Огляд PureVPN (2020)

purevpn логотип квадрат


PureVPN був один із попередніх абітурієнтів до поля VPN. Це означає, що у них було достатньо часу для вдосконалення своїх послуг, але тестування показує, що ця компанія ще має можливість покращитись, перш ніж вони зможуть конкурувати з найкращими службами VPN..

Використання PureVPN мучиться проблемами. Багато функцій, здається, не функціонують регулярно, і це може бути згубним для користувача, який надає головне значення збереженню анонімності, особливо коли ці проблеми викликають витоки DNS.

Додатково, Результати тестування швидкості PureVPN були безумовними. Хоча факт, що використання будь-якої VPN призведе до уповільнення швидкості передачі даних, є й інші провідні постачальники VPN, які можуть доставляти кращі номери, ніж PureVPN.

Крім того, штаб-квартира PureVPN розташована в Гонконзі. Зі зростанням впливу Китаю в цьому регіоні це може означати неприємності для тих, хто намагається вийти з-під репресивних законів про Інтернет..

Тим не менш, є VPN компанії, які обіцяють набагато менше, ніж PureVPN, і ваш індивідуальний досвід може відрізнятися в порівнянні з результатами тестів, записаними тут. Якщо ви підписуєтесь на PureVPN, пам’ятайте про їх політику відшкодування, щоб ви могли повернути гроші, якщо вирішите скасувати.

З хорошого боку, PureVPN розміщує та керує власною мережею разом із власним обладнанням DNS. Це на відміну від інших постачальників VPN, і це може означати додатковий захист вашого веб-трафіку та приватних даних.

Як це стосується більшості постачальників VPN, вони роками заявляють, що не мають політики реєстрації журналів. Якщо хтось із вас переймається цим, то ми приносимо вам чудові новини. З липня 2019 року вони офіційно сертифіковані як постачальник без реєстрації. Їх перевіряв Altius IT, провідний аудитор кібербезпеки. Ви можете переглянути результати перевірки безпеки на веб-сайті PureVPN.

Також на його користь є сумісність сервісу з пристроями Mac, Windows, Android, iOS та Linux. Аналогічно, PureVPN можна налаштувати для роботи на вашому маршрутизаторі, будь-яких потокових послугах, якими ви користуєтесь, та за допомогою смарт-телевізорів.

налаштування маршрутизатора vpn

Однією з кращих функцій PureVPN є віртуальний маршрутизатор, який можна використовувати з пристроями Windows. По суті, якщо ви працюєте на комп’ютері з ОС Windows, ви можете використовувати віртуальний маршрутизатор для підключення цілих 10 окремих пристроїв.

Зважаючи на те, що ви також можете використовувати PureVPN зі своїм фактичним маршрутизатором, це означає, що ви можете одночасно підключити величезну кількість пристроїв. Ймовірно, у вас навіть немає достатньої кількості пристроїв, щоб використовувати всі можливі з’єднання.

Ще одна важлива особливість – це розділений тунель. Це забезпечує можливість вибору, куди і як напряму веб-трафіку. Для певних заходів ви можете використовувати свого постачальника послуг Інтернет, як звичайно, тоді як для інших дій може бути розумним використання VPN. За допомогою цієї послуги у вас є вибір.

Огляд PureVPN

Особливості інформації
Корисність:Простий у використанні
Політика ведення журналів:Сумнівна політика ведення журналів
Розмір сервера:2000 ++ серверів
Розподіл сервера:180 країн
Підтримка:Підтримка чату
Торрент:Дозволено
Потокове передавання:Дуже обмежений
Протокол VPN та шифрування:OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec, SSTP і PPTP; 256-бітове шифрування AES
Штаб-квартира:Гонконг
Ціна:$ 3,33 / місяць
Офіційний веб-сайт:https://www.purevpn.com/

Безпека та шифрування

PureVPN здійснив гідні кроки для забезпечення вашої безпеки. Більшість основних протоколів VPN доступні за допомогою цієї послуги, включаючи OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec, SSTP та PPTP.

Більшість користувачів не потребуватиме нічого іншого, крім OpenVPN, що, безумовно, є останній і найкращий протокол VPN, але наявність інших параметрів може звернутися до певних користувачів або тих, хто використовує пристрої, обмежені одним з інших протоколів.

налаштування шифрування безпеки purevpn

Також на свою користь, PureVPN використовує 256-бітове шифрування AES. Це широко вважається галузевим стандартом, і військові та урядові організації покладаються на це шифрування у всьому світі.

