Kaip nustatyti PPTP VPN DD-WRT maršrutizatoriuose

Šiame vadove parodysime, kaip nustatyti PPTP VPN DD-WRT maršrutizatoriuose, bet pirmiausia pažiūrėkime, kokie yra mūsų reikalavimai ir rekomendacijos.


Reikalavimai

Norėdami nustatyti PPTP VPN, jums reikės:

 1. „CactusVPN“ sąskaita. Jei tokio neturite, galite išbandyti mūsų paslaugas nemokamai.
 2. Jūsų VPN vartotojo vardas, slaptažodis ir VPN serverio adresas. Juos galite rasti savo sąskaitoje mūsų svetainėje apsilankę skiltyje „Nustatymai“.

Rekomendacijos

 • PPTP nėra geriausias internetinio saugumo ir privatumo pasirinkimas. Mes rekomenduojame naudoti „OpenVPN“.

Jei vis tiek norite rankiniu būdu nustatyti PPTP VPN, atlikite žingsnis po žingsnio šias instrukcijas:

PPTP VPN sąrankos instrukcijos

Norėdami nustatyti PPTP VPN DD-WRT maršrutizatoriuose, turite mirksėti maršrutizatorių naudodami DD-WRT programinę-aparatinę įrangą ir nustatyti maršrutizatoriaus vietinį IP adresą kaip 192.168.1.1. Be to, patikrinkite, ar galite prisijungti prie interneto per „Wi-Fi“ iš DD-WRT maršrutizatoriaus. Taip pat rekomenduojame patikrinti VPN asmeniniame kompiuteryje / „Mac“, kad įsitikintumėte, jog tinklo konfigūracija ir IPT leidžia PPTP VPN ryšius.

Prijunkite prie savo maršrutizatoriaus. Tam turite į savo naršyklę įvesti šį adresą: http://192.168.1.1 (Jei tai neveikia, skaitykite maršrutizatoriaus vadovą, kad sužinotumėte, koks yra numatytasis šliuzo adresas). Taip pat jūs turite nustatyti savo tinklo ryšį, kad gautumėte IP adresą automatiškai, jei prisijungiate prie savo maršrutizatoriaus per Ethernet.

Yra du skirtingi būdai, kaip nustatyti PPTP VPN DD-WRT maršrutizatoriuje. Pasirinkite, ar norite nustatyti PPTP naudodami scenarijų ar nenaudodami scenarijaus.

 • Nėra scenarijaus
 • Naudojant scenarijų
 1. Eikite į „Sąrankos“ skirtuką ir pasirinkite „Pagrindinė sąranka“ (1). Išskleidžiamajame meniu „Ryšio tipas“ pasirinkite PPTP (2)..

  „Gateway (PPTP server)“ (3) įveskite „CactusVPN“ serverio, prie kurio norite prisijungti, IP adresą. Visus galimus savo paskyros serverius galite rasti mūsų svetainėje apsilankę „Nustatymai“.

  Laukuose „Vartotojo vardas“ (4) ir „Slaptažodžiai“ (5) įveskite savo VPN vartotojo vardą ir slaptažodį. Juos galite rasti savo sąskaitoje mūsų svetainėje apsilankę skiltyje „Nustatymai“. Įsitikinkite, kad naudojate savo VPN vartotojo vardą ir slaptažodį, o NĖRA svetainės abonemento kredencialų (koks skirtumas?).

  Pasirinkite „Taip“ (6) šalia „Naudoti DHCP“.

  „MPPE šifravimas“ (7) ir „Packet Reordering“ (8) nustatykite į „Enabled“. Kai kuriose „DD-WRT“ versijose taip pat yra „PPTP šifravimas“, nustatykite jį taip pat kaip „Įgalinta“.

  „Dual-Access mode“ (9) ir „Receive IPTV“ (10) nustatykite į „No“.

  Zonoje „Pasirenkami nustatymai“ pakeiskite MTU į „Rankinis“ (11) ir įveskite 1460 (12) reikšmę lauke ir nustatykite „STP“ kaip „Disabled“ (13)..

  „Tinklo sąrankoje“ įveskite DD-WRT prieigos taško IP adresą (14). Svarbu, jei tai yra antrasis maršrutizatorius, tada turite nustatyti kitą vietinį IP adresą nei pagrindinį maršrutizatorių.

  Pasirinkite „DHCP serveris“ (15) šalia „DHCP tipas“.

  „Įgalinti“ DHCP serverį (16).

  Įsitikinkite, kad visi kiti nustatymai atrodo taip, kaip ekrano kopijoje.

