Najčastejšie otázky týkajúce sa nastavenia účtu

Aký je rozdiel medzi účtom webovej stránky CactusVPN a účtom služieb VPN, ktoré používateľské meno a heslo používam?


Účet predstavuje kombináciu používateľského mena a hesla.

Pre jednoduché použitie vašich služieb potrebujete dva typy účtov:

 1. Webový účet CactusVPN:
  Keď sa zaregistrujete na našej webovej stránke, získate svoj účet webovej stránky CactusVPN. Zahŕňa vašu e-mailovú adresu ako používateľské meno a heslo. Použijete ho na prístup do svojho účtu na webovej stránke cactusvpn.com a na prihlásenie sa do aplikácie CactusVPN pre Windows, Android a iOS..

  Svoj účet webovej stránky CactusVPN môžete spravovať na stránke Podrobnosti o účte.

 2. Účet služieb VPN:
  Ako zákazník CactusVPN môžete mať viac služieb v závislosti od vašich potrieb. Keď si objednáte službu, vygeneruje sa samostatné užívateľské meno a heslo (nájdete ich vo svojom účte na našej webovej stránke). Toto je váš účet služieb VPN, ktorý zodpovedá iba zakúpenej službe. Použijete ho na prihlásenie do časti VPN aplikácie CactusVPN pre MacOS alebo na pripojenie k našim serverom VPN pomocou ručne vytvoreného pripojenia. Účty služieb VPN môžete spravovať na stránke Nastavenia.

Pokračujme: Máte jeden webový účet CactusVPN a niekoľko účtov VPN a / alebo Smart DNS, ktoré zodpovedajú vašim službám VPN / Smart DNS. Všetky vaše účty VPN / Smart DNS sú pripojené k účtu webovej stránky CactusVPN.

Zabudol som prihlasovacie údaje pre svoj účet na webovej stránke CactusVPN

Prejdite na stránku Obnovenie hesla, zadajte svoju e-mailovú adresu, potvrďte, že nie ste robot, a stlačte „Odoslať“. Dostanete e-mail s potvrdením, že chcete obnoviť svoje heslo. V e-maile kliknite na tlačidlo „Obnoviť heslo“. Dostanete sa na webovú stránku, kde si môžete zmeniť svoje heslo.

Ako môžem zmeniť e-mailovú adresu spojenú s mojím účtom webovej stránky CactusVPN?

Ak chcete zmeniť e-mailovú adresu svojho účtu CactusVPN, prihláste sa do svojho účtu na našej webovej stránke a prejdite na stránku Môj účet -> Heslo účtu.

Ako zmeniť svoje užívateľské meno služby VPN?

Vaše používateľské meno VPN bolo automaticky vytvorené naším systémom. A zvyčajne to vyzerá ako náhodný zväzok písmen a číslic. Dáme vám možnosť zmeniť ju na „ľudskejšiu“, aby sa uľahčilo zapamätanie. Za týmto účelom prejdite na svoj účet -> nastavenie -> Používateľské meno VPN & heslo.

V poli „Prihlasovacie údaje VPN“ nájdete pole s názvom „Zadajte nové užívateľské meno“. Stačí zadať požadované používateľské meno a vedľa neho stlačiť tlačidlo „Zmeniť používateľské meno“.

Získajte viac informácií o rozdieloch medzi účtom webovej stránky CactusVPN a účtom služieb VPN.

Ako zmeniť heslo služby VPN?

Vaše heslo VPN bolo automaticky vytvorené naším systémom. A zvyčajne to vyzerá ako náhodný zväzok písmen a číslic. Dáme vám možnosť zmeniť ju na „ľudskejšiu“, aby sa uľahčilo zapamätanie. Za týmto účelom prejdite na svoj účet -> nastavenie -> Používateľské meno VPN & heslo.

V "Používateľské meno VPN & heslo" box nájdete "Zmeniť heslo" link. Po jeho kliknutí sa zobrazia dve textové polia. Tieto polia by ste mali vyplniť novým heslom. Do oboch polí zadajte rovnaké heslo. Potom kliknite na ikonu "Zmeniť heslo" gombík.

dôležité: Heslo by malo mať 4 až 24 znakov a môže obsahovať iba písmená a čísla.

Získajte viac informácií o rozdieloch medzi účtom webových stránok CactusVPN a účtom služieb VPN.

Ako inovovať / downgrade mojej služby?

Postupujte podľa tohto návodu.

Ako zmeniť fakturačný cyklus?

Prosím kontaktuj nás.

Ako dlho potrvá aktivácia služieb po zaplatení?

Podľa našich skúseností môžeme povedať, že ak platíte pomocou kariet PayPal a kreditných / debetných kariet, účet sa aktivuje o niekoľko minút. Ak použijete iné spôsoby platby, môže trvať až 48 hodín, kým overia vašu transakciu a prevedú peniaze.

Ak si kúpim prémiový účet VPN, zlepší sa rýchlosť?

