ביקורת PureVPN (2020)

לוגו purevpn ריבוע


PureVPN היה אחד המשתתפים הקודמים לשדה VPN. המשמעות היא שיש להם זמן רב לשכלל את השירותים שלהם, אך בדיקות מגלות כי לחברה זו עדיין יש מקום להשתפר לפני שתוכל להתחרות בשירותי ה- VPN הטובים ביותר..

באמצעות PureVPN סובל מבעיות. נראה כי רבות מהתכונות לא מתפקדות על בסיס קבוע, וזה זה יכול להיות אסון למשתמש שמשים חשיבות ראשונה בשמירה על אנונימיות, במיוחד כאשר בעיות אלה גורמות לדליפות DNS.

בנוסף, תוצאות בדיקת המהירות של PureVPN היו תהומות. אמנם עובדה ששימוש בכל VPN הולך להאט את קצב העברת הנתונים שלך, אך יש ספקי VPN מובילים אחרים שיכולים לספק מספרים טובים יותר מכפי ש- PureVPN עושה.

בנוסף, המטה של ​​PureVPN ממוקם בהונג קונג. עם ההשפעה הגוברת של סין באזור זה, זה יכול לאותת על בעיות לכל מי שמנסה לצאת מתחת לחוקי האינטרנט המדכאים..

עדיין, יש חברות VPN שמבטיחות הרבה פחות מ- PureVPN, והחוויה האישית שלך עשויה להשתנות בהשוואה לתוצאות הבדיקה שנרשמו כאן. אם נרשמת ל- PureVPN, קח בחשבון את מדיניות ההחזר הכספי שלך, כך שתוכל להחזיר את כספך אם תחליט לבטל.

בצד הטוב, PureVPN אכן מארח ומנהל רשת קניינית יחד עם חומרת DNS משלהם. זה בניגוד לספקי VPN אחרים, וזה עשוי להתכוון ביטחון נוסף לתעבורת האינטרנט שלך ולנתונים פרטיים.

כפי שקורה לרוב ספקי ה- VPN, הם טענו במשך שנים כי אין להם מדיניות ללא כניסה. אם חלקכם עוסקים בכך, אנו מביאים לכם חדשות טובות. החל מיולי 2019 הם אושרו רשמית כספק ללא כניסה. הם נבדקו על ידי Altius IT, מבקר אבטחת סייבר יוזמה מוביל. אתה יכול להציג את ממצאי ביקורת האבטחה שלהם באתר PureVPN.

לטובתו גם תאימות השירות למכשירי Mac, Windows, Android, iOS ו- Linux. באופן דומה ניתן להגדיר את PureVPN כך שיפעל על הנתב שלך, על כל שירותי סטרימינג שאתה משתמש בהם ועם טלוויזיות חכמות..

הגדרת נתב vpn

אחת התכונות הטובות יותר של PureVPN היא נתב וירטואלי שניתן להשתמש בו במכשירי Windows. בעיקרון, אם אתה עובד על מחשב שמריץ את Windows, אתה יכול להשתמש בנתב הווירטואלי כדי להתחבר עד 10 מכשירים אישיים.

בהתחשב בעובדה שאתה יכול גם להשתמש ב- PureVPN עם הנתב שלך בפועל, פירוש הדבר שאתה יכול לחבר מגוון עצום של מכשירים בו זמנית. סביר להניח שאין לך אפילו מספיק מכשירים כדי להשתמש בכל החיבורים האפשריים.

מאפיין נוסף ומשתלם הוא מנהור מפוצל. זה מאפשר את היכולת לבחור לאן ואיך ניתוב התעבורה באינטרנט. עבור פעילויות מסוימות, ייתכן שתרצה להשתמש בספק שירותי האינטרנט שלך כרגיל בעוד שפעילות אחרת עשויה להיות חכם להשתמש ב- VPN. עם שירות זה, יש לך אפשרות בחירה.

