Riešenie problémov s prihlásením ProtonVPN

Ak máte problémy s prihlásením do ProtonVPN, tu je niekoľko bežných príčin a riešení.

Existuje mnoho spôsobov, ako sa prihlásiť do ProtonVPN. Ak chcete získať prístup k podrobnostiam svojho účtu a zobraziť svoj aktuálny plán, informácie o platbe, podrobnosti o účte a stiahnuť konfiguračné súbory OpenVPN, musíte navštíviť informačný panel ProtonVPN. (https://account.protonvpn.com) a prihláste sa pomocou svojho používateľského mena a hesla pre Proton (ak ste používateľom ProtonMail, je to rovnaké ako vaše prihlasovacie meno pre ProtonMail).


Ak máte problémy s prihlásením do hlavného panela účtu ProtonVPN, nájdete riešenia v ďalšej časti tohto článku..

Ak sa prihlasujete do našej aplikácie Windows VPN, musíte použiť aj svoje používateľské meno a heslo Proton.

Ak máte problémy s prihlásením do aplikácie Windows VPN, navštívte túto stránku.

Ak sa pripájate k ProtonVPN pomocou aplikácie OpenVPN od tretej strany, musíte použiť svoje používateľské meno a heslo pre OpenVPN, ktoré nájdete v informačnom paneli účtu ProtonVPN na karte „Účet“..

Ak máte problémy s prihlásením pomocou aplikácie OpenVPN, navštívte túto stránku.

Bežné problémy s prihlásením na hlavný panel ProtonVPN

Ak sa chcete prihlásiť na hlavný panel ProtonVPN a sťahovať konfigurácie, spravovať svoje predplatné alebo meniť podrobnosti svojho účtu, prejdite na:

account.protonvpn.com

a prihláste sa pomocou užívateľského mena a hesla Proton, ktoré ste si vybrali pri registrácii do ProtonVPN. Existujúci používatelia ProtonMailu môžu na priame prihlásenie použiť svoje užívateľské meno a heslo ProtonMail, pretože ústredne ProtonVPN a ProtonMail zdieľajú rovnaké poverenia. Ak máte problémy s prihlásením, skúste nasledujúce kroky:

Zakázať súkromný režim (Safari)

Safari – Uistite sa, že váš prehliadač nie je nastavený na režim „Súkromné“. Na niektorých zariadeniach je to predvolený režim. ProtonVPN nefunguje v súkromnom režime Safari, pretože niektoré technológie prehliadača, ktoré vyžadujeme, Safari v súkromnom režime deaktivuje.

Vyskúšajte iný prehliadač

Ak máte problémy s aktuálnym webovým prehliadačom, uistite sa, že je aktualizovaný na najnovšiu verziu. Ak ide o najnovšiu verziu, skúste sa prihlásiť do iného prehliadača a zistiť, či sa tým vyrieši problém s prihlásením. Ak sa tým vyrieši problém s prihlásením, oznámte nám to nahlásením chyby, aby sme mohli urobiť ProtonVPN kompatibilným s vaším pôvodným prehliadačom..

Vymažte vyrovnávaciu pamäť prehliadača a reštartujte prehliadač

Niekedy sú problémy spôsobené poškodenou vyrovnávacou pamäťou prehliadača. Ak to chcete vyriešiť, skúste vymazať vyrovnávaciu pamäť prehľadávača a potom reštartovať prehliadač. Pokyny na vymazanie vyrovnávacej pamäte nájdete tu.

Zakázať rozšírenia prehliadača

Ak máte stále problémy s prihlásením, skúste sa prihlásiť pomocou režimu „Súkromné“ alebo „inkognito“ vo vašom prehliadači (vylúčené Safari) alebo deaktivujte všetky rozšírenia. Ak vám tento krok umožňuje prihlásenie, skúste jednotlivé rozšírenia deaktivovať naraz a potom skúste prihlásiť, aby ste zistili, ktoré rozšírenie spôsobuje problém. Tu môžete nahlásiť problémové rozšírenia.

Uistite sa, že sú povolené skripty Javascript, Session Storage a Cookies

Ak chcete vo svojom prehliadači pristupovať na hlavný panel ProtonVPN založený na prehliadači, ProtonMail nebude fungovať, pokiaľ nie je povolený Javascript, úložisko relácií a súbory cookie. Doplnky môžu niekedy zakázať niektoré z týchto funkcií. Naučte sa ich teraz tu.

Obnoviť heslo

Ak máte k svojmu účtu priradenú e-mailovú adresu na obnovenie účtu, môžete tiež skúsiť obnoviť svoje heslo. E-mailová adresa na obnovenie účtu je e-mailová adresa, ktorú ste zadali pri registrácii do služby ProtonVPN.

Nasledujúce pokyny platia, ak ste na získanie účtu ProtonVPN použili svoj účet ProtonMail:

Svoj účet ProtonVPN môžete resetovať pomocou hesla obnovením prihlasovacieho hesla ProtonMail, pretože obidva účty zdieľajú poverenia. Ak je tiež možné obnoviť heslo poštovej schránky, ak stále používate režim dvoch hesiel v ProtonMail. Nezabudnite, že obnovením hesla na prihlásenie alebo do poštovej schránky sa všetky predchádzajúce správy v doručenej pošte ProtonMail stanú nečitateľnými..

Vydanie s dvoma faktormi (2FA)

Existujúci používatelia ProtonMailu majú možnosť zabezpečiť svoj účet pomocou služby 2FA. Ak máte povolenú dvojfaktorovú autentifikáciu (2FA), môže to byť tiež problém so zariadením na generovanie kódu 2FA. Pokúste sa prihlásiť pomocou jedného z kódov núdzového obnovenia, ktoré sme poskytli pri nastavovaní služby 2FA. Ak sú hodiny telefónu vypnuté aj o viac ako 2 minúty, nemusí funkcia 2FA správne fungovať, takže sa chcete uistiť, že je na telefóne správne nastavený čas (alebo automatická synchronizácia času so sieťou).

Kontaktujte nás alebo nahláste chybu

Ak pre vás žiadna z vyššie uvedených metód nefunguje, kontaktujte nás, aby sme sa mohli touto záležitosťou ďalej zaoberať. Môžete nás tiež kontaktovať na adrese [email protected] Máme tiež záujem, aby sme vás počuli, ak niektorá z vyššie uvedených metód vyrieši váš problém s prihlásením, aby sme mohli nájsť hlavnú príčinu a problém vyriešiť..

Súvisiace články

Ako sťahovať ProtonVPN?

Ukladá ProtonVPN užívateľské údaje?

Ako zistím aktualizácie?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map