Jak się odblokować z Omegle


Omegle jedną z najpopularniejszych witryn społecznościowych na czacie, umożliwiając użytkownikom rozpoczęcie rozmowy z dowolną osobą na całym świecie. Przede wszystkim jest bezpłatny.

W tym przewodniku przyjrzymy się, jak możesz odblokować się z Omegle, jeśli zdarzy się, że zostaniesz wyrzucony ze strony. Oczywiście, każdy ma dziwną stronę, ale należy uważać, abyś nie robił niczego, co by Cię zablokowało na stronie.

W tej notatce chcielibyśmy od razu wspomnieć, że administratorzy Omegle znani byli z przypadkowego banowania użytkowników z platformy. W związku z tym możesz nie wiedzieć, dlaczego zostałeś zbanowany.

Więc co powinieneś zrobić, gdy dowiesz się, że Omegle Cię zbanował? Z naszego doświadczenia wynika, że ​​najlepszym sposobem, aby zostać niezbanowanym z Omegle (i dowolnego z jego pokojów czatowych) jest skorzystanie z VPN lub wirtualnej sieci prywatnej.

obraz czat

Jeśli masz tę część, wszyscy jesteście gotowi nauczyć się, jak zostać zbanowanym od Omeagle.

Problem banowania ludzi polega na tym, że potrzebują oni swoich adresów IP. Bez śledzenia adresu IP Omegle nie ma możliwości dowiedzenia się, kim jesteś.

Nie mogą cię usunąć, jeśli używasz usługi VPN do zmiany adresu IP.

Właśnie dlatego najłatwiejszym i najlepszym sposobem na usunięcie zbanowania z Omegle jest skorzystanie z VPN i zmiana adresu IP komputera. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, nie martw się – mamy wiele szczegółowych informacji na temat blokowania dostępu do twojego adresu IP.

Na razie powinieneś wiedzieć, że wirtualna sieć prywatna to usługa, która dba o wszystko, co musisz zrobić, aby zmienić adres IP.

Wszystko, co naprawdę musisz zrobić, to zarejestrować się w usłudze VPN, pobrać / zainstalować aplikację VPN, uruchomić ją, a następnie połączyć się z wybranym serwerem VPN.

Większość dobrych dostawców usług VPN oferuje 30-dniową polisę gwarancji zwrotu pieniędzy.

W ten sposób nie musisz podejmować żadnego ryzyka podczas rejestracji w VPN, ponieważ usługa zwróci Ci pieniądze, jeśli Ci się nie spodoba.

Dlaczego Omegle Bans Users

Omegle jest znany z czarnej listy użytkowników witryny regularnie. Oto powody, dla których ludzie zostali zbanowani z Omegle:

Narusziłeś jeden lub więcej warunków Omegle

To, że Omegle jest bezpłatną usługą czatu online, nie oznacza, że ​​możesz robić to, co chcesz. Za Omegle stoi zespół, który kontroluje sytuację. Rozpakujmy to trochę.

Ogólnie rzecz biorąc, możesz bez problemu korzystać z usług takich jak Omegle. Jednak niektóre działania mogą zmusić Omegle do umieszczenia cię na czarnej liście z witryny. Niektóre z tych działań nękają innych użytkowników, spamują różne pokoje czatu i publikują treści nieodpowiednie dla dzieci.

Użytkownicy Omegle Omegle nie mogą również odtwarzać żadnej muzyki chronionej prawem autorskim w swoich filmach.

Administratorzy Omegle mogą i usuwają ludzi z platformy na podstawie tego, co mówią o nich inni użytkownicy.

zakazane logo

Jeśli ludzie zaczną narzekać na konkretnego użytkownika Omegle, użytkownik ten może zostać zbanowany. Omegle sam nie musi Cię przyłapać na naruszeniu regulaminu platformy.

Nawet jeśli inny użytkownik cię złapie i zgłosi moderatorom witryny, możesz usunąć swój ban. To oczywiście oznacza, że ​​wiele będzie zależeć od oceny moderatora, do którego trafia Twoja sprawa.

Inną rzeczą, o której powinieneś pamiętać, jest to, że nie możesz po prostu rozpocząć rozmowy z osobami dorosłymi na platformie.

Jeśli chcesz to zrobić, Omegle ma specjalną sekcję na swojej stronie internetowej. Jeśli administratorzy stwierdzą, że nie przestrzegasz zasady 18+ na swojej platformie, na pewno Cię banują.

