VPT greičio supratimas ir didinimas

Šiame straipsnyje aptarsime veiksnius, turinčius įtakos VPN greičiui, ir kaip padidinti VPN greitį. Mes taip pat apžvelgiame greičio skirtumus tarp skirtingų „ProtonVPN“ planų.


Kadangi VPN kuria užšifruotą tunelį per jūsų esamą interneto ryšį, VPN greitį iš esmės riboja jūsų dabartinio interneto ryšio greitis. Veiksniai, kurie gali apriboti VPN greitį, yra šie:

 • Jūsų interneto paslaugų teikėjo apribojimas. Paprastai tariant, jūs negalite pasiekti greičio greičiau nei tai, kiek duomenų jūsų IPT gali perduoti per jų tinklą.
 • Tarptautinės interneto nuorodos. Jei jungiatės prie užsienio VPN serverio, tinklo nuorodų, esančių tarp jūsų ir to serverio, problema gali sukelti našumo problemų. Tai gali apimti spūstis, atsirandančias dėl povandeninio interneto kabelio gedimo, arba techninės priežiūros, kurią tinklo teikėjas atlieka prieš jūsų IPT..
 • IPT droselis. Kai kurie teikėjai sąmoningai pakeis VPN ryšius arba pašalins visą jūsų ryšį, jei naudojate daug pralaidumo. Tai sumažintų jūsų VPN greitį, nes visas jūsų ryšys vyktų lėčiau.

Kadangi tinklai nuolat keičiasi, VPN greitis kinta priklausomai nuo to, kur esate, prie kurių serverių jungiatės, ir net tada, kai esate prisijungę. Be to, kadangi prisijungimas prie VPN gali apeiti problemą kitose interneto vietose, kartais netgi įmanoma pasiekti greitesnį ryšio greitį su tam tikromis svetainėmis, naudojant VPN.

Kaip pasiekti didesnį greitį naudojant VPN

Jei VPN veikia lėtai, tai gali sukelti kai kurie aukščiau aprašyti veiksniai, tačiau vis dar yra keletas gudrybių, kurios gali pagerinti VPN našumą..

 • Perjunkite į kitą VPN serverį – Skirtingas serveris turėtų skirtingą ryšį ir jam neturėtų įtakos tinklo problemos, kurios gali sumažinti greitį. Kai keičiate serverius, naudokite serverį, kurio IP adresas yra iš kito diapazono. Pvz., Vietoj perjungimo iš 162.210.192.158 į 162.210.192.159, perjunkite į 209.58.129.97. Kol pirmieji du skaičių rinkiniai bus skirtingi, būsite skirtinguose diapazonuose.
 • Perjunkite į arčiau esantį serverį – Kuo toliau nuo serverio, tuo didesnis delsos laikas, o tai kenkia greičiui. Toliau esantis serveris taip pat reiškia, kad yra didesnė tikimybė, kad kažkas negerai tarp jūsų ir serverio esančiame tinkle.
 • Naudokite UDP, o ne TCP – „ProtonVPN Windows“ programa sukonfigūruota naudoti UDP pagal numatytuosius nustatymus, kaip ir mūsų „OpenVPN“ konfigūracijos failai. Jei naudojate mūsų „Windows“ programą, galite pereiti į „Nustatymus“ ir įsitikinti, kad naudojate UDP, nes UDP yra daug greitesnis nei TCP.
 • Naudokite serverius, kurie nėra labai apkrauti – „ProtonVPN“ programos, taip pat mūsų VPN serverio puslapis, rodys visų mūsų serverių apkrovas. Pabandykite pasirinkti mažos apkrovos serverį.
 • Nenaudokite saugaus šerdies – Papildomas „Secure Core VPN“ užtikrinamas saugumas, deja, yra našumas, nes praėjimas pro mūsų „Secure Core“ tinklą suteikia papildomo delsos. Jei vykdote didelę pralaidumą reikalaujančią veiklą, kuriai nereikia aukščiausio lygio saugumo, galite pasiekti greitesnį našumą nenaudodami „Secure Core“.
 • Nenaudokite „Tor VPN“ serverių – „ProtonVPN“ yra išskirtinis tuo, kad mes taip pat teikiame „Tor VPN“ serverius, kurie išeina iš „Tor“ tinklo. Kadangi „Tor“ tinklas dažnai yra lėtas, „Tor VPN“ serveriai taip pat gali būti lėti.
 • Naudokite naujesnį VPN klientą – Jei naudojate „ProtonVPN“ programą, įsitikinkite, kad atnaujinote į naujausią versiją, spustelėdami „Atnaujinti“ meniu. Jei naudojate trečiosios šalies „OpenVPN“ klientą, įsitikinkite, kad naudojate tą, kurį rekomenduojame, taip pat įsitikinkite, kad naudojate naujausią versiją. Naujose versijose bus našumo optimizavimas arba palaikomi greitesni šifrų rinkiniai, kurie pagerins bendrą našumą.

Skirtingų „ProtonVPN“ planų greitis

„ProtonVPN“ palaiko labai aukštą našumą visame mūsų pasauliniame VPN serverių tinkle, naudodama tik sparčiausius serverius ir naudodama specialiai pasirinktus tinklus. „ProtonVPN“ yra nemokama VPN paslauga, tačiau mūsų pasaulinis tinklas negali laisvai veikti. Veiklos išlaidas dažniausiai dengia apmokami „ProtonVPN Plus“ vartotojai. Dėl šios priežasties „ProtonVPN Plus“ ir „ProtonVPN Basic“ vartotojams teikiame daug aukšto lygio našumo.

Kadangi „ProtonVPN“ yra neprisijungusi VPN paslauga, mes nestebime ir nestebime vartotojo veiklos. Todėl mes neturime jokių pralaidumo apribojimų ar pralaidumo droselių, net nemokamiems vartotojams. Tačiau dėl skirtingos serverio apkrovos skirtumai tarp „Free“, „Basic“ ir „Plus“ planų skiriasi. Kadangi mes siūlome tik labai ribotą skaičių nemokamų serverių, dėl šių serverių paprastai būna daug daugiau vartotojų, todėl našumas mažesnis.

„ProtonVPN Basic“ vartotojams naudingas didelis našumas, nes jie turi prieigą prie serverių be nemokamų vartotojų, prisijungę prie didesnio našumo tinklų. Galiausiai, „ProtonVPN Plus“ vartotojai yra našiausi, nes jie turi prieigą prie „Plus“ serverių, kuriais gali naudotis tik kiti „Plus“ vartotojai. Kadangi „Plus“ vartotojų yra mažiau ir daugelis „Plus“ serverių yra 10 Gbps tinkle, galimas labai didelis našumas. Iš tiesų dažnai pranešama apie greitį iki 300 Mb / s. Tačiau tikrasis greitis gali skirtis, priklausomai nuo tinklo sąlygų.

Vis dar kyla greičio problemų?

„ProtonVPN“ mes siekiame ne tik teikti kuo saugesnę VPN paslaugą, bet ir kuo greitesnę VPN paslaugą. Norėdami tai padaryti, mes dislokuojame tik didelio našumo serverius duomenų centruose, kuriuose yra geriausias tinklo ryšys. Jei jaučiate prastą vieno iš mūsų serverių našumą, norėtume apie tai sužinoti. Prašome pasakyti mums, kuris serveris veikia blogai, susisiekdami su mumis.

Geriausi linkėjimai,
„Proton Technologies“ komanda

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map