Dažnai užduodami klausimai apie VPN |

Kas yra VPN?

VPN (virtualus privatus tinklas) yra technologija, kuri slepia jūsų IP adresą ir šifruoja visus gaunamus ir išeinančius duomenis, kai naudojatės internetu. Tokiu būdu įgysite anonimiškumą ir būsite saugūs, nes niekas negali matyti, ką darote naršydami internete.


Jūsų požiūriu, būdamas vienu iš daugelio „CactusVPN“ klientų, VPT yra technologija, leidžianti prisijungti prie mūsų serverių Europoje, Amerikoje, Azijoje ar Australijoje ir gauti galimybę naudotis nuotolinio tinklo ištekliais, tarsi ten esate. Tiesiog įdiekite „CactusVPN“ programinę įrangą, įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį ir spustelėkite jungimo mygtuką!

Kaip veikia VPN?

Kai tik prisijungsite prie mūsų VPN serverio, jūsų kompiuteriui bus suteiktas naujas IP adresas ir nauji DNS sprendėjai. Tada visas jūsų interneto srautas užšifruojamas ir perduodamas tuneliui į mūsų VPN serverį. Pabuvęs ten, jis iššifruojamas ir leidžiama keliauti į numatytą tikslą. Vietinis IPT matys tik vieną užšifruotą duomenų srautą tarp jūsų ir mūsų VPN serverio. IPT nebegali stebėti, registruoti ar valdyti jūsų interneto naudojimo, todėl galite apeiti IPT apribojimus.

Kaip išlaikomas mano privatumas??

Prisijungę prie „CactusVPN“ sukuriame „Tunelį“. Visi šio „Tunelio“ duomenys yra užšifruoti, kad tik jūs žinote, kas siunčiama. Duomenys šifruojami iki 128 bitų. Tai yra puikus saugumo lygis, kuris taip pat palaiko gerą našumą, net senesniuose kompiuteriuose ar mažesnės galios įrenginiuose, tokiuose kaip telefonai ir „Netbooks“.

Kokį VPN protokolą turėčiau naudoti?

Visi VPN protokolai turi beveik tą pačią funkciją: jie užkoduoja visą jūsų srautą ir slepia jus už mūsų serverių. Tačiau, atsižvelgiant į jūsų tikslus, kai kurie protokolai yra geresni nei kiti. Čia rasite trumpą pagrindinių VPN protokolų savybių palyginimą:

PPTP

L2TP / IPSec

„IKEv2“ / „IPSec“

„IPSec“

SSTP

„OpenVPN TCP“

„OpenVPN“ UDP

„SoftEther“

Laidininkas

VPN protokolasRyšio greitisŠifravimo lygisRyšio stabilumasMedijos transliacija„Torrent“ atsisiuntimasSuderinama suGalima „CactusVPN Client“
Labai greitaiVargšasLabai stabilusGeraiVargšasDauguma OS ir įrenginių„Windows“
VidutinisVidutinisStabilusGeraiVidutinisDauguma OS ir įrenginių„Windows“
Labai greitaiGeraiLabai stabilusGeraiGeraiDauguma OS ir įrenginių„Windows“, „MacOS“ ir „iOS“
VidutinisGeraiStabilusGeraiGeraiDauguma OS ir įrenginiųNe
GreitasGeraiLabai stabilusVidutinisGerai„Windows“, „Ubuntu“, „Android“ ir maršrutizatoriai„Windows“
VidutinisLabai geraiStabilusVidutinisGeraiDauguma OS ir įrenginių„Windows“ ir „Android“
GreitasLabai geraiVidutinisGeraiGeraiDauguma OS ir įrenginių„Windows“ ir „Android“
Labai greitaiLabai geraiLabai stabilusGeraiGeraiDauguma OS ir įrenginiųNe
GreitasGeraiDar ne stabilusVidutinisVidutinis„Linux“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“Ne

Be to, atsižvelkite į tai, kad ne visi protokolai veikia visiems vartotojams. Tam įtakos gali turėti jūsų IPT ir kiti veiksniai. Jei protokolas neatitinka jūsų poreikių, turėtumėte išbandyti kitus protokolus.

Kiek įrenginių galiu prisijungti prie jūsų VPN serverių?

„CactusVPN“ paskyros nėra susietos su tam tikru įrenginiu, todėl galite ją naudoti keliuose įrenginiuose (namų kompiuteryje, nešiojamajame kompiuteryje, biuro kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje, telefone ir kt.), Tačiau yra apribojimas tuo pačiu metu naudoti ne daugiau kaip 5 įrenginiuose tuo pačiu metu. Tarkime, kad turite „VPN + intelektualusis DNS“ paslaugą. Tokiu atveju galite prijungti savo darbalaukį prie Amsterdamo serverio, kad atsisiųstumėte torrentus, planšetinį kompiuterį – į Londono serverį, kad galėtumėte žiūrėti JK žiniasklaidos turinį, o telefoną – į JAV serverį, kad galėtumėte klausytis vietinio radijo.

Ar siūlote paskirtą IP adresą??

Ne. Gausite statinį bendrą IP adresą. Tokiu būdu visas jūsų srautas yra maišomas su visų kitų mūsų VPN vartotojų srautu, todėl nėra galimybės sužinoti, koks yra jūsų srautas.

Ar jūsų nemokamas VPN bandymas turi kokių nors apribojimų??