PureVPN доклав зусиль, щоб пройти додаткову милю, коли стосується вашої безпеки. У них є перемикач на знищення, який автоматично зупиняє сеанс перегляду, якщо VPN раптом стає недоступним.

Крім того, у вас є можливість використовувати такі функції, як вдосконалене переадресація портів, брандмауер NAT, розділене тунелювання та захист DDoS. Хоча це звучить чудово, реальність не особливо вражає.

Це тому, що PureVPN, схоже, підпорядковується часті відключення та переривання обслуговуванняс. Оскільки функція комутатора вбивства просто не відповідає витокам даних, у PureVPN виникає занадто багато проблем.

Вибірка відгуків клієнтів показує, що багато користувачів виявили витоки особистих IP-адрес та DNS під час використання PureVPN. Оскільки основною причиною використання VPN є безпека, це означає, що PureVPN не підтримує їх кінець угоди.

Місцезнаходження сервера PureVPN

Це область, в якій PureVPN стоїть вище інших програм VPN. Вони мають серверну присутність у понад 140 країнах.

Маючи понад 2000 серверів, більшості людей слід легко знайти сервер, який знаходиться близько до їх фізичного розташування. Це може бути важливим питанням, оскільки чим ближче користувач насправді до VPN-сервера, тим швидше повинні бути його швидкості передачі даних.

PureVPN має досить всебічне покриття Північної Америки з 667 серверами. Більшість із них розташовані у США, але вони також можуть похвалитися близько 60 серверами в Канаді в Монреалі, Квебеку та Ванкувері. Мексика, Гватемала, Сальвадор, Гондурас і Нікарагуа представлені на островах, таких як Тринідад і Тобаго, Пуерто-Рико, Куба, Ямайка і Фріпорт на Багамах. З іншими серверами на Віргінських островах, Гаїті, Домініканській Республіці та інших країнах Північна Америка охоплена.

Центральна та Південна Америка також отримують більше покриття PureVPN ніж вони отримують від багатьох інших служб. Беліз, Коста-Ріка, Аруба, Болівія, Парагвай, Суринам і Гайана – це список, крім інших, представлених краще країн, таких як Бразилія, Чилі, Колумбія та Еквадор.

Океанія також представлена ​​майже 100 серверами. Основна частина цих присутніх в Австралії, але в Новій Зеландії та Новій Гвінеї також є присутні. PureVPN також добре допомагає включати африканський континент. Багато постачальників охоплюють лише Південну Африку та, можливо, Єгипет чи Кенію. PureVPN проходить додаткову милю, включивши майже 20 країн Африки у свій список серверів.

PureVPN-сервери

Маючи понад 800 серверів у Європі, неважко уявити, що практично будь-хто на цьому континенті зможе знайти довколишній сервер. Великобританія, Франція, Німеччина, Нідерланди та Швеція можуть похвалитися більшою кількістю серверів, але багато представників менших країн також представлені. Сюди входять Сербія, Словенія, Словаччина, Монако, Молдова та Чорногорія. Росія, Україна та Туреччина також мають сервери.

PureVPN може похвалитися більш ніж 300 серверами в Азії включаючи такі місця, як Китай, Афганістан, Казахстан та інші сфери, де анонімність в Інтернеті може бути особливо важливою.

Використання BitTorrent або P2P з PureVPN

Багато людей отримують VPN, оскільки хочуть мати можливість ділитися та завантажувати файли без обмежень. На жаль, багато компаній VPN встановлюють обмеження на цю діяльність або грають у ігри, які мають відмовити користувачів від спільного використання файлів P2P та пов’язаних з ними практик..

режим обміну файлами purevpn p2p

Це не так з PureVPN. Компанія перебуває в таборі «про торрент», тому не соромтеся ділитися файлами скільки завгодно. Навіть не потрібно використовувати конкретні сервери для цього завдання.

Однак не очікуйте, що ви зможете отримати безперебійний доступ до Netflix під час використання PureVPN. Netflix працює на людей, які використовують VPN для доступу до своєї потокової служби. Тестування показало, що Netflix точно визначив користувачів PureVPN та заблокував їх доступ. Якщо ви користуєтесь цією службою VPN, вам доведеться знайти інший спосіб дивитися Stranger Things.

Результати тестування швидкості PureVPN

Швидкість – одна метрика, з якою PureVPN дійсно бореться. З усіма цими серверами здається, що вони повинні мати кращу швидкість передачі даних. Це тому, що наявність достатньої кількості серверів повинна забезпечувати велику пропускну здатність для всіх користувачів, щоб знайти сервер, який працює для них. На жаль, результати тесту на швидкість показали, що PureVPN просто не перевершує, якщо мова йде про цей показник.