Ktoś zgłasza cię z innych powodów

Oprócz warunków, jeśli zobaczysz coś, co inny użytkownik uzna za obraźliwe, a użytkownik zgłosi ci to, wówczas administracja Omegle ma prawo się zaangażować i umieścić cię na czarnej liście.

Takie raporty prowadzą do bardzo szybkiego bana, więc bądźcie czujni, aby nie powiedzieć, co przychodzi wam do głowy w danym momencie.

Moderatorzy na tej platformie spędzają dużo czasu na przeglądaniu raportów i sprawdzaniu złego zachowania użytkowników witryny.

Oczywiście niektórzy uważają, że moderatorzy Omegle są zbyt hojni, jeśli chodzi o banowanie ludzi na stronie.

Czytaliśmy o przypadkach, w których administracja nie zbadała wystarczająco dokładnie przed banowaniem danego użytkownika.

Ale tak naprawdę nie ma znaczenia, o czym mówisz.

Jeśli osoba, z którą rozmawiasz, zrozumie, że powiedziałeś coś, co ją skrzywdzi, i zgłosi to, Omegle może umieścić cię na czarnej liście, nawet jeśli nigdy nie byłeś bliski naruszenia jakichkolwiek warunków platformy.

Jakie są nieodpowiednie rzeczy, o których powinieneś unikać rozmawiając na Omegle?

Cóż, wspominaliśmy już, że powinieneś przeczytać stronę z warunkami, aby poznać oficjalne stanowisko platformy w sprawie rodzaju treści, na które ogólnie zezwala w witrynie.

Przez większość czasu okaże się, że wszystko, co administratorzy uważają za nieodpowiednie, jest subiektywne. Co zatem powinieneś zrobić? Najlepszym sposobem jest upewnienie się, że szanujesz wszystkich na platformie.

Omegle Użytkownicy nie chcą z tobą rozmawiać

Im więcej użytkowników Omegle zrzuci Cię z ekranów, tym więcej Omegle zauważy. Jeśli moderatorzy powiedzą, że zbyt wielu użytkowników Omegle anulowało sesję czatu z tobą, uznają to za znak, że być może nie należysz do sieci. Odkryliśmy również, że nie trzeba zbyt często upuszczać, aby zostać zbanowanym.

W końcu chodzi o moderatorów obecnych w danym momencie, ale jeśli liczba osób, które cię opuszczają, jest większa niż liczba osób akceptujących twoje połączenie, to jest to problem.

Moderatorzy nie są jedynymi, którzy polują na użytkowników Omegle, którzy próbują stwarzać problemy na platformie. Niektóre algorytmy zostały przeszkolone do wykrywania, który użytkownik może powodować problemy. Jeśli jesteś trollem, algorytmy cię złapią, a następnie umieszczą na czarnej liście.

Uwaga:

Dla tych, którzy nie wiedzą, czym jest troll: Mówiąc prościej, „troll” to użytkownik, którego jedynym celem jest wkurzanie innych osób na danej platformie.

Nie ma wątpliwości, że moderatorzy strony mają trudne zadanie, aby upewnić się, że Omegle pozostaje bezpieczną platformą dla osób, które chcą rozpocząć rozmowy z kompletnymi nieznajomymi z całego świata.

Nie jesteśmy pewni, czy w ten sposób należy działać, ponieważ nie ma sposobu, aby zagwarantować, że użytkownicy Omegle nie będą narażeni na nieprzyzwoite materiały na platformie. Ale może to nie ma znaczenia.

Omegle to internetowa platforma społecznościowa, a jeśli nie jesteś biegły w kontaktach towarzyskich w Internecie, być może wolisz nie korzystać z platform społecznościowych, takich jak Omegle.

W tym względzie powinniśmy również wspomnieć tutaj, że zasada „zbyt wielu kropli” działa również w drugą stronę. Jeśli moderatorzy i algorytmy platformy zauważą, że upuszczasz zbyt wielu użytkowników zbyt często i zbyt szybko, zrozumieją, że nie chcesz się komunikować ani dawać platformy.

Takie działanie sprawia również Omegle wrażenie, że jesteś tu tylko po to, by szpiegować ludzi, którzy naprawdę chcą rozmawiać z nieznajomymi.

Omegle Bans: jak długo trwają?

klawiatura zablokowanaNie ma ustalonego okresu. Większość zależy od tego, dlaczego moderatorzy poczuli potrzebę banowania cię. Ogólnie rzecz biorąc, zakazy mogą różnić się od jednego tygodnia do kwartału.