  Spustelėkite „Taikyti nustatymus“ (17).

  Kaip nustatyti PPTP VPN DD-WRT maršrutizatoriuose: 1 veiksmas

 2. Dabar eikite į „Apsauga“ skirtuką (17) ir pasirinkite „Firewall“ (18). Čia nustatykite „SPI Firewall“ į „Disable“ (19)..Kaip nustatyti PPTP VPN DD-WRT maršrutizatoriuose: 2 veiksmas
 3. Eikite į „VPN Passthrough“ (20) ir pasirinkite „Enabled“ (21) šalia „PPTP Passthrough“. Spustelėkite „Taikyti nustatymus“ (22).Kaip nustatyti PPTP VPN DD-WRT maršrutizatoriuose: 3 veiksmas
 4. Eikite į skirtuką „Administravimas“ (23). Slinkite žemyn ir spustelėkite mygtuką „Iš naujo paleisti maršrutizatorių“ (24). Tai paleis jūsų maršrutizatorių iš naujo.Kaip nustatyti PPTP VPN DD-WRT maršrutizatoriuose: 4 žingsnis
 1. Eikite į „Sąranka“ -> „Pagrindinė sąranka“ (1).Kaip nustatyti PPTP VPN DD-WRT maršrutizatoriuose: 1 veiksmas
 2. Slinkite žemyn iki „Tinklo adresų serverio nustatymai (DHCP)“ (2) ir Įjunkite DHCP (3)..
  Statinį DNS 1 (4) pakeiskite į: 8.8.8.8
  Statinį DNS 2 (5) pakeiskite į: 8.8.4.4
  Išjungti „Naudoti DNSMasq DNS“ (6).

  Kaip nustatyti PPTP VPN DD-WRT maršrutizatoriuose: 2 veiksmas

 3. Eiti į skirtuką „Sauga“ (7) -> „Firewall“ (8) nustatykite „Disable“ į „SPI Firewall“ (9).Kaip nustatyti PPTP VPN DD-WRT maršrutizatoriuose: 3 veiksmas
 4. Dabar eikite į „VPN passthrough“ skirtuką (10) ir pasirinkite „Enable“ „PPTP Passthrough“ (11), tada spustelėkite „Taikyti nustatymus“ (12)..Kaip nustatyti PPTP VPN DD-WRT maršrutizatoriuose: 4 žingsnis
 5. Eikite į savo sąskaitą, spustelėkite savo paketą, tada spustelėkite nuorodą „PPTP nustatymo scenarijus DD-WRT maršrutizatoriuje“ ir nukopijuokite visą tekstą iš naujo atsidariusio puslapio.
 6. Grįžkite į DD-WRT ir eikite į „Administracija“ (13) -> „Komandos“ (14) ir įklijuokite kodą iš mainų srities (15).Kaip nustatyti PPTP VPN DD-WRT maršrutizatoriuose: 5 žingsnis
 7. Slinkite žemyn ir spustelėkite „Išsaugoti paleidimą“.
 8. Eikite į „Administravimas“ -> Skirtuke „Valdymas“ puslapio apačioje rasite mygtuką „Perkrauti maršrutizatorių“ ir spustelėkite jį.
 9. Perkrovę maršrutizatorių, eikite į „Administracija“ (13) -> „Komandos“ (14).
  Tipas: / tmp / cactusvpn / vpn paleiskite IP.ADD.RE.SS tada spustelėkite „Vykdyti komandas“.
  Pakeisti „IP ADRESAS“Su serverio, prie kurio norite prisijungti, IP. Visus prieinamus serverius galite rasti išsamioje savo paskyros pakuotės dalyje.

  Kaip nustatyti PPTP VPN DD-WRT maršrutizatoriuose: 6 žingsnis

 10. Eikite į cactusvpn.com ir patikrinkite, ar nepakeistas jūsų IP adresas.

Po perkrovimo PPD VPN DD-WRT maršrutizatoriuje yra nustatytas. Galite patikrinti ryšį eidami į skirtuką „Būsena“ ir ten pasirinkti „WAN“. Prisijungimo būsena turėtų būti „Connected“. Jei sakoma: „Atjungtas“, spustelėkite mygtuką „Prijungti“ ir palaukite maždaug 1 minutę. Po to turėtų būti užmegztas ryšys. Galite patikrinti, ar esate prisijungę prie VPN serverio, apsilankę svetainėje www.whatismyip.com ir sužinoti, ar pasikeitė jūsų IP.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me