За допомогою сервера, розташованого в Нью-Йорку, швидкість завантаження становила 29,41 Мбіт / с, тоді як швидкість завантаження була практично однаковою при 29,06 Мбіт / с. Сервер в Амстердамі не дав набагато кращих результатів. Швидкість завантаження 35,49 Мбіт / с і швидкість завантаження 27,29 просто не мають про що писати вдома.

тест швидкості purevpn

Все погіршилося лише під час входу на сервер у Гонконзі. Завантажувати зі швидкістю 6,77 Мбіт / с і завантажувати зі швидкістю 3,62 Мбіт / с достатньо для того, щоб звести з розуму будь-кого з розуму. Зважаючи на те, що в Гонконзі знаходиться штаб-квартира компанії, ефективність роботи повинна бути набагато кращою.

Речі покращилися під час використання одного з серверів у Лондоні. Завантаження 62,48 Мбіт / с і завантаження 45,90 не дуже погані, але є більш високо оцінені VPN-сервіси, які регулярно забезпечують набагато більшу швидкість передачі даних.

Політика реєстрації журналу PureVPN

PureVPN обіцяє, що вони будуть дотримуватися суворої політики “без реєстрації”. Якщо ви не знайомі з поняттям ведення журналу, настав час для ознайомлення. Постачальники Інтернет-послуг звичайно ведуть всебічні журнали своїх клієнтів.

Сюди входить звичайна інформація, наприклад, ім’я, адреса електронної пошти, номер телефону та номер кредитної картки, але вона також може включати такі дані, як веб-сайти, які ви відвідуєте, скільки часу ви там залишаєтесь, що ви робите, поки ви там, та будь-які транзакції, які ви можете здійснювати..

Журнали – це погані новини принаймні через пару причин. Якщо ваш Інтернет-провайдер зберігає всі ці дані про вас, хакерам легко зайти і взяти всі ці дані для своїх самих недобрих цілей. Крім того, якщо правоохоронні органи або державні органи застукають у двері, компанія повинна буде передати ці записи, коли цього просять..

Ви хочете, щоб компанія VPN, яка справді не веде журнали. Це означає, що хакерам нічого не вкрасти, а записів не передавати владі. Найкращі VPN не ведуть журнали, а це означає, що ваша конфіденційність та анонімність гарантовані.

Як згадувалося на початку, PureVPN тепер є сертифікованою компанією без журналів. Однак важливо не помилятися з цим. Жодні журнали не означають, що вони не збирають ідентифікуючі дані або дані, за якими вони могли б відстежувати, але це не означає, що вони не зберігають певну інформацію.

Політика конфіденційності purevpn

Варіанти ціноутворення для PureVPN

Цей постачальник VPN, безумовно, пропонує деякі приємні, корисні функції, коли вони функціонують. Їх ціна за місяць становить 10,95 долара на місяць, що непогано, якщо сервіс був таким хорошим, як компанія обіцяє. У порівнянні з іншими постачальниками VPN, які пропонують більш надійну продуктивність та кращу безпеку за нижчими цінами, PureVPN просто не варто.

Нові ціни PureVPN

Якщо ви купуєте однорічну передплату заздалегідь, тоді ви можете заощадити зовсім небагато грошей. Вартість становить лише 4,08 долара на місяць, що є дуже хорошою справою, але лише якщо ви отримуєте пристойні швидкості передачі даних і виявляєте, що деякі найцінніші функції, такі як перемикач на знищення, працюють більшу частину часу.

Ще більша економія йде на людей, які обирають дворічний план. Ціна становить лише 2,88 долара на місяць. Як і у всіх інших пакунках, і цей є за умови 31-денної гарантії повернення грошей. Місяць повинен дати вам достатньо часу, щоб вирішити, чи працює PureVPN для вас.

Хороша новина в тому, що ви можете платити за PureVPN, використовуючи практично будь-який спосіб, який можна уявити. Від традиційних дебетових карток та чекових рахунків до біткойнів та подарункових карток від Starbucks, ви можете бути настільки ж анонімними, як вам подобається.

Методи оплати PureVPN

Чи рекомендується PureVPN?

Хоча PureVPN має кілька приємних дзвіночків, важко дати йому відверту рекомендацію. У них чудова мережа серверів, але їх швидкість передачі даних неприємно низька. Спробуйте PureVPN спробувати перевірити, чи зможете ви знайти стабільно швидкий для вас сервер, і в цьому випадку це може бути доцільним. В іншому випадку зверніться до іншої служби на кшталт Surfshark або NordVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me