סקירה כללית של PureVPN

תכונות מידע
שימושיות:קל לשימוש
מדיניות רישום:מדיניות רישום מפוקפקת
גודל שרת:2000 שרתי ++
הפצת שרת:180 מדינות
תמיכה:תמיכה בצ’אט
מפתה:מותר
סטרימינג:מוגבל מאוד
פרוטוקול VPN והצפנה:OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec, SSTP ו- PPTP; הצפנת AES 256 סיביות
המטה:הונג קונג
מחיר:$ 3.33 לחודש
אתר רשמי:https://www.purevpn.com/

אבטחה והצפנה

PureVPN נקטה בצעדים הגונים כדי להבטיח את ביטחונך. רוב הפרוטוקולים העיקריים של VPN זמינים דרך שירות זה כולל OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec, SSTP ו- PPTP.

רוב המשתמשים לא יצטרכו להשתמש בשום דבר אחר מאשר OpenVPN, שהוא ללא ספק פרוטוקול ה- VPN האחרון והגדול ביותר, אך אפשרות אחרת יכולה לפנות למשתמשים מסוימים או לאלה המשתמשים במכשירים המוגבלים לאחד מהפרוטוקולים האחרים.

הגדרת הצפנת אבטחה purevpn

גם לטובתו, PureVPN משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות. זה נחשב לרוב כסטנדרט בתעשייה, וארגונים צבאיים וממשלתיים מסתמכים על הצפנה זו ברחבי העולם.

PureVPN עשה מאמץ לעבור את הקילומטר הנוסף בכל הנוגע לביטחון שלך. יש להם מתג להרוג שעוצר אוטומטית את הפעלת הגלישה שלך אם ה- VPN פתאום לא יהיה זמין.

בנוסף, יש לך אפשרות להשתמש בתכונות כמו העברת יציאה מתקדמת, חומת אש NAT, מנהור מפוצל והגנת DDoS. למרות שזה נשמע נפלא, המציאות אינה מרשימה במיוחד.

הסיבה לכך היא ש- PureVPN נראה כפוף אליו הפסקות תכופות והפרעות בשירותs. מתכונת ה- kill switch שפשוט לא מצליחה לדלוף נתונים, ל- PureVPN יש יותר מדי בעיות.

דגימת המלצות של לקוחות מראה שמשתמשים רבים גילו דליפות של כתובות IP אישיות ו- DNS בעת השימוש ב- PureVPN. מכיוון שהסיבה העיקרית לשימוש ב- VPN היא אבטחה, פירוש הדבר ש- PureVPN לא מקיים את סיום ההסכם..

מיקומי השרת של PureVPN

זהו תחום בו PureVPN עומד מעל אפליקציות VPN אחרות. יש להם נוכחות של שרת ביותר מ- 140 מדינות.

עם יותר מ -2,000 שרתים, לרוב האנשים צריך להיות קל למצוא שרת קרוב יחסית למיקומם הפיזי. זה יכול להיות שיקול חיוני מכיוון שככל שמשתמש קרוב יותר לשרת ה- VPN, כך קצב העברת הנתונים שלו צריך להיות מהיר יותר.

ל- PureVPN יש כיסוי מקיף למדי של צפון אמריקה עם 667 שרתים. רובם נמצאים בארה”ב, אך הם גם מתהדרים בכ- 60 שרתים בקנדה במונטריאול, קוויבק ובונקובר. מקסיקו, גואטמלה, אל סלבדור, הונדורס וניקרגואה מיוצגות כולן כמו איים כמו טרינידד וטובגו, פורטו ריקו, קובה, ג’מייקה ופרפורט באיי הבהאמה. עם שרתים אחרים באיי הבתולה, האיטי, הרפובליקה הדומיניקנית ועוד, צפון אמריקה מכוסה.

מרכז ודרום אמריקה זוכים גם לכיסוי רב יותר באמצעות PureVPN ממה שהם מקבלים משירותים רבים אחרים. בליז, קוסטה ריקה, ארובה, בוליביה, פרגוואי, סורינאם וגיאנה כל אלה מרכיבים את הרשימה בנוסף למדינות אחרות, המיוצגות טוב יותר כמו ברזיל, צ’ילה, קולומביה ואקוודור.