Nie jest nawet jasne, ile dni nie musisz odwiedzać witryny, aby usunąć swój zakaz. Najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić w takim przypadku, jest zwrócenie uwagi na rodzaj zachowania, które strona wyraźnie odradza. Nie spamuj, nie używaj rasistowskich obelg i nie publikuj treści NSFW.

Ostrzeżenie:

Jeśli nie trzymasz się z dala od tego rodzaju zachowań, Omegle może Cię na stałe zablokować.

Ale wystarczająco dużo o złu, które Omegle może zrobić z twoim doświadczeniem na czacie online. Porozmawiajmy o rozwiązaniach, z których możesz teraz skorzystać, aby usunąć zakaz Omegle.

Najlepsze sposoby na usunięcie zakazu z Omegle

Po prostu poczekaj

Choć może to być niewygodne i frustrujące, czasami wystarczy tylko poczekaj kilka dni aby zobaczyć, że Twój ban został anulowany.

Czas trwania zakazu może zależeć od ciężkości przestępstwa. Czasami zostaniesz zbanowany automatycznie w ciągu tygodnia, a innym razem będziesz musiał czekać nawet sześć miesięcy lub na zawsze.

Najłatwiej jest to zrobić sprawdzaj stronę internetową Omegle.

Jeśli w ogóle możesz uzyskać dostęp do witryny, Twój ban mógł zostać zniesiony. Jeśli nie, czytaj dalej.

Istnieje kilka rzeczy, które mogą znacznie wydłużyć czas trwania twojego bana. Po pierwsze, jeśli moderatorzy Omegle zauważą, że zbanowali cię więcej niż raz lub zbanowali za coś, co platforma uzna za całkowicie obraźliwą, to mogą wydłużyć okres Twojego zakazu Omegle (do potencjalnie nieograniczonej ilości czasu).

Czasami okaże się, że zostałeś zbanowany z Omegle bez wyraźnego powodu.

To jest ważne:

Jak zasugerowano powyżej, zawsze dobrym pomysłem jest sprawdzenie sekcji warunków na stronie internetowej Omegle, aby upewnić się, że przypadkowo nie skończysz robić czegoś niezgodnie z zasadami platformy.

Przejdź do oficjalnej strony www.omegle.com, a następnie przewiń w dół do dolnej części strony. W tym miejscu będziesz mógł przeczytać więcej informacji na temat warunków usługi.

Spróbuj zmienić swoją sieć

Czasami po prostu zmieniając sieć, możesz pozbyć się swojego bana. Omegle najprawdopodobniej blokuje ludzi, blokując adres IP ich domowych sieci Wi-Fi, więc wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać zbanowanie, to połączyć się z inną siecią Wi-Fi i użyj ich nowego adresu IP, aby uzyskać dostęp do Omegle.

Oczywiście nie jest to możliwe, jeśli nie masz innej sieci Wi-Fi w zasięgu.

telefon z łańcuchami

Zawsze możesz spróbować przenieść komputer bliżej innego połączenia Wi-Fi. Niektóre praktyczne przykłady obejmują chodzenie do biblioteki, domu znajomego, a nawet lokalnej kawiarni (może być jednak konieczne zapłacenie za kawę, aby uzyskać dostęp do Wi-Fi). W zależności od miejsca zamieszkania możesz mieć dostęp do kawiarni z grami, które oferują bezpłatne połączenie z siecią Wi-Fi.

Powiedziawszy to, radzimy powstrzymywać się od czatów wideo, gdy jesteś w miejscu publicznym.

Lepszym rozwiązaniem jest zawsze, gdy uzyskujesz dostęp do Omegle z innej sieci, upewnij się, że jesteś w strefie prywatnej lub przynajmniej upewnij się, że nikt inny nie może zerknąć na Twój ekran. Ponadto możesz uniknąć korzystania z publicznych sieci Wi-Fi, ponieważ wiele z nich nie jest odpowiednio zabezpieczonych.

Zmień swój adres IP

Możesz mieć modem kablowy lub połączenie DSL. Najprawdopodobniej twój dostawca usług internetowych automatycznie przypisałby ci dynamiczny adres IP.

Oznacza to, że adres IP modemu zmieni się automatycznie po upływie określonego czasu. Właśnie to dostawcy usług internetowych nazywają odświeżaniem (użytkownikom przypisywany jest nowy adres IP).

