ProtonVPN prisijungimo problemų sprendimai

Jei kyla problemų prisijungiant prie „ProtonVPN“, čia pateikiamos kelios įprastos priežastys ir sprendimai.

Yra daug būdų prisijungti prie „ProtonVPN“. Norėdami pasiekti savo sąskaitos duomenis, norėdami peržiūrėti dabartinį planą, mokėjimo informaciją, sąskaitos duomenis ir atsisiųsti „OpenVPN“ konfigūracijos failus, turite apsilankyti „ProtonVPN“ prietaisų skydelyje. (https://account.protonvpn.com) ir prisijunkite naudodami savo „Proton“ vartotojo vardą ir slaptažodį (jei esate „ProtonMail“ vartotojas, tai yra tas pats, kas jūsų „ProtonMail“ prisijungimo vardas)..


Jei kyla problemų prisijungiant prie „ProtonVPN“ paskyros informacijos suvestinės, sprendimus galite rasti kitame šio straipsnio skyriuje.

Jei prisijungiate prie mūsų „Windows VPN“ programos, taip pat turite naudoti savo „Proton“ vartotojo vardą ir slaptažodį.

Jei kyla problemų prisijungiant prie „Windows VPN“ programos, apsilankykite šiame puslapyje.

Jei jungiatės prie „ProtonVPN“ naudodamiesi trečiosios šalies „OpenVPN“ programa, turite naudoti savo „OpenVPN“ vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos galite rasti „ProtonVPN“ paskyros informacijos suvestinėje, skirtuke „Paskyra“..

Jei kyla problemų prisijungiant naudojant „OpenVPN“ programą, apsilankykite šiame puslapyje.

Įprastos „ProtonVPN“ informacijos suvestinės prisijungimo problemos

Norėdami prisijungti prie „ProtonVPN“ informacijos suvestinės, norėdami atsisiųsti konfigūracijas, tvarkyti prenumeratą arba pakeisti paskyros informaciją, eikite į:

sąskaita.protonvpn.com

ir prisijunkite naudodami „Proton“ vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos pasirinkote prisijungę prie „ProtonVPN“. Esami „ProtonMail“ vartotojai gali naudoti savo „ProtonMail“ vartotojo vardą ir slaptažodį tiesiogiai prisijungdami, nes „ProtonVPN“ prietaisų skydelis ir „ProtonMail“ turi tuos pačius kredencialus. Jei kyla problemų prisijungiant, pabandykite atlikti šiuos veiksmus:

Išjungti privatų režimą („Safari“)

„Safari“ – įsitikinkite, kad naršyklė nenustatyta į „Privatų“ režimą. Kai kuriuose įrenginiuose tai yra numatytasis režimas. „ProtonVPN“ neveikia su „Safari“ asmeniniu režimu, nes kai kurias mums reikalingas naršyklių technologijas „Safari“ išjungia privačiame režime.

Išbandykite kitą naršyklę

Jei kyla problemų dėl dabartinės interneto naršyklės, įsitikinkite, kad ji atnaujinta į naujausią versiją. Jei tai yra naujausia versija, pabandykite prisijungti naudodami kitą naršyklę, kad sužinotumėte, ar tai išsprendžia prisijungimo problemą. Jei tai išsprendžia prisijungimo problemą už jus, praneškite mums pranešdami apie klaidą, kad galėtume padaryti „ProtonVPN“ suderinamą su jūsų originalia naršykle.

Išvalykite naršyklės talpyklą ir paleiskite naršyklę iš naujo

Kartais problemas sukelia sugadinta naršyklės talpykla. Norėdami tai išspręsti, pabandykite išvalyti naršyklės talpyklą ir iš naujo paleiskite naršyklę. Instrukcijas, kaip išvalyti talpyklą, galite rasti čia.

Išjungti naršyklės plėtinius

Jei vis tiek kyla problemų prisijungiant, pabandykite prisijungti naudodami naršyklės režimą „Privatus“ arba „Inkognito“ (neįtraukti „Safari“) arba išaktyvinkite visus plėtinius. Jei šis veiksmas leidžia prisijungti, pabandykite išjungti kiekvieną plėtinį po vieną ir išbandykite prisijungimą, kad nustatytumėte, kuris plėtinys sukelia problemą. Čia galite pranešti apie probleminius plėtinius.

Įsitikinkite, kad įjungti „Javascript“, „Session Storage“ ir „Cookies“

Norėdami pasiekti savo naršyklės „ProtonVPN“ informacijos suvestinę, „ProtonMail“ neveiks, jei neįgalinsite „Javascript“, „Session Storage“ ir „Cookies“. Kartais įskiepiai gali išjungti kai kurias iš šių funkcijų. Sužinokite dabar, kad juos įgalintumėte čia.

Atstatyti slaptažodį

Jei turite su savo paskyra susietą atkūrimo el. Pašto adresą, taip pat galite pabandyti iš naujo nustatyti slaptažodį. Atkūrimo el. Pašto adresas yra el. Pašto adresas, kurį nurodėte prisiregistravę prie „ProtonVPN“.

Šios instrukcijos galioja, jei „ProtonMail“ paskyrą naudojote „ProtonVPN“ gauti:

Galite iš naujo nustatyti „ProtonVPN“ sąskaitą slaptažodžiu, iš naujo nustatydami „ProtonMail“ prisijungimo slaptažodį, nes abi paskyros turi bendrus prisijungimo duomenis. Jei taip pat įmanoma atkurti savo pašto dėžutės slaptažodį, jei vis dar naudojate dviejų slaptažodžių režimą „ProtonMail“. Atminkite, kad iš naujo nustačius prisijungimo vardą ar pašto dėžutės slaptažodį, visi ankstesni „ProtonMail“ gautųjų pranešimai bus neįskaitomi..

Dviejų faktorių autentifikavimo (2FA) leidimas

Esami „ProtonMail“ vartotojai turi galimybę apsaugoti savo sąskaitą naudodami 2FA. Jei įjungėte dviejų faktorių autentifikavimą (2FA), tai taip pat gali sukelti problemų su jūsų 2FA kodą kuriančiu įrenginiu. Pabandykite prisijungti naudodami vieną iš avarinio atkūrimo kodų, kuriuos pateikėme, kai nustatėte 2FA. Be to, jei jūsų telefono laikrodis išjungtas daugiau nei 2 minutėmis, „2FA“ gali neveikti tinkamai, todėl norite įsitikinti, ar laikas tinkamai nustatytas telefone (arba automatiškai sinchronizuoti laiką su tinklu).

Susisiekite su mumis arba praneškite apie klaidą

Jei nė vienas iš aukščiau išvardytų metodų jums netinka, susisiekite su mumis, kad galėtume išsiaiškinti problemą toliau. Mus taip pat galima susisiekti adresu [email protected] Mums taip pat įdomu sužinoti, ar kuris nors iš aukščiau nurodytų būdų pašalina prisijungimo problemą, kad galėtume rasti pagrindinę priežastį ir išspręsti problemą..

Susiję straipsniai

Kaip atsisiųsti „ProtonVPN“?

Ar „ProtonVPN“ saugo vartotojo duomenis?

Kaip patikrinti atnaujinimus?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map