אוקיאניה מיוצגת היטב גם עם כמעט 100 שרתים. עיקרם באוסטרליה, אך גם ניו זילנד וגינאה החדשה יש נוכחות. PureVPN גם עושה עבודה טובה לכלול את יבשת אפריקה. ספקים רבים מכסים רק את דרום אפריקה ואולי מצרים או קניה. PureVPN עובר את הקילומטר הנוסף בכך שהוא כולל כמעט 20 מדינות אפריקאיות ברשימת השרתים שלהם.

שרתי PureVPN

עם יותר מ 800 שרתים באירופה, קל לדמיין שלמעשה כל אחד ביבשת זו יוכל למצוא שרת סמוך. בריטניה, צרפת, גרמניה, הולנד ושוודיה מתהדרות ברוב השרתים, אך גם רבות מהעמים הקטנים יותר מיוצגים. זה כולל סרביה, סלובניה, סלובקיה, מונקו, מולדובה ומונטנגרו. לרוסיה, אוקראינה וטורקיה יש גם שרתים.

PureVPN מתגאה יותר מ -300 שרתים באסיה כולל במקומות כמו סין, אפגניסטן, קזחסטן ואזורים אחרים שבהם אנונימיות מקוונת עשויה להיות חיונית במיוחד.

שימוש ב- BitTorrent או P2P עם PureVPN

אנשים רבים מקבלים VPN מכיוון שהם רוצים להיות מסוגלים לשתף ולהוריד קבצים ללא הגבלות. למרבה הצער, חברות VPN רבות מציבות הגבלות על פעילות זו או משחקות במשחקים אשר נועדו להרתיע ממשתמשים שיתוף קבצים P2P ושיטות עבודה קשורות..

מצב שיתוף קבצים purevpn p2p

זה לא המקרה עם PureVPN. החברה נמצאת במחנה “פרו טורנינג”, אז אל תהסס לשתף קבצים כמה שתרצה. אפילו אין צורך להשתמש בשרתים ספציפיים למשימה זו.

עם זאת, אל תצפו להיות מסוגלים לקבל גישה ללא רשת ללא נטפליקס בזמן השימוש ב- PureVPN. נטפליקס מתחילה לאבד אנשים המשתמשים ב- VPN כדי לגשת לשירות הסטרימינג שלהם. בבדיקה עולה כי נטפליקס בהחלט זיהתה את משתמשי PureVPN ו- חסם את הגישה שלהם. אם אתה משתמש בשירות VPN זה, תצטרך למצוא דרך אחרת לצפות בדברים מוזרים.

תוצאות בדיקת המהירות של PureVPN

מהירות היא מדד אחד איתו PureVPN ממש נאבק. עם כל אותם שרתים נראה שהם צריכים לקבל שיעורי העברת נתונים טובים יותר. הסיבה לכך היא שיש מספר רב של שרתים אמורה לספק רוחב פס רב לכל המשתמשים כדי למצוא שרת שמתאים להם. למרבה הצער, תוצאות בדיקות מהירות הראו ש PureVPN פשוט לא מצטיין בכל הקשור לערך זה.

באמצעות שרת שנמצא בעיר ניו יורק, שיעור ההורדה היה 29.41 מגהביט לשנייה ואילו קצב ההעלאה היה זהה כמעט ב 29.06 מגהביט לשנייה. שרת באמסטרדם לא הניב תוצאות טובות בהרבה. קצב ההורדה של 35.49 מגהביט לשנייה וקצב ההעלאה של 27.29 הם פשוט לא מה לכתוב עליו.

מבחן מהירות purevpn

הדברים רק החמירו כשאתם נכנסים לשרת בהונג קונג. מספיק הורדה בקצב של 6.77 מגה-ביט לשנייה והעלאה בקצב של 3.62 מגה-ביט לשנייה כדי לשגע את מי מתסכול. בהתחשב בכך שהונג קונג היא המקום שבסיסה של החברה, הביצועים צריכים להיות טובים בהרבה.

הדברים השתפרו תוך כדי שימוש באחד השרתים בלונדון. הורדות של 62.48 מגהביט לשנייה והעלאות של 45.90 אינן חבל, אך ישנם שירותי VPN בעלי דירוג גבוה יותר המספקים באופן שגרתי שיעורי העברת נתונים מהירים בהרבה.