Na našej bezplatnej skúšobnej verzii VPN ponúkame plný prístup k našim službám. Jediným limitom pre je čas, ktorý môžete použiť – iba 24 hodín. Takže rýchlosť bude rovnaká ako pri použití rovnakých serverov. Ak chcete zvýšiť rýchlosť, môžete skúsiť zlepšiť pripojenie k poskytovateľovi internetových služieb a experimentovať s rôznymi protokolmi (SSTP, SoftEther, PPTP, L2TP / IPSec, OpenVPN). PPTP by mal byť najrýchlejší.

Mám neuhradenú faktúru, ale nechcem ju zaplatiť.

Pokiaľ nezrušíte službu, systém vytvorí novú faktúru v každom fakturačnom cykle. Nie je to však povinné. Ak už nechcete využívať naše služby, musíte svoju službu zrušiť.

Môžem nastaviť predplatné kreditnej / debetnej karty?

Predplatenie kreditnej karty sa vytvorí automaticky po zaplatení prvej faktúry kreditnou kartou. Ak chcete zrušiť odber, jednoducho zrušte službu.

Ako zmeniť predvolenú kreditnú / debetnú kartu?

Predvolenú kreditnú kartu môžete zmeniť dvoma spôsobmi:

 1. Prejdite na stránku Uložené kreditné karty z vášho účtu na našom webe. Tu môžete pridať svoju novú kartu.
 2. Môžete vybrať možnosť "Nižšie zadajte nové informácie o karte" z faktúry (ak už máte). Potom pridajte novú kartu a kliknite na tlačidlo "Predložiť".

Ako zrušiť predplatné mojej kreditnej / debetnej karty?

Ak vymažete uložené údaje o kreditnej alebo debetnej karte, automatické platby sa nepoužijú a faktúry budete musieť zaplatiť manuálne.

Ak chcete odstrániť predvolenú kreditnú alebo debetnú kartu, prihláste sa do svojho účtu a prejdite na Uložené kreditné karty.

Ak chcete prestať používať našu službu, všetko, čo musíte urobiť, je zrušiť službu pred uskutočnením platby. Ak službu zrušíte, nebude vám naúčtovaná žiadna platba.

Ako zrušiť moje predplatné služby PayPal?

Ak chcete zrušiť predplatné služby PayPal, postupujte podľa oficiálneho tutoriálu služby PayPal.

Ako odstrániť / zrušiť môj účet?

Prihláste sa do svojho účtu, prejdite na Predplatné a kliknite na tlačidlo "Žiadosť o zrušenie".

Kde nájdem svoje užívateľské meno a heslo VPN a kľúč Smart DNS?

Prihláste sa do svojho účtu na našom webe a prejdite do časti Nastavenia -> Používateľské meno VPN & heslo.

Ak chcete nájsť svoj kľúč Smart DNS prihlásený do svojho účtu na našom webe, prejdite na Nastavenia -> Prihlasovacie údaje aplikácie.

Ako funguje zľava balíka?

Balíčková zľava sa vzťahuje na druhé predplatné, ktoré ste zakúpili, pokiaľ zostane vaše prvé predplatné aktívne. Napríklad, ak momentálne máte službu VPN alebo Smart DNS, budete si môcť kúpiť druhú so zľavou, ktorá sa použije pri každom fakturačnom cykle pri obnove druhej služby. Ak zrušíte prvú, budete musieť zaplatiť plnú cenu za tú, ktorá zostane pri jej obnovení v nasledujúcom fakturačnom cykle..

Balíčková zľava je k dispozícii iba pre nové predplatné a nebude sa uplatňovať iba na obnovenie vášho súčasného predplatného na naše služby a na túto zľavu budete mať nárok iba v prípade, že druhý predplatený nákup má rovnakú alebo nižšiu cenu..

Túto zľavu dostanete iba pri odberoch s rovnakým fakturačným cyklom alebo v prípade, že fakturačný cyklus pre druhý je kratší ako pre prvý odber. Nemáte napríklad nárok na zľavu za balík pri ročnom predplatnom, ak je vaše počiatočné predplatné fakturované mesačne, ale ak je vaše predplatné predplatené ročne, môžete získať zľavu za balík za druhé, aj keď sa účtuje mesačne..

Služby zakúpené s balíkovými zľavami nie je možné prevádzať na iné účty. Ak chcete, aby sa druhé predplatné pridalo na iný účet, môžete využiť naše "Prineste priateľa" propagácie a vy aj váš priateľ budete mať bezplatný mesiac služieb CactusVPN.

Balíčková zľava sa neuplatňuje automaticky. Ak by ste chceli zakúpiť niekoľko odberov naraz, kontaktujte nás a my vám vystavíme faktúru s príslušnou zľavou.

Druhé predplatné vám bude fakturované za každý fakturačný cyklus za rovnakú cenu, pokiaľ máte aktívne aj prvé predplatné.

Balíčková zľava nie je k dispozícii pri odbere 3., 5., 7. atď. Je k dispozícii iba pri vašom druhom predplatnom a vo štvrtom, šiestom, ôsmom atď.

Ak si chcete kúpiť viac ako 10 odberov, ponúkame veľké zľavy v závislosti od celkového počtu odberov, ktoré chcete kúpiť. Najlepšie by bolo, keby ste nás pred uskutočnením nákupu kontaktovali, aby sme mohli ďalej diskutovať o podrobnostiach.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map