Mūsų nemokamas VPN bandymas yra lygiai toks pats kaip didžiausias "VPN + intelektualusis DNS" tarnyba. Turėsite prieigą prie VISŲ VPN serverių naudodami visus protokolus: SSTP, L2TP / IPSec, OpenVPN, SoftEther ir PPTP. Taip pat turėsite prieigą prie intelektualiojo DNS ir mūsų tarpinio serverio. Jokiu būdu neribojame jūsų pralaidumo ar naudojamo srauto. Naudodami nemokamą bandomąjį VPN, jūs turite prieigą prie mūsų labai profesionalios palaikymo komandos. Mes nerodome jokių skelbimų ir jokios kitokios nepageidaujamos informacijos. TIK skirtumas tarp nemokamo VPN bandomojo ir „Premium VPN“ paslaugų yra tas, kad jis aktyvus 24 valandas nuo prisijungimo prie paskyros, nes yra skirtas tik bandomiesiems tikslams..

Ar „CactusVPN“ siūlo uosto peradresavimą?

Ne, mes nesiūlome uosto ekspedijavimo.

Kokius šifravimo tipus naudojate?

Norėdami nustatyti SSL šifrus, turime savo VPN serverius, nustatytus į AES-256-CBC, HMAC autentifikavimui naudojant 256 bitų pranešimų maišos „SHA256“ ir 2048 bitų RSA rankos paspaudimą bei elipsinės kreivės Diffie – Hellman (ECHDE) raktų sutarties protokolą..

„OpenVPN“, „SSTP“ ir „SoftEther“ protokolams pasirinktas šifravimo algoritmo pavadinimas yra ECDHE-RSA-AES256-GCM-SHA384. Kitaip tariant, maksimalus šifravimas, kurį galite gauti per mūsų VPN serverius: AES-256-CBC, naudodamas 384 bitų pranešimų maišos „SHA384“ HMAC autentifikavimui ir 2048 bitų RSA rankos paspaudimą..

 • Skirta L2TP / IPsec mes sukūrėme du profilius: AES128-SHA1 ir AES256-SHA1. Priklausomai nuo jūsų OS versijos, automatiškai gausite AES128 arba AES256 šifravimą.
 • Skirta SSTP ir „SofetEther“ raktų apsikeitimui naudojame elipsės kreivės Diffie – Hellman (ECHDE) raktų susitarimo protokolą, AES 128 GCM šifrą ir 2048 RSA rankos paspaudimą (ECDHE-RSA-AES128-GCM-SHA256)..
 • IKEv2 yra sukurta naudojant 256 bitų NIST elipsinę kreivę, skirtą keistis raiška, 128 bitų AES, naudojant 256 bitų pranešimų maišos „SHA256“ HMAC autentifikavimui, naudojant 2048 bitų RSA rankos paspaudimą.
 • „OpenVPN“ protokolas yra sukonfigūruotas su mažiausiai AES 128 CBC, naudojant 160 bitų pranešimų maišos ‘SHA1’ HMAC autentifikavimui naudojant 2048 bitų RSA rankos paspaudimą.

  Visi palaikomi „OpenVPN“ algoritmai yra šie:

  Šifrai: [NULL-CIPHER] NULL AES-128-CBC AES-192-CBC AES-256-CBC BF-CBC CAST-CBC CAST5-CBC DES-CBC DES-EDE-CBC DES-EDE3-CBC DESX-CBC RC2- 40-CBC RC2-64-CBC RC2-CBC CAMELLIA-128-CBC CAMELLIA-192-CBC CAMELLIA-256-CBC

  Auth: SHA SHA1 SHA256 SHA384 SHA512 MD5 MD4 RMD160

 • Dėl PPTP VPN protokolo mes naudojame 128 bitų MPPE.

Beje! Priešingai nei paplitusi nuomonė, AES-128 šifravimas nebūtinai yra silpnesnis nei AES-256. AES-128 yra labai stiprus ir jo negalima nulaužti atliekant viso masto paiešką klavišu. Nors galbūt jūs turite teisę manyti, kad ilgesni raktai suteikia daugiau saugumo naudos, tiesa, kad algoritmas negali būti "mažiau sulaužytas" nei "nesulaužytas". Taigi, raktų sumažinimas iki 256 bitų nėra papildomas saugumas.

Taip pat yra praktinis trūkumas, nes „AES-256“ sunaudos iki 40% daugiau procesoriaus, palyginti su „AES-128“. Tai yra labai svarbus aspektas serveriui, turinčiam labai greitą tinklo ryšį arba turinčiam silpnesnį centrinį procesorių.

Ar siūlote gyvenamųjų namų IP?

Ne, mes nesiūlome gyvenamųjų IP adresų.

Ar turite DNS nuotėkio apsaugą?

Taip, „Windows“ ir „MacOS“ programose yra įmontuota DNS apsaugos nuo nutekėjimo funkcija. „Android“ programai naudojame „OpenVPN“ protokolą, kuris pagal nutylėjimą naudoja viešą „Google“ DNS, todėl būsite apsaugoti nuo DNS nutekėjimo. Jei VPN ryšius nustatote rankiniu būdu, taip pat patys galite nustatyti ryšius, kad būtų galima naudoti viešą „Google“ DNS (8.8.8.8 ir 8.8.4.4)..

Kaip pašalinti „CactusVPN“ ryšius?

Jei prisijungėte rankiniu būdu, eikite į tinklo nustatymus ir ištrinkite „CactusVPN“ ryšį.

Jei įdiegėte „CactusVPN“ programą, tiesiog ją pašalinkite.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me