinošas izmaiņas salīdzinājumā ar to, ko mēs redzējām ar citiem VPN. Daudzi saka, ka mežizstrāde netiek veikta, taču viņi tomēr uztver daļu no šīs informācijas.

NordVPN konfidencialitātes politika

Vēl viena izplatīta tendence, runājot par VPN konfidencialitātes politikām, ir tāda, ka tas, ko jūs redzat vietnes sākumlapā, nav tas, ko redzat, lasot smalko druku privātuma politikā vai pakalpojumu sniegšanas noteikumos..

Mums par pārsteigumu, NordVPN savā privātuma politikā nav slēptu ar privātumu saistītu pārsteigumu. Uzņēmumam ir informācija par jums. Bet tās ir lietas, kuras jūs jau uzminējāt. Piemēram, viņiem ir jūsu e-pasta adrese, ar kuru sazināties, viņiem ir jūsu maksājuma informācija, un viņiem būs ziņojumi, kurus esat nosūtījis viņu klientu apkalpošanas dienestam..

Bet pat šeit jums ir iespēja samazināt savu iedarbību. Ja izmantojat e-pasta adresi, kuru izmantojat tikai reģistrējoties VPN, un ja maksājat ar Bitcoin, jūs esat pilnīgi anonīms.

Iepriekš ir bijuši daži ziņu ziņojumi, kas liek domāt, ka NordVPN pieder uzņēmumam, kas nodarbojas ar datu ieguvi. Līdz šim mēs neesam redzējuši neko, kas to atbalstītu.

NordVPN klusēja un ilgi neaizstāvēja sevi pret šīm apsūdzībām. Nesen viņi tomēr uzskatīja, ka ir nepieciešams uzstādīt pareizo rekordu, un sniedza detalizētu aizsardzību pret to, vai politika nav mežizstrāde.

Turklāt, lai pārbaudītu, vai viņiem nav žurnālu, NordVPN veica papildu darbību, pieņemot darbā profesionālu pakalpojumu firmu, lai veiktu neatkarīgu auditu. Tas ir ļoti daudzsološi, jo tas nozīmē, ka NordVPN ne tikai saka, ka viņi ir norūpējušies par sava klienta privātumu, bet arī atbalsta to ar darbībām.

nordvpn prasba

Cik ātrs ir NordVPN pakalpojums?

Apmeklējot VPN vietnes, jūs bieži redzat sludinājumus, piemēram, “zibens ātrums” un “īpaši ātri serveri”, lai aprakstītu viņu piedāvāto pakalpojumu. NordVPN sevi reklamē kā vienu no labākajiem, kas runā par ātrumu un veiktspēju. Pēc viņu dienesta pārbaudes, mēs varam droši apgalvot, ka viņiem ir taisnība.

Mēs apskatījām viņu lejupielādes ātrumu un redzējām, ka tie ir visaugstākie. Augšupielādes ātrums bija nedaudz lēnāks, taču skaitļi joprojām bija diapazonā, kuru mēs uzskatām par cienījamu un noteikti daudz labāku nekā tas, ko mēs esam redzējuši ar citiem VPN. Tomēr, ja jūs meklējat ātrāku augšupielādes ātrumu, ieteicams apskatīt ExpressVPN.

nordvpn ātrākie rezultāti

Pēc noklusējuma NordVPN izvēlēsies serveri, kas, pēc viņa domām, nodrošinās vislabāko ātrumu jūsu pašreizējai atrašanās vietai. Un ar to tiek veikts pienācīgs darbs. Mēs redzējām, ka, izvēloties mazas slodzes serveri, tika dots mazliet labāks ātrums nekā tas, ko ieguvām no NordVPN veiktās automātiskās izvēles. Bet tas nebija tik lielas pārmaiņas, lai darbs būtu vērtīgs.