מדיניות הרישום של PureVPN

PureVPN נשבע כי הם פועלים בהתאם למדיניות “ללא כניסה” קפדנית. אם אינך מכיר את המושג כריתת עצים, הגיע הזמן להכנס. מקובל שספקי שירותי האינטרנט ישמרו יומני מקיף על הלקוחות שלהם.

זה כולל מידע שגרתי כמו שם, כתובת דוא”ל, מספר טלפון ומספר כרטיסי אשראי, אך הוא יכול לכלול גם נתונים כגון אתרים שאתה מבקר בהם, כמה זמן אתה נשאר שם, מה אתה עושה כשאתה נמצא וכל עסקאות שאתה עשוי לבצע..

יומנים הם חדשות רעות לפחות מכמה סיבות. כאשר ספק שירותי האינטרנט שלך שומר על כל הנתונים האלה אודותיך, קל להאקרים להיכנס ולקחת את כל הנתונים האלה למטרותיהם המצערות שלהם. בנוסף, אם אכיפת החוק או הרשויות הממשלתיות יגיעו לדפוק בדלת, החברה תצטרך למסור את הרשומות כשתתבקש לעשות כן..

אתה רוצה חברת VPN שבאמת לא מנהלת יומנים. המשמעות היא שאין להם שום דבר שהאקרים יגנבו ואין להם רשומות שיועברו לרשויות. מיטב ה- VPN הטוב ביותר אינו מקיים יומני, מה שאומר שהפרטיות וה אנונימיות שלך מובטחות.

כאמור בהתחלה, PureVPN היא כעת חברה מוסמכת ללא יומני. עם זאת, חשוב לא להבין זאת לא נכון. אין יומני פירושם שהם לא לוכדים נתונים או נתונים שניתן לזהות אותם, אך זה לא אומר שהם לא מאחסנים מידע כלשהו..

מדיניות פרטיות של purevpn

אפשרויות תמחור עבור PureVPN

ספק VPN זה בהחלט מציע כמה תכונות נחמדות ושימושיות כאשר הן פועלות. המחיר שלהם לפי חודש הוא 10.95 דולר לחודש, וזה לא רע אם השירות היה טוב כמו שהחברה מבטיחה שהוא. בהשוואה לספקי VPN אחרים המציעים ביצועים אמינים יותר ואבטחה טובה יותר במחירים נמוכים יותר, PureVPN פשוט לא שווה את זה.

מחירים חדשים של PureVPN

אם אתה קונה מנוי לשנה מראש, אתה יכול לחסוך לא מעט כסף. העלות היא רק 4.08 דולר לחודש, וזה מחיר טוב למדי, אבל רק אם אתה מקבל שיעורי העברת נתונים הגונים ומגלה שחלק מהתכונות החשובות ביותר, כמו מתג להרוג, עובדות רוב הזמן..

חיסכון גדול עוד יותר הולך לאנשים שבוחרים בתוכנית לשנתיים. המחיר הוא 2.88 דולר לחודש בלבד. כמו כל שאר החבילות, גם זו בכפוף להבטיח חזרה למשך 31 יום. חודש אמור לתת לך מספיק זמן להחליט אם PureVPN עובד בשבילך או לא.

החדשות הטובות הן שאתה יכול שלם עבור PureVPN כמעט בכל שיטה שניתן להעלות על הדעת. מכרטיסי חיוב מסורתיים ובדיקת חשבונות וכלה בביטקוין וכרטיסי מתנה של סטארבוקס, אתה יכול להיות אנונימי ככל שתרצה.

אמצעי תשלום PureVPN

האם PureVPN מומלץ?

למרות של- PureVPN יש כמה פעמונים ושריקות נחמדות, קשה לתת לו המלצה מכל הלב. יש להם רשת שרתים נהדרת, אך שיעורי העברת הנתונים שלהם נמוכים באופן מתסכל. נסה ל- PureVPN לנסות לראות אם אתה יכול למצוא שרת מהיר עבורך באופן קבוע, ובמקרה זה אולי כדאי. אחרת, חפש שירות אחר כמו כריש גולש או NordVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map