Ta akcja może czasami sprawić, że zbanujesz z Omegle. Możesz uruchom ponownie modem kilka razy, aby przyspieszyć proces zmiany.

Innym sposobem zmiany adresu IP jest użycie sieci VPN – omówimy to bardziej szczegółowo w dalszej części tego przewodnika.

Wysiąść z czatu: Znajdź inną platformę czatu online

Możesz zawsze wypróbuj inną usługę czatu jeśli zostałeś zbanowany z Omegle. Niektóre z najbardziej znanych alternatyw Omegle to:

 1. Tinychat
 2. Chatrandom
 3. Chatroulette

Skorzystaj z usługi proxy

Istnieje mnóstwo bezpłatnych usług proxy, które mogą zapewnić ci dostęp do Omegle. Wystarczy wyszukać jeden online.

Pamiętaj jednak, że większość usług proxy zostałaby już zbanowana przez Omegle. Wypróbuj bezpłatną usługę proxy przed zarejestrowaniem się w wersji premium.

Oto kilka opcji:

 1. Megaproxy
 2. FilterBypass
 3. VPNBook

# 1 sposób na odblokowanie się na Omegle: Użyj VPN

Ale nie tylko VPN (Virtual Private Network). Chcemy, abyś zapisał się na usługę VPN, która jest niezawodna (nie ujawnia Twoich danych) i szybka (nie chcesz odłączać się i buforować przez cały czas podczas rozmowy).

Usługi VPN wykonują świetną robotę, maskując adres IP użytkownika.

Robią to, przekierowując ruch internetowy użytkownika za pośrednictwem własnego serwera VPN, który znajduje się w kraju wybranym przez użytkownika. Po nawiązaniu połączenia z serwerem VPN Omegle zobaczy Cię tylko jako klienta z nowego kraju.

Nie mogliby wiedzieć, że korzystasz z tej samej sieci domowej, co wcześniej.

Jednym z powodów, dla których sugerujemy zapisanie się na szybką usługę VPN jest to, że większość sieci VPN spowalnia twoje połączenie ze względu na sposób ich działania. Jeśli więc zarejestrujesz się na wolną sieć VPN, możesz czuć się sfrustrowany, gdy czat wideo nie działa.

NordVPN jest obecnie jednym z najlepszych dostawców usług VPN na rynku. Istnieje również kilka innych dobrych sieci VPN, takich jak ExpressVPN i CyberGhost.

Usługi premium VPN obciążą Cię niewielką sumą pieniędzy w okresach miesięcznych lub rocznych.

Zawsze możesz wypróbować usługę za darmo, aby zobaczyć, czy Ci się spodoba. NordVPN, ExpressVPN i CyberGhost oferują bezpłatne okresy próbne dla nowych klientów. Jeśli zarejestrujesz się w usłudze VPN wystarczająco długo, możesz uzyskać całkiem przyzwoite zniżki.

Uwaga:

Pamiętaj, aby przetestować swoją usługę wirtualnej sieci prywatnej z Omegle w dniu rejestracji. Jeśli Twoja sieć VPN nie działa z Omegle, skorzystaj z gwarancji zwrotu pieniędzy i poproś o zwrot pieniędzy.

Przewodnik krok po kroku: jak korzystać z VPN, aby zostać odblokowanym na Omegle

 1. Zarejestruj się, aby uzyskać dobrą sieć VPN. Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę najlepszych usług VPN.
 2. Zainstaluj aplikację VPN ze strony VPN, w której się zarejestrowałeś i uruchom aplikację.
 3. Połącz się z odległym serwerem VPN, aby zmienić adres IP na nowy adres IP.
 4. Wejdź na omegle.com z nowym adresem IP.

FAQ

Ile czasu zajmuje odblokowanie się w Omegle??

Gdziekolwiek od kilku dni do wieczności. Lub skorzystaj z VPN, aby natychmiast odblokować.

Jak długo trwają zakazy Omegle?

W zależności od ciężkości przestępstw, od tygodnia do sześciu miesięcy. To wiemy od 2020 roku.

Jak mogę zostać zbanowany z OmeTV?

Korzystając z usługi VPN lub proxy, zmień adres IP na nowy adres IP.

Czy Omegle zgłosi się na policję?

Jeśli zrobisz coś nielegalnego, to tak. Przeczytaj politykę prywatności Omegle tutaj.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map