Kas ir NordVPN cenas??

nordvpn cenu tabula

NordVPN ir viegli saprotams un tieši līdz galam svarīgs cenu plānst. Jums ir iespēja iegādāties divu gadu plānu par USD 3,99 mēnesī, sešu mēnešu plānu par USD 9 mēnesī, viena gada plānu par USD 6,99 mēnesī vai arī katru mēnesi maksāt par USD 11,95..

nordvpn apmaksas metode

Maksāt var, izmantojot galveno kredītkarti PayPal, kā arī kriptovalūtas un priekšapmaksas dāvanu kartes. Tā kā ir tikai viens plāns, tas nav mēģinājums to pārdot. Un, ja jums nepatīk pakalpojums, ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja izvēlaties trīs gadu plānu, NordVPN ir viens no lētākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, ko jūs atradīsit.

Ja jums ir sūdzības par viņu cenu noteikšanu, paies zināms laiks, līdz viņi samaksās kompensāciju. Lielākā daļa VPN atmaksās jūsu naudu septiņu dienu laikā. NordVPN atmaksas apstrādei prasa 30 dienas.

Dienas beigās lielākajai daļai cilvēku tā nav lielākā lieta pasaulē, taču tā nav arī labākā klientu apkalpošana. Par laimi, pakalpojums ir tik labs, ka lielākajai daļai cilvēku nevajadzēs uztraukties par naudas atmaksu.

Kopumā mums patīk, cik vienkārša un cik godīga ir NordVPN cenu noteikšana. Lieliski, ka nav joslas platuma ierobežojumu, tāpat kā citiem tirgū esošajiem VPN.

Vai mēs iesakām pakalpojumu??

Pilnīgi.

Lielākajai daļai cilvēku drīzāk nebūtu nekādas aizsardzības, nekā būtu jārisina ar grūti izmantojamu VPN. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc NordVPN ir tik populārs. Tas atvieglo tiešsaistes satiksmes nodrošināšanu.

NordVPN piedāvā visu, ko vēlaties VPN, un vēl vairāk. Mums ļoti patīk, ka viņiem ir specializēti serveri personām, kas vēlas straumēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu, tiem, kuri vēlas papildu drošību, un tiem, kas vēlas veikt P2P failu pārsūtīšanu, piemēram, mokas.

Nordvpn logotipa kvadrāts

Mēs arī novērtējam to, cik aktīvi NordVPN darbojas, atjaunojot savus serverus un sazinoties ar klientiem. Kad nepatiesas apsūdzības tika sagatavoti par viņu mežizstrādes praksi, viņi atbildīgi un saprātīgi atbildēja. Mēs uzskatām, ka tas labi atspoguļo kopējo pakalpojumu, ko šis uzņēmums piedāvā.

Fakts, ka NordVPN atrodas Panamā, sniedz mums papildu drošības sajūtu. Mēs zinām, ka valdības nevar piespiest NordVPN nodot viņu klientu informāciju. Pat ja viņi mēģinātu, pateicoties NordVPN stingrajai mežizstrādes politikai, nekas nebūtu jānodod.

Ja pakalpojumu iegādājaties katru mēnesi, tas ir nedaudz dārgāks nekā dažas citas iespējas. Tomēr, apskatot visus viņu piedāvātos pakalpojumus, cena ir vairāk nekā tā vērta.

Ieteicamās alternatīvas

Vienīgie VPN pakalpojumi, izņemot PIA, kuri var spēlēt bumbu ar Nord, ir ExpressVPN un Surfshark. Viena no galvenajām funkcijām, kas ExpressVPN un Surfshark atšķir no NordVPN, ir to klientu apkalpošana.

Gan Surfhark, gan ExpressVPN ir pieejama atsaucīga tiešsaistes tiešsaistes tērzēšana, kas ir pieejama 24 stundas dienā septiņas dienas nedēļā. Viņu klientu apkalpošanas aģenti ir zinoši un nekavējoties reaģē uz jūsu jautājumiem.

Turklāt mēs esam redzējuši, ka ExpressVPN augšupielādes ātrums ir par vienu pieskārienu lielāks nekā tas, ko jūs iegūtu no NordVPN. Ārpus šīm nelielajām atšķirībām šie pakalpojumi ir līdzvērtīgi viens otram.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me